معنی کارت ماه در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Moon

معنی کارت ماه در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Moon معنی کارت ماه در تاروت؛ با تفسیر دقیق و کامل The Moon در تاروت کبیر، توضیحات کامل کارت تاروت ماه عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا آشنا شوید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت ماه در تاروت، تفسیر دقیق و کامل کارت The Moon، توضیحات کامل کارت تاروت ماه عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت ماه

معانی کلیدی (راست): فریب، دوره سخت، ترس، چیزهای پنهان، ناامنی، آشفتگی ذهنی

معانی کلیدی (معکوس): بی خوابی، اسرار آشکار، رهایی از ترس، ناراحتی، رویاهای غیر معمول


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت ماه در فال تاروت کبیر

ماه کامل در آسمان شب بین دو آسمان خراش عظیم در کارت ماه دیده می شود. کارت تاروت ماه نشان دهنده ناخودآگاه، رویاها و شهود است. مسیر منتهی به هوشیاری بالاتر که بین دو برج می پیچد، تنها با نور آن که در مقایسه با خورشید ضعیف است، روشن می شود. یک گودال کوچک در پیش زمینه، نشان دهنده ذهن اثیری و ناخودآگاه است. یک خرچنگ کوچک از آب بیرون می آید تا نشان دهنده آغاز آگاهی باشد. جنبه های اهلی و رام نشده مغز ما با سگ و گرگی که در یک چمنزار سبز در ماه غرش می کنند نشان داده شده است.

ما مسیری را مشاهده می کنیم که با برخورد به ماه، به دوردست می رود. یک گرگ و یک سگ در دو طرف مسیر به عنوان نماد طبیعت حیوانی ما نشان داده شده اند - یکی اهلی شده و دیگری وحشی است. برکه ای که مسیر از آن سرچشمه می گیرد، یک خرچنگ از آن بیرون می خزد. کنایه دیگر از دوتایی در این کارت، مشاهده دوردست دو برج در حاشیه مسیر میانی است. به نظر می رسد این کارت به دو گزینه اشاره دارد زیرا به نظر می رسد همه چیز همدیگر را تکرار می کند. همانطور که در جاده پیش می رویم، خط باریکی بین هوشیاری و ناخودآگاهی، بین سمت اهلی سگ و نیروهای طبیعی که گرگ نماینده آن است، می پیماییم.

پیش‌تر، در پیش‌بینی‌های کارت تاروت، این کارت به عنوان یک تفسیر معمولی عمل می‌کند. همچنین کارت مربوط به شهود در عرشه است و به شما در مورد شرایط یا فردی در زندگی شما هشدار می دهد که آن چیزی که در ابتدا به نظر می رسد نیست. برای دیدن این توهم، باید آنچه را که حواستان به شما می‌گویند باور کنید. ماه همچنین پیشنهاد می کند که باید به دنیاهای رویایی خود توجه دقیق داشته باشید زیرا ضمیر ناخودآگاه شما می تواند اطلاعاتی را که از دست داده اید به شما اطلاع دهد. همچنین ممکن است نشان دهنده این واقعیت باشد که به ترس یا نگرانی خود اجازه می دهید شما را کنترل کند که ممکن است بر دیدگاه شما تأثیر منفی بگذارد و منجر به نوسانات خلقی، بی ثباتی یا ناامنی شود. علاوه بر این، ممکن است چرخه قاعدگی یک زن باشد.

معنی کارت تاروت ماه

تعبیر کارت ماه عمودی در فال تاروت

کارت تاروت ماه (عمودی) نشان دهنده نگرانی ها های شما است که اغلب زمانی ظاهر می شوند که ترس را در حال و آینده در نتیجه تجربیات قبلی تصور کنید. ممکن است به دلیل حافظه آسیب زا، رنج عاطفی را تجربه کرده باشید و به جای مقابله با احساسات، آنها را در اعماق ناخودآگاه خود سرکوب کرده باشید. این احساسات اکنون دوباره ظاهر می شوند و شما می توانید خود را تحت تأثیر آنها در سطح ناخودآگاه یا خودآگاه بیابید. به عنوان مثال، اگر در جوانی یک تصادف رانندگی را تجربه کرده اید و با احساسات خود کنار نمی آیید، هر بار که در صندلی عقب خودرو می نشینید، ممکن است اضطراب را تجربه کنید. با ضمیر ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنید تا هرگونه نگرانی یا اضطرابی که مانع حرکت شما می شود را رها کنید. این روش را می توان با هیپنوتیزم، مشاوره و شفای شمنی کمک کرد.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت برج در تاروت


وقتی ماه قائم است، ممکن است نشانه ای از غیرقابل پیش بینی بودن باشد، در حالی که هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. وقتی ماه ظاهر می شود، هنگام قضاوت کردن وقت بگذارید، زیرا بعداً می توانید متوجه شوید که تمام دانش مورد نیاز خود را ندارید. برای درک آنچه در مقابل خود دارید، باید به شهود خود توجه کنید و به آن ایمان داشته باشید. به جای تجزیه و تحلیل موقعیت ها، سعی کنید آنها را احساس کنید. هر گونه مانع ذهنی آگاهانه یا افکار خود را رها کنید و غرایز خود را دنبال کنید. اگر به استدلال خود برای تجزیه و تحلیل صحیح پیام های ناخودآگاه توجه کنید و از آن استفاده کنید، رویاها، شهودات و راهنمایی های درونی شما را به سطوح بالاتری از دانش هدایت می کند.

هنگامی که کارت ماه در خواندن کارت تاروت شما می آید، روی توجه به مراحل قمری تمرکز کنید و از تشریفات، تخیل یا خواندن تاروت برای تنظیم و انطباق با قدرت الهی آن استفاده کنید. با ارتباط با زنانه الهی، بینش‌های عمیق و شهودی را از آنچه فراتر از زندگی معمولی است، کشف کنید. اهداف خود را تعیین کنید و بذر فرصت های توسعه را در ماه جدید بکارید. به دستاوردهای خود در ماه کامل احترام بگذارید و آنچه را که باید رها کنید تا فضا برای ظهور وجوه جدیدی از شخصیت خود باز کنید، در نظر بگیرید.

توضیحات کارت تاروت ماه

تعبیر کارت ماه در فال تاروت در زمینه عشق و روابط (مستقیم)

دریافت این کارت تاروت در خواندن عشق و رابطه ممکن است نشان دهد که اگر شما یکی از آنها هستید ممکن است در رابطه خود احساس ناراحتی کنید. ماه ممکن است نشان دهد که حتی اگر به نظر می رسد رابطه شما برای دیگران خوب پیش می رود، ممکن است اینطور نباشد. ممکن است زوجین مشکلات ارتباطی داشته باشند. اختلافات متعدد، مشکلات سرکوب شده یا ناامنی ممکن است بوجود آید. اگر در جلسه تاروت خود با آن مواجه شدید، فوراً نتیجه نگیرید زیرا ممکن است نشان دهنده عدم صداقت باشد. خونسردی خود را حفظ کنید و تا زمانی که جزئیات وضعیت آشکارتر شود، مراقب باشید. اگر مجرد هستید، ماه ممکن است نشان دهد که کسی سعی دارد شما را فریب دهد یا دروغ هایی درباره شما منتشر می شود.


حتما بخوانید: معنی کارت ستاره در تاروت کبیر


اگر با شخصی قرار می‌گذارید، به خاطر داشته باشید که او نمی‌تواند بهترین نیت را داشته باشد یا ممکن است شما همه چیزهایی را که باید در مورد او بدانید ندانید. این نشان می دهد که ممکن است دانشی وجود داشته باشد که هنوز آشکار نشده است. خواندن رابطه تاروت با ماه نشان می دهد که احتمالاً احساسات در حال حاضر اشتباه گرفته شده اند. ممکن است تصورات غلط زیادی وجود داشته باشد، و همه آنطور که به نظر می رسد نیستند. برای اینکه بفهمید چه اتفاقی در حال رخ دادن است، ممکن است نیاز داشته باشید که نه تنها نیات دیگران بلکه احساسات، اهداف و انگیزه های خود را نیز درک کنید. ممکن است قضاوت شما به دلیل نگرش ها، اعتقادات یا مفاهیم منسوخ شده باشد.

تعبیر کارت ماه در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

از نظر پول، ماه نسبت به سرمایه گذاری یا ریسک های مهم هشدار می دهد زیرا ممکن است تمام اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب عاقلانه را نداشته باشید. همچنین می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که کسی می‌خواهد شما را فریب دهد. مواظب باشید بی جهت مشکوک نشوید، بلکه از دل خود پیروی کنید. اگر چیزی خیلی امیدوارکننده به نظر می رسد که درست باشد، معمولاً همینطور است. ماه نشان می دهد که دانشی که اکنون دارید ناقص است، بنابراین ممکن است بهترین لحظه برای تصمیم گیری مالی مهم در این لحظه نباشد. اگر قصد انتخاب مالی دارید، در انجام تحقیقات و پرسیدن سوالات خود تردید نکنید. این به شما کمک می کند تا به بهترین نتیجه برسید. ابهام مالی و سردرگمی ممکن است در حال حاضر نگران کننده باشد.

این کارت ممکن است گاهی به مدیریت غیرمسئولانه پول اشاره کند. درک اینکه دقیقاً چه چیزی وارد و از حساب های بانکی شما خارج می شود، مهم است، حتی اگر ممکن است نگران کننده باشد. از اجتناب از آن بپرهیزید و مراقب باشید که آن را عاقلانه خرج کنید. پس انداز پول برای هزینه های پیش بینی نشده ممکن است سودمند باشد. این کارت اصلی آرکانا همچنین هشدار می دهد که ممکن است با افراد خاصی روبرو شوید که سعی در کلاهبرداری مالی از شما دارند. یک قدم به عقب بردارید و در مورد تصویر گسترده تر از وسواس پولی خود فکر کنید اگر این موضوع برای شما طنین انداز شد.

کارت تاروت ماه

تعبیر کارت ماه در فال تاروت در زمینه حرفه (ایستاده)

اگر کارت ماه تاروت در سناریویی مرتبط با زندگی حرفه‌ای شما ظاهر شود، می‌توانید در مورد مسیر کاری خود مطمئن نباشید یا حتی نگران باشید. شما و همکاران یا مافوقتان ممکن است در محل کار با هم ارتباط نادرست داشته باشید، که ممکن است منجر به مسائل یا سوء تفاهم شود. از طرف دیگر، نمی‌توانید تمام دانشی را که برای تصمیم‌گیری دارید، داشته باشید، زیرا شخصی اطلاعاتی را از شما مخفی می‌کند. مسیر حرفه ای فعلی شما ممکن است منبعی از عدم اطمینان باشد. این امکان وجود دارد که شما دقیقاً ندانید اهدافتان چیست یا به کجا باید روی آورید. به عنوان یک جایگزین، ممکن است در حال حاضر یک محیط خصمانه در محل کار به دلیل ابهام و عدم اطمینان در مورد اهداف پروژه یا کاری که هر کارمند باید انجام دهد وجود داشته باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت شیطان در تاروت


اطمینان حاصل کنید که به وضوح ارتباط برقرار می کنید. بهتر است در این زمان که سوء تفاهم ها رایج است، حواستان باشد. از سوی دیگر، می توانید متوجه شوید که در این زمان تمام دانش لازم برای قضاوت عاقلانه شغلی را ندارید. چه کسی می تواند در روشن کردن حقایق کمک کند؟ از آنجایی که به کار یا تحصیلات خود توجه کافی نمی کنید، پلتفرم موفقیت شما می تواند شکننده به نظر برسد. حتی اگر رویای موفقیت را در سر می پرورانید، ممکن است انگیزه لازم برای انجام تلاش لازم را نداشته باشید. گاهی اوقات داشتن انتظارات غیر واقعی از موفقیت باعث این امر می شود. اغلب، ما فقط نتیجه نهایی را می بینیم.

تعبیر کارت ماه در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

ماه (عمودی) می تواند نشان دهنده مشکلات سلامت روان در طول مطالعه مربوط به سلامتی باشد. ممکن است نشانه ای از افسردگی یا مشکلات اضطرابی باشد. ماه همچنین می تواند به شما توصیه کند که در مورد سلامتی خود از دل خود پیروی کنید. اگر مشکوک به یک مشکل زمینه‌ای سلامتی هستید، برای معاینه بروید و بر انجام تمام آزمایش‌های لازم برای شناسایی علت علائم خود اصرار کنید. ماه در طالع بینی زنان ممکن است نشان دهنده عدم تعادل هورمونی یا وضعیت سلامت مرتبط با چرخه قاعدگی باشد. این کارت ممکن است نشانه‌ای از این باشد که تلاش‌های شما برای فعال‌تر شدن یا سالم‌تر شدن به اندازه کافی خوب نبوده است. اگر چنین است، تاخیر شما باید فورا متوقف شود! همچنین ممکن است از یک روال ورزشی غیرمنطقی یا بیش از حد جاه طلبانه پیروی کنید.

اهداف  قابل انجام برای خود تعیین کنید. همچنین می تواند نشانه ای از وضعیت بد یا عوارض بارداری باشد. همچنین می تواند به عنوان یک هشدار قوی برای خودداری از مصرف غیرمسئولانه مواد مخدر یا الکل عمل کند. از آنجایی که شهود از نظر معنوی بسیار مهم است، ماه کارتی فوق العاده برای کشیدن است. با استفاده از این کارت در جلسه کارت تاروت خود، اگر به رشد روانی یا کار شفا علاقه دارید، متوجه خواهید شد که همه چیز به شدت بدون زحمت به سراغ شما می آید و پیام های دنیای ارواح را می پذیرید. به هر گونه ایده، تصویر یا غرایز درونی که دارید توجه کنید زیرا راهنمایان روحی شما می توانند شما را به آنجا راهنمایی کنند.

تاروت ماه

معنی کامل کارت تاروت ماه معکوس و وارونه

ماه معکوس نشان می دهد که شما در حال حاضر با هذیان، اضطراب و نگرانی کنار می آیید و اثرات بد این انرژی ها در نهایت شروع به محو شدن می کنند. شما در حال غلبه بر نگرانی‌ها و ترس‌های خود هستید و همچنین یاد می‌گیرید که چگونه از چنین ایده‌های محدودکننده رها شوید و چگونه بر زندگی شما تأثیر می‌گذارند. تجربه واقعاً آزاد کننده و متحول کننده بوده است. برای جلوگیری از سایه های تاریک خود، می توانید سعی کنید این احساسات را حتی بیشتر به ذهن خود منتقل کنید. ممکن است از احساسات خود دوری کنید و طوری رفتار کنید که انگار هیچ چیز اشتباهی نیست زیرا آماده رویارویی با آنها نیستید. این رویکرد می تواند در کوتاه مدت موثر باشد، اما در نهایت باید دوباره با این احساسات مقابله کنید.


حتما بخوانید: کارت تاروت اعتدال در تاروت


ماه (معکوس) همچنین ممکن است نشان دهد که شما پیام های روانی و شهودی دریافت می کنید اما در رمزگشایی معنای آنها برای خود مشکل دارید. ممکن است پیام نامشخص باشد یا تفسیر شما با سایر تفاسیر متفاوت باشد. از شما خواسته می شود در حالی که ماه برعکس است، به جای صدای شخص دیگری، روی صدای درونی خود تمرکز کنید. اعتماد داشته باشید که راه حل هایی که به دنبال آن هستید را دارید. برای این راه حل ها به سیستم راهنمایی درونی خود گوش دهید. از آنجایی که بسیاری از پیام های سابلیمینال شما از طریق رویاهایتان برای شما ارسال می شود، به آنها توجه زیادی داشته باشید و یک دفترچه روزانه داشته باشید. اگر هنوز مشکل دارید، پیام‌هایی را که دریافت می‌کنید یادداشت کنید و وقتی زمان بیشتری داشتید، آن‌ها را برگردانید.

تعبیر کارت ماه معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

اگر در یک رابطه هستید، یک ماه معکوس ممکن است نشان دهنده فریب یا خیانت باشد. این ممکن است در حال آشکار شدن از یک ماجرا باشد. همچنین می تواند نشانه ای باشد که واقعیت رابطه شما در حال آشکار شدن است. این امکان وجود دارد که به خود در مورد چگونگی روابط خود دروغ گفته اید یا اینکه برخی از جنبه های همسرتان را نادیده گرفته اید. اگر چنین است،ماه معکوس نشان می دهد که شما حقیقت ارتباط خود یا ماهیت واقعی شریک زندگی خود را کشف خواهید کرد. اگر مجرد هستید، چرخش ماه ممکن است نشانه‌ای از این باشد که پس از گذراندن دوران سختی شروع به بازگرداندن آرامش و اعتماد به نفس خود کرده‌اید. همچنین ممکن است نشانه‌ای از نادیده گرفتن سرنخ‌ها یا احساس درونی خود در مورد یک همسر احتمالی باشد.

به عنوان مثال، موقعیتی را در نظر بگیرید که نشانه های هشدار دهنده ای را مشاهده می کنید که نشان می دهد شخصی که می بینید نامزد یا درگیر است اما تصمیم می گیرید آنها را نادیده بگیرید زیرا نمی خواهید آنها را بپذیرید. پیش‌بینی‌ها، طبق پیش‌بینی‌های کارت تاروت ماه ممکن است نشان دهنده وجود سوء تفاهم و فریب باشد. ممکن است در حال حاضر تمام دانش مورد نیاز خود را نداشته باشید، بنابراین باید به غریزه درونی خود متکی باشید تا شما را به سمت حقیقت هدایت کند. آیا به معشوق خود حقیقت را می گویید؟ آیا آنها حقیقت را به شما می گویند؟ گاهی اوقات دروغ از روی صدقه یا آرزوی در امان ماندن از احساسات دیگران انجام می شود. همیشه با نیت بد انجام نمی شود. با این حال، پنهان کردن حقیقت هرگز ایده خوبی نیست.

معنی کارت تاروت ماه معکوس

تعبیر کارت ماه معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

وضعیت مالی شما ممکن است زمانی معنا پیدا کند که در مورد نحوه مدیریت آن نامشخص باشید. اگر احساسات درونی شما به شما می‌گویند که در چیزی سرمایه‌گذاری نکنید یا تعهد مالی نداشته باشید، به آن‌ها توجه کنید و زمان بگذارید تا دانشی که ندارید روشن شود، زیرا ماه در جنبه معکوس می‌تواند نشانه‌ای از تقلب باشد. به زودی فاش می شود ماه وارونه ممکن است در شرایط ایده آل نشان دهنده درک وضعیت مالی و اهداف مالی شما باشد. شما در حال دریافت تمام داده های مورد نیاز برای احساس اطمینان در مورد انتخاب یا تعهد مهم در آینده خود هستید.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت مرد به دار آویخته شده در تاروت


در بدترین حالت، ماه (معکوس) همچنین ممکن است به این معنی باشد که ممکن است خود را در مورد ثروت خود فریب دهید. در حالی که نگرانی های خود را جدا از شهود خود نگه می دارید، به غرایز خود توجه کنید. علاوه بر این، این نشان دهنده اقدام برای تضمین آینده مالی شما است. همه چیز باید برای شما راحت پیش برود، چه در مورد خرید خانه بحث کرده اید یا منتظر باشید تا ببینید آیا رویکرد خانه پذیرفته می شود یا خیر. به زودی خبرهای خوشحال کننده ای برای پول شما خواهد بود. اگر برای برنامه ریزی برای آینده خود تلاش کنید، ماه معکوس نتایج مطلوبی را پیش بینی می کند. اگر تکالیف خود را انجام دهید و در حد بودجه خود بمانید، خواهید دید که تلاش های شما تأثیر زیادی بر وضعیت مالی شما خواهد داشت.

تعبیر کارت ماه معکوس در فال تاروت در زمینه شغل 

اگر در یک صنعت هنری یا تخیلی فعالیت می کنید، ماه معکوس ممکن است نشان دهنده یک بلوک خلاقانه، مانند بلوک نویسنده، در زندگی حرفه ای شما باشد. ممکن است به این معنی باشد که هرگونه ابهام یا بی‌ثباتی که در حرفه خود احساس می‌کردید به معنای وسیع‌تر شروع به تثبیت خواهد کرد. این کارت اصلی آرکانا ممکن است نشان‌دهنده این باشد که اگر اخیراً در مورد مسیر شغلی خود مطمئن نبوده‌اید، همه چیز روشن‌تر می‌شود و شما نسبت به مسیر خود مطمئن‌تر خواهید بود. از یک طرف، معکوس شدن ماه ممکن است نشان دهنده این باشد که ابهام و سردرگمی که در دفتر یا محل کار شما فراگیر شده است در حال محو شدن است. وضعیت می‌تواند اکنون واضح‌تر باشد، و شما ممکن است با وضوح بیشتری بدانید که در چه مسیری باید حرکت کنید.

در مقابل، ماه وارونه همچنین می تواند بدتر شدن شرایط را به تصویر بکشد، که در آن سوء تفاهم ها و ارتباطات ناکافی ممکن است حتی به بی صداقتی، دروغگویی، و خرابکاری تبدیل شود. نگرانی‌ها و ترس‌های شما در مورد شغل یا همکارانتان ممکن است به حقیقت بپیوندد زیرا در نتیجه همه افراد مشکوک‌تر، تدافعی‌تر و محافظ‌تر می‌شوند. اگر این شما را توصیف می کند، سعی کنید تعادل برقرار کنید. از عجله در انجام فعالیت ها یا قضاوت سریع در هنگام انجام آنها خودداری کنید زیرا این کار می تواند کارایی شغل شما را کاهش دهد. اگر یک کارمند سهم خود را از کار انجام ندهد، ممکن است دو همکار ضرر ببینند. هنگامی که این کارت برگردانده می شود، ممکن است مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد، حتی اگر گاهی اوقات نشان دهنده یک رابطه عاشقانه است که در محل کار شروع شده است.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت درویش در تاروت


تعبیر کارت ماه معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

وقتی صحبت از مشکلات مربوط به سلامتی به میان می آید، معکوس ماه ممکن است کارت خوبی باشد زیرا ممکن است کاهش مشکلات سلامت روانی مانند افسردگی یا اضطراب را به همراه داشته باشد. اگر کارت‌های همراه بد هستند، ممکن است نشانه‌ای از مشکل عدم توانایی تمایز بین واقعیت و تخیل یا بدتر شدن وضعیتی از جمله هذیان یا پارانویا باشد. چرخش ماه اغلب به معنای بازگشت ثبات به سلامت کلی شما است. اگر منتظر نتایج آزمایش باشید یا در انتظار تشخیص مشکل داشته باشید، به سرعت متوجه خواهید شد که چه چیزی باعث مشکلات سلامتی شما می شود. با ایجاد تعادل در این مناطق، می توانید تقویت ترمیمی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

اگر در مورد مراقبت های پزشکی خود نگران بوده اید، او ادعا می کند که در آنجا احساس امنیت بیشتری خواهید کرد. این نشان می‌دهد که شما پس از سال‌ها تمرکز بر جنبه‌های مادی یا سطحی زندگی‌تان، ناگهان ظرفیت چیزی بزرگ‌تر را دارید. از آنجایی که همه چیزهایی که برای احساس راحتی نیاز دارید از قبل وجود دارد، وقت آن رسیده است که افق های خود را گسترش دهید و با بعد معنوی خود در تماس باشید. ماه (معکوس) در یک محیط معنوی ممکن است به این معنی باشد که شما در حال خفه کردن، غفلت یا تفسیر نادرست دروسی هستید که روح سعی دارد به شما منتقل کند. این می تواند نشانه این باشد که شما با توانایی های روانی خود هماهنگ نیستید یا اینکه شهود شما درهم است.

کارت تاروت ماه معکوس

کارت ماه در تاروت: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی را بدانید، به شکل بله یا خیر. بنابراین، اگر در شرایط سختی هستید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، کشیدن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیده شده در کارت تاروت ماه عبارتند از:


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت قدرت در تاروت


موقعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

سخن آخر: کارت ماه برای زمان بندی

اگر به این فکر می کنید که چه زمانی رویدادی رخ می دهد، ماه توصیه می کند که هر چیزی که می خواهید یا نگران آن هستید به تدریج اتفاق می افتد. علاوه بر این، آن را می‌توان بر حسب ماه یا تقریباً در ششم، یازدهم و هجده ماه محاسبه کرد. این نشان می دهد که شما هر چیزی را که بخواهید به زودی دریافت خواهید کرد و این به یک جریان منظم از مزایای تبدیل خواهد شد. ماه پیش بینی می کند که احساسات و درک شما عملی می شود و به شما امکان می دهد رویاهای خود را به انجام برسانید. این حادثه ممکن است در روزها یا هفته های آینده رخ دهد. این کارت اصلی آرکانا نشان می دهد که هر چیزی که بخواهید، بدون در نظر گرفتن روز دقیق، خیلی زود انجام می شود. ماه رویدادهای مختلفی را به تصویر می‌کشد که برای نفع نهایی همه کنار هم قرار می‌گیرند. خبرهای عالی ممکن است در بهار یا یک هفته دیگر برسد.


مقالات مرتبط:

معنی کارت چرخ اقبال در تاروت

معنی کارت عشاق در تاروت 

معنی کارت تاروت مرگ در تاروتاز
6
رای