معنی کارت قدرت در تاروت کبیر ؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Strength

معنی کارت قدرت در تاروت کبیر ؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Strength معنی کارت قدرت در فال تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Strength در تاروت، توضیحات کامل کارت تاروت استقامت عمودی و معکوس، وارونه در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت قدرت در تاروت نشان میدهد که شما در زمان خطر و ناراحتی دارای قدرت درونی و شکیبایی هستید در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت قدرت در تاروت، تفسیر دقیق و کامل کارت Strength، توضیحات کامل کارت تاروت قدرت عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت قدرت (Strength) در تاروت کبیر

معانی کلیدی (عمودی): سلامتی درخشان، قدرت درونی، سرسختی، جسارت و شفقت، تمرکز، مهربانی، صلابت، نفوذ، شجاعت.

معانی کلیدی (معکوس): شک به خود، آسیب پذیری، ناامنی، عدم اعتماد به نفس، اضطراب، ضعف، شک و ناباوری.

توضیحات کامل کارت تاروت قدرت (استقامت) در فال تاروت کبیر

قدرت، نهمین کارت اصلی کبیر در عرشه تاروت، علاوه بر قدرت، ویژگی های مختلفی را نشان می دهد. قدرت زمانی به عنوان استحکام شناخته می شد.نگرش شجاعانه، توانایی حفظ آرامش تحت فشار و توانایی همکاری با دیگران در عین نادیده گرفتن عیوب، نمونه هایی از نقاط قوت هستند. وقتی این کارت در خواندن شما ظاهر می شود، نشان می دهد که در زندگی عاشقانه، کاری یا روابط خود با چالش هایی روبرو خواهید شد که مستلزم استقامت و صبر است.برای دستیابی به هماهنگی در همه سطوح خلقت، اراده و اشتیاق طبیعت غریزی ما نباید از بین برود، بلکه باید صیقل داده شود. نیروی روح زنانه دارای توانایی متقاعدکننده ای است که می تواند افراد را به همکاری با یکدیگر تشویق و ترغیب کند و با ایجاد تعادل بین تفاوت ها در روحیه حسن نیت جمعی، انرژی های آشفته را آرام کند.


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


طبق کارت قدرت، باید قاطعانه خود را تنظیم کنید و بین علایق خود و درک روشنگرانه تمایز قائل شوید. آگاهانه با شهود خود هماهنگ شوید، حتی اگر برخلاف خواسته های خود ارادی شما باشد. در این شرایط از هر کس دیگری که تأثیری دارد، همین رفتار را بخواهید و انتظار داشته باشید. اگر شما استانداردهای خود را بالا نبرده اید، نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران استانداردهای خود را افزایش دهند. با الگویی خوب دیگران را تشویق کنید. عزت نفس شما متناسب با موفقیت تلاش هایتان بالا خواهد رفت.

در تاروت، کارت قدرت نشان دهنده نشاط و شجاعت است. این کارتی است که نشان دهنده شجاعت و درندگی است و گرمای خروشان یک شیر را تداعی می کند. علاوه بر این، نشان دهنده زنی است که نترس است. او تسلیم ناپذیر است. تصاویر اصلی کارت قدرت، زنی با یک لنیسکات (شکل هشت در کنارش، نشان دهنده زندگی همیشگی و ابدیت)، یک شیر، و زنجیره ای از گل رز است که بالای سرش شناور است.

معنی کارت قدرت در تاروت

کارت تاروت قدرت (عمودی)
معنی کارت تاروت قدرت عمودی

همانطور که از نام آن پیداست، کارت تاروت قدرت عمودی نشان دهنده قدرت، شجاعت، متقاعدسازی و صبر است. مانند ارابه، قدرت توانایی شما را برای غلبه بر هر چالشی تایید می کند. از سوی دیگر، کارت تاروت قدرت، شما را تشویق می کند تا از طریق قدرت درونی خود موفق شوید، در حالی که ارابه نشان دهنده نیروی بیرونی و قدرت است. به جای استفاده از زور باید از وقار و درایت استفاده کرد. این کارت همچنین نشان می دهد که شما توانایی این را دارید که خوش بین، آرام و منطقی بمانید، حتی زمانی که صبر و قدرت شما در حال آزمایش است.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت مرگ در تاروت


قدرت به توانایی به دست آوردن کنترل واقعی بر موقعیت به جای تحمیل صرف اراده خود، چه از طریق شفقت، حیله گری، یا درک اشاره دارد. با توجه به کارت تاروت قدرت، شما فردی بسیار پیگیر هستید که اگر ذهن خود را به آن معطوف کنید، می توانید هر کاری را انجام دهید. شما اعتماد به نفس دارید. کارت قدرت عمودی نشان دهنده قدرت، شجاعت، اعتقاد، نشاط، انرژی و عمل است. همچنین کارتی در مورد اعمال کنترل بر شرایط خود است. اگر شک یا اضطراب دارید، یک لحظه از تمام قدرت درونی و قدرت خام خود بهره ببرید. با آن، شما می توانید هر کاری انجام دهید. اگر به این روش ادامه دهید، در هر کاری موفق خواهید شد.

تعبیر کارت قدرت در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

وقتی کارت قدرت در خواندن تاروت عاشقانه ظاهر می شود، ممکن است در یک رابطه پرشور و آتشین باشید. این کارت نشان دهنده یک رابطه قوی است که مستعد طغیان خشم، حسادت یا سایر احساسات قوی است. این نوع مشارکت مزایا و معایبی دارد. تعبیر دیگری از معنای عشق تاروت قدرت، شفقت، همدلی و قدرت درونی است. ممکن است متوجه شوید که این ویژگی‌ها مطمئناً شرکای مورد نیاز شما را جذب می‌کنند یا رابطه شما با همسر فعلی‌تان را تقویت می‌کنند. توانایی شما در همدلی ممکن است به شما کمک کند تا خواسته ها و اضطراب های شریک زندگی و خودتان را بهتر درک کنید. اگر زمانی در یک مشاجره شدید یا موقعیت دیگری قرار گرفتید، بهتر است به جای اینکه اجازه دهید خشم شما را تحت الشعاع قرار دهد، با مهربانی و صبر با یکدیگر رفتار کنید.

قدرت کارت اصلی تاروت است که نشان دهنده علامت ستاره شیر است، بنابراین در صورت ظاهر شدن این کارت، ارتباط با یک شیر امکان پذیر است. اگر مجرد هستید، کارت قدرت نشان می دهد که اکنون زمان بسیار خوبی برای ملاقات با کسی است زیرا اعتماد به نفس شما به خوبی خواهد درخشید. با این حال، همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما در حال نزدیک شدن به فردی با جنبه وحشی هستید. این یک احتمال هیجان انگیز است، اما اگر شریک بالقوه بیش از حد وحشی است، ممکن است نیاز داشته باشید که انتظارات خود را تعدیل کنید. اگر می‌خواهید آنها را اهلی کنید، به‌جای تحمیل اراده‌تان به آن‌ها به آرامی آنها را تشویق کنید.

 کارت تاروت قدرت

تعبیر کارت قدرت در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

اگر با موفقیت مخارج خود را کنترل کرده باشید، احتمالاً در موقعیت خوبی هستید. تا زمانی که خونسردی خود را حفظ کنید باید خوب باشید. علاوه بر این، ممکن است تمایل داشته باشید که تصمیمات خرید پرخطری بگیرید، مانند خرج کردن پول برای چیزی که همیشه می خواستید. معنای مرتبط با شغل این کارت نشان دهنده پتانسیل فوق العاده ای برای رشد حرفه ای و شخصی است، اما کنترل عاطفی و احساس قوی خودباوری لازم است. اجازه ندهید ترس مانع موفقیت شما شود یا شما را احمق جلوه دهد. شما همچنین می توانید کسب و کار مستقل خود را راه اندازی کنید و صبر و شکیبایی در درازمدت پاداش خواهد داشت.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت عدالت در تاروت 


این کارت نشان می دهد که شما پول زیادی را صرف هزینه های غیرضروری کرده اید که نباید داشته باشید، اما جریان نقدینگی ثابت امنیت مالی و رضایت شما را تامین می کند. این کارت همچنین به شما از انجام فعالیت های سرمایه گذاری یا پولشویی هشدار می دهد. جریان نقدی ورودی کافی خواهد بود، اما هزینه های پیش بینی نشده پس انداز شما را از بین می برد.

تعبیر کارت قدرت در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

اگر بتوانید تمایلات  خود مانند خشم، میل و انگیزه را کنترل کنید، می توانید پیشرفت قابل توجهی در حرفه خود داشته باشید. این به معنای تسلیم شدن یا اجازه دادن به آنها برای حکومت نیست، بلکه به معنای همکاری با آنها یا استفاده مناسب از آنها است. این کارت نشان می دهد که شما از قبل استعداد و مهارت را دارید. تنها چیزی که نیاز دارید اعتماد به نفس برای انجام حرکات قاطع است. این جایی است که شما قدرت خود را پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال ارتقاء هستید، کاری انجام دهید که خود را متمایز کنید. ابتکار عمل را به دست بگیرید اگر می خواهید، کل حرفه خود را تغییر دهید. اگر قصد راه اندازی کسب و کار خود را داشتید، به خودتان انگیزه دهید تا اقدامات لازم را انجام دهید و به سادگی آن را انجام دهید.

در مورد یک حرفه قدرت نشان می دهد که زمان آن رسیده است که احساسات خود را کنترل کنید و به جلو بروید. تنها چیزی که نیاز دارید شجاعت و اعتماد به نفس است. شما مهارت و پتانسیل را دارید. اجازه ندهید ترس از شکست یا تمسخر شما را از دنبال کردن رویاهایتان و رسیدن به پتانسیل کامل خود باز دارد. اگر تبلیغ را می خواهید، آن را دنبال کنید. اگر فکر می کنید که نادیده گرفته می شوید، احساسات خود را اعلام کنید. اگر همیشه فکر می کردید که می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، به خودتان ایمان داشته باشید و آن را دنبال کنید. در نهایت، در مورد هزینه کردن، از تصمیم گیری های مالی عجولانه خودداری کنید. این بدان معنا نیست که شما نباید پول خرج کنید، اما مطمئن شوید که هر گونه سرمایه گذاری یا خرید کاملاً اندیشیده شده باشد و انگیزه انگیزشی یا هیجانی نداشته باشد.

  توضیح کارت تاروت قدرت

تعبیر کارت قدرت در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

هنگام بحث در مورد سلامتی، کارت تاروت قدرت یک کارت عالی است. معمولاً برای نشان دادن سلامتی و آمادگی جسمانی استفاده می شود. معکوس قدرت می تواند نشان دهنده غلبه بر بیماری یا شروع مجدد قدرت در صورت بیماری باشد. همچنین بدن و ذهن را در حال بازیابی تعادل به تصویر می کشد. زمان بسیار خوبی برای تغییر سبک زندگی است، به خصوص آنهایی که نیاز به خودکنترلی بیشتری دارند. کارت قدرت که نشان دهنده افزایش قابل توجه تناسب اندام به دلیل غلبه بر یک بیماری طولانی مدت است، بهترین کارت برای سلامت و رفاه یک فرد است. همچنین بیانگر این است که بدن و ذهن کاملاً هماهنگ هستند. همچنین نشان دهنده خودکنترلی و شیوه زندگی جدید و سالم تر است.


حتما بخوانید: معنی کارت عشاق در تاروت


در خواندن تاروت برای مسائل مربوط به سلامتی، قدرت اغلب به سلامت یا بهبود سلامت اشاره دارد. وقتی افراد بیمار با قدرت ملاقات می کنند، می توانند مطمئن باشند که بدترین آنها به پایان رسیده است. قدرت نشانه دیگری است که بدن و ذهن با هم هماهنگ هستند و اکنون زمان بسیار خوبی برای دنبال کردن تغییرات سبک زندگی سالم است، به ویژه تغییراتی که نیاز به خودکنترلی بیشتری دارند.

کارت قدرت ایستاده یک شاخص قوی در خواندن است که بر سلامت شما تمرکز دارد. اگر با چیزی دست و پنجه نرم کرده اید، می تواند نشان دهد که در شرف فتح آن هستید. اگر به ترک عادت های بد فکر می کردید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. شما این قدرت ذهنی را دارید که از درگیر شدن در رفتارهای اعتیاد آور خودداری کنید. هر اقدامی که برای بهبود سلامت خود انجام می‌دهید، مانند رعایت رژیم غذایی یا رژیم ورزشی، بیش از آنچه پیش‌بینی می‌کنید قابل دسترس‌تر به نظر می‌رسد.

کارت تاروت قدرت (معکوس)

معنی کامل کارت تاروت قدرت معکوس

قدرت معکوس نشان می دهد که شما در موقعیتی هستید که تأثیر محدودی بر رفتار دارید. هیچ مقدار رهبری، الگوسازی، یا متقاعدسازی نمی‌تواند انرژی افسارگسیخته و غیرقابل کنترلی را که آزاد شده است، خاموش کند. جزئیات کوچک نادیده گرفته می شوند و مشوق هایی که قبلا برای پاداش دادن به سفارش ها استفاده می شد ممکن است مورد تمسخر قرار گیرند. ممکن است لازم باشد که سکوت کنید، تا جایی که می توانید از خود محافظت کنید و منتظر بمانید تا این دوره وارونه بگذرد.

در خواندن تاروت، برگرداندن کارت قدرت نشان دهنده شکنندگی، کوچک بودن، بیماری، کمبود ایمان و سوء استفاده از قدرت است. شما سرشار از شجاعت هستید، اما نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید. نگران نباش آنجاست و برای شما آماده است. ناامنی ها و عزت نفس پایین خود را در خانه رها کنید و به دلیل شایستگی خود به سمت بالا بروید. اگر کارت قدرت را به صورت معکوس کشیده اید، در این بخش با جزئیات بیشتر به معنای آن خواهیم پرداخت. هنگامی که در خواندن استفاده می شود، کارت تاروت قدرت معکوس می تواند نشان دهد که شما تمایلات انفجاری دارید یا مستعد طغیان های غیرمنطقی هستید.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در تاروت


کارت قدرت باید به آرامی به شما یادآوری کند که باید یاد بگیرید که احساسات قوی خود را کنترل کنید. در غیر این صورت ممکن است عجولانه رفتار کنید یا چیزی بگویید که بعداً پشیمان شوید. کارت تاروت قدرت در معکوس نیز ممکن است نشان دهنده عدم استحکام درونی باشد، که این کارت اغلب نشان دهنده آن است. ممکن است احساس کنید گیر کرده اید زیرا دیگران در تمام جنبه های زندگی خود شاد یا موفق به نظر می رسند.

 کارت تاروت قدرت معکوس

تعبیر کارت قدرت معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (معکوس)

هنگامی که قدرت در خواندن تاروت عاشقانه معکوس می شود، ممکن است مقدار کمی از وابستگی را در رابطه شما نشان دهد. انواع خاصی از ناامنی، استقلال بیشتر و دنبال کردن سرگرمی های خود را برای شما و همسرتان دشوار می کند. افرادی کامل بودن با زندگی خود به جای اینکه از آن کم کند به رابطه شما می افزاید. اطمینان حاصل کنید که شراکت شما بر پایه ای محکم از اعتماد بنا شده است. خواندن عشق تاروت با قدرت معکوس همچنین می تواند نشان دهد که جنبه های نیرو و قدرت در رابطه شما شروع به ظهور کرده است. یکی از همسران ممکن است به طور فزاینده ای کنترل کننده باشد تا درک کند. ممکن است لازم باشد اطمینان حاصل شود که نیازهای یک شریک به نفع دیگری نادیده گرفته نمی شود.اگر مجرد هستید، خواندن تاروت ممکن است نشان دهد که به دلیل عدم کنترل خود یا مشکلات حل نشده عزت نفس در حال انتخاب نامناسب همسر هستید. روابط بد تأثیر منفی بر عزت نفس شما می گذارد که می تواند منجر به یک چرخه معیوب شود. شما باید این مشکلات را حل کنید، قدرت درونی و اعتماد به نفس خود را پیدا کنید و تشخیص دهید که لایق بهتری هستید. معکوس شدن قدرت ممکن است نشان دهنده این باشد که، علیرغم استحکام پیوند شما، ممکن است به دلیل عزت نفس پایین احساس کنید که سزاوار محبتی نیستید که دریافت می کنید.

تعبیر کارت قدرت معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی (معکوس)

در این زمان از خرج کردن وسواس گونه خودداری کنید زیرا ممکن است وضعیت مالی شما را تشدید کند. این کارت همچنین می تواند نشان دهد که هنگام خرج کردن پول برای چیزهایی که در حال حاضر به نفع شما هستند، باید احتیاط کنید، حتی اگر پول زیادی دارید. صرف نظر از وضعیت مالی فعلی خود، ممکن است احساس ناامنی کنید.

نوآوری های زیادی در کار نیست. در نتیجه، خلاقیت ندارید و بی تفاوتی شدید، خستگی، کسالت و ناراحتی را تجربه می کنید. بنابراین، زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات قابل توجه در موقعیت فعلی یا جستجوی فرصت های جدید نیست.

باید خونسردی خود را حفظ کنید و باور داشته باشید که این اتفاق خواهد افتاد. فشار و مقاومت بیش از حد کار را دشوارتر می کند زیرا نتایج مورد نظر محقق نمی شود. احساسات شما هر چه که باشند، زمانی که قرار باشد به شما خواهند رسید. سعی کنید تعادل را حفظ کنید و وظایف خود را تا حد امکان به طور مؤثر انجام دهید تا زمانی که بتوانید از این سطح از ضعف خلاص شوید.


حتما بخوانید: معنی کارت ارابه در تاروت


از نظر پول، استحکام بر هشدارها در مورد عجول بودن مالی غلبه کرد زیرا رفاه فعلی ممکن است دوام نیاورد. قدرت معکوس نشان می دهد که سلامتی ممکن است به دلیل عدم کنترل خود به خطر بیفتد و منجر به عادت های بد شود. برای ایجاد یک تغییر مثبت بلند مدت، گیرنده باید به طور همزمان بر تغییر یکی از این عادات تمرکز کند.

معنی کارت تاروت قدرت معکوس

تعبیر کارت قدرت معکوس در فال تاروت در زمینه شغل (معکوس)

آیا نگرانی های شما شما را از دستیابی به اهداف حرفه ای خود باز داشته است؟ به استثنای دوز سالم اعتماد به نفس و باور، کارت قدرت به صورت معکوس نشان می دهد که ممکن است از قبل هر آنچه برای موفقیت نیاز دارید داشته باشید. شما می توانید دائماً تصمیمات خود را حدس بزنید و به خود شک و اضطراب اجازه دهید بر تصمیمات شما حاکم باشد و مانع پیشرفت شما در حرفه شما شود. اگر واقعاً به درون خود نگاه می‌کردید، متوجه می‌شدید که از آن چیزی که فکر می‌کنید توانایی بیشتری دارید. معکوس قدرت شاخص حیاتی تری برای عدم تصمیم گیری عجولانه مالی در حال حاضر است. در مورد پول خود عاقل باشید حتی اگر در حال حاضر فراوانی داشته باشید زیرا نمی دانید چقدر باقی خواهد ماند.


حتما بخوانید: معنی کارت راهبه اعظم در تاروت


تعبیر معکوس تاروت قدرت، مانند تفسیر مستقیم آن، نشان می دهد که برای پیشرفت در کار خود، باید شجاعت و خودباوری داشته باشید. وقتی این کارت اصلی تاروت در خواندن تاروت شغلی معکوس می شود، نشانگر حیاتی تری است که به ترس و اضطراب اجازه داده اید شما را عقب نگه دارد. اگر اجازه دهید ترس شما از شکست می تواند باعث شود احساس درماندگی کنید. باید از شک و تردید به خود پرهیز کرد زیرا هیچ هدفی ندارد. شما قدرتمندتر، با استعدادتر و تواناتر از آن چیزی هستید که تصور می کنید. خودت را باور کن. هنگامی که اعتماد به نفس شما رشد کرد، جهت گیری و تمرکز بیشتری خواهید داشت. دیگران متوجه این تغییر خواهند شد.

تعبیر کارت قدرت معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت (معکوس)

در یک محیط پزشکی، قدرت در معکوس کردن همچنان نشانه سلامت عالی است. با این حال، ممکن است خودکنترلی نداشته باشید، که ممکن است منجر به عادات ناسالمی شود که به سلامت شما آسیب می رساند. همانطور که سعی می کنید کنترل درونی خود را بازیابید، روی شکستن هر یک از این رفتارهای مضر یک به یک تمرکز کنید. از مصرف بیش از حد یکباره خودداری کنید. تغییرات کوچک و مداوم تفاوت بزرگی را ایجاد می کند.


حتما بخوانید: معنی کارت امپراطور (سلطان) در تاروت


کارت تاروت قدرت در معکوس ممکن است به این معنی باشد که شما فاقد استحکام درونی هستید که اغلب این کارت نشان دهنده آن است. شما می توانید احساس کنید که در بلاتکلیفی گرفتار شده اید زیرا به نظر می رسد دیگران در هر جنبه ای از زندگی خود خوشحال هستند یا موفق هستند. به جای تمرکز بر سفرهای دیگران، از مقایسه سفر خود دست بردارید. فقط به یاد داشته باشید که وقتی یاد می گیرید دوباره بایستید، قدرت و قدرت درونی برای غلبه بر هر مانعی را دارید. آیا در حال حاضر دچار مشکل سختی هستید؟ مشکلات جسمانی فعلی شما چیست؟ قدرت توصیه می کند که به احساسات و غرایز درونی خود توجه کنید، به خصوص وقتی صحبت از مسائل سلامتی می شود. در این مواقع می‌توانیم غم، خشم و احتمالاً تحقیر شما را درک کنیم. اجازه نده احساساتت اعمالت را کنترل کند! به جای اینکه بر اساس غرایز حیوانی خود عمل کنید، آرام و دلسوز باشید. شما مطمئن هستید که می توانید بر این موانع غلبه کنید. شما باید به غرایز خود اعتماد کنید.

کارت قدرت: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت تاروت قدرت به این صورت است:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت قدرت: کشیدن یک کارت

کارت قدرت برای زمان بندی

همانطور که قدرت نشان می دهد، وقت آن است که بر احساسات خود مسلط شوید و به جلو بروید. شما باید توانایی ها و پتانسیل های خود را داشته باشید، اما باید شجاعت و خودباوری نیز داشته باشید.

نباید اجازه دهید ترس از شکست یا تمسخر شما را از دستیابی به پتانسیل کامل خود باز دارد. اگر آن را می خواهید، می توانید آن  را داشته باشید. وقتی نادیده گرفته می شوید، حضور خود را اعلام کنید. اگر همیشه می خواستید رئیس خود باشید، در نظر بگیرید که رئیس خود شوید. همین الان باید قلبت را بیشتر باز کنی. اینها همه گزینه های عالی هستند، مدیتیشن و کارهای خیریه.

سخن آخر

کارت های تاروت در زمینه فال در واقع نوعی سرگرمی به حساب می آیند، امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت چرخ اقبال در تاروت

معنی کارت تاروت ملکه در تاروت

معنی کارت احمق در تاروت

معنی کارت تاروت کیمیاگر در تاروت

از
6
رای