آموزش کامل فال تاروت رایگان؛ روش تفسیر و خواندن کارت های تاروت

آموزش کامل فال تاروت رایگان؛ روش تفسیر و خواندن کارت های تاروت آموزش کامل فال تاروت رایگان ؛ روش ربط دادن کارت های تاروت ؛ نحوه تفسیر و خواندن کارتهای تاروت ؛ تفاوت کارت های تاروت کبیر و صغیر ؛ ارزیابی فال تاروت سه کارته در سلام دنیا بیاموزید.

کارت های تاروت روی انرژی عرفانی کار می کنند و به طور کلی کتاب زندگی ما را نشان می دهند. بیشتر شبیه آینه ای برای روح ماست و به عنوان کلید درونی مسیر خرد و معنویت عمل می کند. خواندن کارت های تاروت پیچیده، عمیق تر و ترکیبی منحصر به فرد از مهارت و توانایی تحلیلی است. مجموعه ای از 78 کارت وجود دارد که دو دسته مختلف را تشکیل می دهند آرکانای اصلی Major Arcana (کارت تاروت کبیر) و آرکانای فرعی Minor Arcana (کارت تاروت صغیر). در ادامه این مقاله سلام دنیا شما را با آموزش کامل فال تاروت رایگان و نحوه خواندن کارتهای تاروت آشنا خواهیم کرد.

آموزش کامل فال تاروت رایگان و نحوه خواندن کارتهای تاروت

کارت های تاروت کبیر به طور کلی بیانگر درس های معنوی و روابط کارمیک (کارمایی) هستند. این نشان دهنده مسیر خودآگاهی است و مراحل مختلفی را در مواجهه با معنا و درک بیشتر زندگی به تصویر می کشد. علاوه بر این، خواندن کارت تاروت کبیر یا Major Arcana همچنین به فرد امکان می دهد چیزها را در سطح روح تجزیه و تحلیل کند. از سوی دیگر، کارت‌های اسرار کمتر مصیبت‌ها و آزمایش‌هایی را به تصویر می‌کشند که فرد باید به صورت روزانه تجربه کند. به تصویر کشیدن یک بخش عملی عمیق تر از زندگی به بومی اجازه می دهد تا مسائل جاری را نیز حل کند. معمولاً کارت‌های تاروت صغیر یا Minor Arcana تأثیر موقتی دارند، اما قوی هستند و به شدت ظاهر  می‌شوند. کارت های تاروت این توانایی و قدرت را دارند که به سوالات مربوط به تمام جنبه های زندگی یک فرد پاسخ دهند. گذشته، حال یا آینده، به عنوان یک گریز عالی عمل می کند تا هدف زندگی شما، داشتن یا آنچه ممکن است داشته باشید را درک کنید

ارزیابی کارت های تاروت

تفسیر کارت تاروت یک شکل قدرتمند از پیشگویی است که از یک دسته کارت های قدیمی استفاده می کند تا به شما کمک کند پاسخ سوالات خود را در مورد عشق، روابط، شغل، سلامتی و موارد دیگر پیدا کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت احمق در تاروت کبیر


نحوه تفسیر کارت های تاروت

 این دو دسته کارت های تاروت کبیر و صغیر با هم یک تصویر جامع و مصور را تشکیل می دهند. مهم است که به خاطر داشته باشید که تمام راه حل هایی که مایلیم بدانیم به طور ذاتی در این دو دسته کارت تاروت نهفته است. آنها به شدت، یک فرد، موقعیت یا نتیجه بالقوه را به تصویر می کشند. از آنجایی که هیچ انگیزه یا معما پنهانی در خواندن کارت های تاروت وجود ندارد، قدرت تشخیص معنای آنها در روایت و تفسیر شخص نهفته است.قبل از خواندن هر کارت تاروت، مطمئن شوید که دسته را با به هم زدن درست آن مرتب می کنید. همچنین، این عمل عمدی باید به مراقبه ای برای تاروت خوان تبدیل شود. شما باید فیزیکی بودن کارت های تاروت را در دستان خود احساس و درک کنید.

در حین انجام این کار، باید سوال خود را به درستی و واضح تجسم کنید. اگر در حال خواندن کارت تاروت برای شخص دیگری هستید، باید از این زمان بازتابی برای عمیق‌تر کردن ریشه‌های شرایط و موقعیت او استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا سؤالات خاصی در مورد آنها ایجاد کنید.شما می توانید تا هر زمانی که نیاز دارید این کار را انجام دهید، اما به یاد داشته باشید که به درستی تمرکز کنید و مراقبه کنید.

هر زمان که می خواهید شروع کنید، کارت ها را به سه قسمت تقسیم کنید و دسته ها را به سمت پایین مرتب کنید. بعد، روی یک پارچه تمیز و زیبا، کارت ها را برای پخش آماده کنید و کارت ها را بکشید تا پاسخ سوالاتی که از سرتان می گذرد را دریافت کنید.اگرچه همه کارت‌ها تداعی کلاسیک خود را دارند، اما قوی‌ترین منبع پشت پیش‌بینی‌های درست، شهود شماست. واکنش عاطفی فوری شما نسبت به کارتی که کشیده اید، همه الگوها و سیستم های درست را ایجاد می کند و به شما امکان می دهد روایت و درک بهتری از شرایط ایجاد کنید.

نحوه تفسیر کارت های تاروت

تفاوت بین کارت های تاروت کبیر و صغیر

وقتی به ساختار دسته کارت های تاروت اشاره می کنیم، همه معانی مختلفی دارند و از اهمیت خاص خود برخوردار هستند. بر اساس تفسیر کارت تاروت، کل جهان در یک دسته تاروت قرار دارد. بنابراین، نشان دادن همه مکان ها، افراد و رویدادها. می توان این علائم را در کارت های کبیر و صغیر خواند.


حتما بخوانید: معنی کارت جادوگر در فال تاروت


پس تفاوت کجاست؟

کارت‌های تاروت کبیر درباره رازهای بزرگ‌تر و عمیق‌تر صحبت می‌کنند. در مورد کارت‌های  تاروت صغیر باید گفت، آن‌ها به افراد عادی اجازه می‌دهند از اسرار کمتر مطلع شوند.علاوه بر این، کارت‌های تاروت کبیر تأثیرات پیشگامانه و تاریخی را نشان می‌دهند. این دسته در قرائت کارت تاروت، انرژی یک فرد را به تنهایی نشان می دهد که پیامی قوی را به تصویر می کشد. کارت‌های تاروت کبیر حرکت تغییردهنده زندگی را نشان می‌دهند که شروع یا پایان چرخه زندگی را تشکیل می‌دهد. این کارت‌ها به عنوان کارت‌های پویا شناخته می‌شوند و در طول دگرگونی‌های بزرگ و انتقال‌های بزرگ در زندگی ظاهر می‌شوند.

در طول خواندن کارت تاروت، آنها لحظه های متمایز تغییر را نشان می دهند. آنها برای نشان دادن ایستگاه ها در سفری عمیق تر در زندگی و معنای آن دسته بندی شده اند. از طرفی ترتیب زمانی آنها به معنای گذر زمان است.وقتی از کارت های تاروت صغیر صحبت می کنیم، آنها زندگی و مسائل روزمره را نشان می دهند. در طول خواندن کارت های تاروت، این کارت ها نشان دهنده افراد عادی هستند که وارد کارهای روزمره مانند خواب، رقصیدن، نزاع و غیره می شوند. علاوه بر این، این دسته کارت های تاروت اقداماتی را پیشنهاد می کند که تحت تأثیر رفتار انسان قرار می گیرند و در طول انتقال های اولیه در خط مقدم قرار می گیرند و ممکن است کوتاه مدت، موقت یا کمتر تأثیرگذار باشند. 

تفاوت بین کارت های تاروت کبیر و صغیر

پخش های مختلف کارت تاروت

طبق طالع بینی تاروت، "پخش سه کارته" ساده ترین و موثرترین از همه است. شما به سادگی می توانید دسته ها را تغییر دهید تا جایی برای هر موقعیتی مانند گذشته، حال یا آینده ایجاد کنید. همچنین می توانید پخش کارت تاروت را برای شخص دیگری انجام دهید. همچنین، با روش پخش سه کارته، می‌توانید پیش‌بینی‌های تاروت را در مورد روابط، شغل، فرصت‌ها، نتایج، بدن، روحیه، چالش‌ها و غیره دریافت کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت کاهن اعظم (پاپ) در تاروت کبیر


کارت‌ها و قرارگیری مشابه آن‌ها به راحتی پویایی و پیوند را آشکار می‌کنند.با این حال، قبل از انجام هر گونه پیش بینی، باید یک لحظه وقت بگذارید تا بفهمید کارت هایی که از دسته انتخاب کرده اید چه احساسی در شما ایجاد می کند؟ اگر نمادها یا شخصیت هایی وجود دارد، آنها در چه کاری هستند، چگونه با آنها روبرو هستند و غیره.چندین پخش کارت تاروت به غیر از کارت سه کارته وجود دارد.

  • پخش صلیب سلتیک: پخش کارت صلیب سلتیک، از ده کارت مختلف استفاده می کند و به شما امکان می دهد به گذشته، حال و آینده، همراه با تأثیرات بیرونی در حوزه های مختلف زندگی، نتایج اعمال و چالش های زندگی خود وارد شوید.
  • کشیدن یک کارت: این معمولاً به مبتدیان پیشنهاد می شود. معمولاً برای بهتر شدن در خواندن کارت تاروت است و شامل انتخاب زمانی از روز (معمولاً صبح) است. پاسخ دادن به سوالات ساده ای مانند: چگونه باید به انرژی امروزم توجه کنم یا امروز چه چیزی را باید بدانم؟ این روش از هر نظر کارآمد و آسان است.

کارت های تاروت کبیر

کارت تاروت کبیر از 22 کارت تشکیل شده است. در خواندن کارت تاروت، کارت تاروت کبیر معمولاً بیشتر به علتی که در پس موقعیت ها قرار دارد توجه می کند. شما می توانید این را به عنوان فردی در سفر به تصویر بکشید که با انواع موقعیت ها و رویدادها روبرو می شود و با افراد مختلف از هر نوع و رفتاری ملاقات می کند. از زمان تولد تا مرگ و تولد دوباره، این کارت های تاروت به عنوان طرحی از زندگی شما عمل می کنند. از جسمی به معنوی، مسیر حرکت را نشان می دهد.چیدن کارت ها ابتدا با ابله (دلقک) بی‌گناه و بی‌فکر و خیال شرع می شود، داستان انسان ها را به سمت تشخص و روشنگری و جهان به تصویر می کشند.

کارت های تاروت کبیر

کارت های تاروت صغیر

اکثر کارت های تاروت کبیر در دسته تاروت صغیر قرار می گیرند. این دسته تاروت بیانگر رویدادهای کوچک و کمتر تأثیرگذار در زندگی یک فرد است. با تمرکز بر ویژگی‌ها، این کارت‌ها در کارت‌های تاروت، شرایط یا افراد مهمی را نشان می‌دهند که زندگی فرد را تشکیل می‌دهند. خواندن این دسته از کارت های تاروت همچنین به شما امکان می دهد بخش هایی از زندگی خود را که جنبه هایی مانند عشق و رابطه، عقل، قدرت، انرژی، تصمیم گیری ها و غیره را پوشش می دهد، درک کنید.

1. کارت های چوبدست (The Suit of Wands)

این کارت معمولاً با رویدادهای روزمره زندگی یک فرد مطابقت دارد. با عنصر آتش مرتبط می شود. بنابراین، نشان دهنده خلق و خو، انرژی و طبیعت فرار یک فرد است.کارت چوبدست به عنوان منبع انرژی و اراده در یک فرد شناخته می شود. علاوه بر این، نشان دهنده پتانسیل خلاقانه و الهام بخشی است که فرد باید برای انجام وظایف و کارهایش داشته باشد.زمانی که این کارت های تاروت در بهترین حالت خود باشد، به شما شور و شهامت در زندگی می دهد.


حتما بخوانید: معنی کارت شیطان در تاروت کبیر


همچنین شما را به انجام کاری در زندگی تان سوق می دهد و انرژی خود را در کارها و اعمال صالح مشارکت می دهد. این کارت شما را فعال محور و در کنار طبیعت ماجراجو می کند. با این حال، زمانی که ضعیف باشد، ممکن است شما را تخریب کند. این کارت شما را بی پروا، خطرناک و فراری می کند، که می توانید همه چیز را وحشیانه بسوزانید.

کارت چوبدست

2. کارت های جام (The Suit of Cups)

در خواندن کارت های تاروت، این کارت تاروت صغیر نشان دهنده عنصر آب است. کانالیزه کردن انرژی روزمره یک فرد، همچنین وضعیت عاطفی یک فرد را نشان می دهد. با این کارت، نحوه رفتار یک فرد در اطراف محیط خود و دیگران را به تصویر می کشد. وقتی جام درون این کارت بالا باشد، شما را همدل و دلسوز می کند. شما به طور طبیعی احساسات دیگران را درک می کنید.

علاوه بر این، قدرت شهود شما بهتر می شود و دارای توانایی روانی افزایش یافته است. پتانسیل خلاقیت شما بهتر می شود و در هنرهای خلاقانه و استعدادهای مشابه عملکرد خوبی دارید.


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت


در ارتباط با قدرت پاکسازی و شفابخشی، می تواند شما را به استادی در تخیل و سازگاری تبدیل کند. با این حال، وقتی پایین باشد، می تواند جلوی تفکر منطقی شما را بگیرد و شما را در دنیای خودتان گم کند. شما ممکن است به هیچ واقعیتی گوش ندهید و راه های خلاقیت و استعداد را مسدود کنید.

کارت های جام

3. کارت های شمشیر (The Suit of Swords)

این دسته از کارت های تاروت در طالع بینی تاروت عنصر هوا را نشان می دهد و روشی را به تصویر می کشد که یک شخص هر پیامی را کانالیزه می کند. کارت شمشیرها که نشان دهنده قدرت ارتباط است، نشان دهنده توانایی فرد برای اجرای منطق و عاقلانه فکر کردن است. این نشان می‌دهد که یک فرد چقدر می‌تواند عقلانی فکر کند و چقدر می‌تواند با افکار و اجرای آنها شفاف و روشن باشد. وقتی قوی باشید، شما را قوی می کند تا افکارتان را واضح تر به دیگران نشان دهید. شما باید همه چیز را به وضوح درک کنید و همه چیز را به بهترین شکل تجزیه و تحلیل کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت قدرت در فال تاروت کبیر


این باعث می شود که با افراد و محیط اطراف خود ارتباط بهتری برقرار کنید و ویژگی هایی مانند منطق، اخلاق، درستکاری و نظم را در خود بگنجانید. با این حال، اگر ضعیف باشد، ممکن است شما را نسبت به ذهنیت قربانی شدید کند. منجر به ویژگی هایی مانند پرخاشگری و خشونت می شود، همچنین ممکن است شما را مجبور به استفاده از کلماتی کند که می تواند به احساسات دیگران آسیب برساند. ممکن است رفتار شما سرد شود و سردرگمی همه جا شما را احاطه کند.

کارت شمشیر

4. کارت های سکه (The Suit of Pentacles)

برای کارت سکه ها گفته می شود که آنها بر قابلیت اطمینان و استحکام در زندگی یک فرد حاکم است. این دسته از کارت‌های تاروت صغیر که نماینده عنصر زمین است، نشان می‌دهد که چگونه یک فرد مهارت‌ها و توانایی‌های خود را برای داشتن یک زندگی پایدار ترکیب می‌کند. این کارت در تفسیر تاروت که نشان دهنده احساس مسئولیت و قابلیت اطمینان است، به افراد کمک می کند تا مسائل مالی، مسئولیت ها، منابع و احساس امنیت و ثبات را نسبت به خود و اطرافیانشان پیدا کنند.

زمانی که سکه بلند باشد، نشان‌دهنده سطح معقولی از استقامت شما در هنگام ناملایمات و خوش‌بینی است که باید به هم‌تراز بودن چیزها ادامه دهید. همچنین نشان می‌دهد که پایه‌های شما از نظر پیشرفت و رشد، همراه با ماهیت سخت‌کوش و تلاش مستمر چقدر محکم خواهد بود. در مواقع امتحان، اینکه چگونه رفتار می کنید و چقدر در زندگی بلند پرواز هستید و خواهید بود، همگی توسط کارت سکه ها کنترل می شوند. با این حال، اگر برعکس شود، طبیعت سرسخت شما را به تصویر می‌کشد و ویژگی‌هایی مانند بی‌احتیاطی، تنبلی، و بی‌تحرکی را بدون احساس مدیریت یا عملی نشان می‌دهد.

کارت های سکه(The Suit of Pentacles)

سوالات متداول:

1. چگونه در حین تفسیر کارت تاروت، سؤال عشقی بپرسیم؟

شما باید به یاد داشته باشید که سوالات را به واضح ترین شکل ممکن فرموله کنید. با درک آنچه که می خواهید بپرسید کار را شروع کنید و مطمئن شوید که در مورد آنچه می خواهید بدانید دقیق و آگاه هستید. علاوه بر این، شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که در ذهن خود به همین موضوع توجه کنید.

2. آیا کارت تاروت خورشید یک کارت بله است یا خیر؟

کارت خورشید در خواندن تاروت نشان دهنده شادی، موفقیت و ثروت است. همچنین به معنای بهره وری و پیروزی است. بنابراین، وقتی یک تاروت خوانی بله/خیر انجام می دهید، بدون شک داشتن کارت خورشید به معنای بله است.

3. کدام کارت قدرتمندترین کارت در کارت تاروت کبیر است؟

کارت ابله به عنوان با ارزش ترین و قدرتمندترین کارت در نظر گرفته می شود، به خصوص زمانی که در هنگام خواندن کارت های تاروت به حالت عمودی قرار می گیرد.

4. کدام کارت تاروت نشان دهنده شانس است؟

در طالع بینی تاروت، کارت چرخ به اقبال (سرنوشت) شهرت دارد. هنگامی که ایستاده باشد، نشان دهنده سرنوشت و سعادت، همراه با موفقیت و ثروت است. هنگامی که برعکس این حالت می شود، افزایش و فراوانی نعمت را نشان می دهد.

سخن پایانی:

در این مطلب شما را با نحوه خواندن کارت تاروت که از دو دسته کارت تاروت کبیر و صغیر تشکیل شده اند، آشنا کردیم.امیدواریم با خواندن ان مطلب بتوانید به راحتی کارت تاروت را تفسیر کنید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت ملکه در تاروت کبیر

معنی کارت امپراطور در تاروت

معنی کارت عشاق در تاروت کبیر

معنی کارت ارابه در فال تاروت کبیر

از
39
رای