معنی کارت عشاق در تاروت کبیر ؛ تفسیر دقیق و کامل The Lovers

معنی کارت عشاق در تاروت کبیر ؛ تفسیر دقیق و کامل The Lovers معنی کارت عشاق در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The Lovers، توضیحات کامل کارت تاروت عشاق عمودی و معکوس یا وارونه در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت عشاق نشانه ی عشق، رابطه، و هماهنگی کامل است، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت عشاق در تاروت، تفسیر دقیق و کامل The Lovers، توضیحات کامل کارت تاروت عشاق عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت عشاق (The Lovers) در فال تاروت کبیر

معانی کلیدی (عمودی): عشق، روابط، هماهنگی، همسویی ارزش ها، انتخاب ها، شراکت امیدوارکننده، اشتیاق، جاذبه فیزیکی، ارتباط قوی تر، قرار دادن مرزها، پیوندهای جنسی، همنوعان، انتخاب های اصلی

معانی کلیدی (معکوس): رابطه ناهماهنگ، مسائل مربوط به اعتماد، جدایی، وعده های شکسته، قطع ارتباط عاطفی، انتخاب های ضعیف، عدم صمیمیت یا عاشقانه، جدایی، سردی، درگیری بین دو نفر، انتخاب های تکانشی


حتما بخوانید: آموزش تفسیر کارت های فال تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت عشاق در فال تاروت کبیر

هفتمین کارت تاروت در عرشه تاروت، عشق بی قید و شرط عشاق را به تصویر می کشد.کارت های عشاق به معنای نهایت ارتباط، هماهنگی، عشق و جاذبه هستند. در کارت تاروت عاشقان کبیر تاروت، رافائل، فرشته هوا، به عنوان نمادی از رفاه جسمی و احساسی به تصویر کشیده شده است.
نام او به معنای "شفاعت خدا" است و او در بالای یک زن و مرد برهنه ایستاده است. فرشته برکات خود را بر زوج خوشبخت می ریزد و به عنوان یادآور پیوند متافیزیکی یا معنوی آنها عمل می کند. این زوج سالم و خوشحال به نظر می رسند که در محیطی زرق و برق دار و حاصلخیز که تداعی کننده باغ عدن است ایستاده اند. مار و درخت سیب نشان دهنده وسوسه لذت های نفسانی است که می تواند تمرکز فرد را از خدا منحرف کند.

در پشت این شکل، درختی از شعله های آتش نشان دهنده اشتیاق است که دغدغه اصلی مرد است. دوازده شعله نشانگر دوازده علامت زودیاک است که نشان دهنده زمان و ابدیت است. مرد به سمت زنی که به فرشته نگاه می کند رو به رو می شود، که نشان دهنده رشد از میل فیزیکی به خواسته های عاطفی تا نگرانی های معنوی است، یا از خودآگاه به ناخودآگاه تا فوق خودآگاه. در پس‌زمینه، یک قله آتشفشانی تا حدی فالیک، فوران میل را نشان می‌دهد که زمانی رخ می‌دهد که زن و مرد با برهنگی کامل روبروی هم قرار بگیرند.

معنی کارت عشاق در تاروت

کارت تاروت عشاق (عمودی)

معنی کارت تاروت عشاق عمودی

یک کارت قائم عشاق نشان دهنده محبت، شفقت، اعتماد، اتحاد و هماهنگی بین زوجین است. این نمایشی از تعامل عمیق و افتخارآمیز است که بین یک مرد و یک زن وجود دارد. یک احساس الهی وجود دارد که وارد عمل می شود، یک انرژی مقدس که فراتر از مرزهای شهوت یا ماتریالیسم جنسی از نوع موقتی است. گویی جفت روح خود را پیدا کرده اید. این به طور کلی برای عاشقان صادق است، اما شما ممکن است این شفقت و عشق را مربوط به یکی از اعضای بسیار نزدیک خانواده بدانید. برهنگی بین زن و مرد مظهر ناب ترین شکل نزدیکی، اعتماد و اطمینان به یکدیگر است و با هم پیوند معنوی قدرتمندی را به تصویر می کشند.اگر این کارت در حین مطالعه ارائه شود، باید آن را به عنوان نشانه ای از ارتباط باز، صداقت در مورد کسانی که به آنها اهمیت می دهند و ایجاد یک رابطه هماهنگ بر اساس احترام، عشق و اعتماد در نظر گرفت. به صورت فردی تر، کارت عاشقان به معنای شفاف سازی اصول و اعتقادات شماست. شما متوجه می شوید که چه کسی هستید و فلسفه شما چیست.کارت عشاق واقعاً در مورد تصمیمات یا انتخاب هاست.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت مرگ در تاروت


برای تصمیم گیری صحیح، ابتدا باید ارزش ها و باورهای خود را درک کنید. علاوه بر این، این تاروت تا حدودی توسعه‌ای از کارت تاروت پاپ است. بنابراین، به شما انگیزه می دهد که از یک فلسفه پیروی کنید و به وضوح بین بخش های مهم و بی اهمیت زندگی خود تفاوت قائل شوید.

تعبیر کارت عشاق در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

آه چه خوش شانسم که خواندن عشق و رابطه را در کارت عاشقان (راست) دریافت کردم. این نشانه تشویق است که به معنای اتحاد نیروهای فردی شما در یک واحد است. حتی اگر به نظر می‌رسد که در جهت مخالف پیش می‌رود و از بین می‌رود، هر دوی شما می‌توانید با هم هماهنگ باشید و به یکدیگر وابسته باشید. با پیوستن نیروهای خود به یکدیگر راهی برای عشق ایجاد می کنید. این قرائت پیوند فوق‌العاده و شدید بین جفت‌های روحی، مهربانی و عشق آنها نسبت به یکدیگر را نشان می‌دهد. اگر شریکی ندارید، نشان می دهد که عشق راه شما را پیدا کرده است.

شفقت سخت و انرژی جنسی شدید، ارتباط عمیق را تجربه خواهید کرد. اگر قبلاً در یک رابطه بودید، این کارت ارکانا نشان می دهد که باید منتظر یک عشق دوباره باشید. پیوند شما و معشوقه‌تان قوی‌تر و عمیق‌تر از آنچه تصور می‌کنید خواهید شد. عاشقان نماینده شما و شریک زندگیتان هستند که دارای پیوند معنوی، عاطفی، ذهنی و فیزیکی هستند که بیشتر زوج ها ممکن است فقط رویای آن را داشته باشند. برای رسیدن به این عشق پاک، فداکاری لازم است. ممکن است با تعهد شروع شود، اما با فرد مناسب، همه چیز به رشد منجر می شود.

توضیحات کارت تاروت عشاق

تعبیر کارت عشاق در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

وقتی صحبت از پول می شود، کارت عشاق نشان می دهد که باید تصمیمات مالی بزرگی گرفته شود. ممکن است مجبور شوید بین یک هزینه اصلی و دیگری یکی را انتخاب کنید. نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید این است که به نظر می رسد نمی توانید هر دو را داشته باشید. یک جاده در را به روی دیگری می بندد و تصمیمات شما ممکن است عواقب گسترده ای در آینده داشته باشد. در یک محیط حرفه ای، کارت عشاق ممکن است به معنای مشارکت شرکتی بین دو شخص یا طرف باشد. اگر این کارت نشان دهنده یک همکاری باشد، یک مشارکت شگفت انگیز و دوجانبه سودمند خواهد بود. شما و شریک تجاری تان در یک طول موج هستید، به خوبی کنار می آیید و متقابلا از یکدیگر حمایت خواهید کرد.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت عدالت در تاروت 


در خواندن کارت تاروت شغلی، این کارت عمودی ارکانا ممکن است نشان دهنده احتمال ارتباط عاشقانه با یک همکار باشد. هنگام ترکیب تجارت و لذت، مطمئن شوید که خطرات را درک کرده اید و برای مقابله با عواقب آن آماده هستید. انتخاب های بلند مدت ثمرات شیرین تری به بار خواهند آورد و شما باید در مورد عواقب مناسب اقدامات خود تصمیم بگیرید. شما باید تصمیمات درستی بگیرید تا رابطه خود را با شرکای تجاری خود و همچنین همکاران خود تضمین کنید. هماهنگی درونی را نیز حفظ کنید. کارت تاروت عشاق (ایستاده) نشان دهنده یک وصله کمی خشن برای شما نیز می باشد اگر شما هم همین کار را انجام نمی دهید.

کارت تاروت عشاق

تعبیر کارت عشاق در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

کارت عشاق همچنین می تواند تصمیمی را در مورد مسیر کاری شما اتخاذ کند، اینکه آیا آن را تغییر دهید یا در همان بخش پیشرفت کنید.ممکن است به نظر برسد که فقط گزینه های نامطلوب به شما ارائه می شود، اما ممکن است اینطور نباشد. قبل از تصمیم گیری تمام اطلاعات خود را جمع آوری کنید. ممکن است به معنای تغییر عمده یا تغییر در اشتغال باشد. ممکن است به نظر چیزی باشد که در آن زمان نمی‌خواهید، اما برای شما مفید خواهد بود. اکنون زمان فوق‌العاده‌ای برای جستجوی فرصت‌های نقدی است زیرا ثروت خوبی را جذب خواهید کرد.

عشاق گاهی اوقات می تواند نشان دهنده یک همکاری تجاری یا ارتباط با یک همکار باشد که برای هر دو طرف دوستانه و مفید است. برخلاف تصور رایج، کارت عاطفی عشاق همچنین می تواند نشان دهنده شراکت افلاطونی باشد، اما همچنین می تواند نشان دهنده شکوفایی رابطه عاشقانه باشد. اگر این اتفاق افتاد، مطمئن شوید که انواع ریسک‌هایی را که می‌پذیرید، درک کرده‌اید و با استفاده از عقل و قلبتان تصمیم بگیرید. کارت عشاق همچنین می تواند نشان دهد که شما باید انتخاب های مهمی در مورد حرفه آینده خود داشته باشید. ممکن است در دوراهی  باشید و از مسیری به مسیر دیگر تغییر مسیر دهید یا تصمیمی بگیرید.

تعبیر کارت عشاق در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

عشاق نماد این است که دریافت حمایت مناسب به شما کمک می کند تا از هر گونه چالش سلامتی عبور کنید. این می تواند یک شریک یا دوست باشد که حمایت و تشویق می کند، یا می تواند یک پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باشد. در یک محیط پزشکی، این کارت نشان می هد که شما باید در مورد یک دوره درمانی تصمیم بگیرید. این می تواند به معنای اعتماد بیشتر به معشوق خود برای مراقبت از شما باشد.کارت عشاق همچنین می تواند با سلامت قلب مرتبط باشد، بنابراین اگر این کارت ظاهر شد، مطمئن شوید که به خوبی از قلب خود مراقبت می کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت


علاوه بر این، در طول یک جلسه خواندن کارت تاروت، کارت عشاق نشان دهنده رشد ارزش‌ها و ایده‌آل‌های ذهنی شماست، صرف نظر از آنچه جامعه به‌عنوان عادی تجویز می‌کند. این در مورد روشن بودن ارزش های خود و دستیابی به هماهنگی درونی است.اکنون زمان آن است که سیستم اعتقادی خود را ایجاد کنید و تعیین کنید چه چیزی برای شما مهم است. ممکن است در ابتدا بین تفکر قدیمی خود و دیدگاه جدیدی که از تجربه خود دریافت کرده اید احساس گسیختگی کنید، اما این اولین قدم به سوی بیداری معنوی عمیق تر است. خواندن سلامت نشان دهنده شفای درونی با حمایت شریک زندگی شما یا کسی است.

 تفسیر دقیق و کامل The Lovers

معنی کامل کارت تاروت عشاق معکوس با وارونه

کارت عشاق معکوس نشان دهنده محبت و هماهنگی است، اما وقتی معکوس شود، نشان دهنده یک رابطه ناهمگام است. ممکن است برقراری ارتباط برای شما مشکل باشد و از نظر ذهنی دچار مشکل شوید. آیا به نظر می رسد که در طول موج های مختلف هستید و دیگر مقادیر یکسانی ندارید؟ اگر اینطور است، به این فکر کنید که چرا این شخص را در زندگی خود دارید. اگر بدون قید و شرط او را دوست دارید،این لحظه به زودی به پایان خواهد رسید و بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که عشق و شفقت را به موقعیت بیاورید. در شرایط دیگر، ممکن است متوجه شوید که شما و شریک زندگی تان به سادگی از هم جدا شده اید و زمان آن فرا رسیده است که دور از همدیگر ادامه دهید یا از یکدیگر دور شوید.

اگر رابطه شما با مشاجرات و عدم احترام به یکدیگر مواجه شده است، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که آن را ترک کنید.کارت عشاق معکوس همچنین ممکن است نشان دهنده این واقعیت باشد که احساسات شما نسبت به یکدیگر دیگر متقابل نیستند. ممکن است یک نفر بیشتر از دیگری درگیر باشد، که ممکن است بعداً منجر به سرخوردگی و ناامنی شود. آیا در درون خود احساس نزاع درونی می کنید و نه فقط نیروهای خارجی؟ اگر چنین است، برای رهایی از این وضعیت، باید روی تعریف سیستم های اعتقادی و ارزش های شخصی خود تمرکز کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در تاروت


کارت معکوس عشاق نیز نشان دهنده روح و احترام است. تا چه اندازه شخصیت خود و ارزشی را که به دنیا می کنید را می پذیرید و آن را گرامی می دارید؟ کارت تاروت معکوس عاشقان سیگنالی از کائنات است که باید از سرزنش هر چیزی در اطراف خود خودداری کنید زیرا هر چیزی که با آن روبرو هستید بازتاب اعمال قبلی شماست. بنابراین، با خود صادق باشید و مسائل را بهتر درک کنید و به ارزش ها و باورهای خود به بهترین شکل ممکن احترام بگذارید.

 تفسیر کارت The Lovers

تعبیر کارت عشاق معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

اگر در یک رابطه هستید این کارت می‌تواند نشان دهد که اگرچه مؤلفه جنسی رابطه شما فوق‌العاده است، ممکن است شما و شریک زندگی‌تان در جنبه‌های مهم دیگر هم نظر نباشید. همچنین می تواند نشان دهد که یک طرف عمیق تر از طرف دیگر درگیر رابطه است. ترس یا نگرانی های اعتماد ممکن است مانع از تعهد کامل شما به رابطه شود که برای پیشرفت آن لازم است. ممکن است اهداف، آرمان ها یا امیدهای متمایزی در آینده داشته باشید. رابطه ممکن است با احساس ارتباط هر دوی شما در سطوح مختلف آغاز شده باشد، اما دیگر به اندازه گذشته احساس نزدیکی نمی کنید.ممکن است اهداف، آرمان ها یا امیدهای متفاوتی در آینده داشته باشید.

تعبیر کارت عشاق معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

تصمیمات مالی شما ممکن است در حال حاضر با عجله باشد و امنیت مالی بلندمدت شما را به خطر بیندازد. آیا تصمیمات محتاطانه ای می گیرید یا به دنبال پاداش فوری هستید؟ آیا می دانید که توجیه موقت خواسته هایتان منجر به عواقب طاقت فرسای اعمال بی فکرتان می شود؟ از نظر مالی، معکوس شدن عشاق ممکن است به معنای بی احتیاطی مالی و قضاوت مالی عجولانه باشد. ممکن است بیانگر مادی گرایی و میل به تحقق سریع از طریق ابزارهای مادی باشد. باز هم مسئولیت اعمال خود را بپذیرید و از اشتباهات خود درس بگیرید. تصمیمات مالی نه تنها بر روحی، بلکه از نظر جسمی نیز تأثیر می گذارد.

مشکلات مالی شما را نیز در زندگی شخصی تان کمی آسیب پذیر می کند. در واقع مراقب افرادی باشید که به ثروت شما چشم دارند زیرا ممکن است بر برخی از تصمیمات و افکار شما تأثیر زیادی بگذارند. این زمانی است که اقدامات شما در مورد پول ممکن است از کنترل خارج شود، صرف نظر از عواقب آن برای نجات موقعیت های مالی در حال سقوط شما. شما مشتاق کشف روش های سنتی جمع آوری ثروت خواهید بود. از سوی دیگر، ممکن است به خرج کردن بپردازید. بنابراین، کارت عشاق (معکوس) به شما سیگنال می دهد که از بودجه بندی و پس انداز پول به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید.

تعبیر کارت عشاق معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

وقتی کارت عشاق معکوس می شود، ممکن است با همکاران یا شریک تجاری شما اختلاف داشته باشد. ممکن است برای دستیابی به توافقی که همه بتوانند آن را بپذیرند، به مذاکرات طولانی نیاز باشد. از طرف دیگر، ممکن است یک فرد تمام تلاش خود را کند یا ممکن است یک هم تیمی داشته باشد که تمام انگیزه خود را از دست داده است. هر دو همکار ممکن است در نتیجه شکست یک نفر در انجام سهم منصفانه کار خود آسیب ببینند. این کارت گاهی اوقات می تواند حاکی از یک رابطه عاشقانه باشد که از محل کار شما شروع شده است، اما وقتی برعکس شود، می تواند برای شما مشکلی ایجاد کند. اگر این دوره را ادامه دهید، به احتمال زیاد با نتایج غیرمنتظره ای روبرو خواهید شد.


حتما بخوانید: معنی کارت قدرت در تاروت


وقتی کارت عشاق (معکوس) با کارت تاروت حرفه‌ای می‌آید، می‌تواند نشان دهنده اختلاف در یک اتحاد شرکتی باشد. اگر شریک تجاری دارید، باید با آنها ارتباط برقرار کنید تا بررسی کنید که هر دوی شما در مورد جهت گیری شرکت و اهداف آینده خود در یک جهت هستید. رابطه عاشقانه ممکن است در زندگی حرفه ای شما مشکلاتی ایجاد کند. بنابراین، سعی کنید تعادل بین هر دو را حفظ کنید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید، مهم نیست که وضعیت در جبهه حرفه ای چقدر سخت به نظر می رسد.

معکوس معنی کارت تاروت عاشقان

تعبیر کارت عشاق معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

از نظر سلامتی، در وضعیت معکوس، کارت عشاق تاروت نشان می دهد که شما باید دوباره به سلامت خود توجه کنید تا هماهنگی، صلح و سلامتی به ارمغان بیاورید. بدن شما می تواند کارهای زیادی انجام دهد، اما گاهی اوقات برای ترمیم خود نیاز به استراحت و ریکاوری دارد. تجربه عدم تعادل در درون خود می تواند منجر به اختلال در سایر فعالیت ها و همچنین روابط شما با عزیزان یا بخشی از شما شود. کارت عشاق (معکوس) شما را تشویق می کند تا مسیری را که بیشتر مطابق با خیر نهایی شما است، مجددا ارزیابی کرده و دنبال کنید، صرف نظر از اینکه چقدر ممکن است سخت باشد.

شاید شما از بدن خود راضی نیستید زیرا از نظر فیزیکی نمی تواند آنچه را که می خواهید انجام دهد. این کارت معکوس نشانه شما برای گرفتن یک روز تعطیل و تمرکز بر روی خودتان است. با هماهنگی بیشتر با بدن خود، یاد بگیرید که خود را همانگونه که اکنون هستید دوست داشته باشید و بپذیرید. همچنین برای داشتن تندرستی سالم، تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنید. مطمئن شوید که سیگنال‌ها را به خوبی درک کرده‌اید و در صورت انجام هر نوع درمانی، به درستی از خود مراقبت کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت جهان در تاروت کبیر


کارت عشاق: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب و پاسخ های سریع داشته باشید. برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را بدانید، به شکل بله یا خیر. بنابراین، اگر در شرایط سختی هستید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت تاروت عاشقان به این صورت است:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت عاشقان برای زمان بندی

اگر در مورد زمان‌بندی یک رویداد سوالی بپرسید وکارت عشاق را بکشید، پیش‌بینی می‌کند که این رویداد در فصل جمینی برگزار می‌شود. نه فقط این، اگر در فصل جمینی هستید، احتمال وقوع همین اتفاق دو برابر می شود. با این حال، هر بار سوال خاصی وجود ندارد. اما، به یاد داشته باشید که پاسخ به زمان وقوع رویداد شما به زودی خواهد بود. این خواندن بهتر است در صبح انجام شود تا بتوانید حسی از آنچه در روز برگزار می شود را دریافت کنید.

سخن آخر

کارت تاروت عشاق همچنین پیش‌بینی‌هایی را انجام می‌دهد که نشان می‌دهد رویداد مثبت شما باعث می‌شود شما احساس دوست‌داشتن، احترام، حمایت و مانند اینکه در بالای دنیا هستید، داشته باشید. از آنجایی که این کارت تاروت نشان دهنده عشق است، هر کار مرتبط با رابطه در زندگی شما به زودی انجام خواهد شد. علاوه بر این، به ارتباطات امیدوارکننده نیز اشاره دارد. بنابراین، بازه زمانی برای هر دو اتفاق مانند یک کاستی خواهد بود. بنابراین، هنگام پرسیدن سوالات در مورد زمان، آن را به عنوان یک کارت مثبت در نظر بگیرید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت امپراطور در تاروت

معنی کارت  ملکه در تاروت

معنی کارت احمق در تاروت

معنی کارت کیمیاگر در تاروت کبیر

معنی کارت ارابه در تاروتاز
4
رای