معنی کارت جهان در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The World

معنی کارت جهان در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The World معنی کارت جهان در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The World فال تاروت، توضیحات کامل کارت تاروت جهان یا دنیا عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است کارت جهان بیست و یکمین کارت تاروت می باشد که یک شخصیت کامل و بالغ را توصیف می کند، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت جهان در تاروت کبیر، تفسیر دقیق و کامل The World، توضیحات کامل کارت تاروت جهان عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت جهان ( The World) در فال تاروت کبیر

معانی کلیدی (راست): دستاورد، تحقق، احتمالات، نتیجه گیری موفق

معانی کلیدی (معکوس): موفقیت با تاخیر، برنامه های شکست خورده، عدم تکمیل، رکود


حتما بخوانید: آموزش تفسیر و خواندن کارت های تاروت 


توضیحات کامل کارت تاروت جهان در تاروت کبیر

کارت تاروت جهان، یک خانوم بدون لباس و در حال رقصیدن در داخل تاج گل عظیم الجثه را به تصویر می کشد. در حالی که بدن او به سمت آینده پیش می رود، او به گذشته به عقب نگاه می کند. دو عصا یا باتوم، شبیه به چیزی که جادوگر حمل می کند، در دستان او است. این نشانه آن است که آنچه با کارت جادگر  شروع شد به تحقق یافت، از آن زمان با جهان به پایان رسیده است. از آنجایی که زن در حال اتمام یک مرحله است در حالی که تقریباً بلافاصله مرحله دیگر را هنگام عبور از تاج گل شروع می کند، شکل دایره ای تاج گل نشان دهنده یک چرخه بی پایان از اجرای رضایت بخش و شروعی تازه است.

چهار تصویر (شیر، گاو نر، کروبی و عقاب) که شبیه تصویرهای روی چرخ بخت هستند دور تاج گل را احاطه کرده اند. طبیعت چرخه‌ای وجود شما و نحوه گذراندن چرخه‌های آن هر دو توسط کارت جهان و چرخ اقبال مورد توجه قرار گرفته‌اند. لئو، برج ثور، دلو و عقرب چهار علامت دائمی زودیاک هستند که با چهار شکل نشان داده می شوند. آنها نمایانگر چهار فصل، چهار گوشه جهان، چهار لباس تاروت، چهار نقطه قطب نما، چهار عنصر و موارد دیگر هستند. آنها به شما کمک می کنند تا از یک مرحله به مرحله دیگر بروید و در عین حال هماهنگی و تعادل را در سفر شما فراهم می کنند.

این کارت اصلی تاروت اغلب نشان دهنده داشتن تمام جهان که در اختیار شماست است! با توجه به اینکه یکی از کارت های سفر است و ممکن است به معنای واقعی کلمه گرفته شود. این می تواند نشان دهد که افق های جدیدی برای شما باز می شود و افرادی که در خارج از کشور ملاقات می کنید احتمالا مهربان خواهند بود. کارت جهان همچنین ممکن است نشان دهد که شما تمام دنیا را به معنای دیگری در اختیار خواهید داشت، یعنی اینکه موفق خواهید شد و فرصت هایی که در حال حاضر برای شما باز است نامحدود است. شما سختی ها و آموزه های دیگر سرگرد تاروت را تجربه کرده اید، مشکلات را پشت سر گذاشته اید و اکنون در شرف بهره مندی از مزایای آن هستید.

معنی کارت تاروت جهان

تعبیر کارت جهان عمودی در فال تاروت

شما از رضایت و احساس موفقیت می درخشید. شما در حال حاضر پس از پایان یک پروژه طولانی، زمان مطالعه، ارتباط عاشقانه یا تلاش حرفه ای، احساس تکمیل بودن و موفقیت را می چشید. این کارت می تواند نشان دهنده تکمیل مدرسه، ازدواج، بچه دار شدن یا تحقق یک جاه طلبی دیرینه باشد. سرانجام، شما به هدف یا ماموریت خود عمل کرده اید. قطعات همه در جای خود قرار دارند، شما کارهایی را که برای رسیدن به اهدافتان باید انجام دهید، انجام می دهید و همه چیز در موقعیت مناسب خود قرار دارد. شما احساس کامل بودن دارید.


حتما بخوانید: معنی کارت ماه در تاروت


کارت جهان اکنون از شما می خواهد که مسیر خود را در نظر بگیرید، موفقیت های خود را جشن بگیرید و به آموزه های معنوی خود توجه کنید. موفقیت های خود را جشن بگیرید و از تحقق اهداف خود لذت ببرید. به دلیل تمام پیروزی‌ها و چالش‌هایی که در این راه بر آن‌ها غلبه کرده‌اید، شما قوی، عاقل و با تجربه‌تر هستید. از خالق برای هر آنچه تولید و برداشت کرده اید سپاسگزار باشید. در نهایت، مراقب باشید که مستقیماً وارد تلاش بزرگ بعدی نشوید. وقت گذاشتن برای جشن گرفتن پیشرفتتان به شما کمک می کند تا زمانی که زمان انجام وظیفه بعدی است موفق شوید.

حتی اگر کار را تمام نکرده باشید، بسیار نزدیک به انجام آن هستید. برای پیشرفت به سطح بالاتر و دستیابی به موفقیت واقعی، ممکن است همچنان به درک بیشتری نیاز داشته باشید. تجربیات قبلی خود را در نظر بگیرید و به اینکه چقدر پیش رفته اید و چه چیزی در طول جاده کشف کرده اید افتخار کنید. وقتی به دستاوردها و رشد خود نگاه می کنید ممکن است شگفت زده شوید. این درون نگری همچنین می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که برای تکمیل پروژه خود به آن نیاز دارید.

توضیحات کامل کارت تاروت جهان در تاروت کبیر

تعبیر کارت جهان در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید و یک تاروت عاشقانه می خوانید، کارت جهان ممکن است نشان دهنده دستیابی به رویایی باشد که دیده اید. این می تواند شامل ازدواج کردن، بچه دار شدن یا صرفاً در رابطه ای باشد که در آن احساس رضایت، امنیت، دوست داشتن و فداکاری می کنید. شما و همسرتان برای ایجاد این رابطه سخت کار کرده اید، پس از فرصت های جدیدی که در راه است استفاده کنید.

علاوه بر این، نشان می دهد که اگر مجرد هستید، طیف وسیعی از امکانات را دارید. این نشان می دهد که شما تلاش زیادی برای غلبه بر موانع خود انجام داده اید تا جایی که از آنچه هستید و جایی که در جهان مناسب هستید راضی هستید. این فقط می تواند از نظر عاشقانه برای شما خوب باشد. وقتی با آنچه که هستید راحت باشید، شاد باشید و به پتانسیل‌هایی که این دنیا ارائه می‌کند باز باشید، فردی باورنکردنی را به زندگی خود جذب خواهید کرد.


حتما بخوانید: معنی کارت خورشید در تاروت


همچنین ممکن است نشانه آن باشد که هنگام تعطیلات با فرد جدیدی برخورد خواهید کرد یا اینکه او اغلب برای کار به سفر می رود. همچنین به این معنی است که مردم شما را جذاب و مورد تقاضا خواهند دید. شما در حال حاضر از شراکت خود بسیار سپاسگزار و عمیقاً رضایت دارید. جهان (ایستاده) در عاشقانه به معنای احساس رضایت و شادی است. این کارت گاهی حتی ممکن است پیشنهاد کند که رابطه خود را با ازدواج یا تشکیل خانواده به سطح بالاتری ببرید. شما به حرکت های بعدی خود فکر می کنید که یک مرحله از زندگی شما به پایان می رسد. شما دو نفر ممکن است در حال گرفتن برنامه ها یا حتی تصمیمات مهم باشید.

تعبیر کارت جهان در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

کارت جهان پیشنهاد می کند که ثروت باید در یک محیط مالی به سمت شما هدایت شود. با این حال، این نه توصیه ای برای قمار است و نه سرمایه گذاری های سوداگرانه. بلکه این نویدی است که تلاش های شما پاداش خواهد گرفت. شاید یک جایزه غافلگیرکننده اما شایسته دریافت کنید، شاید یک قرارداد بزرگ دریافت کنید که به شما ثبات مالی بدهد.شما اکنون این فرصت را دارید که در مورد منابع خود به روش های جدید فکر کنید و به شما پتانسیل بهبود را می دهد.

این امکان وجود دارد که برای رسیدن به اهداف مالی خود تلاش زیادی کرده باشید و اکنون بهترین زمان برای درو کردن پاداش است. می توانستید بدهی های خاصی را پرداخت کنید، امنیت مالی را از طریق پس انداز به دست آورید، یا خرید قابل توجهی را که برای آن پس انداز کرده بودید، تکمیل کنید. از آنچه به دست آورده اید راضی باشید و به خودتان یک تبریک بنویسید. شاید مناسب باشد که در حال حاضر اهداف بلندمدت دیگری را در نظر بگیریم. در نظر بگیرید که چگونه وجوه شما در زمینه بزرگتر زندگی شما قرار می گیرد زیراکارت  جهان نیز به معنای یک کل بودن است.

تعبیر کارت جهان عمودی در فال تاروت

تعبیر کارت جهان در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

کارت جهان ممکن است برای دستیابی به اهداف حرفه ای شما در یک محیط شغلی ایستادگی کند. اگر کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده‌اید، این نشان می‌دهد که در نهایت به نقطه‌ای رسیده‌اید که موفقیت‌آمیز است و می‌توانید پس از آن همه اضطراب و دلهره نفس راحتی بکشید. از نتایج کار خود لذت ببرید؛ شما لیاقت آنها را دارید همچنین، فراموش نکنید که با به اشتراک گذاشتن دستاوردتان با آنها از کسانی که در این مسیر به شما کمک کردند تشکر کنید. اگر با شخص دیگری کار می کنید، می تواند به این معنی باشد که بالاخره به شغلی که همیشه می خواستید رسیده اید یا پروژه قابل توجهی را به پایان رسانده اید که باعث احترام شما می شود. در یک شغل، کارت جهان ممکن است نشان دهنده سفرهای کاری باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروت


از زمانی که به اهداف شغلی خود دست یافتید، باید نسبت به خودتان احساس خوبی داشته باشید. در حال حاضر چیزهای زیادی برای جشن گرفتن وجود دارد، خواه موقعیتی را پیدا کنید که از نظر مالی و معنوی احساس رضایت داشته باشید، یا اینکه یک کار دشوار را تکمیل کنید یا کسب و کار خود را شروع کنید. با صرف زمانی که اکنون در اختیار دارید از همه چیزهایی که به دست آورده اید لذت ببرید. احتمالاً از قبل در نظر دارید که بعداً چه اتفاقی خواهد افتاد زیرا معمولاً همه چیز اینگونه پیش می رود. همین الان از حال لذت ببرید.

تعبیر کارت جهان در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

اگر در حال حاضر با بیماری یا حادثه ای دست و پنجه نرم می کنید، کارت جهان عالی است، زیرا نماد غلبه بر دشواری است. برای شفا بسیار امیدوار کننده است. به طور کلی، اگر جهان در گسترش تاروت برای سلامتی رخ دهد، سلامت شما باید در حال بهبود باشد. این کارت نشانه این است که تمام امیدهای شما در شرف تحقق است و زمانی که مدتی است در تلاش برای تشکیل خانواده هستید و به داشتن یک بچه در زندگی خود امیدوار هستید، به زودی باردار می شوید. اگر لزوماً برای بچه دار شدن تلاش نمی کنید و فکر می کنید به آمادگی برای بار زندگی جدید نزدیک نیستید، این نیز نشانه باروری بالا است.

شما باید این کارت را از عرشه اصلی آرکانا به عنوان یک هشدار دریافت کنید زیرا احتمال بارداری غیرمنتظره وجود دارد. کارت جهان به معنای معنوی نشان می دهد که شما از تجربیات کارمایی خود درس هایی را تکمیل کرده اید و از آنها درس گرفته اید. اکنون درک بهتری از کیستی، سفر و جایگاه خود در جهان دارید. شما در حال تجربه احساس موفقیت درونی هستید که به لطف این به دنبال آن بودید. متوجه خواهید شد که به طرز باورنکردنی با روح هماهنگ شده اید و ابعاد جدیدی برای شما قابل دسترسی است. می توانید احساس کنید که می خواهید خرد و تخصص خود را به دیگران منتقل کنید.

کارت تاروت جهان عمودی

معنی کامل کارت تاروت جهان معکوس یا وارونه

جهان معکوس نشان می دهد که شما می خواهید یک موضوع شخصی را به پایان برسانید. ممکن است بخواهید ادامه دهید، اما هنوز از نظر عاطفی با یک رابطه قبلی مرتبط هستید. شما همچنین می توانید تصور کنید که یک روز شلوار  قبلی خود را بپوشید، اما ناگهان متوجه می شوید که 10 سال گذشته است و فیزیولوژی و نوع بدن شما تغییر کرده است. در اعماق وجودتان آگاه هستید که گذر از گذشته و پذیرفتن جایی که در زمان حال هستید مستلزم رها کردن گذشته است. پیدا کردن بسته می‌تواند یک مسیر بسیار انفرادی باشد که با کمک نوشتن، تجسم، کار انرژی و مشاوره در آن پیمایش می‌کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت اعتدال در فال تاروت


ممکن است نشان دهنده این باشد که شما اهداف بزرگی دارید که می خواهید به آنها برسید یا پروژه های عظیمی دارید که می خواهید به پایان برسانید، اما اقدامات لازم را برای رسیدن به آن انجام نمی دهید. می‌توانید ساده‌ترین یا سریع‌ترین مسیر را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کنید، اما تأثیر دلخواه را نخواهد داشت. حتی اگر نقطه پایانی یکسان باشد، صعود به قله از پایه تجربه بسیار متفاوتی نسبت به سوار شدن با هلیکوپتر به قله است. برای پیشرفت و یادگیری، باید در طول مسیر از فراز و نشیب ها عبور کنید. و هنگامی که به هدف خود دست یابید، احساس فوق العاده ای از موفقیت خواهید داشت.

اهداف کششی را برای خود تعیین کنید. حتی اگر آنها نیاز به غلبه بر مشکلات یا موانع در طول جاده داشته باشند، انجام این کار موفقیت را رضایت بخش تر خواهد کرد. علاوه بر این، وضعیتی را نشان می دهد که در آن شما تقریباً یک کار را تمام کرده آید ولی به هر دلیلی تمرکز خود را از دست می دهید و تا انتها به تعویق می افتید. چرا اکنون در حالی که فاصله کمی برای رفتن دارید، دست از کار بکشید؟ انرژی خود را دوباره شارژ کنید و به خود یادآوری کنید که پس از رسیدن به هدف بلندمدت زندگی چقدر دوست داشتنی خواهد بود.

کارت تاروت جهان (برعکس)

تعبیر کارت جهان معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

داشتن کارت جهان (برعکس) ممکن است نشان دهد که شراکت شما به بن بست رسیده است. شما و همسرتان ممکن است نیاز داشته باشید که کار بیشتری در رابطه خود انجام دهید و گفتگوهای صادقانه و باز داشته باشید تا به مسیر خود بازگردید، اگر اجازه دهید همه چیز منحرف شود. با این حال، اگر به طور جدی روی رابطه خود کار کرده اید اما به نظر نمی رسد که در حال بهبود باشد، ممکن است بخواهید به این فکر کنید که آیا این رابطه برای شما مناسب است یا خیر.

اگر مجرد هستید، می توانید فکر کنید که چشم اندازهای عاشقانه شما کمرنگ شده است، اما در نظر داشته باشید که آیا تلاش کافی برای بیرون رفتن و ملاقات با افراد مناسب انجام داده اید یا خیر. شاهزاده یا پرنسس جذاب فقط به در خانه شما نمی آید که باعث شود احساس کنید یک شاهزاده خانم هستید. شما باید بیرون بروید و معاشرت کنید. از تلاش کردن نترسید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


شاید همسر سابق شما به طور ناگهانی و بدون هشدار به همه چیز پایان دهد یا فضای مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل رابطه خود را در اختیار شما قرار نداده است.عمرت را با آرزوی بازگشت هدر نده. ممکن است هرگز نتوانید از همسر سابق خود دور شوید، بنابراین باید روی یافتن روش دیگری برای پذیرش آنچه اتفاق افتاده تمرکز کنید. چشمان خود را برای شانس بهبودی باز نگه دارید و در این مورد از کائنات کمک بخواهید.بنابراین توجه خود را در آنجا متمرکز کنید. شما به موقع بر آن غلبه خواهید کرد.

تعبیر کارت جهان معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

هنگامی که این کارت تاروت (برعکس) را در خواندن خود دریافت می کنید، ممکن است نشان دهنده رکود مالی در یک گسترش مالی باشد. شما همیشه می توانید برای کمک به خود اقدام کنید. از تلاش برای افزایش تراز مالی خود از طریق میانبرها، شرط بندی های خطرناک یا شرکت در کلاهبرداری های سریع پولدار شدن خودداری کنید. برای قرار دادن خود در شرایط مالی راحت، باید سخت کار کنید، ثابت قدم و مصمم باشید. حتی اگر در وضعیت مالی باثباتی هستید، می توانید از آنچه دارید و در عین حال راکد است احساس رضایت کنید. وابستگی شما به دارایی های مادی شاید باید در پرتو کارت جهان (برعکس) مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد.

اگر متوجه شده اید که نتوانسته اید به اهداف مالی خود دست پیدا کنید، اکنون زمانی نیست که در احساسات ناامیدی غوطه ور شوید زیرا تقریباً به جایی رسیده اید که می خواهید باشید. در عوض، ثبات خود را حفظ کنید و تسلی خواهید یافت. با وجود اینکه وضعیت مالی شما عالی است، با این وجود نگران پول هستید و همیشه نگران این هستید که به زودی کمبودی را تجربه کنید. 


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت کبیر


ممکن است دلایل مختلفی برای تداوم این احساسات وجود داشته باشد. این امکان وجود دارد که شما در فقر بزرگ شده باشید یا اینکه والدینتان در دوران جوانی شما دائماً با بی پول دست و پنجه نرم می کردند. ضمیر ناخودآگاه شما این تجربیات را به عنوان آسیب ذخیره کرده است، که مانع از داشتن اعتماد مالی می شود. عوامل بیشتری می تواند وجود داشته باشد. بهترین اقدام در این شرایط این است که تمام جنبه های قابل تصور پول و زندگی خود را به عنوان یک کل در نظر بگیرید.

تعبیر کارت جهان معکوس در فال تاروت

تعبیر کارت جهان معکوس در فال تاروت در زمینه شغل (معکوس)

آیا به تازگی به یک هدف شغلی مهمی دست یافته اید که مدتی روی آن کار می کردید، اما متوجه شدید که مزایای آن به همان اندازه که پیش بینی می کردید شیرین نیستند؟ یا تلاش‌های شما از اهدافتان فاصله گرفته است؟کارت جهان (معکوس) نشان می دهد که شما در حال تکمیل شدن هستید اما ممکن است هنوز چند جزء حیاتی نداشته باشید.

دستیابی به این هدف ممکن است آسان بوده باشد، زیرا اهداف شما به شدت بر آنچه که دیگران به عنوان موفقیت در نظر می‌گیرند متمرکز بوده است یا به این دلیل که استانداردهای شما بسیار پایین است. زمان آن فرا رسیده است که اهداف خود را مرور کنید و تغییرات لازم را انجام دهید.

کارت معکوس جهان ممکن است به عنوان یک شاخص شغلی در نظر گرفته شود که شما به اهداف شغلی خود نرسیده اید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما به پتانسیل کامل خود نمی رسید. می توانید بپرسید چه چیزی شما را متوقف می کند؟ آیا تلاش لازم را انجام داده اید؟ اگر می خواهید بهترین نسخه خود باشید، از شکست می ترسید؟ آیا در شغلی گرفتار شده اید که شما را ناراضی می کند؟ به خاطر داشته باشید که شما کنترل آینده خود را در دست دارید. اشکالی ندارد زیرا ما اینگونه یاد می گیریم. و اگر این همان کاری است که می خواهید انجام دهید، از فکر کردن خارج از چارچوب یا دنبال کردن یک مسیر حرفه ای جایگزین نترسید.

تعبیر کارت جهان معکوس در فال تاروت در زمینه کارت سلامتی

این کارت ممکن است در مفهوم پزشکی به عنوان هشداری برای تجدید نظر در دوره درمانی خود در صورت ناخوشی تفسیر شود. همچنین، اگر موارد مشابه را بارها و بارها امتحان کرده‌اید و جواب نداده‌اند، سعی کنید چیز جدیدی را امتحان کنید. این بدان معنا نیست که شما باید توصیه‌های پزشک خود را نادیده بگیرید، اما می‌توانید درمان‌های موجود خود را با یک استراتژی جامع ترکیب کنید که از آنها حمایت کرده و سلامت شما را بهبود می‌بخشد.کارت جهان معکوس به شما توصیه می‌کند که اگر می‌خواهید نگرانی‌های سلامتی خود را برطرف کنید، از تلاش برای استفاده از میان‌برها دست بردارید و کاری را که شروع کرده‌اید تکمیل کنید.

علاوه بر این، در خواندن کارت تاروت، به شما نشان می دهد که ارتباط معنوی شما متوقف شده است و یا نمی توانید یا نمی خواهید به جلو بروید. گاهی اوقات لازم است زمانی که این اتفاق می افتد، یک استراتژی جدید را امتحان کنید. چرا کاری را که قبلا انجام نداده اید امتحان نکنید؟ چیزی جذاب و جدید را امتحان کنید تا اشتیاق شما را دوباره زنده کند. 


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت عدالت در تاروت 


همچنین به شما توصیه می کند که اگر در تلاش های معنوی خود سخت کار نکرده اید، با خودتان صادق باشید. سفر معنوی شما هیچ برش سریعی ندارد. شما باید انگیزه داشته باشید که تلاش کنید و سفر را طی کنید.

کارت جهان معکوس در فال تاروت

کارت تاروت جهان: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می خواهید پاسخ های مشخصی را بدانید، به صورت بله یا خیر. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده اید. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت جهانی تاروت عبارتند از:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.


حتما بخوانید: معنی کارت قدرت در تاروت 


کارت جهان برای زمان بندی

عوامل زیادی روی زمان دریافت آن تأثیر می گذارد، از جمله زمان. اما به بیان دقیق تر، اگر جهان را ترسیم کرده اید تا بفهمید چه زمانی رویدادی رخ می دهد و هر زمان که آرزوی شما محقق شود، می توانید زمان را بین 20 اکتبر تا 21 ژانویه پیش بینی کنید. دانش و احساسات شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با توجه به کارت جهان تاروت، شما را قادر می سازد به اهداف خود برسید. در روزها یا هفته های آینده، این اتفاق ممکن است رخ دهد. مهم نیست چه روزی است، این کارت اصلی آرکانا به شما این اطمینان را می دهد که همه چیزهایی که آرزویش را داشته اید خیلی زود اتفاق می افتد.

سخن آخر

کارت جهان انواع جشن ها و گردهمایی ها را به تصویر می کشد که در کنار هم برای نفع نهایی همه ادغام می شوند. خبرهای خوب ممکن است در پاییز یا ظرف یک یا دو ماه آینده برسد. امیدواریم از این مطلب استفاده برده باشید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت چرخ اقبال در تاروت

معنی کارت عشاق در تاروت 

معنی کارت برج در تاروتاز
6
رای