معنی کارت درویش در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Hermit

معنی کارت درویش در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Hermit معنی کارت درویش در فال تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Hermit، توضیحات کامل کارت تاروت درویش عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشقآن در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت درویش در تاروت به معنی نماد صبر و عقب مشورت، تدبیر و احتیاط است که در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت درویش در تاروت، تفسیر دقیق و کامل The Hermit، توضیحات کامل کارت تاروت درویش عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت درویش در تاروت

معانی کلیدی (راست): تفکر، تنهایی، درون نگری، مراقبه در خود، تفکر، عقب نشینی، خودیابی، جستجوی روح، هدایت درونی.

معانی کلیدی (معکوس): تنهایی، گوشه نشینی، رفتار ضد اجتماعی، طرد شدن، ورود مجدد به جامعه، انزوا، پارانویا، عقب نشینی از تعاملات اجتماعی، محدودیت ترس و گوشه گیری.


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت درویش در فال تاروت کبیر

زاهد به تنهایی روی قله یک کوه ایستاده است. محدوده پوشیده از برف نشان دهنده دستاوردها، پیشرفت و تسلط معنوی اوست. او در نتیجه انتخاب مسیر خودیابی به سطح بالاتری از آگاهی رسیده است.

او در دست راست خود مهر سلیمان را دارد که نمادی از خرد است. این یک فانوس با یک ستاره شش پر در داخل است. چراغ راه درویش را در حالی که در امتداد آن قدم می‌زند روشن می‌کند، اما تنها چند قدم اول را به جای کل مسیر روشن می‌کند. از آنجا که همه چیز به یکباره فاش نمی شود، او باید به جلو حرکت کند تا بفهمد که کجا باید برود.درویش برای هدایت و تعادل خود از یک عصای بلند (نماد قدرت و اقتدار او) استفاده می کند که در دست چپ خود حمل می کند که مطابق با ضمیر ناخودآگاه است.

کارت درویش مردی مسن را به تصویر می کشد که به تنهایی در بالای کوه ایستاده و عصایی را در یک دست و فانوس را در دست دیگر گرفته است. کوه نماد موفقیت و رشد است. کارت تاروت درویش نشان دهنده سطح خرد معنوی و تمایل او برای به اشتراک گذاشتن آن با همه است. او همچنین نسبت به مسیری که طی می کند آگاهی قوی دارد و به هدفش تعهد قوی دارد. در داخل فانوس، یک ستاره شش پر معروف به مهر سلیمان را مشاهده خواهید کرد. این نماد نشان دهنده خرد است. او عصایی در دست دارد که نشان دهنده قدرت و سلطه است.

پیام کارت تاروت درویش شما را تشویق می کند که به دقت در مورد انتخاب های خود فکر کنید. علاوه بر این، نشان می‌دهد که شما برنامه‌ای شلوغ با زمان کمی برای تأمل داشته‌اید. اگرچه استعداد دیدن تصویر بزرگ را دارید، اما برای در نظر گرفتن گزینه های خود به کمی خلوت نیاز دارید.درون نگری و راهنمایی معنوی لازم است. برخی ممکن است کارت های تاروت  درویش را به عنوان یک افسانه رد کنند. از سوی دیگر، برداشت ها از کارت های تاروت هرمیت عموماً دلبخواه هستند.


حتما بخوانید: معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروت 


نمی توان انتظار داشت که با حبس کردن در اتاقش به مدت پانزده دقیقه به ایده های عمیقی دست یابد. اگر وقت بیشتری برای خود داشتید، می توانستید بیشتر یاد بگیرید و بفهمید.

معنی کارت درویش در تاروت

کارت تاروت درویش (عمودی)
معنی کارت تاروت درویش عمودی

به طور کلی، کارت تاروت درویش ایستاده نشان می دهد که شما در آستانه آغاز دوره ای از درون نگری و روشنگری معنوی هستید. ممکن است متوجه شوید که به زمان تنهایی نیاز دارید تا آگاهی عمیق تری نسبت به اینکه چه کسی هستید ایجاد کنید، از مشغله های روزمره دور شوید تا خود معنوی واقعی خود را کشف کنید، به این فکر کنید که چه کسی هستید، از زندگی چه می خواهید و چه چیزی دارید.کارت درویش همچنین می تواند نشان دهنده عقب نشینی در درون خود یا گوشه گیری از خود به منظور بهبودی از یک موقعیت دشوار باشد. این برگ برنده از تاروت اصلی ممکن است نشان دهد که شما رفتار ضداجتماعی را تجربه می کنید و به سادگی نمی خواهید به اندازه معمول با مردم تعامل داشته باشید.درویش ممکن است نشان دهد که به یک درمانگر یا روانپزشک نیاز است.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت مرگ در تاروت


گوشه نشین نشان دهنده وقفه ای از فعالیت های منظم شماست تا توجه و انرژی خود را در درون خود متمرکز کنید و پاسخ هایی را که در اعماق روح خود به دنبال آن هستید بیابید. شما متوجه می شوید که عمیق ترین حس حقیقت و خرد شما در درون خودتان است، نه در حواس پرتی اطرافتان. شما امور پیش پا افتاده را پشت سر می گذارید و تنها با تکیه بر راهنمایی و دانش درونی خود، سفری برای کشف خود آغاز می کنید. اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع یک استراحت آخر هفته یا سفر مقدس یا هر چیز دیگری است که به شما امکان می دهد در مورد اهداف، باورهای شخصی و اصول راهنما خود فکر کنید و به خود واقعی خود نزدیک شوید.

تعبیر کارت درویش در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

اگر کارت تاروت درویش در یک محیط عاشقانه ظاهر می شود و شما مجرد هستید، نشان می دهد که بر دوره ای از انزوا و تنهایی غلبه کرده اید که برای بهبودی از یک جدایی دردناک یا دل شکستگی گذشته ضروری بود. به زودی برای شروعی تازه آماده خواهید شد. همچنین می تواند به معنای عفت یا تجرد باشد. در یک رابطه درویش قائم ممکن است نشان دهنده یک همسر مسن تر و عاقل تر باشد. همچنین می تواند به این معنی باشد که باید برای برقراری ارتباط با همراه خود بیشتر تلاش کنید. این می تواند نشان دهنده این باشد که شما و همسرتان زمان زیادی را از هم جدا می گذرانید و زمان کافی را با هم ندارید.

عشق، یکی از بزرگترین رازهای زندگی، ممکن است چیزهای زیادی در مورد آن به ما بیاموزد. هر یک از ما باید از خواسته ها، نگرانی ها و ناامنی های خود آگاهی کامل داشته باشیم. معنای عشق تاروت درویش ممکن است نشان دهد که قبل از وارد شدن به یک رابطه عاشقانه متعهدانه با شخص دیگری، باید مدتی را تنها بگذرانیم تا درباره خودمان بیاموزیم. 


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت عدالت در تاروت


حتی اگر این زمان تنها به نظر برسد، شما را در مسیر درست برای یافتن عشقی که قرار بود داشته باشید قرار می دهد. اگر شما و شریک زندگی تان قبلاً با هم هستید، می توانید با هم به جستجوی روح خود بپردازید. باید به این فکر کنید که از یک رابطه چه می خواهید و چه چیزی ممکن است شما را خوشحال کند. اگرچه اولین مکالمه ممکن است ناخوشایند باشد، اما به عنوان پایه ای محکم برای مقابله با چالش های پیش رو خواهد بود.

معنی کارت درویش

تعبیر کارت درویش در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

کسب درآمد از طریق اشتغال برای اکثریت قریب به اتفاق ما یک ضرورت است. مگر اینکه ثروتمند به دنیا بیایید یا درآمد بادآورده ای داشته باشید، به احتمال زیاد نیاز دارید که بخشی از زمان خود را برای یافتن کار اختصاص دهید. این بدان معنا نیست که شغل شما باید زندگی شما را تسخیر کند. وقتی صحبت از حرفه شما می شود،درویش ممکن است نشان دهد که شما بیش از حد روی شغل، پول و اهداف مادی خود تمرکز می کنید نه اینکه توجه خود را بین چیزهایی که شما را در همه سطوح خوشحال می کند، گسترش دهید. همچنین می تواند نشان دهد که به تغییر شغل فکر می کنید. ممکن است متوجه شوید که پول و مصرف‌گرایی دیگر انگیزه‌های کافی برای شما نیستند و ممکن است به دنبال یک مسیر شغلی جدید و رضایت‌بخش‌تر باشید. از نظر پول، اکنون زمان مناسبی است که در خرج کردن و پس انداز خود مسئولیت بیشتری داشته باشید.


حتما بخوانید: معنی کارت خورشید در تاروت


ممکن است متوجه شده باشید که پول در حال حاضر شما را خوشحال نمی کند. این می تواند زمانی باشد که تاکید کمتری بر چیزهای دنیوی داشته باشید و تلاش بیشتری برای تعیین اینکه کجا می توانید تحقق واقعی پیدا کنید، انجام دهید. ممکن است پول در طول زمان برای رضایت شما کافی نباشد، به خصوص اگر در یک حرفه غیر جذاب کار می کنید. مدتی را صرف تعیین اینکه آیا واقعاً از وضعیت فعلی خود راضی هستید یا صرفاً "وضعیت موجود" را حفظ می کنید، صرف کنید.

تعبیر کارت درویش در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

ممکن است در حال حاضر زمان بسیار مورد نیاز خود را برای در نظر گرفتن اهداف شغلی خود اختصاص دهید. ممکن است احساس عدم تحقق و این احساس وجود داشته باشد که مسیری که در حال حاضر در آن هستید برای شما کار نمی کند. شما در حال حاضر در تلاش هستید تا بفهمید چه نوع کاری شما را در همه سطوح خوشحال می کند. اگر در حرفه ای صرفاً برای منافع مالی یا امنیت کار کرده اید، این مدارک دیگر کافی نیستند. ممکن است به دنبال یک هدف یا حداقل چیزی باشید که به شما در رسیدن به آن کمک کند.شما می توانید از این تعطیلی بسیار مورد نیاز برای بازنگری در اهداف شغلی خود استفاده کنید. ممکن است از مسیر فعلی خود ناراضی باشید و باور داشته باشید که بهترین مسیر برای شما نیست.

شما در حال حاضر در تلاش هستید تا بفهمید چه نوع کاری شما را کاملاً راضی می کند. اگر فقط برای سود مالی یا ثبات کار کرده باشید، دیگر قادر به استفاده از این مهارت ها نیستید. ممکن است به دنبال مکانی برای رفتن یا حداقل راهی برای رسیدن به آنجا باشید. مدتی را صرف تعیین اینکه آیا واقعاً از کار خود راضی هستید یا خیر. خواندن پول و شغلی که در آن درویش ظاهر می شود ممکن است نشان دهد که شما بیش از حد نگران شغل خود هستید. شما باید به جای اینکه تماماً درگیر امور مادی شوید، برای تعادل تلاش کنید.

تعبیر کارت درویش در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

به گفته درویش، فشار و سختی بیش از حد می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. درویش هشدار می دهد که اگر زمانی را برای استراحت و شارژ مجدد اختصاص ندهید، سلامتی شما آسیب می بیند. حتی چند دقیقه در روز صرف مدیتیشن یا صرفاً پاکسازی ذهن و تنظیم احساس بدنتان می تواند در حال حاضر برای سلامتی شما مفید باشد.درویش پیشنهاد می کند که عبور از محدودیت های خود ممکن است برای سلامتی شما مضر باشد.درویش هشدار می دهد که اگر برای استراحت و شارژ مجدد وقت نگذارید، سلامتی شما آسیب می بیند، به خصوص اگر احساس کنید همیشه در حال حرکت هستید و هرگز فرصتی برای نفس کشیدن ندارید.


حتما بخوانید: معنی کارت ماه در تاروت 


استراحت کنید. حتی چند دقیقه در روز صرف مدیتیشن یا صرفاً خالی کردن ذهن و بررسی بدن خود می تواند برای وضعیت فعلی سلامتی شما مفید باشد.

درویش، بیش از هر کارت دیگری در عرشه، به معنویت می پردازد. در حقیقت، پیام اصلی زاهد این است که به درون و تمرکز بر رشد معنوی و ارتباط با خود برتر است. اگر زاهد در خواندن شما ظاهر می شود، وقت خود را به فعالیت های معنوی مانند مراقبه، ارتباط با راهنمایان روح اختصاص دهید. از آنجا که این یک فرآیند بسیار شخصی است، احتمالاً باید کمی زمان بگذارید.

توضیحات کارت تاروت درویش

معنی کامل کارت تاروت درویش معکوس یا وارونه

هنگامی که کارت تاروت درویش معکوس می شود، نشان می دهد که شما بیش از حد خود را منزوی کرده اید یا در آستانه انجام این کار هستید.درویش معکوس شما را تشویق می کند تا دوباره در جهان و افراد اطرافتان ادغام شوید، حتی اگر زمانی تنهایی برایتان ضروری یا مفید بوده است. صرف زمان در درون نگری و خود اندیشی می تواند در حد اعتدال مفید باشد، اما انجام بیش از حد آن می تواند مضر باشد. هنگامی که زمان فرا رسید، باید چیزها را پشت سر بگذارید و همانطور که توسط کارت اصلی ارکانا در موقعیت معکوس نشان داده شده است، حرکت کنید.

همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که در موقعیت های اجتماعی احساس ناخوشایندی یا ناراحتی می کنید. بدون ترس به میدان برگردید. از طرف دیگر، اگر درویش معکوس شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما به دلیل ترس از آنچه ممکن است کشف کنید، کاملاً از بازتاب خود اجتناب می کنید.شما یا زمان زیادی را صرف درون نگری شخصی می کنید یا زمان کافی را ندارید. اگر در برقراری ارتباط با جنبه معنوی خود مشکل دارید،کارت درویش پیشنهاد می کند که زمان بیشتری را برای تأمل و مراقبه اختصاص دهید. زمان آن فرا رسیده است که عمیق تر فکر کنید و هدف بزرگتر خود را از بودن در اینجا دوباره کشف کنید. این امکان وجود دارد که صدای درون خود را نادیده گرفته باشید زیرا درگیر مشکلات روزمره بوده اید.کارت درویش شما را تشویق می کند که عمیقاً به درون روح خود بنگرید تا خود را تغییر دهید و روی استقرار مجدد معنوی تمرکز کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت برج در تاروت


تعبیر کارت درویش معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (معکوس)

در خواندن تاروت عاشقانه،درویش معکوس نشانگر قوی تنهایی است. اگر در یک رابطه هستید، این می تواند نشان دهنده این باشد که شریک زندگی شما شما را رد کرده است. همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما و شریک زندگی تان آنقدر مشغول هستید که نمی توانید وقت خود را با هم بگذرانید. با وجود اینکه در یک رابطه هستید، ممکن است در نتیجه احساس تنهایی کنید.

همچنین می‌تواند به این معنا باشد که یکی از شرکای رابطه را ترک می‌کند در حالی که دیگری در آن باقی می‌ماند. معکوس درویش می تواند نشان دهنده این باشد که شما مجرد هستید و می ترسید که رها شوید، یا اینکه فرصتی را برای ملاقات با شخصی فوق العاده از دست داده اید. هنگامی که برعکس می شود، درویش می تواند نشان دهد که زمان آن رسیده است که پس از مدتی مجرد بودن، به دنبال عشق بگردید. برای غلبه بر ترس هایتان باید آماده باشید.

تعبیر عشق تاروت معکوس هرمیت ممکن است به دوره ای از تنهایی اجباری اشاره داشته باشد نه دوره ای که شما انتخاب کرده اید. بهترین استفاده از این زمان تلاش می تواند به شما کمک کند تا روی اهداف خود تمرکز کنید و آنچه را که در زندگی و شریک زندگی می خواهید مشخص کنید. اینها پایه های یک رابطه قوی طولانی مدت خواهند بود. اگر قبلاً در یک رابطه هستید، ممکن است متوجه شده باشید که یکی از شما در حال جدا شدن است. علیرغم تلاش همه، ممکن است یکی از افراد درون زوجین همچنان احساس انزوا کند. فوراً این پویایی ها را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید کمک کننده باشید. ممکن است نیاز به زمان، توجه و دوز سالمی از خودآگاهی باشد تا حس ارتباط برقرار شود.

 معکوس کارت تاروت درویش

تعبیر کارت درویش معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

از نظر مالی، اکنون زمان بسیار خوبی برای جستجوی سرمایه گذاری یا مشاوره مالی از یک فرد با تجربه و بالغ است. وقتی صحبت از پول می شود، خود را در موقعیت هایی قرار ندهید که به طور کامل درک نمی کنید. ممکن است در هنگام تصمیم گیری مالی تمایل داشته باشید که از بیرون مشاوره بگیرید. در حالت ایده‌آل، فکر کردن به معنای امنیت مالی و مادی برای شما را تمام کرده‌اید و اکنون یافته‌های خود را عملی می‌کنید. این باید منجر به رابطه مثبت تری با وضعیت مالی شما شود.


حتما بخوانید: معنی کارت قدرت در تاروت


هنگامی که درویش در خواندن تاروت پولی و مالی معکوس می شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما با امتناع از شبکه سازی و قرار دادن خود در آنجا خود را محدود می کنید. حتی اگر از کار کردن به تنهایی لذت می برید و ترجیح می دهید، مواقعی وجود دارد که برای پیشرفت به کار گروهی نیاز است.

بنابراین، اگر به دنبال شغل جدیدی هستید، در نظر بگیرید که چگونه می توانید از پوسته خود خارج شوید و بیشتر دیده شوید، یا حداقل، چگونه می توانید با دیگران برای گسترش ایده ها، پیشنهادات و دستاوردهای خود همکاری کنید. علاوه بر این، این کارت معکوس ممکن است نشان دهنده این باشد که شما بیش از حد به "چه می شد" فکر می کنید و در مورد توانایی خود برای موفقیت در تجارت یا شغل خود شک دارید. ممکن است توانایی خود را برای موفقیت و همچنین اینکه آیا تلاش و انرژی شما ارزشمند خواهد بود زیر سوال ببرید.

تعبیر کارت درویش معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

در رابطه با یک حرفه پس از گذراندن مدتی به تنهایی کار کردن،درویش معکوس ممکن است نشان دهد که زمان آن فرا رسیده است که شبکه سازی را شروع کنید و خودتان را به صورت حرفه ای در آنجا قرار دهید. کار به تنهایی ممکن است برای شما سخت باشد. بنابراین، شما از شرکت در پروژه های تیمی یا کار به عنوان مشاور سود خواهید برد، که به شما انگیزه می دهد تا با سایر متخصصان در صنعت خود شبکه کنید.

درویش معکوس می تواند گاهی اوقات پایان یک دوره تأمل را نشان دهد. اکنون که می دانید از شغل خود چه می خواهید، ممکن است آماده ادغام مجدد در جامعه باشید. چه به دنبال شغل جدید باشید، چه شبکه‌سازی برای یافتن مربیان و هم تیمی‌ها، یا سایر جنبه‌های اجتماعی پیشرفت شغلی خود، ممکن است لازم باشد اولویت‌های خود را دوباره تنظیم کنید. از سوی دیگر، این امکان وجود دارد که دوره تنهایی شما طولانی تر شود. ممکن است تصمیم بگیرید که کار گروهی را به طور کامل کنار بگذارید. تنها زندگی کردن ممکن است در ابتدا کمتر محدود کننده به نظر برسد، اما مطمئن شوید که حمایت اجتماعی را حفظ می کنید.

این کارت همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که باید به تنهایی کار کنید، که می تواند تنها باشد، یا در بین همکاران خود طرد شده باشید.درویش معکوس به معنای بیرون آمدن از یک دوره درون نگری است. اکنون که درک بهتری از آنچه از شغل خود می خواهید دارید، ممکن است آماده ادغام مجدد در جامعه باشید.

تاروت درویش

تعبیر کارت درویش معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

هنگامی که کارت تاروت هرمیت معکوس می شود، ممکن است نشان دهنده مشکلات روانی مانند آگورافوبیا و پارانویا باشد. علاوه بر این، ممکن است پیام مستقیم تری را نسبت به کارت قائم منتقل کند، یعنی اینکه باید آرام باشید وگرنه سلامتی شما آسیب خواهد دید. استفاده از اولین توصیه کارت درویش می تواند به برخی افراد کمک کند تا به شادی واقعی برسند. از آنجایی که بسیاری از ما همیشه کار می کنیم، به نظر می رسد نگرانی و استرس ما را نابود کند.

پس از یک روز طولانی در محل کار،بردن فرزندتان به تمرین فوتبال، پختن شام لذت بردن از چیزهای کوچک ممکن است دشوار باشد. با توجه به کارتی که در خواندن شما وجود دارد، ممکن است بیش از حد متحمل شوید و در خطر بیماری باشید.

سطوح بالای استرس و فشار می تواند برای سلامتی فرد نیز مضر باشد. در نظر بگیرید که مدتی را برای استراحت و ارتباط مجدد با خودتان اختصاص دهید. اگر می خواهید بدن و ذهن خود را احیا کنید، سرمایه گذاری کوچکی در یک برنامه ورزشی انجام دهید. اکنون برای کنترل سلامت روانی خود به پیاده روی منظم، مدیتیشن و زمان آرام تکیه می کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت ارابه در تاروت


کارت گوشه نشین معکوس ممکن است نشان دهنده این باشد که عادات شما نیاز به بهبود دارند یا اینکه اقدامات فعلی سلامتی شما دیگر موثر نیستند. اکنون زمان آن است که تغییرات جزئی در سلامت خود ایجاد کنید. ایجاد اکثر تغییرات مهم و طولانی مدت در سلامت فرد به زمان نیاز دارد. در ابتدا کارها را به آرامی انجام دهید.

کارت درویش: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت تاروت درویش عبارتند از:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت درویش: کشیدن یک کارت

کارت درویش برای زمان بندی

درویش به شما توصیه می کند که در مورد گزینه های خود با دقت فکر کنید. شما چیزهای زیادی داشته اید و زمان کمی برای فکر کردن دارید. شما برای دیدن تصویر بزرگ موهبتی دارید، اما برای در نظر گرفتن مراحل بعدی خود به مدتی آرام نیاز دارید. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که با حبس کردن خود در اتاق به مدت پانزده دقیقه به ایده های بزرگ برسید. برای جذب و درک به زمان بیشتری برای تنهایی نیاز دارید.درویش پیش بینی می کند که یک رویداد مهم در 30 روز آینده رخ خواهد داد.باید به همه بگویید همین الان شما را تنها بگذارند. زمانی که کاملاً آماده باشید، قادر خواهید بود و مایلید آنچه را که دیگران نیاز دارند، فراهم کنید.

سخن آخر 

در قرائت روانی، کارت تاروت درویش یک کارت کند است (تا شش ماه) و عواقب آن نیز کند است و اغلب تا یک سال و نیم ادامه دارد.


مقالات مرتبط:

معنی کارت عشاق در تاروت

معنی کارت پاپ یا هیروفانت در تاروت

معنی کارت امپراطور در تاروت



از
9
رای