معنی کارت راهبه اعظم (پاپ بانو) در تاروت؛ تفسیر کامل The High Priestess

معنی کارت راهبه اعظم (پاپ بانو) در تاروت؛ تفسیر کامل The High Priestess معنی کارت کاهن اعظم (پاپ بانو) در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The High Priestess، توضیحات کامل کارت راهبه اعظم عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است،کارت پاپ در تاروت نماد ارزش های سنتی، به خصوص ارزش های مذهبی یا معنوی است. در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت کاهن اعظم یا پاپ در تاروت کبیر، تفسیر دقیق و کامل The High Priestess ، توضیحات کامل کارت تاروت پاپ عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد.

خواندن کارت تاروت کاهن اعظم (پاپ)

معانی کلیدی (عمودی): رمز و راز، حس، مطلوبیت، دست نیافتنی، باروری، خلاقیت، ناخودآگاه، عطش دانش، قدرت بالا، شهود، صدای درون


حتما بخوانید: آموزش کامل فال تاروت رایگان


معانی کلیدی (معکوس): توانایی های روانی مسدود شده، مسائل باروری، طغیان های کنترل نشده، شهود سرکوب شده، تنش های جنسی، توجه ناخواسته، سردرگمی، انگیزه های پنهان، سطحی نگری، سکوت

خواندن کارت تاروت کاهن اعظم

توضیحات کامل کارت تاروت کاهن اعظم (پاپ) در فال تاروت کبیر

کاهن اعظم روبروی یک پوردای نازک نشسته است. این پوردا قلمروهای مختلف ناخودآگاه و خودآگاه را نشان می‌دهد و به دور نگه داشتن تماشاگران معمولی کمک می‌کند. فقط کسانی که شروع کرده اند می توانند وارد شوند. انارهای روی پوردا نمایانگر زنانگی، فراوانی و باروری الهی است. برای پرسفون مقدس است. او در عالم اموات یک دانه انار خورد و هر سال مجبور شد بیاید.

در دو طرف کاهن اعظم دو ستون بزرگ قرار دارد. ورود به این مکان عرفانی را مشخص می کنند. یکی از ستون ها تیره است و الفبای B را دارد که بوعز به معنی استحکام اوست. دیگری سفید است و حرف ج حکاکی شده است که جاچین است، یعنی او برقرار خواهد کرد.رنگ های تیره و سفید ستون‌ها نشان‌دهنده دوگانگی مانند مرد و زن، تاریکی و روشنایی است تا به جهان توضیح دهد که پذیرش و آگاهی از ماهیت دوگانه همه چیز برای بقا در این جهان الزامی است.


حتما بخوانید: معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروت کبیر


علاوه بر این، از تاروت کاهن اعظم، خواهید دید که بانو در ردای آبی است که دارای یک صلیب بر روی سینه و یک تاج شاخدار است. هر دوی این لوازم نشان دهنده حکمت الهی و موقعیت او به عنوان یک حاکم است. در دست او طوماری است که تا حدی نشان داده شده است، به این معنی که علم مقدس هم ضمنی و هم آشکار است و اگر شخص حاضر باشد عمیق‌تر کند و فراتر از مادیات برود، آشکار می‌شود. هلال ماه در نزدیکی پاهای او نشان دهنده پیوند او با فمینیسم الهی، ضمیر ناخودآگاه و شهود است.

کارت تاروت کاهن اعظم (پاپ) (عمودی)

معنی کارت تاروت عمودی کاهن اعظم 

کارت تاروت عمودی کاهن اعظم در طول خواندن تاروت نشان دهنده رمز و راز، حس شهودی است. برداشتن این کارت به این معنی است که باید به غرایز خود اعتماد کنید و بدون گوش دادن یا اعتماد به آنچه دیگران می گویند، در مسیری که فکر می کنید برای شما بهترین است حرکت کنید. به دنبال اهداف و رویاهای خود و تمام نمادها و نشانه هایی باشید که کیهان برای شما ارسال می کند. علاوه بر این، این کارت تاروت راست به این معنی است که شما مطمئناً اطلاعات خوبی از چیزهای اطراف خود دارید. بنابراین به دنبال پاسخ های ناشناخته باشید.

کاهن اعظم (راست) نشان دهنده شهود و معنویت است. بنابراین، اگر این کارت را هنگام خواندن تاروت دریافت کردید، به دنبال فرصت هایی در مورد کار معنوی و دعا باشید. علاوه بر این، کاهن اعظم بیشتر شبیه یک بانوی حاکم است. این نشان دهنده قدرت برای انجام تمام وظایف در زندگی او است. 


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت


بنابراین، شما باید شجاعت انجام وظایف و گوش دادن به قلب خود را برای جستجوی پاسخ به شبهات و سوالات خود داشته باشید. علاوه بر این، باید از خود در برابر هرگونه انرژی منفی محافظت کنید و عمیق‌تر به دنبال درون خود باشید تا مهارت‌ها و توانایی‌های خود را برای عملکرد خوب در زندگی درک کنید.

معنی کارت تاروت عمودی کاهن اعظم

تعبیر کارت کاهن اعظم (پاپ) در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

برای جنس مذکر، کارت کاهن اعظم در یک قرائت، شیفتگی به یک زن فوق العاده جذاب را نشان می دهد. این شخص شهوانی و فریبنده و دارای ویژگی هایی مانند زیبایی و زیرکی خواهد بود. برای جنسیت زنانه، این کارت تاروت اصلی آرکانا به معنای شرکت بیش از یک مرد در اطراف شما است. این تنها خواسته شما خواهد بود و به مقاومت ناپذیری افزایش خواهد یافت.

برای افرادی که قبلاً در یک رابطه هستند، این کارت نشان دهنده یک زندگی جنسی رضایت بخش و مطلوبیت بالا است. همچنین، نشان دهنده رابطه قوی با شریک است. شما باید در رویکردهای خود صادق باشید و نیمه دیگر خود را به طور برجسته دوست داشته باشید. شفافیت و گشاده رویی با شریک زندگی تان وجود خواهد داشت، و شما باید سطح بالایی از سازگاری را به اشتراک بگذارید و احساسات پرشور خود را در زمان های عالی عشق ورزی و جنسی تسخیر کنید. شخصی که قرار است با او قرار ملاقات بگذارید ممکن است احساسات شدید خود را پنهان کند. با این حال، اگر کمی تلاش کنید، آنها با شما باز می شوند تا آنچه را که در پشت پرده ها وجود دارد، آشکار کنند.

تعبیر کارت کاهن اعظم (پاپ) در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

در زمینه مالی، داشتن کارت قائم کاهن اعظم نشان می دهد که باید تصمیمات متفاوتی در مورد مسائل مالی بگیرید. ممکن است وضعیت مالی خود را پنهان نگه دارید. با این حال، باید مراقب فرصت ها باشید تا از آن عاقلانه استفاده کنید. علاوه بر این، قبل از سرمایه گذاری، باید به غریزه خود اعتماد کنید و اگر شهوتتان به شما اجازه نداد، کاری انجام ندهید.


حتما بخوانید: معنی کارت خورشید در تاروت


این کارت نشان می دهد که باید مدتی را برای تجزیه و تحلیل آنچه می خواهید انتخاب کنید. همچنین، نشان می دهد که شما باید در اطراف خود ببینید که آیا در مکان هایی که پول خود را در اختیار دارید خطری وجود دارد یا خیر. این کارت اکیداً به شما هشدار می دهد که اگر سردرگم هستید فکر کنید و در مورد مسائل مالی مشاوره بگیرید. اما، آن شخص باید قابل اعتماد باشد و حس شما باید به شما اجازه دهد که با او کار کنید.

کارت تاروت کاهن اعظم

تعبیر کارت کاهن اعظم (پاپ) در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

در مسائل شغلی و حرفه ای، کارت تاروت کاهن اعظم نشان دهنده دوره آموزش و تحصیلات عالی برای دانش آموزان و کسانی است که قصد انجام این کار را دارند. اگر اهل یک زمینه خلاق هستید، این کارت ارکانا نشان دهنده الهام یا خلاقیت جدید است. شما باید انتخاب های بزرگ و تصمیمات مهمی در مورد تصمیم خود بگیرید. اما، این کارت همچنین نشان می دهد که بالاتر از همه اینها باید به غرایز خود اعتماد کنید و دامنه یا جریانی را در حرفه ای که قلب شما پیشنهاد می کند دنبال کنید.

همچنین، برای ارائه کمک به شما نباید به کسی اعتماد کنید. با آن، این کارت تاروت همچنین نشان می دهد که افرادی که قبلاً در کار و حرفه خود مستقر شده اند، خود را در راهنمایی بهتری می بینند، که به نوبه خود به آنها در کارشان کمک می کند. کارت قائم کاهن اعظم همچنین نشان دهنده یک زندگی با انگیزه است و به شما سیگنال می دهد که این انرژی را در محل کار خود حفظ کنید و بهترین استفاده را از زمان برای دستیابی به تلاش خود داشته باشید.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت پاپ یا هیروفانت در تاروت


تعبیر کارت کاهن اعظم (پاپ) در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

برای سلامتی، کارت عمودی کاهن اعظم نشان می دهد که باید بدن خود را با هر چیزی که نیاز دارد فراهم کنید. شما باید به شدت مراقب سلامتی خود باشید و این واقعیت را درک کنید که یک ذهن سالم در بدن سالم قرار دارد. این نشان می دهد که شما سلامت خود را جدی نمی گیرید. بنابراین، باید مراقب خود باشید و برای غذا خوردن، ورزش و سایر کارهای معمول خود برنامه ریزی کنید. کارت قائم کاهن اعظم همچنین نشان می‌دهد که زنانی که برای مدت طولانی بیمار بوده‌اند، بهتر خواهند شد.

از آنجایی که این تاروت نشان دهنده باروری است، دریافت این کارت نشانه تعادل هورمونی و چرخه قاعدگی مناسب است. از سوی دیگر، به شما هشدار می دهد که هیچ علامت منفی روی سلامتی خود را نادیده نگیرید، زیرا ممکن است شرایط را برای شما بدتر کند. همچنین با ایستادن این کارت باید به بدن خود استراحت دهید و تا حد امکان استراحت کنید.

معنی  کاهن اعظم

معنی کامل کارت راهبه اعظم (پاپ) معکوس

کارت معکوس کاهن اعظم نشان می دهد که شما قطعاً خود را به سمت درون خود و انرژی های آن هدایت خواهید کرد. شما پر از خرد خواهید بود با این حال، از سوی دیگر، قربانی یک ذهن متزلزل و افکار متزلزل خواهید شد. شما بیشتر در درام خود غرق می شوید و اهداف و خواسته های خود را نادیده می گیرید. این معکوس کردن کارت همچنین نشان می دهد که ممکن است خود را از دنیای بیرون دور نگه دارید و از به اشتراک گذاشتن خود واقعی خود با دیگران اجتناب کنید. شک به خود بیشتر از مثبت بودن وجود خواهد داشت. انکار بیشتر از پذیرش خواهد بود. همچنین، احتمالاتی وجود دارد که ممکن است به همین دلیل توانایی های درونی خود را نادیده بگیرید.


حتما بخوانید: معنی کارت امپراطور در تاروت


این کارت به طور کلی نشان دهنده تسلیم شدن است. چیزهای اطراف شما شما را دیوانه می کند و صبر شما را از دست می دهد. شما بیشتر جنبه های منفی را می بینید تا جنبه های مثبت. شما همچنین باید فردی با برنامه های پنهان داشته باشید. از طرف دیگر، شما یک ارتباط دهنده عالی خواهید بود. اگر عاقلانه از آن استفاده کنید، عالی خواهید شد. همچنین، ممکن است به اشتباهات اعتقاد داشته باشید، که باید بیشتر اوقات با اطرافیان خود گفتگوهای صادقانه و باز داشته باشید. همچنین اسرار را از خود دور نگه دارید.

تعبیر کارت کاهن اعظم معکوس (پاپ) در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

در زمینه عشق، کارت تاروت معکوس کاهن اعظم نشان می دهد که شما فردی با شهود خواهید بود و به شدت نشان دهنده مسائل اعتماد است. با این حال، اگر این کارت را در یک جلسه تاروت خوانی دریافت کنید، در عشق و عاشقی بهتر خواهید بود. هنگام برقراری ارتباط با شریک زندگی تان ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد. علاوه بر این، هنگام مکالمه با افراد اطراف خود باید به کلمات خود توجه کنید. همچنین ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد که شما با شریک زندگی خود صادق باشید. بنابراین، قبل از هر تصمیم یا اقدامی باید دو بار فکر کنید زیرا ممکن است به طرف مقابل آسیب برساند.

علاوه بر این، با این کارت معکوس ارکانا ممکن است عصبانی شوید. اگر طرف را ورق بزنید، خواهید دید که فرد مطلوبی خواهید بود. فردی از جنس مخالف می خواهد با شما باشد و به توجه شما نیاز دارد. در جلو، کارت کاهن اعظم در یک جلسه تاروت نشان می دهد که ممکن است به انگیزه های شخص شک کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت شیطان در تاروت


بنابراین، پس از یک دوره زمانی خاص، ممکن است در اطراف آنها احساس ناراحتی کنید. همچنین، با معکوس کردن این کارت، ممکن است طغیان های عاطفی و تنش های جنسی شدید نیز داشته باشید.

معکوس کارت کاهن اعظم کارت تاروت

تعبیر کارت راهبه اعظم معکوس (پاپ) در فال تاروت در زمینه امور مالی 

برای بخش مالی و پول، کارت معکوس کاهن اعظم نشان دهنده ناشناخته و رمز و راز و شخصی است که بدون فکر کردن ناگهان تصمیم می گیرد. بنابراین، اگر این کارت را در یک جلسه تاروت خوانی دریافت کردید، باید مراقب افشای هرگونه اطلاعات در مورد پول و ثروت خود باشید. علاوه بر این، این کارت تاروت (برعکس) قدرت شهود را برای شما فراهم می کند. شما باید بدانید چه چیزی برای پول شما مفید است و از چه چیزهایی باید اجتناب کنید تا خود را از ضرر و زیان نجات دهید. همچنین، به شما کمک می کند تا بدانید در مورد مسائل مالی به چه کسی اعتماد کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت برج در تاروت


گرفتن کارت تاروت کاهن اعظم (برعکس) نشان دهنده فرصت های خوب مرتبط با پول  است. علاوه بر این، برخی از طرح‌های مرتبط با سود مالی نیز در گوشه و کنار خواهند بود. با این حال، ارتباط نادرست ممکن است شما را به برخی موقعیت‌های نامطلوب سوق دهد. افرادی که با ارز  سر و کار دارند باید قبل از هر تصمیمی فکر کنند و قبل از نزدیک شدن به هر نتیجه یا مرحله ای به طور کامل دانش کسب کنند. همچنین، این معکوس کردن کارت نشان می دهد که احتمالاتی وجود دارد که ممکن است اشتباهات مالی داشته باشید. بنابراین مراقب هر چیزی که در اطرافتان است باشید.

تعبیر کارت کاهن اعظم معکوس (پاپ) در فال تاروت در زمینه شغل (معکوس)

کارت تاروت کاهن اعظم (معکوس) نشان می دهد که شما برای مدتی طولانی در حلقه ای از مشکلات و سختی ها گیر کرده اید و عاجزانه آرزو دارید که از آن خلاص شوید. زمان به زودی به نفع شما در مورد حرفه شما خواهد بود. با این حال، قبل از اینکه به کسی اعتماد کنید، باید دو بار فکر کنید. این احتمال وجود دارد که یکی از اطرافیان شما به شما خنجر بزند. احتمال اینکه خنجر پشت زن باشد بیشتر خواهد بود. اگر در زمینه‌های خلاقانه فعالیت می‌کنید، می‌توانید به دنبال فرصت‌ها باشید و انتظار افزایش یا ارتقای آثار موجود خود را داشته باشید. اگر نتایجی که انتظار داشتید طبق برنامه پیش نرود، احتمالاتی وجود دارد که ممکن است خودتان را منزوی کنید.

گرفتن این کارت تاروت (برعکس) نشان می‌دهد که افرادی که قصد تحصیلات عالی یا ادامه تحصیل دارند، فرصت‌هایی را خواهند دید. اما، از طرف دیگر، احتمالات زیادی وجود دارد که ممکن است در عین حال سختی هایی نیز داشته باشید. انتخاب کردن در مورد آینده ممکن است کمی مبهم یا سخت به نظر برسد. بنابراین، کمک گرفتن از اطرافیان ایده خوبی خواهد بود. علاوه بر این، کارت کاهن اعظم همچنین از شما می خواهد که بسته به شهود خود انتخاب های بزرگی داشته باشید و خود را از افرادی که برای شغل آینده شما بد به نظر می رسند جدا کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت ستاره در تاروت کبیر


تعبیر کارت کاهن اعظم معکوس (پاپ) در فال تاروت در زمینه سلامت (معکوس)

اگر احساس بی‌حالی یا کم انرژی کرده‌اید، این کارت تاروت (معکوس) نشان‌دهنده زمان فعال بودن است. شما باید در زندگی خوب عمل کنید و از منزوی شدن خود از دنیا خودداری کنید. با این حال، از سوی دیگر، زنان ممکن است دچار مشکلات قاعدگی و سایر مشکلات هورمونی شوند. همچنین، این احتمال وجود دارد که شما نیز به مشکلات باروری دچار شوید. ممکن است مشکلات بهداشتی وجود داشته باشد. با این حال، با کمی توجه، از آن عبور خواهید کرد. شما باید به توصیه های پزشک گوش دهید. علاوه بر این، کارت کاهن اعظم مشکلاتی را نشان می دهد که ممکن است در رابطه با سلامتی آنها را جدی بگیرید.

افرادی که این کارت تاروت را در طول جلسات تاروت خود معکوس می کنند، باید مراقب خود باشند. همچنین نباید آنچه را که به آنها توصیه می شود نادیده بگیرند. شما باید افرادی را که از قبل با آنها مشکل دارید درک کنید. با این حال، از طرف دیگر، باید به خاطر داشته باشید که در این دوره هیچ جلسه ورزشی جدیدی را شروع نکنید. با آن، کارت کاهن اعظم معکوس نیز نشان می دهد که باید از خوردن هر چیزی که ممکن است بر سلامتی شما تأثیر منفی بگذارد اجتناب کنید. به علاوه، به خاطر داشته باشید که بهداشت خود را در نظر بگیرید و به هر قیمتی آن را به هم نزنید.

معکوس کارت کاهن اعظم کارت تاروت

کارت کاهن اعظم: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را در قالب بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت کاهن اعظم به این صورت است:


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در فال تاروت کبیر


وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت کاهن اعظم برای زمان بندی

کارت تاروت برای زمان بندی پاسخ می دهد که چه چیزی در زندگی شما رخ خواهد داد. وقتی کارت تاروت را برای یک رویداد می‌کشید، باید زمان تقریبی آن حادثه خاص را بدانید. با گرفتن کارت کاهن اعظم، از زمان پنهان رویدادی که رخ خواهد داد مطلع خواهید شد. به شما نمی گوید که آن اتفاق خاص چه زمانی رخ می دهد. با این حال، به شما نشان می دهد که فرصتی در راه شما وجود خواهد داشت که به طور غیر منتظره به سراغ شما می آید. علاوه بر این، نشان می دهد که چیزها هنوز پنهان هستند و به زودی آشکار خواهند شد. 

سخن آخر

با دریافت کارت کاهن اعظم (پاپ) در تاروت شما باید به جهان و انرژی های مثبت اطراف خود ایمان داشته باشید. امیدواریم از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت تاروت ملکه در تاروت کبیر

معنی کارت احمق در تاروت کبیر

معنی کارت جادوگر در تاروت کبیر

معنی کارت جهان در تاروت کبیراز
8
رای