معنی کارت ستاره در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Star

معنی کارت ستاره در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Star معنی کارت ستاره در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Star، توضیحات کامل کارت تاروت ستاره عمودی، معکوس و وارونه در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت ستاره در تاروت نماد آینده، بصیرت و بینش معنوی است که در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت ستاره در تاروت، تفسیر دقیق و کامل The Star ، توضیحات کامل کارت تاروت ستاره عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد.با ما همراه باشید.

معنی کارت ستاره در تاروت

معانی کلیدی (عمودی): امید، الهام، خلاقیت، آرامش، رضایت، تجدید، آرامش، معنویت، شفا، مثبت اندیشی

معانی کلیدی (معکوس): ناامیدی، یأس، تمرکز بر منفی، عدم ایمان، عدم الهام، عدم خلاقیت، کسالت، یکنواختی


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت رایگان


توضیحات کامل کارت تاروت ستاره در فال تاروت کبیر

یک خانم برهنه در حال زانو زدن در کنار یک استخر کوچک در کارت ستاره دیده می شود. او دو بطری آب در دستانش دارد، یکی در دست چپ و راستش (ناخودآگاه) (خودآگاه). او آب را رها می کند تا خاک را دوباره پر کند و چرخه فراوانی را ادامه دهد که نمادی از شاخ و برگ های سرسبز اطراف او است. آب ظرف دوم که نشان دهنده حواس پنج گانه است در پنج جویبار به داخل زمین رها می شود. این خانم به‌صورتی که یک پایش روی زمین است، نشان‌دهنده مهارت‌های عملی و قضاوت صحیح او است، در حالی که پای دیگرش در آب است و نشان‌دهنده شهود، منابع درونی و ظرفیت گوش دادن درونی اوست. او برهنه است تا نمادی از گشاده رویی و خلوص او در برابر آسمان بزرگ شب پر از ستاره باشد‌.

ستاره بیانگر الهام، رضایت و خوش بینی به آینده در معنای وسیع است. هنگامی که این شکل اصلی آرکانا را در گسترش تاروت خود بگنجانید، احساس قوی مثبت، انگیزه و آزادی خواهید داشت. کارت تاروت ستاره نشانه تجربه معنوی است، بنابراین شما کاملاً آرام و همگام با کیهان خواهید بود. یک فال واقعا خوب ستاره است. این مدت زمان تعادل و آرامش است که به دنبال تحولات ناشی از برج است. ستاره به شما می گوید که بر چالش های خود غلبه کرده اید و اکنون دیدگاه جدیدی نسبت به خود و دنیای اطراف خود دارید.

این کارت اصلی تاروت نشان می دهد که با دیدگاهی تازه نسبت به خود و دنیای اطراف خود بر چالش های خود غلبه کرده اید، سرشار از انرژی آرام و متعادل هستید و آماده ترمیم زخم های قدیمی هستید. هر مشکل روانی، عاطفی، جسمی یا روحی که با آن دست و پنجه نرم می‌کردید، اکنون پشت سرتان است، و شما آماده‌اید تا از هر آنچه در آینده باشد استقبال کنید. به برنامه کائنات برای شما ایمان داشته باشید و به غریزه درونی خود ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد. این رقم در خواندن تاروت شما باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و باعث می شود مردم شما را به خاطر آنچه هستید دوست داشته باشند.

معنی کارت ستاره در تاروت

تعبیر کارت تاروت ستاره عمودی

پس از یک زمان ویرانی و آشفتگی، ستاره (ایستاده)، که پس از برج در خوانش‌ها ظاهر می‌شود، تسکین دهنده است. شما بر موانع متعددی غلبه کرده اید و خود را از شر هر گونه افکار محدود کننده ای که قبلاً شما را محدود کرده بود رها کرده اید. شما در حال درک اینکه واقعاً در قلب خود چه کسی هستید، در زیر تمام لایه‌ها شروع می‌کنید. شما آگاه هستید که بدون توجه به آنچه که زندگی به سمت شما می اندازد، پیوسته به انرژی عشق الهی و دست نخورده مرتبط هستید. شما درک تازه ای از اینکه چه کسی هستید و چقدر مهم هستید دارید.


حتما بخوانید: معنی کارت ماه در تاروت


پیشاپیش، این کارت اعتماد و خوش بینی و همچنین حسی از برکات واقعی کیهان را پیدا کرده است. شما در حال شروع مرحله جدیدی در زندگی خود هستید که آرام، دوست داشتنی و سرشار از سلامت روانی پایدار است. همه چیز زمانی امکان پذیر است که کارت ستاره را داشته باشید و جادو در اطراف شما وجود دارد. درک اینکه آرزوهای شما می توانند محقق شوند، قلب شما را پر از خوش بینی می کند و روح شما را به بالاترین حد ممکن می رساند. به خودتان اجازه دهید آرزو کنید، رویاپردازی کنید و به هر شکلی که می توانید خود را بالا ببرید تا به بهشت ​​برسید. آنها قبلاً اینجا منتظر شما هستند.

احساس الهام، معنا یا اهمیت در زندگی شما نیز ممکن است چیزی باشد که بخواهید پیدا کنید یا دوباره کشف کنید. شما در حال گذراندن یک تغییر بزرگ زندگی هستید با انجام این کار، دیدگاه جدیدی را پرورش می‌دهید: "قدیمی ها را با جدید جایگزین کنید!" با گرفتن این تصمیم، شما بهترین خود را انتخاب کنید این یک سفر معنوی شدید است که به زندگی شما معنا و هدف بیشتری می بخشد و نیروی درونی شما را دوباره پر می کند. تمام فرضیات و دروغ های محدود کننده را حذف کنید تا خود واقعی خود را آشکار کنید. پذیرای تغییر و پیشرفت باشید و به صدای آرام درونی خود توجه کنید.

توضیحات کامل کارت تاروت ماه در فال تاروت کبیر

تعبیر کارت ستاره عمودی در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

ستاره (ایستاده) یک ارتباط عاشقانه را با بومیان نشان می دهد. ستاره نشان می‌دهد که اگر مجرد هستید، آماده‌اید که هر بار از روابط قبلی را رها کنید. پتانسیل شما برای عشق روشن است و اکنون زمان ایده آلی برای ملاقات با افراد جدید است. همچنین ممکن است نشان دهنده ظاهر شدن مجدد یک شریک سابق در زندگی شما باشد تا یک رابطه عاشقانه را دوباره شروع کند. ستاره نشان می دهد که اگر در یک رابطه باشید، به چیزی اساسی تر تبدیل می شود. ستاره به شما اطمینان می دهد که اگر برای بهبودی آماده باشید، هر گونه نگرانی در رابطه قبلی ممکن است حل شود و می توانید آینده موفقی داشته باشید.


حتما بخوانید: معنی کارت برج در تاروت


این کارت نشان می دهد که امید زیادی برای عشق و عاشقی وجود دارد. می توان تصور کرد که احساس خوش بینی و امید شما در این زمان می تواند به عنوان یک آهنربای قوی برای شما عمل کند و به شما کاریزما و جذابیت بدهد. این کارت می گوید که اگر دوران نقاهت پس از جدایی را سپری کرده اید، در حال حاضر در مسیر خوبی هستید و به تدریج شجاعت خود را به دست می آورید تا شاید ادامه دهید. اگر  شما دوران سختی را پشت سر گذاشته باشید، این می تواند زمان بهبودی باشد. تا زمانی که به صراحت و صریح بودن با یکدیگر ادامه دهید، احتمال زیادی وجود دارد که شما دو نفر به هم نزدیک‌تر شوید.

تعبیر کارت ستاره عمودی در فال تاروت در زمینه امور مالی

از نظر مالی، ستاره به شما اطلاع می‌دهد که اگر با مشکلاتی مواجه شده‌اید، راه‌حلی برای کنترل امور مالی شما وجود دارد. داشتن این کارت به صورت عمودی که نشان می دهد پول شما در مسیر درستی قرار دارد، بنابراین اکنون فرصت خوبی برای خرید در حد معقول است. ستاره پیشنهاد می کند که ایمان و خوش بینی شما باید به شما در رسیدن به اهداف مالی کمک کند. اطمینان حاصل کنید که از فرصت برای قدردانی و ابراز قدردانی از آنچه در حال حاضر دارید استفاده می کنید، در حالی که سخت تلاش می کنید تا آینده مالی خود را تضمین کنید. این به عنوان انگیزه ای برای شما برای ادامه مسیر درست عمل می کند.

این یک فال نیک است، نشان دهنده دستاوردها، محافظت از آینده مالی شما و تلاش زیاد برای دستیابی به اهداف بلند مدت مالی است. این نشان می دهد که شما صرفه جو هستید حتی اگر تجمل و برتری را دوست دارید. اما سعی کنید اجازه ندهید احساسات شما تصمیمات مالی شما را هدایت کند. علاوه بر این، به شما توصیه می‌کند که احتیاط کنید و از ترجیح دادن ارتباطات عاطفی بر هوش اقتصادی و مالی‌تان خودداری کنید، مثلاً وقتی یکی از دوستان از شما می‌خواهد که از کسب‌وکارش حمایت کنید یا به او پول بدهید. در نهایت می توانید بیشتر از زمانی که در ابتدا سرمایه گذاری کرده اید یا وام گرفته اید، برای آن هزینه بپردازید.

تعبیر کارت تاروت ستاره عمودی

تعبیر کارت ستاره عمودی در فال تاروت در زمینه حرفه

وقتی نوبت به حرفه شما می رسد، ستاره نشان می دهد که شانس های شغلی بسیار خوبی خواهید داشت. ستاره نشانه بسیار خوبی است که نشان می دهد اگر منتظر شنیدن نتایج یک مصاحبه شغلی بوده اید، همه چیز برای شما خوب پیش خواهد رفت یا اینکه چیز بسیار بهتری برای شما پیش خواهد آمد. همچنین ممکن است نشانه این باشد که شما ممکن است در شغلی که به خلاقیت بیشتری نیاز دارد شکوفا شوید. وقتی ستاره (ایستاده) در خواندن کارت تاروت شما ظاهر می شود، ممکن است به طور خاص از لحاظ هنری الهام گرفته باشید. در این باور که اهدافتان در محل کار به دست خواهند آمد، پایدار باشید. این ممکن است خوش بینی بسیار خوبی را به شما ارائه دهد که مردم متوجه آن خواهند شد و می تواند چشم اندازهایی را برای شما باز کند.


حتما بخوانید: معنی کارت شیطان در تاروت


این کارت تاروت عمودی به عنوان یادآوری برای بالا نگه داشتن انتظارات شما در صورتی که به دنبال شغل جدید یا ارتقاء هستید عمل می کند. ستاره همچنین بیانگر لحظه بهبودی است اگر اخیراً در محل کار از یک مرحله چالش برانگیز یا استرس زا عبور کرده اید. همانطور که استراحت می کنید، این باید یک دوره آرام باشد. این روشی است که محتاطانه و محافظه کارانه  است. در حال حاضر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. برای دستیابی به "موفقیت یک شبه" سالها کار مداوم طول می کشد، بنابراین با احتیاط ادامه دهید. از راهنمایی ستاره برای ایجاد نظم در زندگی شخصی و حرفه ای خود استفاده کنید.

تعبیر کارت ستاره عمودی در فال تاروت در زمینه سلامتی

ستاره پیشنهاد می کند که اگر مشکلات سلامتی را تجربه کرده اید، در آستانه ورود به دوره ای از شفای قابل توجه هستید. ممکن است نشانه ای از سلامتی عالی یا حل موفقیت آمیز مشکلات سلامتی باشد. یا ممکن است فقط به این معنی باشد که در آینده نسبت به سلامتی خود بسیار خوش بین خواهید بود. علاوه بر این، این کارت پیش بینی می کند که شما یک ارتباط قوی با قلمرو روح خواهید داشت. ستاره در خواندن تاروت شما ممکن است به پیشرفت روانی شما کمک کند اگر به این نوع چیزها علاقه دارید. پذیرش ویژه نسبت به ترمیم در حال حاضر، زمان بسیار خوبی را برای شرکت در فعالیت های پرانرژی یا شفابخش می سازد.

از آنجایی که نشان دهنده قدرت بدنی و بازیابی نشاط شماست، اگر بیمار یا مجروح شده باشید مناسب است. مشکلات فعلی شما حل خواهد شد و شما با قدرتی تازه از طرف مقابل بیرون خواهید آمد. همچنین پیشنهاد می کند که اگر می خواهید در سلامتی خود پیشرفت کنید، باید به اصول یک رژیم غذایی خوب، ورزش مناسب و استراحت کافی توجه ویژه ای داشته باشید. در ایمان خود ثابت قدم باشید که اهداف حرفه ای شما برآورده خواهد شد. این ممکن است به شما خوش بینی خوبی بدهد که مردم متوجه آن خواهند شد، که می تواند به شما در یافتن فرصت ها کمک کند.

تعبیر کارت ستاره عمودی در فال تاروت

معنی کامل کارت تاروت ستاره معکوس و وارونه

اگر ستاره معکوس را ببینید، ممکن است جهان را رها کرده باشید. در حال حاضر، شما ممکن است بیش از حد تحت فشار مشکلات زندگی باشید و متعجب باشید که چرا مجبور به گذراندن این شرایط هستید. مطمئنا، زندگی ممکن است غیرقابل پیش بینی باشد. ممکن است از کائنات کمک بخواهید اما درک اینکه چگونه خدا در کنار شماست برایتان مشکل است. اگر دقیق تر نگاه کنید متوجه آن خواهید شد. خداوند همیشه حاضر است. یک دقیقه در مورد درس بزرگتری که در زندگی آموخته شده فکر کنید و در نظر بگیرید که چگونه این یک موهبت است تا یک مجازات.


حتما بخوانید: معنی کارت اعتدال در فال تاروت


ستاره (معکوس) اغلب شامل آزمایش ایمان است. در مواجهه با شرایط دشوار دو گزینه دارید: یا مانند برج متلاشی خواهید شد یا ایمان خود را حفظ خواهید کرد که خداوند در همه جا حضور دارد. علاوه بر این، خواهید فهمید که چگونه هم به جهان و هم به خود ایمان داشته باشید. تو مجرای الهی هستی و بعد وقتی به خودت ایمان داری، به الهی فضایی می دهی تا خودش را بیان کند. علاوه بر این، ستاره معکوس نشان می دهد که شما بی الهام هستید و درگیر زندگی یا جنبه هایی از آن هستید، به عنوان مثال، کار، سرگرمی ها، روابط، پروژه های شخصی و غیره.

شاید زمانی که شروع کردید انرژی و بینش زیادی داشتید، اما اکنون متوجه شده اید که تشریفات یکنواخت و روزانه شما را تحت تاثیر قرار داده است. زمانی که احساس می‌کنید از کاری که انجام می‌دهید بی‌تفاوت هستید و می‌پرسید که آیا مناسب است ادامه دهید یا تغییری ایجاد کنید، این کارت مخصوصاً برای خواندن شغلی مناسب است. همچنین، کارت تاروت (معکوس) از شما می خواهد که با ارزش های خود و دلیل حضور خود در این تجسم ارتباط برقرار کنید. اگر به دنبال این هدف زندگی کنید، منابع تازه ای از الهام را کشف خواهید کرد.

تعبیر کارت ستاره معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

اگر در یک شراکت هستید، ستاره معکوس نشان می دهد که ممکن است اعتماد خود را از دست داده باشید یا اینکه روی معایب تمرکز کرده اید در حالی که نکات مثبت را نادیده می گیرید. ممکن است احساس کنید که رابطه شما بخشی از جرقه خود را از دست داده است و کسل کننده شده است و بین شما و همسرتان ارتباط وجود دارد. ستاره وارونه به شما اطلاع می دهد که این مسائل قابل حل هستند، اما اگر می خواهید ادامه دهید، باید مایل باشید که زخم های قبلی را ترمیم کنید و هر کارمای بدی را از رابطه حذف کنید. اگر مجرد هستید، نشان دهنده عدم اعتماد شما به هدف جهان برای شما و همچنین تنهایی شما است. شما می توانید باور کنید که شخص مناسب هرگز برای شما نخواهد آمد.

می توانید احساس کنید که دیدگاه شما نسبت به عشق در حال تغییر است. برای پیشرفت، باید اضطراب ها و انرژی نامطلوبی را که به آن چسبیده اید رها کنید. شما زمانی با عشق روبرو خواهید شد که کمترین شک به آن داشته باشید! قضاوت شما با شک و تردید به خود و از دست دادن ایمان به دلیل حضور ستاره وارونه تیره شده است. آیا نسبت به قبل احساس اعتماد به نفس کمتری دارید؟ آیا به خاطر کاستی های خود خیلی از خود انتقاد می کنید؟ چه چیزی باعث می شود فکر کنید که لایق عشق نیستید؟ این ممکن است شما را حتی بیشتر احساس افسردگی کند و احساسات بد شما را در مورد خودتان تقویت کند زیرا دیگران می توانند این موضوع را با شما تشخیص دهند. برای اینکه خود را به عنوان یک همسر شایسته درک کنید، باید تمام ویژگی های شگفت انگیز خود را به یاد بیاورید.

کارت ستاره عمودی در فال تاروت

تعبیر کارت ستاره معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

اگر وضعیت مالی شما خوب پیش نمی رفت،کارت ستاره به شما یادآوری می کند که می توانید هر مشکلی را حل کنید. با توجه به تغییرات اخیر در وضعیت خود، برنامه های مالی خود را مرور کنید و تعیین کنید که آیا هنوز برای شما موثر هستند و شما را قادر می سازند به اهداف خود برسید. اگر نه، در نظر بگیرید که چه کاری می توانید انجام دهید تا آنها را برای موقعیت فعلی خود مناسب تر کنید. همه چیز عذاب و غم نیست، پس سعی کنید نگرانی مالی شما را از بین نبرد. ستاره (معکوس) ممکن است نشان دهنده این باشد که همه امیدها از بین نرفته است، اما اگر مشکلات مالی داشته اید ممکن است قبلاً تسلیم شده باشید. احتمالاً هنوز کارهایی وجود دارد که می‌توانید همین الان برای بهبود شرایط خود انجام دهید، اما تنها در صورتی که بتوانید خوش‌بینی را برای اتخاذ یک چشم‌انداز جدید و پیشروی فرا بگیرید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


باز کردن قلب خود به روی چشم اندازی شادتر ممکن است به شما کمک کند فرصت ها را ببینید. شما می توانید تصمیم بگیرید که در خانه بمانید و در حالی که دوستانتان در حال تفریح هستند، استراحت کنید. حتی اگر استراحت در خانه اشکالی ندارد، می توانید خود یا دوستانتان را در این فرآیند منزوی کنید. اگر می‌خواهید واقعاً شاد باشید، وقت آن است که دیدگاه جامع‌تری از دنیای مادی اتخاذ کنید. متکی بودن به واقعیت خوب است، اما به خود اجازه دهید که به طور دوره ای به بیرون بروید و چیز متفاوتی را امتحان کنید. لزومی ندارد که همیشه موقر باشید.

تعبیر کارت ستاره معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

وقتی کارت شروع (معکوس) را در خواندن کارت تاروت شغلی می‌کشید، نشان می‌دهد که می‌توانید از کار خود ناراضی باشید یا احساس کنید در یک کار بن بست گرفتار شده‌اید. به دلیل یکنواختی، دیگر همان سطح خلاقیت یا هیجان قبلی را ندارید. شما باید دیدگاه خود را تغییر دهید و شروع به تأکید بر خوبی کنید. چیزها آنقدر که به نظر می رسند وحشتناک نیستند و شما این قدرت را دارید که هر چیزی را که دوست ندارید تغییر دهید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما مهارت های خود را هدر می دهید و تخیل خود را به کار نمی گیرید.

اگر ستاره معکوس شود، منفی بودن شما ممکن است روی کار شما تأثیر بگذارد. به دلیل دیدگاه منفی شما، دیگر نمی توانید احساس الهام یا هیجان داشته باشید. آیا انتظارات شما برآورده نشده است؟ آیا امید خود را به بهبود اوضاع از دست داده اید؟ وقتی تسلیم می‌شویم، شرایط از قبل دشوار را تشدید می‌کنیم و در خطر از دست دادن انگیزه ادامه دادن هستیم. حتی اگر ممکن است در زمان حال تنش وجود داشته باشد، احتمالاً آنقدرها هم که شما تصور می کنید وحشتناک نیست. ممکن است فقط نیاز به تغییر در استراتژی، دیدگاه یا نگرش خود داشته باشید تا الهام بخش شما برای ایجاد تغییرات سازنده باشد.

معنی کامل کارت تاروت ستاره معکوس

تعبیر کارت ستاره معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

کارت تاروت ستاره (معکوس) ممکن است به این معنی باشد که اگرچه همه چیز خیلی وحشتناک نیست، ترس و بدبینی فعلی شما هر مشکلی را که دارید بدتر می کند. به جای انجام معاینات معمول، ممکن است نگران سلامتی خود باشید و علائم را اغراق کنید. سعی کنید روی چیزهای خوب تمرکز کنید. برای اینکه خیال خود را راحت کنید اگر نگران یک بیماری هستید، به پزشک مراجعه کنید و  معاینه شوید. شما می توانید در حال حاضر از انرژی درمانی برای بهبود سلامت خود بهره مند شوید و به شما کمک کند تا هر گونه انرژی بدی را که به آن وابسته هستید رها کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت


از نظر معنوی، ستاره معکوس نشان دهنده از دست دادن اعتماد به کیهان است. شما می توانید احساس کنید که روحیه ندارید و ممکن است مبارزات گذشته خود را به عنوان دلیلی برای شکست در نظر بگیرید. کیهان شما را دوست دارد، هرگز این را فراموش نکنید. حتی زمانی که از شرایط واقعاً سختی رنج می‌برید، کائنات فقط به شما فرصتی برای رشد می‌دهد. یک ارتباط معنوی را دوباره برقرار کنید و هر روز تلاش کنید تا چیزی را کشف کنید که باید برای آن شکرگزار باشید. شما باور نمی کنید که چنین تعدیل ساده ای چه تاثیری بر دیدگاه شما از زندگی دارد.

کارت ستاره: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، کشیدن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت ستاره تاروت عبارتند از:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت ستاره

کارت ستاره برای زمان بندی

هنوز کارهای چالش برانگیز زیادی برای انجام دادن دارید. اگرچه ستاره یک کارت قوی است و کاری که انجام می دهید احتمالا طولانی و چالش برانگیز خواهد بود، می تواند به سرعت به پایان برسد. شما می توانید با زمین های چالش برانگیز، صعودهای سخت، پایان های کور و شکست های ویرانگر روبرو شوید. به فکر تسلیم شدن نباشید زیرا این جاده چالش برانگیز به شما سرسختی، شجاعت و قدرتی می دهد که تنها از انجام کاری که دیگران از آن دست کشیده اند به دست می آید. تنها راه برای تضمین یک پایان خوب این است که علامت عمودی باشد. چند چیز می تواند چنین کسی را شکست دهد.

سخن آخر

وقت آن است که به فکر ازدواج یا آشتی باشید. با وجود درخشش غرور طبیعی که گاهی اوقات در روابط وجود دارد، ارادت ظریف و پایدار به یکدیگر در کارت تاروت نشان داده شده است. احتمالاً تغییرات و سفرهای جذابی برای کسانی که هنوز به دنبال شریک زندگی ایده آل هستند، وجود خواهد داشت. ستاره در هفته اول در سریع ترین حالت خود حرکت می کند. اما بعد از آن می سوزد و حداکثر زمان سوختگی آن دو هفته است.


مقالات مرتبط:

معنی کارت راهبه اعظم در تاروت

معنی کارت تاروت ابله در تاروت

معنی کارت امپراطور در تاروت

معنی کارت تاروت عدالت در تاروتاز
6
رای