معنی کارت ملکه در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The Empress

معنی کارت ملکه در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل The Empress معنی کارت ملکه در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Empress ، توضیحات کامل کارت تاروت ملکه عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است،کارت تاروت ملکه در تاروت به معنی مادر بودن، زنانگی و باروری است، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت ملکه در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل The Empress ، توضیحات کامل کارت تاروت ملکه عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت ملکه در تاروت

معانی کلیدی (عمودی): احساس گرایی، فمینیسم، پرورش، خلقت، مادری، بارداری، زیبایی، انرژی زنانه، ارتباط با طبیعت، رشد فراوان، موفقیت، هماهنگی، صلح آمیز، امن، ایمن، آرام

معانی کلیدی (معکوس): ناامنی، ناباروری، عدم اعتماد به نفس یا رشد، تمایلات طاقت فرسا، گسست صلح، ناهماهنگی، برهم زدن آرامش، سهل انگاری، عدم پیشرفت، خفه شدن، عدم حرکت به جلو، عدم حمایت خانواده


حتما بخوانید: روش تفسیر و خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت ملکه در فال تاروت کبیر

کارت ملکه که به عنوان مادر همه کارت ها نیز شناخته می شود، ملکه ای قدرتمند و زیبا را نشان می دهد که روی تخت نشسته است. ملکه به نظر می رسد که در محیطی آرام است و حالت چهره ای آرام دارد که با نگاه کردن به او احساس آرامش را به ما القا می کند. محیطی که او توسط او احاطه شده است به نظر می رسد محیطی آرام و هماهنگ است که در آن ملکه احساس راحتی و امنیت می کند.هاله اطراف او مکانی امن و آرام است. او همچنین یک تاج زیبا و اثیری دور سر خود بسته است. تاجی که سر او را زینت می دهد با دوازده ستاره تزئین شده است و این ستارگان نشان از ارتباط معنوی او با ملکوت الهی و چرخه طبیعت است.

چرخه طبیعت به طور خاص دوازده ماه و دوازده سیاره است. ردای او سراسر آن نقش اناری دارد و نمایانگر باروری و مادری هستند. تختی که او روی آن نشسته دارای بالش و کوسن است و یکی از این بالشتک ها دارای نقش علامت زهره است. این یک واقعیت شناخته شده است که زهره نماد عشق، هماهنگی، خلاقیت و زیبایی است. ملکه توسط طبیعت فراوان با رشد و باروری طبیعت احاطه شده است و این ارتباط بین ملکه و مادر زمین و خود زندگی است.

 رشد مزرعه و گندم‌هایی که به رنگ طلایی هستند این ایده را به ما می‌دهد که ملکه سمبل برداشت محصول و فراوانی در رشد و منابع است. این به ما نشان می‌دهد که همان طور که امپراطور در یک کتاب خوانده می‌شود، نشان‌دهنده خوشبختی از نظر رشد و سرزندگی است.

توضیحات کارت تاروت ملکه

معنی کارت ملکه ایستاده در تاروت کبیر

وقتی ملکه در حالت عمودی بالا می‌آید، نشان‌دهنده جنبه زنانه شماست. حال زنانگی مشخص نشده و فقط برای زنان جاری نیست. زنانگی در واقع در هر انسانی وجود دارد، زیرا نمایانگر حس، ظرافت، خلاقیت، زیبایی و باروری است. هر انسانی برای ایجاد تعادل در طبیعت، هم به زنانگی و هم به مردانگی نیاز دارد. همانطور که ملکه مطرح می شود، شما را فرا می خواند تا با جنبه و انرژی زنانه خود ارتباط برقرار کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در فال تاروت کبیر


این کارت نشان دهنده نشاط و رشد است و به شما می گوید از خلاقیتی که با آن متولد شده اید استفاده کنید. برای ایجاد زیبایی در جهان با استفاده از حواس خود مانند لامسه، بویایی یا چشایی خلاق باشید زیرا در حال حاضر، حواس شما افزایش یافته است. خود را به این حواس نزدیکتر کنید زیرا آنها آرزوی ارتباط با شما را دارند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که از این حواس شدید لذت ببریم. در نظر بگیرید که خود را با یک روز آبگرم درمان کنید، ماساژ بدن را یاد بگیرید، یا زمان زیادی با کیفیت را با شریک زندگی خود بگذرانید و راه های مختلف و ماجراجویانه بیان خود را کشف کنید.

امپراتور به طور کلی نشان دهنده سرزندگی و فراوانی است. از آنجایی که این کارت به صورت عمودی به نظر می رسد، نشان می دهد که در حال حاضر در مکان راحتی و لذت هستید، جایی که از همه چیزهایی که زندگی ارائه می دهد نهایت لذت را می برید. زندگی پر از چیزهای لذت بخشی دارید و در حال حاضر در مکانی راحت هستید که از چیزی محروم نیستید.

در حال حاضر شما از مزایای کار سخت و صبر و تلاشی که در کار خود کشیده اید بهره می برید و زندگی به وفور به شما باز می گردد. هر چیزی که آرزویش را داشتید اکنون در دست شماست و تمام لطف هایی که انجام داده اید به شما باز می گردد . همانطور که امپراتور به صورت ایستاده ظاهر می شود، نشان دهنده زمان موفقیت و دستاوردهای روزافزون است و هنگامی که شما توسط ثمرات گسترده کار سخت و طبیعت مفید خود احاطه شده اید.

 معنی کارت تاروت ملکه

تعبیر کارت ملکه در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

در یک خوانش تاروت عاشقانه، ملکه در وضعیت عمودی پیام خود را از عناصر زمین می گیرد. این بدان معنی است که شما در زندگی خود مستقر و امن خواهید بود و در سطح عمیق تری با طبیعت ارتباط برقرار خواهید کرد. 


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


درست مانند ملکه در کارت، شما کسی هستید که می دانید چگونه عشق بدهید و دریافت کنید و به طور کلی فردی دوست داشتنی و دلسوز هستید. شما با روح درونی خود در ارتباط هستید و متوجه می شوید که قلب شما واقعاً چه می خواهد و به همین دلیل از درخواست عشق و حمایت از عزیزان خود نمی ترسید. این کارت نمایانگر کسی است که از نشان دادن احساسات خود نمی ترسد و از آنجایی که شما این شخصیت پرورش دهنده را دارید، همیشه آماده هستید تا به شریک زندگی خود عشق و حمایتی ارائه دهید که به رشد او کمک می کند.

ملکه همچنین به شخصی اشاره می کند که از نظر مالی مطمئن است و اغلب با مشکلات مالی یا حرفه ای مواجه نمی شود و این باعث می شود که آنها شریکی عالی برای یک رابطه سالم باشند. شما فردی هستید که از نظر روحی با طبیعت در ارتباط هستید و می دانید که چگونه از شگفتی ها و مواهب طبیعت به طور کامل قدردانی کنید. امپراتور قائم همچنین به رابطه ای اشاره می کند که بر اساس ارتباط بین کار و زندگی شخصی ساخته شده است. بنابراین می‌توانید با یکی از همکارانتان که علایق مشترکی با شما دارد یا فردی که در حوزه کاری مشابه شما کار می‌کند، یعنی شخصی که اخیراً به آن پیوسته است، رابطه ایجاد کنید. همچنین احتمال یک شراکت بالقوه با شخصی مرتبط با یک پروژه تجاری بسیار تازه وجود دارد که اخیراً شروع به کار روی آن کرده اید. همانطور که ملکه نشان دهنده پرورش و مادری است، می توانید منتظر اخبار بارداری یا مادر شدن باشید. این کارت در یک رابطه خواندن تاروت نشان دهنده یک رابطه و شراکت سالم و پایدار است.

تعبیر کارت ملکه در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

می توان در مورد آنچه که امپراطور برای شما در خوانش مالی ذخیره کرده است، راهنمایی دریافت کرد، زیرا در توضیحات اصلی کارت بسیار آشکار است که نشان دهنده ثروت و رشد فراوان است. از نظر مالی، به سختی زمانی فرا می رسد که به دلیل وضعیت مالی خود دچار مشکل شوید و بیشتر از نظر مالی در یک وضعیت راحت باشید. همچنین خلاقیت فراوانی خواهید داشت که به راحتی می توانید از آن برای رشد ثروت خود به سطح بالاتر استفاده کنید و زندگی خود را برای مدت طولانی تضمین کنید. شما در حوزه خود امن هستید و نیازی به حمایت از منابع خارجی ندارید، که در حال حاضر یک تغییر مثبت است، زیرا می‌دانید که زمانی که فرد از بحران و کمبود رنج می‌برد، چه مشکلاتی پیش می‌آید. اما اکنون زمان آن نیست که نگران همه این چیزها باشید، زیرا خود را تا حدی ایمن کرده اید که نیازی به درخواست کمک از کسی نداشته باشید. اکنون به اندازه کافی راحت هستید که برای عزیزانتان پول خرج کنید و برای همه کسانی که تا به حال از شما در مبارزات حمایت کرده اند، فراهم کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت پاپ یا هیروفانت در تاروت کبیر


تعبیر کارت ملکه در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

تمام جنبه های مثبت ملکه راست در حرفه شما صدق می کند و همچنین ممکن است قبلاً تغییرات مثبت را در زندگی حرفه ای خود احساس کرده باشید. این دقیقاً همان چیزی است که این کارت زمانی که در وضعیت عمودی ظاهر می شود نشان می دهد. پیشرفتی در حرفه شما وجود خواهد داشت و در حال حاضر، شانس زیادی برای رشد قابل توجهی وجود دارد. شما در خلاقیت و دانش خود احساس تقویت می کنید و همانطور که ایده های خود را به واقعیت تبدیل می کنید، با موفقیت و قدردانی از سوی افراد مرتبط با پروژه خود مواجه می شوید.

در حال حاضر تمایل دارید که به حرفه خود علاقه داشته باشید و انرژی خود را بر ساختن کسب و کار خود و بردن آن به سطح بعدی متمرکز کنید. اکنون نیز زمان مناسبی برای شروع یک پروژه جدید بسته به ایده ای است که مدتی است با آن بازی می کنید زیرا ثروت تنها چیزی است که اگر طرح را به درستی اجرا کنید با آن روبرو خواهید شد. ملکه همچنین کارتی است که نشان دهنده پرورش و تغذیه است و این در محیط کار شما صدق می کند زیرا شما این احساسات پرورش دهنده را نسبت به فضای کاری خود نیز احساس می کنید. شما نسبت به همکاران خود احساس سخاوت بیشتری می کنید و محیطی هماهنگ و دوستانه در دفتر خود ایجاد می کنید که روحیه شما و کسانی که با شما کار می کنند را نیز ارتقا می دهد.

تعبیر کارت ملکه در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

ملکه به عنوان کارت باروری و سرزندگی، همانطور که در وضعیت عمودی ظاهر می شود، می توانید آن را به عنوان نشانه ای قوی از بارداری و مادر شدن در نظر بگیرید. اگر مدت زیادی است که برای رشد خانواده خود تلاش می کنید و آرزوی داشتن فرزندی در زندگی خود را دارید، این کارت نشان می دهد که تمام آرزوهای شما در شرف برآورده شدن است و به زودی شما باردار خواهید شد.


حتما بخوانید: معنی کارت اعتدال در فال تاروت


به عنوان نشانه ای از باروری بالا، اگر لزوماً برای داشتن فرزند تلاش نمی کنید و احساس می کنید حتی به آمادگی برای مسئولیت یک زندگی جدید نزدیک نیستید، باید آن را به عنوان یک هشدار نیز در نظر بگیرید زیرا احتمال بارداری ناخواسته بالاست.این کارت را به عنوان یک هشدار در نظر بگیرید و اگر از نظر جنسی فعال هستید یا در یک رابطه هستید، اقدامات احتیاطی سختگیرانه را رعایت کنید.

 کارت تاروت ملکه

معنی کامل کارت تاروت ملکه معکوس

در موقعیت معکوس، ملکه نشان می دهد که شما به خود اجازه داده اید برای مدت طولانی در پس زمینه زندگی خود باشید و زمان اولویت دادن به عشق به خود و مراقبت از خود فرا رسیده است. شما به طور کلی طبیعتی دوست داشتنی دارید و مدت زیادی است که با اهمیت دادن بیش از حد به احساسات دیگران، قدرت شخصی خود را می بخشید. شما به احساسات و عواطف طرف مقابل اجازه می دهید بر تمام تصمیمات و اعمال شما حاکم باشد. اما از آنجایی که بیش از حد بر نیازهای مادی و عاطفی این شخص تمرکز می کنید، نیازها و رفاه خود را نادیده می گیرید.


حتما بخوانید: معنی کارت ارابه در تاروت


شما باید متوجه باشید که برای مقداری که می توانید ببخشید محدودیتی وجود دارد و در نهایت، زمانی فرا می رسد که بخشش، چیزی بیش از حد از شما می گیرد و چیزی برای خود باقی نمی گذارد.ملکه معکوس نشان دهنده زمان تمرکز بر خود و سلامت روان و رشد شماست. می توانید تعطیلات آخر هفته را با نزدیکان یا خانواده خود برنامه ریزی کنید، یا می توانید به یک ماجراجویی انفرادی بروید، جایی که تنها تمرکز روی شما و نیازها و خواسته های شما باشد. یک پروژه خلاقانه را شروع کنید که فقط به خاطر خودتان است و اجازه ندهید کسی دیگر در آن درگیر شود یا به شما بگوید چه کاری انجام دهید. این حیاتی است که از خود و ذهن خود مراقبت کنید تا در فضای مناسب بمانید تا بتوانید به شخص دیگری خدمت کنید.

این کارت همچنین نشان می دهد که شما ممکن است نوع دیگری از ارتباط با طبیعت را احساس کنید و میل به ارتباط با محیط خود داشته باشید. ممکن است در جایی باشید که بیرون رفتن و گشت و گذار در طبیعت برای شما کافی باشد مانند پیاده روی در باغ، پارک یا ساحل و لذت بردن از لذت هایی که طبیعت برای ما فراهم می کند. مکان جدیدی را که از بقیه جهان پنهان شده است کاوش کنید، کتابی بیاورید و وقتی بیرون هستید آن را بخوانید. به این ترتیب می توانید با چیزهایی که قبلاً دوست دارید از طبیعت لذت ببرید. انرژی را از محیط اطراف خود بگیرید و اجازه دهید شما را در یک حالت ذهنی آرام قرار دهد.

تعبیر کارت ملکه معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط (معکوس)

هنگامی که ملکه در یک خواندن تاروت عاشقانه در موقعیت معکوس قرار می گیرد، این نشانه ای از فرد در یک رابطه است که در طول زمان بیش از حد کنترل کننده و دستکاری شده است. ممکن است در مورد شریک زندگی‌تان صحبت کنید که برای مدت طولانی با او رابطه داشته‌اید و در سال‌های اولیه، این رابطه قوی بوده است. اما با گذشت زمان، متوجه کاستی‌های رابطه خود می‌شوید و احساس می‌کنید که انگار آرزوهایتان برای مدت طولانی کنار گذاشته شده است. شما تمام تلاش خود را در رابطه می‌کنید، هر کاری که می‌توانید برای خشنود کردن شریک زندگی‌تان و خوشحال کردن او انجام می‌دهید، اما طبیعت سخت‌گیرانه شریک زندگی‌تان شروع به غلبه بر هر تصمیمی در زندگی‌تان کرده و رویاهایتان را زیر فرش می‌برد. این چیزی است که افکار شما را به خود مشغول کرده است و شما را از انجام بهترین عملکرد در کارتان باز می دارد. رابطه با شریک زندگی تان نیز به مرکز دنیای شما تبدیل شده است و همه روابط دیگری که دارید، مانند روابطی که با خانواده و دوستانتان دارید، به خاطرات دور تبدیل شده اند.


حتما بخوانید: معنی کارت ستاره در تاروت


ملکه معکوس نیز نشانه ای قوی از فقدان عزت نفس و اعتماد به نفس است. این بدان معنی است که شما یا شریک زندگیتان ممکن است با هویت خود دست و پنجه نرم کنید و توانایی ها و ویژگی های خود را زیر سوال ببرید. شما به این فکر می کنید که آیا لیاقت این را دارید که دوست داشته باشید، لیاقت این را دارید که در این رابطه عاشقانه باشید. این می تواند دلیلی برای ایجاد مانع در رابطه باشد. به دلیل تمایلات خود به خود، حفظ یک رابطه سالم برای شما بسیار سخت شده است. می توانید این کارت را به عنوان توصیه ای برای گذراندن زمان با کیفیت با شریک زندگی خود در نظر بگیرید که به بازگرداندن جرقه به رابطه شما کمک می کند. به قرارهای عاشقانه بروید یا دست در دست هم راه بروید. اگر در مورد رفتار کنترل کننده شریک زندگی خود نگران هستید، آشکارا با او صحبت کنید و در مورد هر چیزی که احساس کرده اید صحبت کنید.

معکوس معنی کارت تاروت ملکه

تعبیر کارت ملکه معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی (معکوس)

ملکه نشانه بزرگی از همه چیز مربوط به امور مالی و پول است و حتی در موقعیت معکوس نیز نشان دهنده خوشبختی و وضعیت مالی سالم است. در حال حاضر نیازی به نگرانی در مورد پول نخواهید بود زیرا به نظر می رسد به اندازه کافی سخت کار کرده اید تا بر همه موانعی که سر راه شما قرار داشت غلبه کنید و از نظر مالی خود را به یک زمینه بسیار پایدار رسانده اید. شما در جایی هستید که با خوشحالی می توانید برای عزیزانتان و برای خودتان پول خرج کنید و از ثمره تلاش خود لذت ببرید.

اما در موقعیت معکوس، این کارت به طور کلی به ناامنی و شک به خود اشاره می کند، بنابراین می تواند در اینجا نیز صدق کند. حتی اگر در وضعیت مالی فوق العاده ای هستید، باز هم نگران پول خود هستید و همچنان این احساس را دارید که به زودی باید با کمبود مواجه شوید. دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد که چرا این احساسات همچنان بالا می روند. ممکن است کودکی داشته باشید که والدینتان همیشه از نظر مالی با مشکل مواجه بوده اند یا در فقر بزرگ شده باشید.


حتما بخوانید: معنی کارت ماه در تاروت


آن تجارب در ذهن ناخودآگاه شما به عنوان یک تروما مستقر شده اند و به شما اجازه نمی دهند که به پول اعتماد داشته باشید. دلایل دیگری نیز می تواند وجود داشته باشد. بهترین راه برای مقابله با این وضعیت این است که تمام جنبه های کوچک مالی و زندگی خود را به طور کلی در نظر بگیرید. همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید و دریابید که آیا از هر زاویه ای احتمال از دست دادن پول وجود دارد یا خیر. به مسئولیت پذیری در امور مالی خود ادامه دهید و احتمال مشکلات مالی در این مدت حداقل شما را نگران نخواهد کرد.

تعبیر کارت ملکه معکوس در فال تاروت در زمینه شغل (معکوس)

با ملکه معکوس، ناامنی و احساسات غیرقابل تحقق حتی برای حرفه شما وارد می شود. ممکن است احساس کنید کارتان کاری است که خودتان را مجبور به انجام آن می کنید و هیچ علاقه ای از درون برای انجام و کسب موفقیت وجود ندارد. کاری که در حال حاضر انجام می دهید خسته کننده شده است و هر روز صبح خود را از رختخواب بیرون می کشید تا به سر کار برسید.

جرقه و هیجانی که در ابتدای شروع کار احساس می کردید هیچ جا به چشم نمی خورد و فقط به خاطر کار هستید. ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که چرا چنین احساسی دارید، مثل اینکه تلاش و انرژی زیادی برای حرفه خود می گذارید، اما مهم نیست که چقدر سخت کار می کنید، به نظر می رسد هیچ چیز درست نمی شود و احساس می کنید که کار سخت شما در حال انجام است.

هیچ پیشرفتی در توسعه مهارت ها و توانایی های شما وجود ندارد. ماهیت یکنواخت کار شما اعصاب شما را به هم می زند و احساس می کنید چیز جدیدی برای یادگیری از حرفه فعلی تان باقی نمانده است. و برای تکمیل ناامیدی‌هایتان، کسانی که با شما کار می‌کنند هیچ قدردانی یا تاییدی را برای تمام تلاش‌های سختی که انجام می‌دهید نشان نمی‌دهند و به شما این احساس را می‌دهند که خلاقیت شما به هدر می‌رود. 


حتما بخوانید: معنی کارت خورشید در تاروت


عدم اطمینان شما در مورد توانایی‌هایتان می‌تواند دلیلی باشد که در مورد شغل خود مطمئن نیستید. کار درست در حال حاضر این است که زمان قابل توجهی را صرف کنید و به هر چیزی که احساس می کنید فکر کنید.

معکوس معنی کارت تاروت ملکه2

تعبیر کارت ملکه معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت (معکوس)

معکوس ملکه نشان می دهد که شما مدت زیادی است که به خاطر حرفه خود سلامت خود را نادیده گرفته اید. شما انرژی و زمان زیادی را صرف رشد کسب و کار خود می کنید و با انجام این کار، سلامتی شما در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد. این یک عادت ناسالم است که خیلی ها طعمه آن می شوند زیرا می خواهند سریعتر خودشان را تثبیت کنند.

این کارت نشان می دهد که شما با عدم تعادل در احساسات خود دست و پنجه نرم می کنید، که بر رابطه شما با کارتان نیز تأثیر می گذارد. احتمال کم کاری در کارتان به دلیل احساس بی حالی یا تنبلی به دلیل احساساتتان با این کارت آشکار است. شما قربانی سبک زندگی ناسالم، ورزش نکردن و پرخوری می شوید. همه این موارد باعث می شود که شما ناسالم شوید. اکنون زمان آن است که بر سلامت خود تمرکز کنید و سبک زندگی سالم را دنبال کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت عدالت در تاروت کبیر


یک رژیم ورزشی و غذای سالم را در سبک زندگی خود بگنجانید. سعی کنید فعالیت های بدنی که دوست دارید و لذت می برید انجام دهید. معکوس شدن ملکه همچنین نشانه ناباروری یا مشکلات بارداری مانند بارداری ناخواسته است. اگر انتظار دارید سقط جنین را دنبال کنید و مراقب سلامتی خود باشید.

کارت ملکه: کشیدن یک کارت 

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های خاصی را به صورت بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط چالش برانگیزی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت ملکه به شرح زیر است:

وضعیت عمودی: اگر ملکه را در وضعیت عمودی کشیده اید، پاسخ بله است.

موقعیت معکوس: اگر ملکه را در وضعیت معکوس کشیده اید، پاسخ منفی است.

کارت تاروت ملکه برای زمان بندی

اگر کسی به دنبال زمانی است که اتفاقی بیفتد، باید صبور باشد و منتظر سیگنال کائنات باشد. با نزدیک‌تر شدن زمان، نکاتی را دریافت خواهید کرد. زمان نیز به اعمال شخص دیگری یا انرژی الهی بستگی دارد.

سخن آخر: 

کارت های تاروت به نیت سرگرمی در اینجا آمده اند، امیدواریم از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

معنی کارت ابله در تاروت

معنی کارت تاروت جادوگر در تاروت

معنی کارت جهان در تاروت

معنی کارت قضاوت (رستاخیز) در تاروتاز
6
رای