معنی کارت هفت جام در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل Seven of Cups

معنی کارت هفت جام در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل Seven of Cups معنی کارت هفت جام در تاروت صغیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Seven of Cups، توضیحات کامل کارت تاروت هفت جام عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است و کارت تاروت هفت جام به طور کلی نشان دهنده خیال‌پردازی، تخیل و توهم می باشد که در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت هفت جام در تاروت صغیر، تفسیر دقیق و کامل Seven of Cups ، توضیحات کامل کارت تاروت هفت جام عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت هفت جام

معانی کلیدی (عمودی): گزینه‌های زیاد، انتخاب‌ها، امکانات متعدد، فرصت‌ها، تصمیم‌گیری، به تعویق انداختن، رویاپردازی، خیال، توهم، خیال‌پردازی، تخیل، توهم، مراقبه

معانی کلیدی (معکوس): واقعیت، وضوح، متانت، انتخاب های ضعیف، عدم انتخاب، فرصت ها یا گزینه ها، فقدان رشد معنوی، احساس در دام افتادن، اجتناب از مسائل، قاطعیت، بررسی واقعیت، فرصت های از دست رفته


حتما بخوانید: آموزش کامل فال تاروت رایگان


توضیحات کامل کارت تاروت هفت جام در تاروت صغیر

منظور از کارت تاروت هفت جام در دنیای تاروت داشتن چندین انتخاب در زندگی است. با این حال، این انتخاب ها واضح نیستند و فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند. از این رو باید سریع و عاقل باشید. کارت هفت جام دارای مردی است که مشرف به هفت جام ایستاده است. برخی از این جام ها با انواع مختلف هدایا مانند جواهرات یا تاج گل پیروزی پر شده است. و از طرف دیگر جام های دیگری مانند مار یا اژدها وجود دارد که نفرین را در خود جای می دهد. علاوه بر این، جام ها توسط ابرها احاطه شده اند.

ابرها و جام های روی کارت تاروت هفت جام نماد رویاها، آرزوها و خواسته های یک فرد است. معنی کارت تاروت هفت جام این است که همیشه باید مراقب آرزوها بود زیرا همه چیز آنطور که به نظر می رسد گلگون نیست. کارت تاروت نشان می دهد که همه افراد در زندگی نیاز به انتخاب دارند. اما فقط تعداد کمی تمایل دارند آنچه را که برای آنها مناسب است انتخاب کنند، در حالی که برخی دیگر به دنبال نور توهم و جذابیتی هستند که معمولاً ما را احاطه کرده است.


حتما بخوانید: معنی کارت تک جام در تاروت


کارت تاروت هفت جام، گرایش های مادی جهان کنونی را روایت می کند. اگرچه این کارت می گوید که فرد مورد نظر انتخاب های زیادی پیش روی خود خواهد داشت، اما همچنین از انتخاب های شخصی که ناشی از شهوت یا تمایل به داشتن آنچه دیگران هستند، هشدار می دهد. این کارت به مردم می آموزد که به چیزهایی که دارند راضی باشند و فقط به دنبال چیزهایی باشند که نیاز دارند. هفت جام به خواننده تاروت‌ خوان پیش‌بینی می‌کند که آرزوها پایانی ندارند، که در نهایت علت غم و اندوه ما هستند. بنابراین تنها زمانی که خواسته های غیر ضروری را در خود داشته باشید، تنها در این صورت قادر خواهید بود بر غم ها غلبه کنید.

معنی کارت تاروت هفت جام

هفت جام (عمودی)
تعبیر کارت تاروت هفت جام در فال تاروت

وقتی تاروت خوان کارت هفت فنجان عمودی را برای شما بیرون می آورد، بدانید که فرصت ها و انتخاب های زیادی برای انتخاب پیش رو دارید. با این حال، تاروت همچنین باید به شما هشدار دهد که این انتخاب ها عاری از توهم و ایده آل های غیر واقعی نیستند. بنابراین، اگرچه ممکن است یک فرصت از نظر پول، قدرت و شهرت جذاب به نظر برسد، اما زمانی که به آن دست پیدا کردید، می تواند کاملاً موازی با تصورات شما باشد. بنابراین بهترین گزینه این است که همه فرصت ها را به خوبی ارزیابی کنید و قبل از اینکه یکی از آنها را برای خود انتخاب کنید، کشف کنید که چه چیزی در هر انتخاب دخیل است.


حتما بخوانید: معنی کارت دو جام در تاروت


کارت هفت جام در وضعیت عمودی نیز نشانه ای از آرزوی انسان است. این بدان معنی است که شما اغلب به انجام کاری فکر می کنید اما به سختی اقدامات مناسبی برای انجام آن انجام می دهید. به عنوان مثال، ما همیشه رویای بدنی مناسب‌تر را در سر می‌پرورانیم، اما زمانی که زمان آن فرا می‌رسد، تمایل داریم که زنگ ساعت را به تعویق بیندازیم. به همین ترتیب، اکثر ما با خود می گوییم که نیاز به مطالعه داریم، اما به سختی تلاش می کنیم تا همین کار را انجام دهیم. از این رو، اگر بیشتر وقت خود را به آرزو می گذرانید، کارت نشانه آن است که وقت آن رسیده است که فقط یک چیز را انتخاب کنید و عملاً آن را محقق کنید. شما باید ایده های خود را بر روی واقعیت کنید تا تجزیه و تحلیل کنید.

اگر کارت تاروت هفت جام را به صورت عمودی می کشید، بدانید که وقت آن است که روی یک چیز تمرکز کنید و روی آن کار کنید تا به اهداف خود برسید. شلوغی مداوم پاداش هایی را به همراه دارد که معنای نهایی کارت است. از آنجایی که کارت در مورد فرصت های نامحدود است، باید یاد بگیرید که آنها را محدود کنید زیرا تلاش برای انجام همه کارها به یکباره فایده ای ندارد. کارت تاروت صغیر نشان می دهد که باید واقع بینانه به جایی که هستید نگاه کنید.

معنی کامل کارت تاروت هفت جام معکوس

تعبیر کارت هفت جام در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

اگر معنای کارت تاروت هفت جام عمودی را فهمیده اید، درک معنای کارت در زمینه عشق بسیار ساده است. در زمینه عشق نیز، هفت جام به این معنی است که شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید، به خصوص اگر مجرد هستید. با این حال، اگر در یک رابطه هستید، کارت نشانه آن است که ممکن است به زودی یک فرد قدیمی به زندگی شما بازگردد و در نتیجه به شما افکار مضاعف در مورد رابطه فعلی خود می دهد. بازگشت عشق قدیمی هرگز بهترین چیز برای رابطه کنونی شما نیست.


حتما بخوانید: معنی کارت سه جام در تاروت


از سوی دیگر، کارت تاروت هفت جام، باز هم از آرزوی انسان صحبت می کند. این کارت نشان می دهد که شما بیش از حد مشغول خیال پردازی در مورد آنچه دوست دارید، هستید. اگر چنین افکار واهی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد، احتمال اینکه با اولین نشانه توجه شخص دیگری، رابطه فعلی خود را از هم جدا کنید، نسبتاً بیشتر است. اگر این مرحله را پشت سر می گذارید، به نفع شماست که کارهایی را که تاکنون در رابطه خود انجام نداده اید کشف کنید. در مجموع، این کارت بیشتر به بومیان هشدار می دهد که روی اولین انتخاب یا فرصتی که در عشق می بینند ضربه نزنند، بلکه یک انتخاب آگاهانه برای خود انجام دهند.

تعبیر کارت هفت جام در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

در زمینه مالی، هفت جام عمودی به این معنی است که در روزهای آینده فرصت های متعددی برای کسب درآمد خواهید داشت. همچنین نشانه آن است که ممکن است پول از منابع مختلف به شما برسد. با این حال، همانطور که ماهیت کارت نشان می دهد، همیشه باید مطمئن شوید که فرصت های سرمایه گذاری را به طور کامل بررسی کرده و به دنبال مشاوره برای انتخاب عاقلانه باشید.


حتما بخوانید: معنی کارت چهار جام در تاروت


همچنین، کارت سیگنالی است که ممکن است بخواهید در آینده خود سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب با افزایش سن یک چیز کمتر برای نگرانی خواهید داشت.هفت جام فقط در مورد فرصت‌های کسب درآمد نیست، بلکه به نحوه خرج کردن شما نیز مربوط می‌شود. برای خرج کردن پول همیشه انتخاب هایی وجود دارد، اما همه آنها قابل توجه نیستند. بنابراین، کارت از شما می‌خواهد که به مخارج خود نگاه کنید تا خود را از هر گونه بحران نقدی در آینده نجات دهید.

تعبیر کارت هفت جام معکوس در فال تاروت

تعبیر کارت هفت جام در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

مانند هر چیز دیگری، هفت جام در وضعیت عمودی به این معنی است که شما در موقعیتی هستید که می توانید فرصت های جدیدی را از نظر شغلی یا حتی تجاری پیدا کنید. با این حال، فرصت‌های جدید ممکن است شما را کمی بترسانند، زیرا ممکن است در مورد آنها مطمئن نباشید. باز هم، اگرچه برای انتخاب عاقلانه باید به احتمالاتی فکر کنید، اما به نفع شماست که تمام وقت خود را صرف فکر کردن در مورد آنها نکنید و فراموش نکنید که گام های عملی برای تحقق رویاهای خود بردارید.

همچنین، شخص باید مطمئن شود که فقط با دیدن درخشش یک فرصت، متعهد به آن نیست. برای هر کسی که هفت جام را در وضعیت عمودی بیرون می آورد، بدانید که این فرصتی است برای ایجاد تغییراتی در حرفه خود که همیشه آرزویش را داشتید. شغل خود را دوست ندارید؟ شاید یکی دیگه پیدا بشه مفهوم کلی شغل را دوست ندارید؟ شاید یک کسب و کار راه اندازی کنید. مطمئناً همه چیز برای شما جا خواهد افتاد.

تعبیر کارت هفت جام در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

در زمینه سلامتی، کارت هفت جام تاروت به این معنی است که شما بیش از حد مشغول رفتن به جاده‌های بالا هستید و در نتیجه سلامت خود را خراب می‌کنید. باری که باعث می شود شما در معرض بیماری یا آسیب قرار بگیرید. این کارت پیشنهاد می کند که سعی کنید حجم کاری خود را کاهش دهید و در فعالیت های اوقات فراغت سرمایه گذاری کنید. این کارت همچنین ممکن است به شما در مورد توهمات مرتبط با مشکلات سلامت روان هشدار دهد.


حتما بخوانید: معنی کارت پنج جام در تاروت


علاوه بر این، این کارت از جام ها همچنین به شما می‌گوید که فوراً تمام برنامه‌های در حال اجرا مربوط به سلامتی خود را ببندید و با چیزهای جدید شروع کنید. اهداف جدیدی را برای داشتن رفاه سالم در نظر بگیرید، بهترین روش ممکن را برای بهبود سلامت خود در نظر بگیرید و از همه افراد ممکن مشاوره بگیرید، اما زندگی ای را که در تمام این مدت زندگی می کردید ترک کنید. به خصوص، برای افرادی که تحت درمان مداوم بوده اند.

تعبیر کارت هفت جام معکوس

کارت هفت جام (معکوس)
معنی کامل کارت تاروت هفت جام معکوس

هفت جام معکوس معنای مثبتی دارد. کارت روایت می کند که بومی با زندگی در یک دنیای فانتزی تمام شده است و احتمالاً واقعیت را بسیار واضح تر می بیند. در اینجا منظور از کارت این است که از این پس ممکن است قاطعانه برای تحقق رویاهای خود تلاش کنید و در مسیر درستی قرار بگیرید که ممکن است قبلاً در مورد آن گیج شده باشید. اینکه شما می توانید انتخاب های روشنی در زندگی داشته باشید به دلیل انتخاب های محدود در رسیدگی شماست. تاروت صغیر زمانی ظاهر می شود که در تاروت شما معکوس شود، ممکن است احساس کنید محدود شده اید یا در انتخاب های محدود به دام افتاده اید.

با این حال، این اطمینان حاصل می کند که شما در تصمیم گیری سریع برای خودتان هستید. ممکن است معیارهای خود را برای کمک به تصمیم گیری در راستای وجود درونی خود داشته باشید. وقتی هفت جام معکوس با ایده‌ها و فرصت‌هایی برای شما ظاهر می‌شود، قبل از انتخاب برای خود، زمانی را به تفکر در مورد آنچه در درازمدت می‌خواهید اختصاص دهید. گاهی اوقات، همه این فرصت ها فریبنده به نظر می رسند، اما همه آنها ممکن است هدف شما را برآورده نکنند. بنابراین باید تک تک آنها را بر اساس اولویت های خود ارزیابی کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت شش جام در تاروت


گاهی اوقات، معکوس هفت جام همچنین می تواند به این معنی باشد که علیرغم داشتن انتخاب های محدود، شما هنوز در انتخاب یکی از آنها مشکل دارید. به عنوان مثال، ما اغلب انتخاب شغلی یا راه اندازی یک استارتاپ را داریم. در چنین شرایطی، شما نه تنها باید تصمیم خود را بر اساس اولویت های خود بسنجید، بلکه باید گزینه های خود را کاهش دهید و بر آنچه برای شما مهم است تمرکز کنید. انتخاب خود را انجام دهید و به جای اینکه صرفاً با گزینه ها سر و کار داشته باشید، با آن پیش بروید.

کارت هفت جام (معکوس)

تعبیر کارت هفت جام معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (معکوس)

در تاروت خوانی عاشقانه، اگر هفت جام در وضعیت معکوس ظاهر شوند، نشانه آن است که شما اکنون به این فکر می کنید که رابطه شما به کجا می رود و چه می خواهید. برای بررسی مواردی که اخیراً ممکن است رابطه شما را مختل کند، شفافیت بسیار مورد نیاز است. شما نمی خواهید مسائل را حل نشده نگه دارید‌.

اگر کسی که هفت جام معکوس را بیرون می‌کشد مجرد است، پس کارت نشانه‌ای از این است که شما مطمئناً در یک دوراهی قرار دارید و نمی‌توانید شریک مناسبی برای خود پیدا کنید. خوانندگان تاروت می گویند که امکان عاشقانه در زندگی شما به دلیل تصور غیر واقعی شما از یک شریک کامل که قطعا وجود ندارد محدود شده است. بنابراین، اگر واقعاً می‌خواهید با دیگران هم‌نشینی کنید یا به سادگی با افراد بیشتری آشنا شوید، باید با افرادی که ممکن است معمولاً با آنها قرار ملاقات نداشته باشید، قرار ملاقات بگذارید. کارت سیگنالی است که نشان می دهد وقت آن رسیده است که آنچه را که می خواهید امتحان کنید، زیرا ارزش آن را دارد.

تعبیر کارت هفت جام معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی (معکوس)

در زمینه مالی، از شما انتظار می رود که در روزهای آتی، سرمایه نقدی خوبی داشته باشید تا زندگی مناسبی را برای خود تضمین کنید. همچنین، کارت نشانه این است که چیزهای کمتری برای خرج کردن وجود خواهد داشت و بنابراین ممکن است حتی برای خود پس انداز کنید. در مجموع، هفت جام معکوس فرصتی برای شما می‌فرستد تا وضعیت مالی خود را بهتر بشناسید و به سرمایه‌گذاری بیشتر از هزینه کردن فکر کنید - تنها دلیلی که کارت انتخاب‌های شما را محدود می‌کند.


حتما بخوانید: معنی کارت هشت جام در تاروت


همچنین، در حالی که هفت جام (برعکس) را در خواندن کارت تاروت خود دریافت می کنید، مطمئن شوید که از زمان و همچنین پول خود بهترین استفاده را می کنید. این کارت معکوس از عرشه تاروت صغیر زمان بسیار مطلوبی را نشان می دهد و به شما امکان می دهد منتظر بهترین فرصت های ممکن باشید. در روزهای آینده باید خود را برای انجام کارهای بزرگ از نظر مالی آماده کنید و به مناسب ترین شکل بر روی پول سازی و جمع آوری تمرکز کنید.

معنی کامل کارت تاروت هفت جام معکوس

تعبیر کارت هفت جام معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

هفت جام در موقعیت معکوس، احساس رکود در حرفه ما را در درون ما ایجاد می کند. کارت نشانه آن است که در زمان آینده فرصت های پیشرفت در حرفه شما محدود می شود. بنابراین، تغییر ممکن است در روزهای آینده دشوار باشد. همچنین، شما باید هوشیارتر باشید، در غیر این صورت فرصت‌های پیش رو را از دست خواهید داد. در مجموع، وقتی نوبت به شغل شما می‌رسد، روی چیزهایی که از دست داده‌اید فکر نکنید، بلکه اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای ایجاد فرصت‌هایی برای خود انجام دهید.

هفت جام (معکوس) در یک حرفه، زمان خوشی را نشان می دهد که زمان خوبی به زودی اتفاق می افتد. اگر دائماً تلاش کرده باشید، به زودی نتایج تدریجی را در راه خود خواهید دید. اطمینان حاصل کنید که امید خود را از دست ندهید یا احساس نکنید که موانع شما را پایین می آورند. اگر کسی به شما پیشنهاد می کند که روی برخی از مهارت های خود کار کنید، مطمئن شوید که آن را به عنوان توصیه ای خوش بینانه در نظر می گیرید و نسبت به آن احساس کینه ندارید.

تعبیر کارت هفت جام معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت (معکوس)

وقتی صحبت از سلامت و تندرستی فرد به میان می‌آید، هفت جام معکوس به این معنی است که بومی اخیراً از سلامتی خود غافل بوده و سبک زندگی خود را انتخاب نکرده است که تأثیر منفی بر سلامتی او دارد. زیاده‌خواهی‌های منفی شامل سیگار کشیدن، نوشیدن الکل و غیره می‌شود. کارت نشانه این است که ممکن است بخواهید کنترل زندگی‌تان را پس بگیرید قبل از اینکه مجبور شوید احترام و پول خود را خرج کنید تا به اندام خود بازگردید.


حتما بخوانید: معنی کارت نه جام در تاروت


کارت به معنای انتخاب های محدود است و در اینجا، گزینه سرگرمی را برای بومی محدود می کند. از طرف دیگر، اگر عادت‌های فوق‌الذکر را رعایت نمی‌کنید، اما همچنان بی‌حال هستید، نشانه آن است که ممکن است در رژیم سلامت و تناسب اندام خود زیاده روی کنید. خیلی خوب است که مراقب سلامتی خود باشید، اما هر از گاهی به خود استراحت دهید.

معنی کامل کارت تاروت هفت جام معکوس

کارت هفت جام: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب بروید و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را در قالب بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در هفت جام عبارتند از:


حتما بخوانید: معنی کارت ده جام در تاروت


وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت هفت جام برای زمان بندی

کارت تاروت برای زمان بندی پاسخ می دهد که چه چیزی در زندگی شما رخ خواهد داد. وقتی کارت تاروت را برای یک رویداد می‌کشید، باید زمان تقریبی آن حادثه خاص را بدانید. با گرفتن کارت هفت جام، از زمان پنهان رویدادی که رخ خواهد داد مطلع خواهید شد. به شما نمی گوید که آن اتفاق خاص چه زمانی رخ می دهد. با این حال، به شما نشان می دهد که فرصتی در راه شما وجود خواهد داشت که به طور غیر منتظره به سراغ شما می آید. علاوه بر این، نشان می دهد که چیزها هنوز پنهان هستند و به زودی آشکار خواهند شد. بنابراین، شما باید به جهان و انرژی های مثبت اطراف خود ایمان داشته باشید.

سخن آخر

هنگام کشیدن یک کارت حتی اگر همه چیز طبق برنامه شما پیش نمی رود، نباید امید خود را از دست بدهید و بهترین چیزی را که می توانید نشان دهید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت نوباوه جام در تاروت

معنی کارت شوالیه جام در تاروت

معنی کارت ملکه جام در تاروت

معنی کارت پادشاه جام در تاروتاز
6
رای