معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروت؛ تفسیر کامل کارت Judgement

معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروت؛ تفسیر کامل کارت Judgement معنی کارت رستاخیز در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت قضاوت (Judgement) ، توضیحات کامل کارت قضاوت(رستاخیز) عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است کارت رستاخیز از نظر شخصی، به رهایی از درگیری‌های درونی اشاره می‌کند و نشان دهنده اتحاد بزرگی است که قدیمی ها معتقد بودند در هر عصر یک بار اتفاق می افتد، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروت، تفسیر دقیق و کامل Judgement ، توضیحات کامل کارت تاروت قضاوت(رستاخیز) عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت قضاوت(رستاخیز)

معانی کلیدی (عمودی): بیداری، تصمیم گیری، رستگاری، تناسخ، تجدید، انتقال

معانی کلیدی (معکوس): منطق ضعیف، تصمیمات عجولانه، شک به خود، رکود


حتما بخوانید: روش خواندن کارت های تاروت 


توضیحات کامل کارت رستاخیز (قضاوت) در تاروت 

کارت قضاوت بزرگسال، نوجوان و کودکی را با سینه برهنه نشان می‌دهد که با دست‌های دراز و به سمت بالا از قبر بیرون می‌آیند. در بالای شیپور رسول خدا، جبرئیل، دمیده شده است. مردم به درخواست او پاسخ می‌دهند، مشتاق ارزیابی شدن و آموختن اینکه آیا وارد عرصه‌های بهشتی خواهند شد یا خیر. یک رشته کوه بزرگ در دوردست نشان دهنده چالش ها و مشکلات طاقت فرسا برای اجتناب از قضاوت است. این کارت نشان دهنده اشکال متعددی است که آخرین قضاوت می تواند در اسطوره های مختلف داشته باشد. تصویری از افرادی که در پاسخ به صدای شیپور جبرئیل از مردگان برمی خیزند ممکن است روی کارت داوری دیده شود. بازوهای دراز شده آنها نشان دهنده آمادگی آنها برای رویارویی با قضاوت کیهان است. آنها قرار است با خالق خود روبرو شوند، عواقب اعمالشان ارزیابی شود و بیاموزند که آیا آنها باقی مانده زندگی را در بهشت ​​یا جهنم زندگی خواهند ماند. موج عظیم جزر و مد در فاصله نشان می دهد که قضاوت اجتناب ناپذیر است.


حتما بخوانید: معنی کارت جهان در تاروت


این کارت تاروت اصلی تاروت ممکن است نشان دهد که شما یا کسی که به او اهمیت می‌دهید در یک مفهوم کلی ناعادلانه قضاوت می‌شوید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما در حال قضاوت شدید دیگران یا خودتان هستید. از سوی دیگر، قضاوت ممکن است نشانه‌ای از این باشد که شما به درجه‌ای از وضوح و آرامش دست یافته‌اید که به شما امکان می‌دهد به طور عینی خود و گزینه‌هایتان را برای انتخاب عاقلانه ارزیابی کنید. خودآگاهی شما در نتیجه درس های کارمایی گذشته شما رشد کرده است و اکنون به بهبودی امکان می دهید تا به طور سازنده پیشرفت کنید. هر زمان که این کارت اصلی آرکانا آمد، از درس های کارمایی گذشته خود استفاده کنید تا در صورت نیاز به تصمیم گیری مهم، شما را راهنمایی کنند.

یک قضاوت صحیح ممکن است به معنای نتیجه گیری یک مشکل حقوقی یا رسیدگی دادگاه باشد. اگر صادق بوده اید، این وضعیت باید به نفع شما تعیین شود. اگر دروغ گفته اید، نخواهید که اوضاع آنطور که می خواهید پیش برود. برای پاک شدن وجدان خود باید کفاره کارهای اشتباه خود را بپردازید. دریا یا اقیانوسی که شما را از کسی که دوستش دارید جدا می کند، معنای دیگری از این کارت اصلی آرکانا است. وقتی رسید، ممکن است پیش بینی کنید که به زودی دوباره با آنها متحد شوید. همچنین می تواند نشانه دلتنگی باشد.

معنی کارت تاروت قضاوت(رستاخیز)

تعبیر کارت تاروت قضاوت رستاخیز وارونه

کارت قضاوت در موقعیت عمودی خود شما را ترغیب می کند که پیشرفت کنید و وضعیت هوشیاری بالاتری را برای خدمت به عالی ترین خیر خود بپذیرید. شما یک تجربه معنوی دارید و از هدف واقعی خود آگاه می شوید. این پیشرفت کیهانی شماست! هنگامی که تماس می آید، شما آماده پاسخگویی هستید. به فرکانس بلندتر توجه کنید. وارد این تکرار تازه از اینکه واقعاً چه کسی هستید قدم بگذارید و قدیمی خود را رها کنید. تصمیمی که زندگی را تغییر می دهد اغلب با کارت قضاوت مستقیم نشان داده می شود، اما برخلاف تصمیماتی که توسط کارت عدالت عقلانی پیشنهاد می شود، این انتخاب مستلزم ترکیبی از شهود و هوش است. شما می توانید با یک تصمیم مواجه شوید و آگاه باشید که این تصمیم منجر به یک تغییر اساسی می شود که برای مدت طولانی تأثیر می گذارد. به خودتان گوش دهید، به انتخاب های خود ایمان داشته باشید و مطمئن باشید که در مسیر درستی هستید.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در تاروت


هنگامی که یک نقطه عطف حیاتی در سفر شما نزدیک است، قضاوت در خواندن کارت تاروت ظاهر می شود که شما بررسی کرده اید، ارزیابی کرده اید و از تجربیات قبلی خود درس گرفته اید. در نهایت، قطعات پازل زندگی شما در کنار هم قرار می گیرند تا تصویری کامل از وقایع زندگی شما ایجاد کنند. شما اکنون آماده هستید که گذشته را پشت سر بگذارید زیرا این اتحاد زخم های عمیقی را التیام بخشیده است. پس از رفع گناه و پشیمانی و رهایی از شرم یا بدبختی گذشته به تبرئه رسیدید. پس از این روش پاکسازی، احساس شادابی و آمادگی برای شروع هر مشکل جدیدی خواهید داشت.

معنی کارت تاروت قضاوت(رستاخیز)

تعبیر کارت قضاوت در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

کارت قضاوت (عمودی) ممکن است نشان دهد که شما یا طرف مقابلتان ممکن است در مورد یکدیگر قضاوت ناعادلانه ای داشته باشید. از متهم كردن يا سرزنش يكديگر در جريان درگيري ها براي برانگيختن پاسخ خودداري كنيد. ممکن است در نهایت بیش از آنچه در نظر داشتید به شراکت خود آسیب وارد کنید. به جای تلاش برای سرزنش کردن، سعی کنید روی صندلی بنشینید و در مورد احساس خود صحبت کنید. برای پیشبرد رابطه، باید بتوانید تخلفات قبلی را ببخشید. رابطه ای که راکد است می تواند از طریق ارتباط مستقیم و صادقانه سرزندگی تازه ای پیدا کند. همچنین ممکن است نشانه آن باشد که مردم از رابطه شما انتقاد می کنند یا در ملاء عام در مورد شما و همسرتان اظهاراتی می کنند. بهترین اقدام در این شرایط، غلبه بر آن است.


حتما بخوانید: معنی کارت ستاره در تاروت کبیر


اگر شما و معشوقتان در حال حاضر در کشورهای مختلف زندگی می‌کنید یا در یک رابطه لانگ دیستنس هستید قضاوت مستقیم ممکن است نشان‌دهنده فاصله گرفتن از کسی باشد که دوستش دارید. اگر مجرد هستید، این کارت تاروت به شما هشدار می دهد که در مورد روابط احتمالی تصمیمات فوری نگیرید. قبل از اینکه تشخیص دهید آیا آنها برای شما فرد مناسبی هستند یا خیر، به خود اجازه دهید آنها را بشناسید. همچنین به عنوان یادآوری این نکته عمل می کند که برداشت های اولیه غیرقابل برگشت هستند، بنابراین به نحوه برخورد با آنها توجه کنید!

تعبیر کارت قضاوت در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

از نظر پول، کارت رستاخیز (صاف) به شما توصیه می کند که احتیاط کنید و از تصمیم گیری عجولانه خودداری کنید. قبل از انجام هر گونه خرید یا سرمایه گذاری مهم، مطمئن شوید که تمام حقایقی را که می خواهید انتخابی کاملاً آگاهانه انجام دهید، دارید. در نتیجه، از هر گونه اقدامی که می تواند بی احتیاطی باشد یا باعث ایجاد مشکل شود، مانند رانندگی بی احتیاطی، خودداری کنید و مطمئن شوید که بیمه ای که نیاز دارید جاری است. همچنین می تواند نشانه ای از ضرر در دادرسی باشد. هنگامی که به احساس شما در مورد پول مربوط می شود، ممکن است لازم باشد کمی درون نگری کنید. این گاهی اوقات مستلزم ارزیابی این است که آیا رویه های مالی شما بر شرایط مادی شما تأثیر منفی گذاشته است یا خیر و تنظیمات لازم برای بهبود را انجام می دهد. آیا اغلب خریدهایی انجام می دهید که توانایی پرداخت آن را ندارید؟

شما اکنون این فرصت را دارید که در مورد منابع خود به روش های جدید فکر کنید و به شما پتانسیل بهبود را می دهد. شما باید آرامش خود را حفظ کنید و در نتیجه ارزیابی دقیق تری از زندگی حرفه ای خود ارائه دهید. در بخش شرکتی، مردم باید از محیط اطراف خود آگاه باشند. در روابط تجاری، آنها ممکن است به شما خیانت کنند، که ویرانگر خواهد بود. در حقیقت، هنگام کار باید ناصادقانه عمل کنید و برنامه های پنهانی داشته باشید. در نتیجه به شما توصیه می‌کند که با خودتان صادق باشید و بیشتر اطلاعات شناسایی شخصی خود را خصوصی نگه دارید. اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به حداکثر پتانسیل خود برسید.

توضیحات کامل کارت تاروت رستاخیز (قضاوت) در تاروت

تعبیر کارت قضاوت در فال تاروت در زمینه حرفه (مستقیم)

قضاوت (مستقیم) ممکن است نشان دهد که شما در یک مطالعه تاروت حرفه ای مورد قضاوت یا ارزیابی قرار گرفته اید. حتی ممکن است متوجه نباشید که برای ارتقاء شغلی رقابت می کنید. وقتی این کارت در خواندن شما ظاهر می شود، مراقب نحوه نشان دادن خود باشید زیرا کسی شما را تماشا می کند. اکنون زمان آن است که ابتکاراتی را که به تعویق انداخته اید افزایش دهید تا فرصتی را از دست ندهید. ممکن است در حال حاضر نوعی زمان بیداری مرتبط با شغل را سپری کنید. شاید تماس یا هدف جدیدی در زندگی پیدا کرده باشید. این ممکن است گاهی نیاز به تغییراتی در نقش یا محل کار شما داشته باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت اعتدال در تاروت


اگرچه ممکن است دشوار باشد، اما این تنظیمات ممکن است باعث شود که در مورد حرفه خود انرژی بیشتری داشته باشید. کارت قضاوت قائم همچنین نشان می‌دهد که اگر شغل شما گرم شده است، ممکن است لازم باشد از اینکه چگونه اعمالتان در محل کار بر دیگران تأثیر می‌گذارد آگاه باشید. مدتی را صرف تفکر در مورد رفتار خود و آنچه که باید تغییر کند کنید. مسئولیت اعمال خود و مشارکت خود را در هر مشکلی که در حال افزایش است بپذیرید. هر شرایطی که باشد، باید تلاش خود را روی دستیابی به اهداف خود متمرکز کنید. تلاش های موجود خود را بررسی کنید تا ببینید آیا شانس خوبی برای موفقیت دارند یا خیر.

تعبیر کارت قضاوت ( رستاخیز) در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

قضاوت می تواند به زمان بازسازی و کامل شدن پس از یک بیماری چالش برانگیز در زمینه سلامتی اشاره کند. شما بر زمان‌های سخت غلبه کرده‌اید، از آن‌ها درس گرفته‌اید و آماده و مشتاق هستید تا تمام اقدامات لازم را برای کمک به بهبودی انجام دهید.کارت قضاوت صادقانه می گوید که هر چه بکارید درو خواهید کرد و سه برابر مقداری که بیرون می ریزید دریافت خواهید کرد. زمانی که به طور غیرعادی با دیگران مهربان بوده اید، یا زمانی که شفقت و صلح را در سراسر جهان ترویج می کنید، احساس خواهید کرد که این مزیت ها به شما باز می گردد! همچنین ممکن است نشان دهد که شما در رشد معنوی خود به یک دوراهی رسیده اید و باید انتخاب کنید.

در حال حاضر، به‌ویژه با بهبود سلامتی‌تان، سعی کنید توجه خود را از جنبه‌های دشوار زندگی‌تان دور کنید و به سمت جنبه‌های مثبت ببرید. به تعطیلات خانوادگی فکر کنید زیرا برای سلامت روان شما مفید است. قضاوت استعاره ای از روشنگری معنوی در یک محیط معنوی است. شما از آنچه که کیهان شما را به سمت آن هدایت می کند آگاه هستید زیرا از اشتباهات گذشته درس گرفته اید. شما آماده هستید که یک مسیر معنوی را دنبال کنید که پیشرفته تر است. کارت تاروت قضاوت ممکن است نشان دهد که شما حرفه واقعی خود را در زندگی کشف کرده اید یا در میان رستگاری یا تجدید زندگی هستید.

 کارت تاروت رستاخیز (قضاوت)

قضاوت (برعکس)
معنی کامل کارت تاروت قضاوت ( رستاخیز) معکوس

کارت قضاوت (معکوس) مستلزم دوره ای از درون نگری و خود تحلیلی است. شما می‌توانید از طریق مدیتیشن و همچنین آنچه می‌توانید انجام دهید یا اصلاح کنید تا از وقوع این چیزها جلوگیری کنید، آگاهی عمیقی از موضوعات فراگیر در زندگی‌تان به دست آورید. می توانستید آنها را مخفی نگه دارید یا به دلیل نگرانی در مورد اینکه دیگران چگونه به شما نگاه می کنند، آنها را پنهان کنید. روی منیت، پذیرش خود، آگاهی و رهایی  خود کار کنید تا از شر این پشیمانی، احساس گناه و هر شرم همراهی خلاص شوید.کارت رستاخیز معکوس اغلب زمانی ظاهر می شود که کیهان تلاش می کند با شما ارتباط برقرار کند و به شما خوشامد بگوید اما شما توجهی نمی کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


شاید به دلیل ترس از هزینه، تمایلی به پاسخگویی به تماس نداشته باشید، یا شاید می ترسید که آمادگی پذیرش مسئولیت بزرگتری را نداشته باشید و ترجیح می دهید محتاط باشید. شما تمام تلاش خود را می‌کنید که طوری رفتار کنید که انگار به آن نرسیده‌اید و به فعالیت‌های عادی خود ادامه می‌دهید به این امید که از بین برود. وقت آن است که بر تردیدها و نگرانی های درونی خود غلبه کنید و به کیهان ایمان داشته باشید تا از شما محافظت کند.

هنگامی که کارت قضاوت (معکوس) در خواندن شما ظاهر می شود، ممکن است گاهی به این معنی باشد که مغز منطقی شما با صدای بلند و واضح فریاد می زند. می توانید توانایی های خود را زیر سوال ببرید یا خودتان را سرزنش کنید. این شما را از رسیدن به پتانسیل کامل خود و تبدیل شدن به بهترین خود باز می دارد. به منتقد درونی خود یک نام بدهید، آن را به عنوان یک جنبه متمایز از خود بشناسید، به آن گوش دهید، نگرانی خود را بپذیرید و به خودتان اطمینان دهید که همه چیز درست خواهد شد. شما ممکن است الگوی انتقاد از خود را با نظم و انضباط متمرکز بر هم بزنید و آن را با سیگنال های تشویق کننده تر در مورد آنچه دست یافتنی است جایگزین کنید.

تعبیر کارت تاروت قضاوت ( رستاخیز) معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط (معکوس)

کشیدن کارت تاروت قضاوت (برعکس) به این معنی است که شما انتخاب رابطه خود را به دلیل تردید به خود به تاخیر می اندازید. باید تصمیم گرفت که آیا رابطه باید ادامه یابد یا متوقف شود. اگر شایعات نامطلوبی در مورد همسرتان شنیده اید، قبل از قضاوت، حواستان را جمع کنید. طبق پیش‌بینی‌ها، ممکن است به معنای تهمت بدخواهانه یا ادعاهای نادرست باشد. برعکس، نماد قضاوت همچنین می‌تواند مشکلاتی را نشان دهد که ناشی از شکست در درس گرفتن از گذشته است. اگر شما و همسرتان به تازگی دوران سختی را پشت سر گذاشته‌اید، ممکن است احساس کنید که باید به هم نزدیک‌تر باشید. آیا تمام درس هایی که می توانید از گذشته بگیرید را در نظر گرفته اید؟


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت کبیر


اگر مجرد هستید، قضاوت معکوس ممکن است به این معنی باشد که از تماس با فردی که دوست دارید خودداری می‌کنید، زیرا خیلی خجالتی هستید یا از انجام آن خجالت می‌کشید. اجازه ندهید ترس شما را متوقف کند. قبل از اینکه از شریک زندگی خود انتقاد کنید، مطمئن شوید که نظرات شما موجه است. احتمالاً چیزی وجود دارد که از آن ناراحت هستید، اما تعبیر عشق تاروت قضاوت وارونه ممکن است نشان دهد که اعتدال و سازش لازم است. از طرف دیگر، این کارت همچنین ممکن است نشان دهد که باید نسبت به وضعیت رابطه خود آگاه تر و واقع بین باشید.

تعبیر کارت قضاوت در فال تاروت

تعبیر کارت تاروت قضاوت ( رستاخیز) معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی (معکوس)

در شرایط مالی بیش از حد محافظه کار نباشید. این بدان معنا نیست که شما باید تمام پول خود را در یک کازینو از دست بدهید، اما کنار گذاشتن کمی خویشتن داری هیچ ضرری ندارد.محتاط بودن از نظر مالی چیز شگفت انگیزی است، اما لازم نیست نگران هر دلاری که خرج می کنید باشید. اگر اخیراً با شکست مالی روبرو شده اید، ممکن است در حال حاضر بیش از حد به خودتان سخت بگیرید. هنگامی که به تصمیم گیری اخلاقی مربوط می شود، بسیار مهم است که از اشتباهات خود درس بگیرید، اما خوب بودن با خودتان برای حفظ انگیزه نیز مفید است.

از سوی دیگر، کارت معکوس قضاوت نشان می دهد که می توانید متوجه شوید که به طور مداوم تصمیمات مالی مشابهی می گیرید. تشخیص دهید که در کدام انتهای منحنی قرار دارید. از طرف دیگر، ممکن است پول را مقدم بر هر چیز دیگری قرار دهید که برای روابط و به طور کلی رفاه شما مضر است. ممکن است شخصیتی معتاد به کار داشته باشید و زمان زیادی را صرف تلاش برای موفقیت مالی به قیمت از دست دادن نزدیکان و عزیزان خود کنید. ممکن است هر کاری برای افزایش درآمد شما انجام شود، حتی اگر به قیمت اخلاق و ارزش های شما تمام شود. شما ممکن است درگیر موقعیت اجتماعی و موقعیت دیگران شوید تا جایی که به افرادی که «بالاتر از شما» هستند تعلل کنید و در عین حال از افرادی که «پایین‌تر» هستند غافل شوید.

تعبیر کارت تاروت قضاوت ( رستاخیز) معکوس در فال تاروت در زمینه شغل (معکوس)

کارت قضاوت معکوس نشان می دهد که شما در میانه یک نقطه عطف شغلی هستید که ممکن است باعث موفقیت شما شود یا آن را خراب کند. شما باید تصمیم بگیرید، اما شک به خود شما را فلج کرده است. اکنون زمان آن نیست که در مورد خود مطمئن نباشید. از امکاناتی که به شما ارائه می شود استفاده کنید. اگر این کار را می کردید ممکن بود از اینکه اجازه دهید آنها بگذرند پشیمان شوید. شاید اخیرا خیلی به خودتان سخت گرفته اید. اگر اشتباهاتی در محل کارتان مرتکب شده اید، به جای پذیرش مسئولیت و ادامه دادن، به سختی می توانید ناامیدی خود را کنار بگذارید. ممکن است با این تجربه اعتماد به نفس شما همچنان تیره شود.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت عدالت در تاروت 


از طرف دیگر، این کارت ممکن است نشان دهنده ناتوانی شما در پذیرش مسئولیت اعمالتان و شکست شما در جذب درس های لازم برای پیشرفت در کارتان باشد. عدم خودآگاهی شما ممکن است برای همکارانتان آزاردهنده باشد. آیا تا کنون تمام تلاش خود را برای ابتکارات حرفه ای خود به کار برده اید؟ چقدر خوب ارتباط برقرار کرده اید؟ یا همیشه تقصیر را گردن دیگری می اندازید؟ هنگامی که این کارت در خواندن تاروت شما می آید، مطمئن شوید که تمام تعاملات شما قانونی و اخلاقی است زیرا ممکن است به معنای فساد و اخاذی نیز باشد. برعکس، این کارت اصلی تاروت همچنین ممکن است نشان دهد که می توانید با یک پسر شرور بزرگتر روبرو شوید که سعی می کند در محل کار شما را تضعیف کند. اگر اینطور است، سعی کنید انتقادات او را نادیده بگیرید.

تعبیر کارت تاروت  رستاخیز)

تعبیر کارت تاروت قضاوت ( رستاخیز) معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت (معکوس)

کارت قضاوت معکوس ممکن است به شما توصیه کند که اگر یک بیماری یا آسیب طولانی مدت دارید، هر گونه انرژی منفی قبلی را رها کنید، به خصوص اگر مربوط به کسی است که ممکن است در آسیب یا بیماری شما نقش داشته باشد یا باعث آسیب یا بیماری شما شده باشد. منفی‌گرایی تنها در صورتی می‌تواند توانبخشی شما را چالش‌برانگیزتر کند که آن را حفظ کنید. اگر می خواهید پیشرفت کنید، باید شرایط فعلی خود را بپذیرید و در عین حال گذشته را رها کنید. اضطراب شما ممکن است ریشه نگرانی بیش از حد سلامتی و تثبیت احتمالی علائم و بیماری ها باشد. آروم باش! اگر فکر می کنید ممکن است مشکلی داشته باشید، نگران خود نباشید. در عوض، برای ارزیابی آن با پزشک مشورت کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت قدرت در تاروت


پیش از این، این کارت اصلی تاروت همچنین ممکن است به رهبری یک سبک زندگی بسیار ناسالم، مانند استفاده بیش از حد از بدن یا عدم فعالیت اشاره داشته باشد. این افراط می تواند گهگاه به طور قابل توجهی قابل مشاهده تر باشد. مانند شوالیه، شما باید تعادل را ایجاد کنید. حفظ تعادل کلید زندگی شاد و سالم است. وقتی این کارت را از نظر معنوی می کشید، به این معنی است که یا فراموش کرده اید یا از درک درس های کارمایی خود امتناع کرده اید. اگر آنها را یاد نگیرید، کائنات آنها را بزرگتر و جسورتر به شما باز می گرداند. به خودتان زمان بدهید تا این آموزه ها را درونی کنید تا بتوانید عاقلانه پیش بروید.

معنی کامل کارت تاروت قضاوت

کارت قضاوت: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید،کشیدن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت تاروت قضاوت عبارتند از:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت قضاوت برای زمان بندی

کارت قضاوت به شما هشدار می دهد که به خصوص وقتی دیگران رویدادها و مشارکت آنها در آنها را برای شما توضیح می دهند مراقب باشید. شما باید مشاهده کنید، توجه دقیق داشته باشید، فعالانه شرکت کنید، و خونسردی خود را حفظ کنید تا درام اتفاق بیفتد. وقتی مشاهده می کنید که افراد چگونه خود را شناسایی می کنند، درک شما بسیار فراتر از آن چیزی است که قبلاً می دانید.

سخن آخر

با جمع‌بندی سرنخ‌ها و استنباط‌های غیرمستقیم، اطلاعات لازم برای تصمیم‌گیری آگاهانه و دقیق را خواهید آموخت. طبق گفته کارت رستاخیز، یک رویداد مهم ممکن است در طول 1 ماه بعد رخ دهد. هر سه تا چهار ماه یک بار، کارت قضاوت ظاهر می شود و اثری عظیم و طولانی مدت دارد.


مقالات مرتبط:

معنی کارت چرخ اقبال در تاروت

معنی کارت عشاق در تاروت 

معنی کارت خورشید در تاروتاز
7
رای