معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت؛ تفسیر کامل Hanged Man

معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت؛ تفسیر کامل Hanged Man معنی کارت مرد به دار آویخته در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق کارت The Hanged Man، توضیحات کامل کارت تاروت مرد به دار آویخته شده عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت مرد به دار آویخته در تاروت، تفسیر دقیق و کامل کارت The Hanged Man ، توضیحات کامل کارت تاروت مرد به دار آویخته عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت مرد به دار آویخته

معانی کلیدی (راست): نفس بکشید، تسلیم شوید، رها کنید، فداکاری کنید، منتظر بمانید، فکر کنید و زوایای تازه را در نظر بگیرید.

معانی کلیدی (معکوس): بلاتکلیفی، توقف، مقاومت، اجتناب از فداکاری، توقف، بی‌علاقگی، رکود، بی‌تفاوتی و تاخیر.


حتما بخوانید: آموزش تفسیر و خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت مرد به دار آویخته در فال تاروت کبیر

مرد حلق آویز شده مردی را به تصویر می کشد که از یک صلیب چوبی به شکل T اویزان شده است. حالت او آرام و متین است، گویی او ترجیح داده در این حالت آویزان باشد. او سر به زیر است و از زاویه ای کاملاً متفاوت به جهان نگاه می کند. هاله او سر او را احاطه کرده است که نشان دهنده ادراک، آگاهی و روشنگری جدید است. پای چپ او آزاد است و از زانو خم شده و پشت پای راستش جمع شده است، در حالی که پای راستش به درخت بسته شده است. بازوهایش به شکل مثلثی معکوس خم شده و دست هایش پشت سرش قرار دارند. این مرد جلیقه آبی برای نشان دادن خرد و شلوار قرمز برای نشان دادن اشتیاق انسان پوشیده است. مرد به دار آویخته نماد تسلیم کامل، معلق شدن در زمان، شهادت و دادن جان خود برای خیر بزرگتر است.

این کارت مردی را به تصویر می‌کشد که با پایش به صورت وارونه از درخت جهان زنده آویزان شده است. گفته می شود این درخت که در عالم اموات محکم کاشته شده، پشتیبان بهشت ​​است. گمان می رود مرد به دار اویخته داوطلبانه در آنجا حضور داشته باشد. ما به خاطر بیان آرام او این را باور می کنیم. پای چپش آزاد است ولی پای راستش به شاخه ها بسته است. او همچنین دست هایش را به شکل مثلث معکوس پشت سر گرفته است. طرح رنگی که او پوشیده است - شلوار قرمز نشان دهنده بدن فیزیکی و میل انسان، بلوز آبی نشان دهنده احساسات آرام - اغلب با قدیسین مرتبط است. زرد نشان دهنده هوش اوست.

کارت تاروت مرد به دار آویخته شده دقیقاً بعد از کارت عدالت و قبل از کارت مرگ در آرکانا اصلی ظاهر می شود. این نشان دهنده آرامش قبل از طوفان یا یک تغییر قابل توجه است، اما به خاطر داشته باشید که این کارت همیشه منفی نیست. از آنجا که قبل از کارت مرگ، که همه چیز در مورد تحول است، مرد حلق آویز شده نشان دهنده زمانی است که شما اقدامات لازم را برای ایجاد آن تغییر مهم در زندگی خود انجام می دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت جادوگر در تاروت


هاله دور سر او نشان دهنده روشنگری و درک جدید است. در حالی که پای راست او زنجیر شده و به درخت بسته شده است، مچ پای چپ مرد حلق آویز شده آزاد می شود، در زانو خم می شود و زیر پای راست او قرار می گیرد.

معنی کارت تاروت مرد به دار آویخته

تعبیر کارت مرد به دار آویخته عمودی در فال تاروت

مرد حلق آویز شده به ما یادآوری می کند که گاهی اوقات ما باید همه چیز را قبل از اینکه بتوانیم به جلو حرکت کنیم به حالت تعلیق در بیاوریم، در غیر این صورت کیهان برای ما اقدام خواهد کرد (و نه همیشه زمانی که مناسب باشد!). ممکن است این ضرب المثل به ذهن شما خطور کرده باشد که «آنچه شما را به اینجا رساند، شما را به آنجا نمی رساند» و مطمئناً در مورد این کارت صدق می کند. مرد به دار آویخته شده از شما می خواهد که مدل های ذهنی منسوخ شده و عادات رفتاری را که دیگر در خدمت شما نیستند را کنار بگذارید تا محیط خود را از منظری جدید درک کنید و از فرصت های جدیدی استفاده کنید که در غیر این صورت اگر اعمال نمی کردید از شما پنهان می شد.


حتما بخوانید: معنی کارت رستاخیز در تاروت


مسئله این است. این «مکث ها» می توانند عمدی یا غیرعمدی باشند. اگر با شهود خود هماهنگ باشید، متوجه خواهید شد که چه زمانی است که چیزها را در حالت تعلیق قرار دهید و قبل از اینکه همه چیز از کنترل خارج شود، ترمز بگیرید. اگر هماهنگ نباشید و نسبت به این نشانه‌های شهودی نابینا باشید، احتمالاً جهان همه چیز را به شکل چالش‌های مداوم، بیماری و خرابی‌ها برای شما متوقف می‌کند. اگر "مکث" را در حین نزدیک شدن نادیده بگیرید، کیهان صدا را افزایش می دهد تا زمانی که دیگر نتوانید آن را نادیده بگیرید.

اگر مرد به دار آویخته شده در خواندن تاروت ظاهر شود، پروژه ها و فعالیت های شما ممکن است ناگهان و غیرمنتظره متوقف شوند. به این امید که قدرت بیشتر شما را به سمت دلخواه سوق دهد به حرکت رو به جلو ادامه ندهید. فرصت مکث را بپذیرید و از آن برای ارزیابی مجدد جایی که در سفر خود هستید استفاده کنید. شما نمی توانید ببینید چه چیزی در حال شکل گیری است مگر اینکه زمان و فضای لازم را به آن بدهید.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

مرد به دار آویخته شده  معمولاً با فداکاری، بینش جدید و صبر برای لحظه مناسب همراه است. طبق تعبیر عاشقانه تاروت مرد به دار آویخته شده برای مجردها، در هیچ چیز نباید عجله کرد. اگر طرف مقابل آماده نباشد، مهم نیست که چقدر در تلاش های عاشقانه خود صرف می کنید یا چقدر با قرار خود ارتباط برقرار می کنید. به جای عجله کردن یا تحت فشار قرار دادن یک رابطه، از این زمان برای مشاهده اینکه چگونه دیدگاه شما در زمانی که تنها هستید تغییر می کند استفاده کنید. همین امر در مورد روابط بین فردی نیز صادق است. زمانی که صحبت از گفتگوهای مهم یا توسعه بیشتر رابطه شما می شود، زمان می تواند مشکل ساز باشد. از طرف دیگر، مفهوم فداکاری ممکن است در روابط فعلی یا آینده شما مهم باشد. در صورت نیاز به کمک، تعهد شما ممکن است مورد آزمایش قرار گیرد،

اگر در یک رابطه هستید، خواندن تاروت عاشقانه مرد حلق آویز شده نشان می دهد که شما از اینکه اوضاع در رابطه خود در حال حاضر چگونه پیش می رود ناراضی هستید. همچنین می‌تواند به این معنا باشد که شما یا همسرتان باید یک قدم از رابطه به عقب بردارید تا گزینه‌های خود یا مسیری را که می‌خواهید رابطه در پیش بگیرد، در نظر بگیرید. مرد حلق آویز شده به شما توصیه می کند که تصمیم گیری را به تعویق بیندازید و در عوض کمی زمان بگذارید تا فکر کنید. ممکن است لازم باشد در انتظارات خود از رابطه خود تجدید نظر کنید و به جای آنچه که دوست ندارید، روی آنچه در حال حاضر دوست دارید تمرکز کنید.

 کارت تاروت مرد به دار آویخته

تعبیر کارت مرد به دار آویخته در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

مرد حلق به دار آویخته شده می تواند نشان دهد که زمان آن رسیده است که دیدگاه خود را تغییر دهید. اگر مشکلات مالی را تجربه کرده‌اید، ممکن است متوجه شوید که استراحت در حال حاضر می‌تواند دیدگاه جدیدی برای شما ایجاد کند. آیا می توانید از یک موقعیت دشوار نهایت استفاده را ببرید؟ آیا فقط به نظر می رسد که اوضاع بدتر از آن چیزی است که هست؟ اگر مشکلات مالی دارید، مرد به دار آویخته شده نشانه آن است که باید دیدگاه خود را تغییر دهید. ممکن است در زمینه‌های دیگر اتفاقات خوبی برای شما بیفتد که از آن بی‌اطلاع باشید، زیرا بیش از حد روی امور مالی خود تمرکز کرده‌اید، یا اضطراب مالی شما ممکن است باعث بروز آن‌ها شود.


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت


از آنجایی که کارت تاروت مرد حلق آویز شده است، زمانی که همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود، اغلب در خواندن پول و شغل ظاهر می شود. این ممکن است گهگاه منجر به عدم ارائه یا ارائه تبلیغاتی به صورت مورد انتظار شود. همچنین می تواند نشان دهنده گسترش آهسته و پیوسته شرکتی باشد که انتظار می رفت شروع به کار کند. اگر کارها بیش از آنچه انتظار می رود طول بکشد تا به سود تبدیل شود یا اگر به نظر می رسد ثبات مالی شما به خطر افتاده است، عزم خود را حفظ کنید. اگر به تلاش مداوم ادامه دهید، اوضاع بهبود خواهد یافت.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

مرد حلق آویز شده می تواند نشان دهنده بی حوصلگی یا عدم اطمینان در مورد کاری باشد که باید در محل کار انجام دهید. ممکن است نیاز داشته باشید  استراحت کنید زیرا آنها به حالت تعلیق درآمده اند، یا ممکن است  به این فکر کنید که چه کاری باید انجام دهید. این کارت به ما می آموزد که گاهی اوقات، مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد، نمی توانید تصمیمی را در زمانی که زمان مناسب نیست بگیرید. گاهی اوقات شما فقط باید منتظر بمانید. چیزهایی که برای آنها سخت تلاش کرده اید به مرور زمان به دست می آیند، خواه پاسخ شریک تجاری یا همکار، تصمیم مشتری یا تصمیمی در مورد شغل شما باشد. چیزی که به نظر می رسد معکوس باشد، ممکن است یک حرکت استراتژیک برای تنظیم مجدد مسیر شما با چیزی رضایت بخش تر باشد.

در رابطه با یک حرفه، مرد حلق آویز شده نشان می دهد که شما در مورد مسیر شغلی خود مطمئن نیستید یا اینکه حرفه شما دچار مشکل شده است. ممکن است از مراحلی که باید برای پیشرفت شغلی خود بردارید مطمئن نباشید. توجه داشته باشید که اگر در تصمیم گیری مشکل دارید، نیازی به تصمیم گیری فوری ندارید. استراحت کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. همه چیز با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته در فال تاروت

تعبیر کارت مرد به دار آویخته در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

اگر با مشکلات سلامتی مواجه شده اید،مرد به دار آویخته شده به شما توصیه می کند که همه گزینه های درمانی خود را در نظر بگیرید. این بدان معنا نیست که شما باید دوره درمانی توصیه شده را رد کنید، اما به این معنی است که باید مسائل سلامتی خود را تجدید نظر کنید و سعی کنید از زوایای مختلف به آنها نزدیک شوید. همچنین ممکن است دلالت بر این داشته باشد که، هر مشکلی که باشد، به جای اینکه ناامید شوید، باید به خودتان زمان بدهید تا بهبود پیدا کنید، زیرا سلامتی شما به سرعتی که می‌خواهید بهبود نمی‌یابد.


حتما بخوانید: معنی کارت کاهن اعظم در تاروت


مرد به دار آویخته شده در تاروت به معنای بیماری بدن است. این به مشکلات بارداری و همچنین عوارض جانبی بیماری های مزمن از جمله فشار خون بالا مرتبط است. کارت تاروت مرد حلق آویز شده یک کارت هشدار است که به شما این امکان را می دهد که اگر علائم مشکلی را درک کردید، به دنبال کمک پزشکی باشید. مرد به دار اویخته شده استعاره ای از بیماری جسمانی است.

شرایط مزمن مانند فشار خون بالا و همچنین بیماری های مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا و مشکلات بارداری، همگی ممکن است تحت تأثیر آن قرار گیرند. هنگامی که صحبت از سلامتی به میان می آید، کارت های تاروت مرد حلق آویز شده می توانند به عنوان شاخص های هشدار دهنده عمل کنند و از فرد می خواهند در صورت شروع علائم بیماری با پزشک تماس بگیرند.

معنی کامل کارت تاروت تاروت مرد به دار آویخته شده معکوس

مرد به دار آویخته شده از شما دعوت می کند که مکث کنید و مسائل را از منظری متفاوت در نظر بگیرید. هنگامی که این کارت برگردانده می شود، ممکن است نشان دهد که می دانید باید مکث کنید اما از انجام آن امتناع می کنید. در عوض، وقت خود را با فعالیت ها و ابتکارات پر می کنید تا خود را مشغول نگه دارید و توجه خود را از موضوع واقعی در دست منحرف کنید. بدن و روح شما به شما می گوید که آرام باشید، اما ذهن شما به شما اجازه نمی دهد. مکث کنید و قبل از اینکه خیلی دیر شود کمی استراحت کنید. اگر آن را نادیده بگیرید ممکن است در نهایت سقوط کنید.

بنابراین، به محض شنیدن تماس، زمانی را برای تنظیم و گوش دادن برنامه‌ریزی کنید.ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که همه چیز به حالت تعلیق درآمده است. هنگامی که مرد به دار آویخته شده معکوس می شود، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما در نتیجه افراد یا عوامل دیگر با مشکلاتی روبرو هستید. صرف نظر از مقاومت شما، بسیار مهم است که «آنچه هست» را بپذیرید و وابستگی خود را به این که اوضاع چگونه باید باشد رها کنید. وقتی زندگی دقیقاً طبق برنامه ریزی پیش نمی رود با جریان حرکت کنید و چنگال خود را رها کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت


اگر زندگی شما برای مدتی متوقف شده است مرد به دار آویخته شده ممکن است نشانه‌ای از این باشد که اکنون می‌توانید با چشم‌اندازی تازه و حس سرزندگی دوباره به جلو حرکت کنید. ممکن است متوجه شوید که همه چیز راحت‌تر پیش می‌رود و آماده هستید تا دوباره به جلو حرکت کنید. این امکان وجود دارد که شما پیشرفت یا درک کاملی در مورد نحوه برخورد متفاوت با مسائل داشته باشید. شما آماده هستید که این تغییرات را ایجاد کنید و با چشم اندازی جدید به جلو بروید.

مرد به دار آویخته شده (معکوس)

تعبیر کارت مرد به دار آویخته معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط 

اکنون زمان اقدام است. معنی معکوس عشق تاروت مرد حلق آویز شده نشان می دهد که انتظار به پایان رسیده است. ممکن است اخیراً زندگی عاشقانه شما کند شده باشد و شما را وادار کند که دیدگاه های مختلف در مورد عاشقانه و عشق را بررسی کنید. شما باید با دانستن اینکه دقیقاً از روابط چه می خواهید برمی گشتید. شاید اکنون زمان آن رسیده است که باورهای دیرینه و ریشه دار را رها کنیم. به دلیل این دیدگاه جدید، اکنون تمایل بیشتری به انجام فعالیت یا ایجاد تغییرات در زندگی عاشقانه خود دارید. این کارت همچنین می تواند به عنوان هشداری برای قربانی کردن بی معنی به نام عشق تعبیر شود. بررسی کنید که نیازهای شما و همسرتان متعادل باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت ملکه در تاروت


اگر مجرد هستید، مرد حلق آویز شده برعکس ممکن است نشان دهنده تمایل شما به تکرار الگوهای رابطه بد بدون اینکه از آنها درس بگیرید باشد. این امکان وجود دارد که در روابط ناسالم عجله داشته باشید و هرگز مسئولیت نقش خود را در این انتخاب ها نپذیرید. سرعت خود را کم کنید و در نظر بگیرید که چرا این الگو ادامه می یابد و همچنین در مورد آنچه که برای تغییر آن نیاز دارید تصمیم بگیرید. اگر مرد حلق آویز شده را در رابطه خود می بینید، ممکن است نشان دهنده این باشد که کار نمی کند، اما شما یا همسرتان از ترس تنها ماندن یا مجبور به شروع دوباره، نگه دارید.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی 

اگر اخیراً به خرید یا سرمایه گذاری قابل توجهی  فکر کرده اید، تردید و بلاتکلیفی شما ممکن است شما را از انجام گام زیر باز دارد. این کارت همچنین می‌تواند نشان دهد که سرمایه‌گذاری‌های شما که نباید در موسسات مالی سنتی باشد، بازدهی ندارد. شاید شما برای پرداخت هزینه تحصیل یکی از اعضای خانواده پول قرض کرده اید، فقط برای اینکه آنها را ترک کنید. می‌توانستید پولی را در یک کار فرعی صرف کنید تا شاهد شکست آن باشید. با این کارت یک حس فداکاری بیهوده وجود دارد. بگذارید این درسی باشد برای نحوه برخورد با موقعیت های مشابه در آینده.

این کارت اصلی ارکانا می تواند ترس فلج کننده شما از مشکلات مالی را نشان دهد. اگر وضعیت مالی شما برای شما مشکل ایجاد می کند، باید به دنبال مشاوره مالی حرفه ای باشید. شاید تنها چیزی که نیاز دارید یک چشم انداز تازه برای پیشبرد کارها باشد. اگر قصد دارید سرمایه گذاری مالی قابل توجهی برای خرید کالا انجام دهید، ممکن است در انجام این کار مردد باشید. این کارت همچنین نشان می دهد که شما بازده خوبی از سرمایه گذاری خود دریافت نمی کنید. منابع درآمدی کمتر و هزینه های ولگردی بیشتری وجود دارد. این همچنین به این معنی است که ممکن است به یکی از دوستان یا افراد مورد اعتماد نزدیکتان پول قرض داده باشید، اما آنها قادر به بازپرداخت به موقع آن نیستند و این بر بار مالی شما می‌افزاید. به نظر می رسد که پول در حال هدر رفتن است و فداکاری نشان می دهد که سرمایه گذاری های شما هدر رفته است. ضربه های سنگین شما را مجبور می کند که درسی بگیرید.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته معکوس در فال تاروت در زمینه شغل 

وقتی مرد حلق آویز شده برعکس می شود، ممکن است احساس کنید که فداکاری های شغلی که انجام داده اید واقعاً نتیجه نداده است. اگر اخیراً شغل خود را تغییر داده اید، برای بازآموزی مرخصی گرفته اید، یا از زمان خانواده برای کارهای حرفه ای استفاده کرده اید، ممکن است همه چیز طبق برنامه پیش نرود. به نظر می رسد که این تغییرات ارزشمند نبوده است. این کارت همچنین می تواند نشان دهنده توقف در برخی موارد باشد. ممکن است آنقدر در مورد کاری که باید انجام دهید نامطمئن باشید که تصمیمی را که شما را به مراحل بعدی هدایت می کند به جای اینکه منتظر زمان مناسب باشد، به تعویق بیندازید و باعث شود احساس درماندگی یا گیر افتادن کنید. با تبدیل شدن به یک شرکت کننده فعال در زندگی خود از اتلاف وقت خودداری کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت امپراطور در تاروت


در یک زمینه حرفه ای، کارت تاروت مرد حلق آویز شده معکوس نشان می دهد که اگرچه ممکن است همه چیز خوب پیش نرود، اما شما انگیزه یا تمایلی برای پرداختن به مسائل موجود ندارید. ممکن است دیگران را سرزنش کنید یا فکر کنید که کنترلی بر وضعیت خود ندارید. اکنون زمان آن است که کنترل حرفه خود را دوباره به دست آورید. در زندگی خود مسافر نباشید، به خصوص اگر شما را به مسیر درستی نمی برد. اهداف خود را مشخص کنید و آنها را دنبال کنید.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

مرد حلق آویز شده در وضعیت معکوس به شما یادآوری می کند که برای حل مشکلات سلامتی خود باید خارج از چارچوب فکر کنید. این احتمال را در نظر بگیرید که مشکلات در سایر زمینه های زندگی شما باعث تشدید یا ایجاد مشکلات سلامتی شما می شود. به عنوان مثال، استرس، غم و نگرانی می تواند به صورت فیزیکی به صورت علائم مختلفی مانند سردرد، بی خوابی، تمرکز ضعیف، خستگی مزمن، مشکلات پوستی و غیره ظاهر شود. درمان‌های جایگزین و جامع ممکن است مکمل مراقبت‌های پزشکی فعلی شما باشد، بهبودی شما را تسریع بخشد و به حل مشکلاتی که ممکن است مشکلات سلامتی شما را تشدید کند کمک کند.

ممکن است در حال حاضر با موقعیت مبهمی دست و پنجه نرم کنید که شما را آزار می دهد. به دلیل افراد یا رویدادهای دیگر، ممکن است در معکوس شدن مرد حلق آویز شده احساس محدودیت، تأخیر یا گیر کرده باشید. صرف نظر از بی میلی شما، پذیرش «آنچه هست» و کنار گذاشتن تصورات ایده آل خود در مورد اینکه اوضاع چگونه باید باشد، حیاتی است. در لحظه حال زندگی کنید و رها کنید حتی اگر همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود.

تعبیر کارت مرد به دار آویخته معکوس در فال تاروت

کارت مرد به دار آویخته شده: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب بروید و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت تاروت مرد به آویخته شده به شرح زیر است:


حتما بخوانید: معنی کارت پاپ یا هیروفانت در تاروت


وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت مرد به دار آویخته شده برای زمان بندی

مرد حلق آویز شده به شما توصیه می کند که تخیلات کنترل را کنار بگذارید. تشخیص دهید که فریب خورده اید و با ترفندهای خود مغلوب شده اید. پس از مرتب کردن تخت خود، اکنون باید در آن دراز بکشید. این یک ارزیابی منفی نیست. قرار گرفتن در مکان نامناسب و زمان نامناسب می تواند در مواردی عواقب منفی داشته باشد. اتفاقات بد ممکن است برای افراد خوب بیفتد. حتی اگر عواقب آن ناخوشایند کشنده نیست.

از مبارزه با موقعیت خود دست بردارید و استراحت کنید. شما در نهایت آزاد خواهید شد، کمی عاقل تر، اما نه خیلی آسیب دیده. اما اکنون که دوباره تلفن را قطع کرده اید، مشکلاتی که درگیر آن بودید گذشته و دیگر شما را آزار نمی دهد. اکنون برای شروع پروژه های جدید آزاد هستید. در پایان، خوشحال خواهید شد که از مسیر اصلی خود منحرف شده اید و احساس شادابی می کنید.

کارت مرد به دار آویخته شده برای زمان بندی

سخن آخر

مهم است که به یاد داشته باشید که هر کس تاروت را به روش منحصر به فرد خود تفسیر می کند، که می تواند منجر به تغییرات در تفسیر شود. از آنجایی که نپتون و حوت هر دو با مرد حلق آویز شده مرتبط هستند، فرآیند تصمیم گیری شما ممکن است شامل کمی نبوغ باشد. از آنجا که مرد حلق آویز دوازدهمین کارت است، ممکن است از 12 ماه تا 12 هفته تا 12 روز طول بکشد تا قدم بعدی در سفر خود را بردارید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت اعتدال در فال تاروت

معنی کارت شیطان در تاروت

معنی کارت ستاره در تاروتاز
3
رای