معنی کارت هشت جام در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل Eight of Cups

معنی کارت هشت جام در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل Eight of Cups معنی کارت هشت جام در تاروت صغیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Eight of Cups، توضیحات کامل کارت تاروت هشت جام عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است و کارت تاروت هشت جام به طور کلی نشان دهنده رها کردن، جدایی و فرار می باشد که در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت هشت جام در تاروت صغیر، تفسیر دقیق و کاملEight of Cups، توضیحات کامل کارت تاروت هشت جام عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت هشت جام تاروت

معانی کلیدی (عمودی): رها کردن برنامه ها، پشت سر گذاشتن چیزی، دور شدن، سفر، رها کردن، جدایی، فرار، رسیدن به محدودیت ها، درون نگری، خود تحلیلی، کناره گیری، نگاه عمیق تر، ناامیدی، خستگی، فقدان شجاعت

معانی کلیدی (معکوس): رکود، ترس از حرکت، ترک نکردن، شک به خود، یکنواختی، عدم خودآگاهی، جعل شادی، ماندن در موقعیت مسموم، شک در قابلیت ها، ترس از اجتناب ناپذیر، ترس از ناشناخته


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت هشت جام در تاروت صغیر

همانطور که به تصویر هشت جام نگاه می کنیم، متوجه مردی می شویم که پشت به ما راه می رود. مرد عصایی را در دستانش گرفته و از حمایت عصا استفاده می کند و در زمینی بالاتر درست بالای آب راه می رود. ما همچنین هشت جام را می بینیم که به طور منظمی در یک راستا قرار گرفته اند و مرد پشتش به جام ها است. عصایی که او در دست دارد نشان دهنده خرد و بلوغی است که در طول مبارزات خود در تمام این مدت به دست آورده است و در حالی که از جام ها دور می شود به ما می گوید که از مبارزات به اندازه کافی خسته شده است و از نگه داشتن آن خسته شده است. و منتظر بهبود اوضاع هستیم. همانطور که او دور می شود، او را رها می کند و از چیزی بزرگ و خاص که باید رها می کرد، حرکت می کند، زیرا برای رشد او لازم بود.

عصایی که او در دست دارد شبیه عصایی است که حکیمان در دست دارند و به ما نگاهی اجمالی به هوش و پختگی مرد می دهد. کارکنان در قالب بلوغ او به او حمایت می کنند که در زمانی که باید قوی باشد و زمین نخورد. زمانی بود که جام ها به او شادی و هدف می بخشیدند، اما با گذشت زمان، جام ها به چیزی غیرقابل تحمل تبدیل می شدند و هیچ ارزشی به زندگی او اضافه نمی کردند. او اکنون از آنها خسته شده است و به دنبال هدف بهتری است که به او در زندگی معنا می بخشد.


حتما بخوانید: معنی کارت تک جام در تاروت


همانطور که با دقت به پس‌زمینه هشت جام نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که این مکان مانند یک بیابان، بی‌ثمر و خشک به نظر می‌رسد که نشان‌دهنده جایی است که مرد در حال حرکت است، ماجراجویی آسانی نخواهد بود که در آن او فقط سرگرم خواهد شد. زمین بایر به مبارزاتی اشاره می کند که مرد در ماجراجویی جدید خود با آن روبرو می شود و راه رسیدن به هدف به همان اندازه که در حال تحقق است دشوار است. هیچ چیز آسان به دست نمی آید، و از آنجایی که او برای کشف چیزهای جدید از منطقه راحتی خود خارج شده است، حتی اگر سفر دشوار و ناشناخته باشد، نتایج رضایت بخش خواهد بود.

معنی کارت هشت جام تاروت

هشت جام (عمودی)
تعبیر کارت تاروت هشت جام در فال تاروت

با ظاهر عمودی هشت جام، این نشان دهنده یک موقعیت دشوار در زندگی شما است که تحمل آن برای شما بسیار سخت می شود و احساس می کنید که نیاز دارید به طور کلی از آن موقعیت دور شوید. شرایط می تواند چیزهای زیادی مانند شغل، رابطه عاشقانه، شرایط زندگی، پروژه و غیره باشد که زمانی برای شما مایه شادی و خوشحالی بود، اما اکنون با گذشت زمان تلخ شده است و به جز درد، چیزی برایت فراهم نمی کند. وقتی با آن شروع کردید، این چیزی بود که بیشتر افکار و زمان شما را مصرف می کرد و تمام انرژی خود را روی آن سرمایه گذاری می کردید تا به چیزی شگفت انگیز منجر شود.


حتما بخوانید: معنی کارت دو جام در تاروت


شما در مورد آن بسیار هیجان زده بودید، اما حتی پس از تمام تلاش های خود، تنها چیزی که با آن روبرو هستید ناامیدی است. شما از نظر عاطفی روی این موقعیت سرمایه گذاری کردید و همه چیز خود را دادید تا مطمئن شوید که با موفقیت به پایان می رسد، اما تنها چیزی که با آن مواجه شدید ناامیدی است. همانطور که با آن مبارزه می کنید، همچنین متوجه می شوید که هیچ کاری نمی توانید برای نجات این وضعیت انجام دهید. شما به این درک رسیده اید که این وضعیت ارزشی به زندگی شما اضافه نمی کند و زمان حرکت فرا رسیده است.

هشت جام عمودی به درک شما اشاره می کند که در حال حاضر همه چیز اشتباه است و به نظر نمی رسد در این موقعیت چیزی را که به دنبالش بودید پیدا کنید. شما احساس می کنید که گویی هر چیزی که به شما احساس هیجان و ماجراجویی می دهد اکنون کاملاً بی مزه و کهنه است و مهم نیست که چقدر تلاش می کنید هیجانی را در آن پیدا کنید، به اندازه کافی برآورده نمی شود. شما نمی توانید در سطح احساسی به آن متصل شوید. می دانی که زمان آن فرا رسیده است که باید این چیز را پشت سر بگذاری و حتی از بیرون ممکن است به نظر برسد که در حال حاضر همه چیزهایی را که می خواستی داری، اما در اعماق وجودت متوجه می شوی که هیچ چیز خوبی برای تو نمی ماند. به عقب می روید یا شما را به پایین می کشاند.

توضیحات کامل کارت تاروت هشت جام در تاروت صغیر

تعبیر کارت هشت جام در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

هشت جام در وضعیت عمودی زمانی ظاهر می‌شوند که زمان آن است که گزینه‌های خود را دوباره ارزیابی کنید و به چیزهایی که دوست دارید و به آنها اهمیت می‌دهید فکر کنید. اگر در یک رابطه هستید، هشت جام از شما می پرسند که آیا در رابطه فعلی خوشحال هستید یا خیر. آیا این رابطه همان شادی و رضایتی را برای شما فراهم می کند که قبلاً در سال های اولیه انجام می داد؟ این کارت به شما اشاره می کند که نباید رابطه خود را به خطر بیاندازید فقط به این دلیل که خیلی طولانی شده است و نمی خواهید دوباره با یک رابطه جدید دوباره شروع کنید. باید بدانید که مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، اجتناب از همین حالا بعدا درد بیشتری به همراه خواهد داشت. در حال حاضر باید روی چیزهای مهم تمرکز کنید، که شامل رابطه شما و شریک زندگی شما نیز می شود.


حتما بخوانید: معنی کارت سه جام در تاروت


آیا هر روز صبح با تشکر از خدا برای زندگی و شریک زندگی خود از خواب بیدار می شوید؟ یا آیا آنقدر خود را در کار خود غوطه ور می کنید که فرصتی برای تعجب یا شک در رابطه خود باقی نماند. شما باید به این فکر کنید که در آینده خود را چگونه و کجا می بینید و آیا شریک زندگی خود را در آن می بینید یا خیر. اگر احساس می‌کنید که شریک زندگی‌تان آنطور که می‌خواهید با شما رفتار نمی‌کند، باید در گزینه‌های خود تجدید نظر کنید. رابطه باید چیزی باشد که به زندگی شما هیجان بیافزاید، چیزی که به شما احساس آرامش و احساس بازگشت به خانه بدهد. شریک زندگی شما باید کسی باشد که همیشه مراقب شما باشد و به شما انگیزه دهد که در زندگی بهتر باشید.

تعبیر کارت هشت جام در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

مواقعی وجود دارد که متوجه می شویم تمام چیزی که برای آن جنگیدیم برای ما مناسب نبود. این دقیقاً همان چیزی است که هشت جام قائم سعی دارد در قرائت تاروت مالی بیان کند. احتمالاً در طول زندگی‌تان تلاش زیادی کرده‌اید تا از نظر مالی و اجتماعی موفق شوید، و اکنون که موجودی بانکی مطمئنی دارید، احترامی را نیز دریافت کرده‌اید که همیشه هوس کرده‌اید. اما کم کم متوجه می شوید که حتی با این همه پول و موفقیت، راضی نیستید یا آن رضایتی را که فکر می کردید بدیهی است، احساس نمی کنید. در حال حاضر احساس می کنید که گویی زندگی شخص دیگری را دارید و جلوی همه وانمود می کنید که خوشحال و راضی هستید.


حتما بخوانید: معنی کارت چهار جام در تاروت


هشت جام آمده اند تا به شما بفهمانند که این پایان نیست و روزهای ماجراجویی و موفقیت شما تمام نشده است. اکنون که متوجه شدید زندگی‌ای که این همه انرژی برای ساختن آن صرف کرده‌اید، زندگی مناسبی برای شما نیست، می‌توانید یکی را از آن جابه‌جا کنید و به ماجراجویی بروید تا به دنبال آنچه برای شما مناسب‌تر است بگردید. حتی اگر احساس می کنید که این زندگی راحت را برای خود در مکان فعلی خود ساخته اید، همیشه این شانس وجود دارد که دوباره با چیزی شروع کنید که احساس رضایتی را ایجاد کند که نتوانسته اید از زندگی قبلی خود دریافت کنید.

تعبیر کارت تاروت هشت جام در فال تاروت

تعبیر کارت هشت جام در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

هنگامی که به حرفه ما مربوط می شود، چیزهای زیادی از طریق هشت جام عمودی نشان داده شده است. این کارت به طور کلی پیشنهاد می کند که دور شوید و پشت سر بگذارید، معمولاً چیزهایی که ارزشی به زندگی شما اضافه نمی کنند یا چیزهایی که به شما اجازه رشد نمی دهند. اما در خواندن حرفه ای، هشت جام می تواند به معنای چیزهای زیادی باشد و لزوماً به معنای چیزهای بد یا منفی نیست. از آنجایی که نشان‌دهنده دور شدن یا ترک است، می‌تواند به این معنی باشد که شما در حال نقل مکان به مکان دیگری هستید، مانند رفتن به تعطیلات یا نقل مکان به مکانی که با مکانی که در حال حاضر زندگی می‌کنید متفاوت است. این می تواند یک ایالت یا حتی یک کشور کاملاً متفاوت باشد و تجربه ای بسیار متفاوت از آنچه تاکنون زندگی کرده اید خواهد بود.


حتما بخوانید: معنی کارت پنج جام در تاروت


این کارت همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما در حال حاضر در فضای کاری هستید که احساس می کنید برای شما مناسب نیست. ممکن است به این دلیل باشد که از میزان کاری که انجام می‌دهید، به اندازه‌ای که استحقاق آن را دارید دریافت نمی‌کنید و احساس می‌کنید فرصت‌هایی را از دست می‌دهید که اگر خودتان را از این شغل جدا کنید، می‌توانید داشته باشید. همچنین این احساس وجود دارد که شغل فعلی شما را عقب نگه می دارد و نمی گذارد رشد کنید. محیط کار بیش از حد استرس زا است و هیچ زمانی را برای بررسی گزینه های دیگر برای شما باقی نمی گذارد. این کارت نشان می دهد که شما باید مقدار قابل توجهی استراحت کنید زیرا استرس زیادی دارد و به همین دلیل نمی توانید بهترین عملکرد خود را ارائه دهید.

تعبیر کارت هشت جام در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

هشت فنجان عمودی نشان دهنده محیط و طرز فکر شما و تأثیرات منفی آن بر سلامتی شما است. شما بیش از حد بر جنبه های منفی زندگی خود متمرکز هستید و نگران چیزهایی هستید که از دست شما خارج است. احتمالاً چیزهایی وجود دارد که برای مدتی شما را آزار می دهد و احساس می کنید که به اندازه کافی برای بهتر شدن آن کار نمی کنید.

این و بسیاری چیزهای دیگر مانند خانواده یا دوستان شما را تحت فشار و نگرانی قرار می دهد. این وضعیت مدتی است که ادامه دارد و این همه نگرانی بالاخره سلامتی شما را به خطر می اندازد. اگرچه چیزهایی وجود دارد که شما را بسیار نگران می کند، اما باید بدانید که چیزهای مثبتی نیز در زندگی شما وجود دارد که از دست می دهید. سعی کنید در حال حاضر ذهن خود را از چیزهای منفی تغییر دهید و بیشتر روی چیزهای مثبت زندگی تمرکز کنید. حداقل تا زمانی که سلامتی شما در جای بهتری قرار گیرد. تعطیلات را با نزدیکان خود در نظر بگیرید زیرا این کار سلامت روان شما را در وضعیت بهتری قرار می دهد.

تعبیر کارت هشت جام در فال تاروت در زمینه سلامتی

کارت هشت جام (معکوس)
معنی کامل کارت تاروت هشت جام معکوس

هشت جام معکوس نشان دهنده این است که شما از چیزی دور می شوید، اما هنوز گیج هستید یا به این فکر می کنید که باید آن را ترک کنید یا بمانید، زیرا در حال حاضر چیزهای زیادی در خطر است. در حال حاضر شما بین تصمیم ایستاده اید و به این فکر می کنید که آیا باید یک موقعیت ناامیدکننده را ترک کنید یا دور بمانید یا برای آخرین بار سعی کنید آن را نجات دهید. شما می توانید برای آخرین بار تلاش کنید، اما چیزی که شما را در مسیرتان متوقف می کند این است که آیا با موفقیت از این وضعیت خارج خواهید شد یا باید با شکست دیگری روبرو شوید. شما می دانید که شکست دوباره ویرانگر خواهد بود زیرا این ناامیدی شما را تحت تاثیر قرار داد و اعتماد خود را به بسیاری از چیزهای مهم در زندگی خود از دست داده اید.


حتما بخوانید: معنی کارت شش جام در تاروت


اکنون زمان آن است که با شهود خود ارتباط برقرار کنید و بررسی کنید که آیا باید برای آخرین بار سعی کنید وضعیت را نجات دهید یا باید کاملاً تسلیم شوید. کارت هایی را که با هشت جام جفت شده اند بررسی کنید. در اینجا، اگر مرد حلق آویز شده یا چهار شمشیر که بیشتر در سمت منفعل هستند ظاهر شوند، این می تواند به عنوان نشانه ای در نظر گرفته شود که می خواهید دوباره آن را انجام دهید. این ترکیب کارت بیانگر تمایل شما برای تسلیم نشدن است. با این حال، اگر کارت‌هایی که بالا آمده‌اند بیشتر در سمت فعال هستند، مانند هشت عصا یا ارابه، باید آن را به عنوان نشانه‌ای برای حرکت در نهایت در نظر بگیرید و اینکه این وضعیت ارزش انرژی یا وقت شما را ندارد.

هشت جام معکوس به شما توصیه کرد که هنگام تصمیم گیری باید بیشتر به قلب خود تکیه کنید. در حال حاضر، هر عواقبی که ممکن است باشد، با قلب خود صادق باشید زیرا این تنها راهی است که می توانید بدون آسیب از وضعیت خارج شوید. دیگران ممکن است در مورد اینکه اقدامات شما چه باید باشد و چگونه باید با موقعیت خود رفتار کنید نظر داشته باشند، اما این شما هستید که در نهایت تصمیم می گیرید. شما باید قضاوت کنید که آیا این وضعیت آنطور که شما می خواهید انجام می شود یا خیر.

معنی کارت هشت جام تاروت معکوس

تعبیر کارت هشت جام معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (معکوس)

درست مانند بقیه چیزها، در خواندن عشق نیز، هشت جام معکوس نشان می دهد که شما در حال حاضر در یک رابطه هستید که احساس می کنید کار درست باید پایان دادن به رابطه باشد. این رابطه برای شما بار سنگینی به نظر می رسد و مهم نیست که چقدر سعی می کنید همه چیز را در جای درست نگه دارید، همه چیز درست پیش نمی رود و تحمل آن برای شما سخت تر می شود. اما مهم نیست که وضعیت چقدر بد است و می‌دانید که راه درست ترک آن خواهد بود، چیزی وجود دارد که شما را عقب نگه می‌دارد و اجازه نمی‌دهد رابطه را پایان دهید. این چیزی برای هر دوی شما بسیار مهم است و حتی اگر بدانید که اگر با آن ارتباط برقرار کنید بیشتر رنج خواهید برد، وقت آن نیست که به آن پایان دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت هفت جام در تاروت


این کارت به شما پیشنهاد می‌کند ترس خود را بررسی کنید، همه چیز مربوط به آن را ارزیابی کنید و هر چیزی را که مانع شما می‌شود زیر سوال ببرید. از خود بپرسید که از چه چیزی آنقدر می ترسید که حتی اگر رنج می کشید، به نظر نمی رسد که آن را رها کنید. از خودتان سوال کنید که آیا این وضعیت ارزش این همه درد را دارد یا خیر. طبیعی است که از از دست دادن همه چیزهایی که ساخته اید، تمام عشق و انرژی که در تمام این مدت برای رابطه گذاشته اید بترسید و به این فکر کنید که بعد از پایان آن زندگی چگونه خواهد بود. احساس تنهایی که ممکن است بعد از مدت طولانی تنها باشید، طبیعی است که از آن ترسید. اما باید این را در نظر داشته باشید در حالی که تصمیم می گیرید هیچ چیز دائمی نیست و مهم نیست که در حال حاضر چیزی چقدر سخت به نظر می رسد، پس از مدتی ادامه می دهید و زندگی به روال عادی باز می گردد.

معنی کامل کارت تاروت هشت جام معکوس

تعبیر کارت هشت جام معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

هشت جام معکوس به ناامنی یا ترس شما از پیدا نکردن چیزی شایسته بعد از ترک امنیت مالی فعلی اشاره دارد. در حال حاضر، شما در یک مکان مالی هستید که به نظر می رسد هر چیزی که به دست می آورید با میزان تلاشی که انجام می دهید برابری نمی کند. شما تمام انرژی و زمان خود را صرف این شغل فعلی یا منبع درآمد می کنید، اما دریافتی که دریافت می کنید بسیار کمتر به نظر می رسد و حتی به اندازه کافی برای استطاعت سبک زندگی شما نیست.

بهترین گزینه در حال حاضر این است که این کار را رها کنید و به دنبال چیزی بگردید که به طور مساوی به شما کمک کند، اما این کارت نشان می دهد که شما می ترسید این کار را رها کنید زیرا می ترسید چیزی بهتر از این به دست نیاورید و اجازه دهید این کار را انجام دهید. کار فعلی قبل از اینکه از نظر مالی به اندازه کافی ایمن باشید، شما را به یک آشفتگی عمیق تر می برد.


حتما بخوانید: معنی کارت نه جام در تاروت


برای شما سخت است که این امنیت مالی فعلی را ترک کنید تا به دنبال گزینه بهتری بگردید و این چیزی است که شما را عقب نگه داشته و به شما اجازه رشد نمی دهد. قبل از اینکه به دنبال چیز بهتری بگردید، واقعاً باید به اندازه کافی ایمن بود و ترس از چیزهای ناشناخته درست است، اما این نیز درست است که برخی موقعیت ها مستلزم اقدامات و خطرات جسورانه هستند، زیرا بدون آنها نمی توانید از آن خارج شوید.این دقیقاً همان چیزی است که در شرایط فعلی خود باید در نظر بگیرید و مهم نیست که چقدر از پشت سر گذاشتن امور مالی خود می ترسید، اکنون زمان آن است که آنها را پشت سر بگذارید و به دنبال گزینه بهتر باشید. این تنها راهی است که می توانید از وضعیت بحرانی مالی خود خارج شوید.

تعبیر کارت هشت جام معکوس در فال تاروت در زمینه شغل 

درست مانند هر چیز دیگری در این مطالعه، هشت جام به ترس شما از ترک شغل یا حرفه اشاره معکوس دارد که بسیار ناکامل است، زیرا از اینکه نتوانید گزینه بهتری پیدا کنید می ترسید. در حال حاضر شما در شغل فعلی خود دچار مشکل هستید و زندگی حرفه ای شما در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. لذتی که در اولین باری که این شغل را پیدا کردید یا زمانی که کسب و کارتان برای اولین بار شروع به رشد کرد دریافت کردید، در حال حاضر به هیچ وجه قابل مشاهده نیست. شما همیشه مشغول هستید و حتی پس از صرف تمام تلاش و انرژی به اندازه ای که انتظارش را دارید غرامت دریافت نمی کنید، خانواده تان را رها کرده اید تا بتوانید تمام وقت خود را صرف حرفه خود کنید و همه چیز به شما آسیب می زند. سلامت روان و جسم.

اما حتی بعد از فهمیدن همه این چیزها، از رها کردن این کار امتناع می‌کنید، زیرا مدام به تمام وقت و انرژی که برای رشد آن صرف کرده‌اید فکر می‌کنید و احساس می‌کنید که اگر اکنون این کار را رها کنید، همه چیزهایی که دارید انجام داده اند تا به حال به طور کامل به هدر خواهد رفت. و علاوه بر آن، به توانایی های خود برای شروع دوباره کاری جدید و رشد شک دارید. شما بیش از حد از ناشناخته ها می ترسید و شروع دوباره برای شما یک دردسر است. اما باید بدانید که وقتی تصمیم می‌گیرید به دنبال چیز بهتر نباشید، حرفه‌ای را انتخاب می‌کنید که کامل است، چیزی که در آن نمی‌توانید از خلاقیت خود به‌طور کامل استفاده کنید. جهش ایمان و ریسک کردن در حال حاضر مطمئناً بعداً منجر به یک زندگی رضایت بخش تر می شود و به مهارت ها و توانایی های خود اعتماد کرده اید تا از ابتدا رشد کنید.

تعبیر کارت هشت جام معکوس در فال تاروت در زمینه

تعبیر کارت هشت جام معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت 

هشت جام معکوس شده در قرائت سلامتی نشان دهنده مواردی است که سلامت شما را به خطر می اندازد. این کارت نشان می دهد که شما عمداً خود را در موقعیتی قرار می دهید که باید خود را از آن دور کنید اما این کار را نمی کنید زیرا از چیزهایی که خارج از کنترل شما هستند می ترسید. اما اکنون که همه چیز از کنترل خارج شده و سلامت شما را به خطر می اندازد.


حتما بخوانید: معنی کارت ده جام در تاروت


شما باید به طور جدی در اعمال و تصمیمات خود تجدید نظر کنید زیرا اگر اجازه دهید همه چیز به همان شکلی باشد که در حال حاضر هستند، بعداً بیشتر متضرر خواهید شد و ممکن است زمانی برسد که نتوانید آسیب ها را ترمیم کنید. چیزهایی که بر سلامت شما تأثیر منفی می گذارد باید به طور کامل از زندگی شما حذف شود و تنها این به سلامت شما کمک می کند. شما باید بدانید که قدرت ایجاد تغییرات برای سلامتی خود را دارید که شامل تغییر در رژیم غذایی، ورزش کردن، کاهش فشار کاری و دادن مقدار قابل توجهی استراحت می شود.

کارت هشت جام: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب بروید و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های خاصی را به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط چالش‌برانگیزی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت هشت جام به صورت زیر است:

وضعیت عمودی: اگر هشت جام را در وضعیت عمودی کشیده باشید، پاسخ مثبت است، اما وقتی به آنچه می‌خواهید می‌رسید، متوجه می‌شوید که آن چیزی نیست که می‌خواهید.

موقعیت معکوس: اگر هشت جام را در موقعیت معکوس کشیده اید، پاسخ منفی است.

کارت هشت جام: کشیدن یک کارت

هشت جام برای زمان بندی

اگر این سوال درباره این است که چه زمانی چیزی که آرزویش را دارید به واقعیت می پیوندد و هشت جام بیرون کشیده شده است، این می تواند نشان دهد که هر چیزی که آرزویش را دارید بسیار آهسته به سراغ شما می آید. اما باید صبور باشید زیرا حتی اگر سرعتی که به آن می‌رسید کند باشد، این یک چیز بسیار قاطعانه است و مانند عنصر آبی که این کارت نشان می‌دهد، رشد مانند جریان آب خواهد بود.

اگر کسی در مورد زمان دقیق دریافت آن تعجب می کند، باید انتظار داشته باشد که زمان آن در تابستان یا ماه علائم زودیاک، اریس، قوس یا لئو باشد. اگر کسی بخواهد آن را بر اساس ماه شمارش کند، باید تاریخ های هشتم، هفدهم یا بیست و ششم هر ماه را در نظر بگیرد. نکته مهمی که در انتظار زمان باید در نظر داشته باشید این است که هر چیزی که آرزویش را دارید با سرعت بسیار آهسته به سراغ شما می‌آید و زمان می‌برد تا خود را به یک چیز استوار و ثابت تبدیل کنید.

سخن آخر

هنگام کشیدن یک کارت حتی اگر همه چیز طبق برنامه شما پیش نمی رود، نباید امید خود را از دست بدهید و بدانید که این تنها یک سرگرمی است.


مقالات مرتبط:

معنی کارت نوباوه جام در تاروت

معنی کارت شوالیه جام در تاروت

معنی کارت ملکه جام در تاروت

معنی کارت پادشاه جام در تاروتاز
1
رای