معنی کارت شیطان در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Devil

معنی کارت شیطان در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Devil معنی کارت شیطان در تاروت؛ با تفسیر دقیق و کامل کارت The Devil، توضیحات کامل کارت تاروت شیطان عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا آشنا خواهید شد.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت شیطان در تاروت نماد جاه طلبی، وسوسه، اعتیاد و افسردگی است که در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت شیطان در تاروت، تفسیر دقیق و کامل کارت The Devil ، توضیحات کامل کارت تاروت شیطان عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت شیطان

معانی کلیدی (راست): وسواس، زنا، وابستگی، بیماری روانی، پنهان کاری و مصرف گرایی تنها تعدادی از رفتارهای منفی هستند که ممکن است رخ دهند.

معانی کلیدی (معکوس): جدایی، استقلال، ترک عادت، آزادی، مکاشفه، بازیابی کنترل و تحقق


حتما بخوانید: نحوه تفسیر و خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت شیطان در فال تاروت کبیر

شیطان، که به نام بافومت نیز شناخته می شود، در این کارت در شناخته شده ترین شکل ساتیر خود به تصویر کشیده شده است. شیطان بال های خفاش دارد، پنتاگرام معکوس روی پیشانی خود دارد و نیمی بز و نیمی انسان است. او بر روی پایه ای قرار گرفته است که یک زن و مرد برهنه به آن بسته شده است که گویی می خواهد تسلط خود را بر آنها نشان دهد. هم زن و هم مرد شاخ هایی دارند که انگار برای نشان دادن زمان بیشتری که با شیطان می گذرانند کمتر شبیه انسان هستند. زنجیر این تصور را ایجاد می کند که آنها در اسارت شیطان هستند.
زن یک کاسه انگور دارد در حالی که مرد مشعل در دست دارد که نشان دهنده وابستگی آنها به قدرت است. اگر دقیق‌تر نگاه کنید، می‌بینید که اگرچه به نظر می‌رسد برخلاف میل خود در اینجا زندانی شده‌اند، اما غل و زنجیر دور گردن‌شان در واقع گم شده و می‌توان به راحتی آن را برداشت. همه آنها شاخ های ریز روی سر خود دارند که شبیه شاخ شیطان است، نمادی که هر چه بیشتر در اینجا بمانند بیشتر شبیه او می شوند. علاوه بر دم مشترک آنها، که نمادی از تمایلات اولیه و تمایلات حیوانی آنهاست، انگور و آتش در هر دم نشان دهنده احساسات لذت است.

معنی کارت تاروت شیطان

تعبیر و معنی کارت شیطان عمودی در فال تاروت

کارت شیطان تاروت می تواند نشان دهنده غم و اندوه یا اعتیاد به معنای عمومی باشد. همچنین ممکن است نشان دهنده احساس محبوس شدن یا به دام افتادن باشد. این کارت اصلی آرکانا در قرائت تاروت حس محدود شدن توسط نیروهای خارجی یا شرایطی که خارج از کنترل شما هستند را تشویق می کند و باعث می شود احساس درماندگی و قربانی شدن کنید.اما شیطان توهمی مانند این را القا می کند. شما مسئول اعمال خود هستید و فقط توسط نگرش ها و رفتارهایی که انتخاب می کنید محدود می شوید. عزم خود را حفظ کنید و از واگذاری کنترل خودداری کنید. شما هیچ تعهدی ندارید که انتقاد، فریب یا بدرفتاری دیگران را تحمل کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت ماه در تاروت 


مهم نیست که چقدر چیزهای ناامیدکننده ظاهر می شوند، شما همیشه گزینه هایی دارید و همیشه می توانید گام های سازنده ای برای بهبود موقعیت خود بردارید. از نحوه رفتار خود با دیگران آگاه باشید و مطمئن شوید که سعی در دستکاری یا کنترل کسی در زندگی خود ندارید. شیطان راست قامت در خواندن تاروت شما ممکن است نشان دهنده رفتار تند، اجباری یا پنهانی باشد. این می تواند نشانه ای از از دست دادن کنترل شما باشد. کارت شیطان تاروت ممکن است نشان دهد که شما یک وسواس ناسالم نسبت به دارایی‌های مادی، موقعیت یا قدرت دارید. همچنین نماد ماتریالیسم است. تمرکز خود را روی چیزهایی قرار دهید که باعث می شود به عنوان یک شخص واقعاً احساس رضایت کنید، زیرا این چیزها اینطور نیستند.

معنی کارت تاروت شیطان

تعبیر کارت شیطان در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه ( عمودی)

شیطان ممکن است نشان دهد که اگر در یک رابطه هستید، شما یا شریک زندگیتان احساس می کنید در دام افتاده اید. ممکن است نشان دهنده از دست دادن استقلال باشد که در اثر درگیر شدن بیش از حد در یک رابطه عاشقانه ایجاد می شود. همانطور که شیطان نشان می دهد این درجه از وابستگی ناسالم است. یک قدم به عقب بردارید و برای احیای مجدد برخی از علایق که به رابطه شما مرتبط نیستند، تلاش کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما یا شریک زندگی تان به دلیل مشکلات سلامت روان دچار مشکلاتی در رابطه هستید. اگر چنین است، از یک مشاور شایسته برای کمک به هر دوی شما در این دوره سخت کمک بگیرید. کارت شیطان تاروت می تواند نشان دهنده انواع احساسات منفی از جمله سوء استفاده، تسلط، فریب و حسادت باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت برج در تاروت


در خواندن تاروت عاشقانه، شیطان نشان دهنده شهوت و وسوسه است. با این کارت، ممکن است یک حس لذت گرایی و یک جستجوی صرفا خودمحور برای رضایت وجود داشته باشد. همچنین می‌تواند به دنبال کردن تمام لذت‌های مادی زندگی در شرایط کمتر وخیم‌تر اشاره داشته باشد. داشتن کمی سرگرمی اشکالی ندارد، اما وقتی این کار را انجام می دهید، مراقب باشید که به دیگران آسیب نرسانید یا آنها را گمراه نکنید. این به شما بستگی دارد که اگر فقط به دنبال پیوندها هستید، تاریخ های خود را مطلع کنید. اگر کسی به این نتیجه رسید که سبک زندگی شما مناسب او نیست، مراقب باشید به او فشار نیاورید. نیاز به ارتباط بیشتر از همیشه است.

تعبیر کارت شیطان در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

تلاش شما برای اطمینان از پرداخت تمام صورتحساب های شما توسط کارت تاروت شیطان نشان داده شده است. ممکن است در حال حاضر همه چیز کمی سخت باشد، بنابراین ممکن است لازم باشد یک عمل شعبده بازی انجام دهید. این کارت ممکن است گهگاه نشان دهنده لزوم تصمیم گیری مالی مهم برای شما باشد. احتمالاً در حال حاضر خود را در زمین لرزان می بینید زیرا به نظر می رسد همه چیز بسیار غیرقابل پیش بینی است. از آنجایی که به نظر می رسد همه چیز به طور ناگهانی تغییر می کند، ممکن است از تصمیم گیری بسیار بترسید. اگر انعطاف‌پذیر باشید، می‌توانید به خوبی با این مسئله کنار بیایید. پیش از این، این کارت در جلسه تاروت نشان می دهد که شما سعی می کنید امور مالی خود را مدیریت کنید، درآمد و هزینه و همچنین سود و زیان خود را تعیین کنید.

وقتی این کارت در اسپرد تاروت شما نمایش داده می‌شود، ممکن است در حال انتقال پول برای پرداخت صورت‌حساب باشید، و به طور کلی باید مراقب آنچه در حسابتان می‌رود و خارج می‌شود باشید. همچنین ممکن است به این معنی باشد که شما در مورد تصمیم گیری مالی مهم کمی تحت استرس یا اضطراب هستید. این موضوع در حال حاضر ممکن است کمی طاقت فرسا به نظر برسد، اما شما مدبر هستید و اگر با محیط اطراف خود سازگار باشید، موفق خواهید شد.


حتما بخوانید: معنی کارت ستاره در تاروت


کارت تاروت شیطان یک کارت به طور کلی نشاط آور است که نشان می دهد اگر خونسرد باشید، هر گونه فشار مالی فقط برای مدت کوتاهی دوام می آورد. شما شانس موفقیت دارید، پس از آنها استفاده کنید.

توضیحات کامل کارت تاروت شیطان در فال تاروت کبیر

تعبیر کارت شیطان در فال تاروت در زمینه حرفه (ایستاده)

اگر تاروت شیطان را در خواندن تاروت شغلی بکشید، ممکن است چندین کار را همزمان مدیریت کنید. در این زمان احتمالاً سرتان شلوغ‌تر از حد معمول است و یا چیزهایی در آخرین لحظه به سمت شما پرتاب می‌شوند که قرار نبود وظیفه شما باشد یا برای ارتقای وضعیت خود از آنها استفاده کرده‌اید. اینکه چقدر می توانید تحمل کنید و چقدر مدبر هستید ممکن است اطرافیانتان را شگفت زده کند. این فقط در تئوری باید یک حالت گذرا باشد. مراقب باشید تا مطمئن شوید که کاری بیش از توان خود بر عهده نخواهید داشت یا اینکه همکاران و مدیرانتان شروع به واگذاری تمام کارهایی که هیچ کس نمی‌خواهد به شما نمی‌دهند.

مطمئن شوید که در صورت ادامه این کار، غرامت کافی دریافت می کنید. این کارت گهگاه پیشنهاد می کند که بین اهداف شخصی و حرفه ای خود تعادل برقرار کنید. کارت شیطان می تواند نشان دهد که شما نیاز به تصمیم گیری تجاری در خواندن تاروت شغلی دارید. به عنوان مثال، ممکن است به فکر راه اندازی کسب و کار خود باشید یا موقعیت فعلی و باثبات خود را در جستجوی کسب و کاری جدید ترک کنید، اما مطمئن نیستید که آیا فرصتی را برای خود انتخاب کنید یا خیر. شما نمی توانید از خطر در زندگی اجتناب کنید. این بخشی از زندگی است. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از تعیین اینکه آیا ارزش آن را دارد تا آنجا که می توانید خطر را کاهش دهید.


حتما بخوانید: کارت اعتدال در فال تاروت


تعبیر کارت شیطان در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

کارت شیطان به شما پیشنهاد می کند که در مورد رفاه عمومی خود، تعهدات شخصی و حرفه ای خود را با خواسته های سلامتی خود ترکیب کنید. فراموش نکنید که هم برای خوب غذا خوردن و هم برای ورزش کردن وقت بگذارید. توصیه می شود هنگام شروع یک برنامه غذایی و برنامه ورزشی جدید و سالم، سعی نکنید خیلی زود انجام دهید. در عوض، توصیه می شود که خود را در این فعالیت ها سهل کنید.کارت شیطان نشان دهنده تلاش شما برای رسیدن به تعادل در تمام زمینه های زندگی است که به شما امکان می دهد در مسیر معنوی خود شکوفا شوید و پیشرفت کنید. متوجه خواهید شد که زندگی چیزی فراتر از ثروت مادی است.

علاوه بر این، این کارت اصلی همچنین پیش بینی می کند که افراد باید در نظر داشته باشند که همه چیز ارزش استرس را ندارد. اگر می‌خواهید کارها را درست کنید، مطمئن شوید که ایمن بازی می‌کنید و سلامتی خود را به درستی پیگیری می‌کنید. بومی هایی که این کارت را دریافت می کنند (عمودی) نیز باید در جاده ها هوشیار باشند.ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید و مستعد تصادف شوید. علاوه بر این، چیزهای تیز در اطراف شما می تواند به شما آسیب برساند. کارت می تواند حواس پرتی را نشان دهد. بنابراین، تا آنجا که ممکن است همه چیز را در یک راستا نگه دارید.

کارت تاروت شیطان در فال تاروت کبیر

معنی کامل کارت تاروت شیطان وارونه یا معکوس

در موقعیت معکوس، کارت شیطان می تواند نشان دهنده این باشد که شما در حال تلاش برای انجام مسئولیت های مختلف در زندگی خود هستید. برای رهایی از استرس، حداقل باید یک مکث کوتاه داشته باشید. اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید همه چیز را تحمل کنید، باید به حال خود فکر کنید و کمی به خودتان  تنفس بدهید. معکوس شدن کارت شیطان در خط کسب و کار شما می تواند مبارک باشد. اگر به چیزهای زیادی متعهد شوید غرق خواهید شد. وقتی کارت شیطان وارونه است، به شما هشدار می دهد که بیش از حد متعهد شده اید و گهگاه به سختی می توانید از برنامه شلوغ خود پیروی کنید یا هزینه های خود را پرداخت کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


ممکن است لازم باشد با استفاده از بودجه، فهرست کارها، برنامه ریزی قبلی، دفتر خاطرات و مدیریت زمان کارآمد، به تعهدات خود ساختار بیشتری بدهید. فرصت هایی که دیگر از اهداف شما پشتیبانی نمی کنند را رد کنید. کارت شیطان در معکوس همچنین می تواند به این معنی باشد که شما پول زیادی را در یکی از جنبه های زندگی خود به ضرر دیگران می گذارید. معکوس شدن کارت شیطان می تواند به این معنی باشد که شما سعی می کنید بیشتر از آنچه که به طور کلی از عهده آن برمی آیید، بپردازید. می توان تصور کرد که شما به طور همزمان وظایف زیادی را انجام می دهید و نمی توانید هماهنگی را در تمام حوزه های زندگی خود حفظ کنید. این کارت ارکانا بیانگر احساس بیش از حد، عدم سازماندهی و احساس غرق شدن است.

برعکس، کارت شیطان می‌تواند نشان دهد که شما به دلیل استرس تصمیم‌های بدی می‌گیرید و ممکن است بیش از آنچه نیاز دارید، خود را به دردسر بیاندازید. همچنین می تواند به این معنی باشد که باید با برنامه های پشتیبان برای آب و هوای نامساعد آماده شوید. مضرات کارت شیطان زمانی مشخص می شود که معکوس شود. عدم تعادل مداوم در حال غلبه بر شعبده باز است که سکه ها را زیر و رو می کند. کارت شیطان از شما دعوت می کند که به دنبال عدم تعادل در زندگی خود بگردید و برنامه هایی برای اصلاح آنها در زمانی که وارونه هستید طراحی کنید. برای انجام این کار، تکنیک هایی را برای کاهش استرس و در عین حال آرامش بدن و ذهن خود کشف کنید.

کارت شیطان (برعکس)

تعبیر کارت شیطان معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه 

هنگامی که کارت شیطان معکوس در خواندن تاروت عاشقانه رخ می دهد، می توانید حفظ تعادل خود را چالش برانگیز بدانید. حتی ممکن است ندانید که شریک زندگی تان به دلیل تمام مشاجرات و خواسته هایی که از شما می شود، احساس نادیده گرفتن می کند. ممکن است مقداری خصومت وجود داشته باشد زیرا به نظر می رسد همه چیز مهمتر از آنهاست زیرا احساس می کنند که نادیده گرفته می شوند. اگر مجرد هستید، این کارت ممکن است نشان دهد که ممکن است نیاز داشته باشید بین دو شریک بالقوه یکی را انتخاب کنید یا اینکه اکنون بیش از حد شلوغ و پرکار هستید و نمی توانید روابط عاشقانه را در زندگی خود در اولویت قرار دهید. وقت خود را صرف کنید و زمانی که برای ایجاد فضایی برای عشق در برنامه شلوغ خود آماده شدید، برگردید.


حتما بخوانید: معنی کارت عشاق در تاروت 


وقتی کارت شیطان در یک کارت تاروت عشقی برعکس می شود، می تواند به این معنی باشد که شما سعی می کنید خیلی چیزها را حل کنید و برای رابطه خود وقت نمی گذارید. ممکن است به دلیل نگرانی در مورد کار، پول، خانواده و غیره تمرکز شما از رابطه شما منحرف شود. ممکن است رابطه شما در اثر این استرس در آستانه فروپاشی قرار گیرد که ممکن است منجر به درگیری و خصومت شود. همچنین ممکن است به تصمیم گیری بین دو رابطه اشاره کند. به عبارت دیگر، داشتن رابطه نامشروع. اگر کارت شیطان معکوس شده است و شما مجرد هستید، ممکن است به این معنی باشد که شما بیش از حد زیر بار تعهداتی هستید که نمی توانید زمان لازم را برای شکوفایی یک رابطه جدید اختصاص دهید.

تعبیر کارت شیطان معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی 

منابع ممکن است محدود باشد و ممکن است به نظر برسد که شما نمی توانید بفهمید که چگونه تمام پرداخت های خود را بدون توجه به آنچه تلاش می کنید، بپردازید. پول به همان سرعتی که می آید خرج می شود. متأسفانه، این وضعیت غیرعادی نیست. بودجه خود را به دقت بررسی کنید، یا اگر قبلاً ندارید، یکی بسازید تا مشخص کنید کجا می توانید پس انداز کنید. یک پروژه جانبی پیدا کنید که بتواند به شما کمک کند تا مقداری پول اضافی به دست آورید، یا درخواست افزایش حقوق کنید. اگر می توانید، استخدام یک متخصص برای کمک به شما در تهیه یک برنامه ممکن است برای شما مفید باشد. شما باید بیاموزید که چگونه در حد توان خود از نظر پول نقد زندگی کنید.

از آنجایی که هزینه بیش از حد ممکن است به یک مشکل جدی تبدیل شود، به خصوص زمانی که شما را به جهات مختلف می کشانند، تفسیر معکوس کارت شیطان به شما توصیه می کند که مراقب درآمد و هزینه های خروجی خود باشید. معکوس شدن کارت شیطان در قرائت تاروت مالی نشانه مثبتی نیست زیرا بیانگر ضرر و زیان مالی و بی دقتی در انتخاب های مالی است. این امکان وجود دارد که شما فقط بیش از حد خرج کرده اید و اکنون متوجه شده اید که پول خود را هدر داده اید. وضعیت هر چه باشد، عزاداری برای شیر ریخته شده بیهوده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با درس گرفتن از اشتباهات گذشته خود، تصمیمات خود را بهبود بخشید. اگر بدهکار هستید، برنامه‌ریزی کنید تا خودتان را از بدهی بیرون بکشید و به دنبال راهنمایی حرفه‌ای باشید.

معنی کامل کارت تاروت معکوس شیطان

تعبیر کارت شیطان معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

کارت شیطان که در گسترش تاروت شغلی معکوس می‌شود، می‌تواند نشان دهد که شما بیش از حد تلاش می‌کنید. زمانی که سعی می‌کنید چندین چیز را به طور همزمان مدیریت کنید، شکست یک چیز طبیعی است، بنابراین اولویت‌ها را تعیین کنید و اگر می‌توانید، برخی از بارهای کاری خود را محول کنید. شما فقط باید به دنبال فرصت هایی باشید تا حجم کاری خود را کاهش دهید یا حجم کاری خود را سازماندهی کنید. ممکن است قبلاً اثرات مصرف بیش از حد را احساس کرده باشید. اگر اینطور است، بپذیرید که هیچ کاری نمی توانید در مورد گذشته انجام دهید جز اینکه از آموخته های خود درس بگیرید و ادامه دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت


استراحت کنید، دوباره تمرکز کنید و سپس دوباره شروع کنید، این بار کمی سیستماتیک تر و عاقلانه تر. ممکن است ضرب الاجل های نزدیک و فشار مداوم وجود داشته باشد. ممکن است در حال حاضر به دلیل شغلتان استرس زیادی داشته باشید. اکنون زمان آن است که از خود دفاع کنید، درخواست کمک کنید، ضرب الاجل ها را مجدداً مذاکره کنید و کار خود را اولویت بندی کنید. هر چه کارفرما یا همکاران شما زودتر بفهمند که شما انسان ساده ای هستید، برای همه بهتر خواهد بود.

تعبیر کارت شیطان معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

کارت شیطان که در زمینه سلامتی معکوس شده است نشان می دهد که ممکن است در سایر حوزه های زندگی خود بیش از حد خود را تحت فشار قرار دهید که می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. ممکن است به دلیل داشتن مشغله زیاد دچار بیماری یا آسیب جسمی شوید که می تواند منجر به استرس و اضطراب شدید شود. اگر چنین است، باید کمی برای استراحت و تنظیم مجدد وقت بگذارید. فقط به خاطر داشته باشید که توجه به سلامتی که نیاز دارد بسیار مهم است. اگر خودت را به زمین بزنی، هیچ کمکی به کسی نخواهی کرد. برعکس، کارت شیطان می تواند نشان دهد که شما در یک راه معنوی متعادل زندگی نمی کنید، که ممکن است مانع از دنبال کردن مسیر معنوی شما شود.

این می تواند نتیجه جلب توجه بیش از حد شما به شغلتان، جمع آوری ثروت یا تلاش برای رسیدن به همه چیز باشد. همچنین ممکن است به دلیل کشش بیش از حد شما باشد. برای یافتن هماهنگی بین ذهن، بدن و روح خود، باید زمانی را برای خود اختصاص دهید. همچنین، مطمئن شوید که اوضاع به سمت پایین نمی رود. اگر اهل ورزش نیستید، هر چه زودتر شروع کنید. از کار بیش از حد بپرهیزید. با تلاش و نگرش درست همه چیز عالی خواهد شد. حواس‌پرتی‌هایی را که افراد یا موقعیت‌ها در مسیر شما ایجاد می‌کنند نادیده بگیرید.

تعبیر کارت شیطان معکوس در فال تاروت

کارت شیطان: کشیدن یک کارت

هنگامی که به راه حل های مختصر و دقیق نیاز دارید، فقط یک کارت کشیده می شود. برای موقعیت هایی استفاده می شود که به پاسخ های قطعی، بله یا خیر نیاز دارید. بنابراین، اگر در حال گذراندن یک سناریوی دشوار یا گرفتار شدن در یک بند هستید، معمولاً گرفتن یک کارت برای شما مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. پاسخ مناسب به درخواست خود را دریافت خواهید کرد. نتایج یک کشیدن کارت شیطان به شرح زیر است:


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت عدالت در تاروت


موقعیت عمودی: هنگامی که کارت شیطان به عنوان پاسخ به سؤال شما ظاهر می شود، توصیه می شود آن را به جای یک «بله» یا «خیر» به صورت «شاید» تفسیر کنید. این کارت تاروت تصویری اساسی از ضرورت تعادل و در نظر گرفتن همه احتمالات موجود است. در نهایت راه حل قطعی را خواهید دید.

موقعیت معکوس: کارت شیطان در موقعیت معکوس به طور موثر به عنوان یک "نه" قاطع به درخواست شما خوانده می شود. خیلی اتفاق می افتد که در حال حاضر باعث ایجاد احساس اضافه بار می شود. حذف چیزهایی که دیگر به شما خدمتی نمی‌کنند بهترین راه برای تغییر طرز فکرتان به ذهنیت خوش‌بینانه‌تر است.

کارت شیطان برای زمان بندی

کارت شیطان پیش‌بینی می‌کند که یک ایده حیاتی از وقف برای موفقیت به عمل خواهد آمد. این حادثه ممکن است در هفته ها یا سال های آینده رخ دهد. اگر کارت شیطان را در پاسخ به سؤالی در مورد زمان یک رویداد بکشید، نشان دهنده این است که خواسته ها یا سؤالات شما محقق می شود. با این حال، زمان می برد زیرا یک عنصر زمین نشان دهنده رشد است، هرچند رشد آهسته و پیوسته.

سخن آخر

سخت است که بگوییم چقدر زود زیرا ممکن است پاییز یا فصل علامت زودیاک برای برج ثور، باکره یا برج جدی باشد. همچنین می توان آن را در ماه یا در حدود 2، 20، یا 29 ماه شمارش کرد. به خاطر داشته باشید که هر چیزی که در مورد آن پرس و جو می کنید به کندی اما قطعی می رسد، باید آن را به گونه ای تفسیر کنید که به شما امکان می دهد زمان را تعیین کنید. روش ایده آل برای تعیین زمان استفاده از کارت شیطان این است که همیشه دو تا سه ماه آینده را در نظر بگیرید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت تاروت جادوگر در تاروت

معنی کارت رستاخیز در تاروت

معنی کارت تاروت ملکه در تاروتاز
6
رای