معنی کارت خورشید در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Sun

معنی کارت خورشید در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Sun معنی کارت خورشید در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Sun، توضیحات کامل کارت تاروت خورشید عمودی و معکوس و وارونه در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است که کارت خورشید در بعضی موارد، به عنوان بهترین و مثبت‌ترین کارت در تاروت از آن یاد می‌شود، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت خورشید در تاروت، تفسیر دقیق و کامل The Sun، توضیحات کامل کارت تاروت ماه عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت خورشید در تاروت کبیر

معانی کلیدی (عمودی): روشنگری، شادی، ازدواج، شادی مادی، موفقیت، سرزندگی

معانی کلیدی (معکوس): برداشت نادرست، عدم وضوح، نشاط کم، غم و اندوه


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت خورشید در فال تاروت کبیر

خورشید شادی و خوش بینی را تراوش می کند. آسمان توسط خورشیدی عظیم و درخشان روشن می شود که منشأ تمام حیات موجود بر روی زمین است. در زیر، چهار گل آفتابگردان که نماد چهار کارت اصلی آرکانا و چهار عنصر هستند بر روی یک دیوار آجری بلند شده اند. یک کودک کوچک که کاملا برهنه است بر بالای یک اسب سفید آرام در پیش زمینه نشسته است. کودک نشان دهنده شادی است که از ارتباط با روح درونی شما حاصل می شود و برهنگی او نشان می دهد که او چیزی برای پنهان کردن ندارد و مانند یک کودک خردسال پاک و بی گناه است. علاوه بر این اسب سفید نماد قدرت و خلوص  است.

خلق و خوی خوش بینانه و راضی توسط این کارت تاروت اصلی آرکانا به تصویر کشیده شده است. صبحی که به دنبال طولانی ترین و تاریک ترین شب می آید با این کارت نمادین است. تمام حیات روی زمین از خورشید سرچشمه می گیرد، که همچنین به عنوان استعاره ای از نیروی حیاتی زندگی عمل می کند. تصویر روی کارت کودکی را نشان می دهد که با خوشحالی در پیش زمینه بازی می کند. این نشان دهنده شادی ناشی از هماهنگی با خود واقعی شماست و نشان دهنده معصومیت ماست. این واقعیت که کودک نوپا برهنه است نشان می دهد که او چیزی برای پنهان کردن ندارد. این کارت همچنین پاکی و بی گناهی کودکان را نشان می دهد. این امر به ویژه توسط اسب سفیدی که جوان سوار می شود برجسته می شود. در اینجا اسب نیز مظهر قدرت و عظمت است.

با توجه اینکه این کارت همچنین نشان دهنده موفقیت و اشتیاق است، باید همه چیز برای شما خوب پیش می رفت. مردم به سمت شادی و احساسات خوبی که از شما ساطع می‌کنید جذب می‌شوند و شادی و نور خورشید را به همه و هر چیزی که ملاقات کنید و با آن تعامل داشته باشید پخش خواهید کرد. شما احساسی بی دغدغه، بی بند و بار و ایمن خواهید داشت. با توجه به اینکه کارت حقیقت نیز هست، اگر شما مبتلا به دروغ یا بی صداقتی بوده اید، کارت خورشید آرکانا برای افشای دروغ ها و عاملان آن از راه می رسد. در تاروت، کارت خورشید عمودی نیز نشان دهنده شانس است. آسایشی که این کارت به شما می دهد باعث می شود هر مشکلی که داشته اید از بین برود.

معنی کارت تاروت حورشید

تعبیر و معنی کارت خورشید عمودی در فال تاروت

خورشید (ایستاده) به معنای موفقیت، درخشندگی و فراوانی است. خورشید به شما شجاعت می دهد و به شما اطمینان می دهد که انرژی خیره کننده و شاداب شما را در هر کجا که می روید همراهی می کند و هر کاری که انجام می دهید برای شما لذت و شادی به ارمغان می آورد. شما دیگران را جذب می کنید زیرا همیشه نگرش مثبتی را حفظ می کنید و به زندگی آنها گرما می دهید. چیزی که به شما کمک می‌کند به دست آورید و در زمان‌های سخت عبور کنید، همین انرژی است. علاوه بر این شما در موقعیتی هستید که می توانید بهترین ویژگی ها و دستاوردهای خود را با مردم به اشتراک بگذارید. هویت و ارزش های خود را پرتو افشانی کنید. محبت خود را به افرادی که به آنها اهمیت می دهید بتابانید.


حتما بخوانید: معنی کارت رستاخیز در تاروت 


طبق پیش‌بینی‌ها، کارت تاروت خورشید وعده‌ای را به شما می‌فرستد که در صورت گذراندن دوران چالش برانگیز انتظارش را داشتید: همه چیز بسیار بسیار بهتر خواهد شد! شما با غلبه بر موانع سر راه خود، درباره خود و هدفتان از حضور در اینجا آموختید. شما اکنون پرانرژی و مشتاق آینده هستید و می توانید موفقیت و ثروت را در راه خود مشاهده کنید. شما سرشار از اعتماد به نفس هستید زیرا مطمئن هستید که همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

علاوه بر این، این کارت تاروت شما را به منبع قدرتتان مرتبط می‌کند، که انرژی درونی غنی است که از قبل از طریق شما می‌درخشد تا نیروی خودخواهانه و مبتنی بر ترس. از شما می خواهد تا صادقانه بیان کنید که چه کسی هستید و کاملاً از دنیای اطراف خود آگاه باشید. شما آن را در چاکرای شبکه خورشیدی خود احساس خواهید کرد. از شما خواسته می شود که انرژی و توانایی هایی خود را به دنیا بریزید، زیرا آنچه را که مردم می خواهند دارید. برای ابراز قدرت خود به صورت سازنده، از آن استفاده کنید و اراده الهی خود را به کار بگیرید.

توضیحات کامل کارت تاروت خورشید در فال تاروت کبیر

تعبیر کارت خورشید در فال تاروت در زمینه عشق و روابط (عمودی)

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید، خواندن کارت تاروت در رابطه  بیانگر لذت و رضایت بی‌نظیر است. این می تواند نشان دهنده زمانی باشد که رابطه شما مثبت، پرشور و سرگرم کننده است. علاوه بر این، وضعیت عمودی خورشید همه چیز را در مسیر خود، از جمله روابط، روشن می کند، بنابراین ممکن است نشان دهد که هر مشکلی در رابطه شما که پنهان است آشکار خواهد شد. خورشید به هر مشکلی که برای خیر کلی شما آشکار کرده است پایان خواهد داد. در نتیجه این رابطه می تواند صادقانه تر و بازتر شود، یا به طور کلی منحل شود تا شاید رابطه بهتری پیدا کنید. برای تأیید، کارت های پشتیبانی شده را بررسی کنید. هر اتفاقی که بیفتد، خورشید چیز شگفت انگیز و مثبتی را وارد زندگی عاشقانه شما خواهد کرد.

جشنی مانند خواستگاری یا عروسی نیز می تواند توسط کارت خورشید پیش بینی شود. اگر مجرد هستید،کارت خورشید پیشنهاد می کند که ممکن است یک رابطه فوق العاده در آینده شما باشد. همچنین می تواند به این معنی باشد که از ویژگی های لذت بخش مجرد بودن و احساس بی خیالی لذت خواهید برد. یکی از نشانه‌های اصلی کارت خورشید حاملگی است. اگر برای بچه دار شدن آمادگی ندارید، اقدامات حفاظتی لازم را انجام دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت جهان در تاروت


تعبیر کارت خورشید در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

در مسائل مالی، خورشید (راست) برای فراوانی است، بنابراین اگر در خواندن شما ظاهر شود، باید از نظر مالی بسیار خوب عمل کنید. تمام تلاش‌های تجاری، سرمایه‌گذاری‌های مالی و سایر پروژه‌های پولساز شما باید موفق باشند. به یاد داشته باشید که بخشی از ثروت خود را برای پرداخت هر گونه بدهی پنهانی که ممکن است دارید کنار بگذارید، زیرا ممکن است در حال حاضر نیز ایجاد شود. شرایط مالی شما ممکن است در حال حاضر مطلوب باشد. خورشید بیانگر حالت شکرگزاری، فراوانی و شادی است و خواندن تاروت پولی نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر این، خورشید به اجسام نور می‌تابد، آنها را روشن می‌کند و به فضای باز می‌آورد. هر عنصر مرتبط با مالی که مخفی نگه داشته شده است اکنون می تواند افشا شود.

هنگامی که خورشید به صورت عمودی ظاهر می شود، وضعیت مالی شما باید امن باشد، که خبر فوق العاده ای است. اگر خورشید طلوع کند، ممکن است انتظار دریافت پاداش مالی را برای تعهد و اشتیاق خود به کار خود داشته باشید. اگر برای خودتان کار می کنید، ممکن است گاهی به شما توصیه شود که ترفیع بگیرید یا یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید. اگر پول خود را عاقلانه خرج کرده باشید ممکن است استقلال مالی چیزی باشد که به تدریج به دست می آورید. وقتی موفق شدید، ممکن است به یاد بیاورید که چه شرایط سختی در گذشته بوده است. به خودتان تبریک بگویید و اجازه دهید این افکار به شما انگیزه دهند.

تعبیر کارت خورشید عمودی در فال تاروت

تعبیر کارت خورشید در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

در شغل و کار، این کارت تاروت آرکانا نشان دهنده موفقیت فوق العاده در شغل شما است. دیدگاه شما مثبت خواهد بود و از تغییرات جدیدی که در راه شماست هیجان زده خواهید شد. شما مجهز و آماده خواهید بود که مستقیماً وارد شوید و هر کاری را به پایان برسانید. خورشید نشانه شغلی خوبی است حتی اگر به تغییر شغل فکر نمی‌کنید، زیرا نشان‌دهنده دستیابی به اهداف و موفقیت است، بنابراین وقتی ظاهر می‌شود، همه چیز باید به آرامی پیش برود. شما می توانید به یک فرد ماهر یا یک مرجع در رشته خود تبدیل شوید یا به سطح خاصی از مهارت در رشته کاری خود برسید. اگر در حال حاضر در مدرسه ثبت نام کرده اید، می تواند مستلزم دریافت بورسیه تحصیلی کالج یا سایر اشکال کمک مالی باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت شیطان در تاروت کبیر


هر کجا که بتابد، خورشید شادی و موفقیت در زندگی حرفه ای شما را به ارمغان می آورد. ممکن است اکنون در حال گذراندن دوران هیجان، انگیزه و رضایت شدید از حرفه خود باشید. شما می توانید در حرفه خود در سطح مادی و معنوی احساس رضایت کنید. شادی و خوش بینی شما ممکن است همین الان تابیده شود و می تواند محیطی زیبا را در میان دوستان، خانواده و همکارانتان ایجاد کند. خوش بینی مداوم شما به شما کمک می کند تا به اهداف کاری خود دست یابید، چه در حال حاضر به دنبال یک موقعیت جدید یا ارتقاء باشید.

تعبیر کارت خورشید در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

خورشید به عنوان کارت انرژی، زمانی که در جلسه تاروت شما رخ می دهد، باید به شما احساس تعادل، خوش بینی و تندرستی بدهد. اگر اخیراً حال شما خوب نیست، خورشید نشانه سلامتی است. با آگاهی از رفاه و نیازهای سلامتی خود، خودکنترلی عالی از خود نشان می دهید. در نتیجه، چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی باید احساس بهتری نسبت به قبل داشته باشید. خورشید نشان می دهد که فداکاری شما به مسیر معنوی شما باعث رشد خرد درونی شما می شود. اگر روی توسعه توانایی‌های معنوی‌تان کار می‌کردید، ممکن است متوجه شده باشید که تلاش‌های قبلی‌تان برای رشد معنوی، زمانی که در مدیریت استعدادهایتان بهتر می‌شوید، به ثمر نشسته‌اند. عمودی بودن خورشید، یکی از اصلی ترین کارت های بارداری، در صورت تلاش برای باردار شدن نیز نشانه مثبتی است.

کارت خورشید نشان دهنده لذتی است که مسیری به سوی روشنگری در یک فضای معنوی ارائه می دهد. نشان دهنده روشنگری است. پس از سختی ها و مصائبی که کارت به شما تحمیل کرده است، سرانجام به جایگاه دانش، روشنگری و رضایت واقعی رسیده اید. شما از سفر و رضایت خود آگاه هستید که اجازه می دهید رویدادها در زمان خود مسیر خود را طی کنند، زیرا کاملاً به شفقت جهان نسبت به شما و جهتی که در پیش می گیرد اعتماد دارید.

تعبیر کارت خورشید در فال تاروت

معنی کامل کارت تاروت خورشید معکوس یا وارونه

وقتی کارت تاروت خورشید (معکوس) را در طول جلسه کارت تاروت دریافت کردید، کودک درونتان به شما اشاره می کند که رها کنید. بزرگسالان اغلب به دلیل شلوغی روزانه احساس لذت را از دست می دهند. با این حال، اگر زمان کمی را صرف تماشای بازی یک کودک کنید، به سرعت متوجه خواهید شد که اگر تصمیم بگیرید تسلیم همه نگرانی ها و ترس ها شوید، زندگی چقدر می تواند لذت بخش و شگفت انگیز باشد. هنگامی که کارت معکوس خورشید در خواندن تاروت ظاهر می شود، این را چراغ سبز در نظر بگیرید که از تعهدات و وظایف خود فاصله بگیرید، حتی اگر فقط برای یک دوره کوتاه باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در تاروت


اجازه دهید روح و قلب شما آزادانه اوج بگیرد در حالی که بدون هیچ کس دیگری می رقصید و آواز می خوانید. اگر خورشید معکوس شود، ممکن است برای شما دشوار باشد که جنبه مثبت زندگی را ببینید. ممکن است با شکست‌هایی روبرو شده باشید که غیرت و خوش‌بینی شما را کاهش داده و احتمالاً شما را به این فکر می‌اندازد که آیا می‌توانید کاری را که شروع کرده‌اید به انجام برسانید. شما می توانید احساس ناراحتی یا طرد شدن کنید و دیگر از انجام وظیفه لذت نبرید. مسیر و جهت آینده شما ممکن است مبهم یا کج به نظر برسد. با این حال کارت خورشید به ندرت کارت بدی است، بنابراین این فقط یک موقعیت کوتاه مدت است.

اگر ذهن خود را به آن معطوف کنید، می توانید به سرعت موانعی را که مشاهده می کنید پاک کنید. به سادگی ممکن است کمی بیشتر از حد معمول به کار نیاز داشته باشد. از سوی دیگر، ممکن است بیش از حد خوش بین باشید یا به خود مطمئن باشید. اگرچه به خود مطمئن هستید، اما می توانستید به اعتماد به نفس خود اجازه دهید که شما را خودمحور و نسبت به پتانسیل خود کور کند. آیا به دیگران حقیقت را می گویید؟ اگر این کار شما را تحت تاثیر قرار داد، از دیگران انتقاد و کمی نظر بخواهید.

 کارت تاروت خورشید

تعبیر کارت خورشید معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید کارت خورشید ممکن است نشان دهد که احساس می کنید توسط طرف مقابلتان رها شده اید. رابطه ممکن است بخشی از آتش یا شعله خود را از دست داده باشد. این می تواند نشان دهنده یک رابطه ناموفق یا یک عروسی به تعویق افتاده باشد. این می تواند به این معنی باشد که شما در حال تقلا برای تصور آینده ای برای خود و همسرتان هستید. همچنین ممکن است نشانه ای از رقابت یا تمایل به کسب برتری نسبت به یکدیگر باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت عشاق در فال تاروت


زمان با کیفیتی را با شریک زندگی خود بگذرانید، سعی کنید بر جنبه های خوب رابطه خود تأکید کنید و دلایلی را که در ابتدا با همسرتان شروع کردید را در نظر داشته باشید. اگر در حال حاضر مجرد هستید، معکوس شدن خورشید ممکن است نشانه آن باشد که خودخواهی شما به حدی رسیده است که همراهان احتمالی را می ترسانید. در واقعیت، تحت تاثیر قرار دادن همسر آینده می تواند نتیجه معکوس داشته باشد، زیرا ممکن است به نظر برسد که شما همیشه در حال لاف زدن هستید. فقط کمی آن را کم کنید. اگر نفس خود را رها کنید و به سادگی خودتان باشید، آنها نسبت به شما واکنش بسیار بهتری نشان خواهند داد!

حتی اگر در حال حاضر ابرهایی در آسمان وجود داشته باشد، این کارت می درخشد حتی اگر همه چیز در رابطه شما به خوبی پیش برود، باز هم ممکن است خسته باشید. آیا در مورد رابطه خود بیش از حد تصور می کنید؟ آیا کارهای روزمره و وظایف یکنواخت شما باعث جدایی شما و همسرتان شده است؟ زمان بیشتری که با هم سپری می‌کنید ممکن است برای دوباره شعله‌ور کردن اشتیاق شما دو نفر لازم باشد. خورشید معمولاً کارت خوبی است، چه راست باشد و چه معکوس، اما زمانی که باشد، معمولاً نشان می دهد که چیزی شما را از درک همه چیزهای دوست داشتنی که در حال حاضر دارید باز می دارد. چرا خودت را عاشق شریک زندگیت دیدی؟ ممکن است برای چه جنبه هایی از رابطه خود سپاسگزار باشید؟

تعبیر کارت خورشید معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

معکوس شدن خورشید در خواندن کارت تاروت تجاری ممکن است نشانه ضعیفی باشد. ممکن است سرمایه گذاری ها ارزش خود را از دست بدهند یا برای مدت کوتاهی دچار مشکل مالی شوید. نگرانی های مالی خود را به طور جدی در نظر بگیرید و در نظر بگیرید که آیا کاری وجود دارد که ممکن است برای رفع آنها انجام دهید، زیرا کارت خورشید تاروت معکوس معمولاً مشکلاتی را نشان می دهد که تقصیر شماست. 

برعکس، خورشید ممکن است به این معنی باشد که نگرانی شما در مورد وضعیت مالی شما ممکن است فقط برای مدت کوتاهی طول بکشد و ممکن است آنطور که در ابتدا فکر می کردید وحشتناک نباشد. متناوبا، مطمئن شوید که قضاوت‌های مالی که در حال حاضر انجام می‌دهید کاملاً سنجیده و با استدلال قوی پشتیبانی می‌شوند.

معنی کامل کارت تاروت خورشید معکوس

این کارت در عرشه می تواند به شدت ایده آل گرا و غیر واقعی بودن نشان داده شود. امیدهای خود را کنترل کنید اما انتظارات خود را کاهش دهید. این می تواند به عنوان یک هشدار برای صاحبان شرکت عمل کند که نباید اجازه دهند استانداردهای آنها از بین برود زیرا نشان دهنده کار ضعیف، کیفیت پایین، کار عجولانه یا مشاغل بد است که می تواند منجر به شهرت بد یا از دست دادن فروش شود. اگر در حال حاضر برای یک شرکت کار می کنید، به شما هشدار می دهد که تمرکز کنید زیرا اگر تلاش مناسب را انجام ندهید، پروژه های شکست خورده ممکن است ضرر مالی داشته باشند. از طرف دیگر، خورشید در موقعیت معکوس ممکن است به معنای گسترش بیش از حد خود یا معتاد بودن به کار باشد. در این صورت سعی کنید همه چیز را متعادل نگه دارید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


تعبیر کارت خورشید معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

خورشید معکوس ممکن است نشان دهنده احساس محدودیت یا زندانی شدن توسط حرفه شما در یک محیط شغلی باشد. شانس خوبی وجود دارد که بتوانید این آزار و شکنجه را متوقف کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است ساعت های زیادی احساس خستگی کنید، اما زمانی را که برای شارژ مجدد نیاز دارید درخواست نکرده اید. برعکس، کارت خورشید تاروت همچنین می تواند به این معنی باشد که موفقیت در حال فرار است. به دلیل عدم اعتماد به نفس ممکن است در حال از دست دادن احتمالات باشید. از سوی دیگر، می‌تواند به این معنا باشد که شما اهداف شغلی غیرواقع‌بینانه‌ای دارید یا اینکه به جای انجام اقدامات عملی لازم، تنها بر خوش‌بینی برای رفتن به جایی که می‌خواهید تکیه می‌کنید.

علاوه بر این، این می تواند نشانه ای از این باشد که شما در فضای رقابتی کار می کنید که در آن مغرور بودن یا رقابت پذیری مطلوب دیده می شود. صرف نظر از موقعیت آن، همچنان چیزهای خوبی را به تصویر می کشد، اما ممکن است با ناتوانی فرد در تشخیص و درک آنچه در آنجا وجود دارد، پنهان شوند.خورشید توصیه می کند که تنها کاری که برای لذت بردن از آن باید انجام دهید این است که اگر نسبت به موقعیت خود در محل کار احساس ناراحتی، غمگینی یا بدبینی کرده اید،دقت کنید و متوجه شوید که در حال حاضر چه چیزی دارید. آیا احساس فرسودگی می کنید؟ محل کار شما ممکن است به شما کمک کند تا استراحت مورد نیاز خود را بدست آورید. شاید فکر می کنید که حقوق شما ناکافی است. ممکن است بتوانید با جلب توجه مافوق خود به ترفیعی که شایسته آن هستید، دست پیدا کنید.

تعبیر کارت خورشید معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

خورشید (معکوس) ممکن است نشان دهد که طرز فکر یا بدبینی شما ممکن است مشکلات سلامتی شما را در مطالعه سلامتی تشدید کند. خورشید معکوس نشان می دهد که در صورت ناخوشی، بهبودی امکان پذیر است، اما باید مسئولیت توانبخشی خود را بر عهده بگیرید و برای بهبود سلامت خود یک طرز فکر خوش بینانه داشته باشید. حاملگی سخت یا غیرمنتظره، سقط جنین، مرده زایی یا سقط جنین نیز می تواند توسط خورشید به صورت معکوس پیش بینی شود. این می تواند نشانه ای از این باشد که شما بیش از حد به فیزیک بدنی خود اهمیت می دهید به گونه ای که برای سلامتی و شادی شما مضر است، مانند محدود کردن خود یا بدنسازی بیش از حد. از طرف دیگر، ممکن است مسیر دیگری را طی کنید و سلامت و تناسب اندام خود را از طریق تغذیه نامناسب، عدم تحرک، سوء مصرف الکل یا سایر مواد مخدر یا پرخوری کاملاً نادیده بگیرید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت کبیر


خورشید پیشنهاد کرد که پذیرش لذتی که ایمان باید به شما بدهد برایتان دشوار است. می توانید احساس کنید که نمی توانید آینده خود را نگاه کنید و دنیا دیگر به عشقش به شما اعتقاد ندارد. به دلیل غلبه بر افکار و احساسات منفی، مطمئن نیستید که به کجا می رود و باور ندارید که در جهت مطلوبی است. معکوس بودن خورشید همچنین ممکن است به این معنی باشد که تعصب شما شما را از ارتباط با طبیعت معنوی واقعی خود باز می دارد. اگر می خواهید به روشنگری برسید، باید اجازه دهید همه چیز پیش برود.

معنی کامل کارت تاروت خورشید

کارت خورشید: کشیدن یک کارت

زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را بدانید، به شکل بله یا خیر. بنابراین، اگر در شرایط سختی هستید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت تاروت خورشید عبارتند از:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت خورشید برای زمان بندی

وقتی از خورشید در مورد زمان وقوع یک رویداد می‌پرسید، به شما می‌گوید که در فصل برج حمل شروع می‌شود. در چهار هفته آینده، یک حادثه غیرمنتظره و یک پیشگویی مخفی ممکن است هر دو به حقیقت بپیوندند. خورشید می‌گوید که اگر مطمئن نباشید که چه زمانی اتفاقی می‌افتد، هر چیزی که می‌خواهید یا در مورد آن فکر می‌کنید، به تدریج توسعه می‌یابد. با این حال، سیل به افزایش خود ادامه خواهد داد زیرا کارت یک عمل جاری را نشان می دهد که ثابت و در عین حال قوی است.

سخن آخر

کارت تاروت اصلی آرکانا همچنین پیش‌بینی می‌کند که در نتیجه اتفاقات خوشایند خود احساس گرامیداشت، تحسین، حمایت و کنترل همه چیز خواهید کرد. شما به زودی تمام کارهای مربوط به رابطه را در زندگی خود به پایان خواهید رساند زیرا این کارت تاروت نشان دهنده عشق است. همچنین اتصالات احتمالی را نشان می دهد. بنابراین، مدت زمانی که طول می کشد تا هر دو اتفاق بیفتند، یک نقص به نظر می رسد. بنابراین اگر در مورد گذشت زمان نگرانی دارید، آن را یک کارت عالی در نظر بگیرید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت ماه در تاروت

معنی کارت ستاره در تاروت

معنی کارت برج در تاروتاز
12
رای