معنی کارت برج در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Tower

معنی کارت برج در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Tower معنی کارت برج در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت The Tower، تعبیر کارت برج عمودی و معکوس و وارونه در فال تاروت در زمینه های مالی، حرفه، عشق و سلامتی در سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت برج در تاروت کبیر، تفسیر دقیق و کامل The Tower، تعبیر کارت برج عمودی و معکوس در فال تاروت در زمینه های مالی، حرفه، عشق و سلامتی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت برج

معانی کلیدی (راست): فاجعه، تخریب، آشوب، تروما، تغییر ناگهانی، هرج و مرج

معانی کلیدی (معکوس): جلوگیری از فاجعه، تأخیر در امر اجتناب ناپذیر، مقاومت در برابر تغییر


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


توضیحات کامل کارت تاروت برج در فال تاروت کبیر

کارت برج تاروت برج بزرگی را نشان می‌دهد که بالای کوهی ناهموار است. ساختمان بر اثر رعد و برق به آتش کشیده می شود و دو نفر در حالی که دست های خود را دراز کرده اند از پنجره ها بیرون می پرند. هرج و مرج و ویرانی ممکن است در آنجا دیده شود. اگرچه برج محکمی است، اما زیربنای ضعیف آن باعث می شود تا با یک برخورد صاعقه به پایین بیفتد. مخفف آرمان ها و اهدافی است که بر پایه های نادرست بنا شده اند. رعد و برق استعاره ای از انفجار غیرمنتظره الهام و بینش است که منجر به پیشرفت یا مکاشفه می شود. از بالای ساختمان وارد می‌شود و تاج را برمی‌دارد، که نشان‌دهنده ورود انرژی از طریق چاکرای تاج از کیهان است.
علیرغم ناآگاهی آنها از آنچه هنگام سقوط با آنها روبرو می شود، افراد ناامیدانه در تلاش هستند تا از ساختار سوزان خارج شوند. 12 علامت زودیاک و 10 نقطه درخت زندگی با 22 شعله که آنها را احاطه کرده اند نشان داده شده اند که نشان می دهد همیشه وحی الهی حتی در میان مصیبت وجود دارد. هرج و مرج و ویرانی با کارت تاروت برج نشان داده می شود. این کارت اصلی آرکانا است که نشان دهنده تغییرات ناگهانی و آشفتگی است. این تغییر اغلب اجتناب ناپذیر، ترسناک و دگرگون کننده است. یک حادثه وحشتناک برج ممکن است مانند زندگی شما باشد که توسط یک بمب اصابت کرده است. شما نمی دانید که چگونه از آن عبور خواهید کرد، اما خواهید توانست.


حتما بخوانید: معنی کارت ماه در تاروت


بعداً متوجه می‌شوید که اگرچه گذراندن آن سخت بود و نمی‌خواستید آن را برای بزرگترین دشمنتان ببینید، اما به شکل دادن به آنچه امروز هستید کمک کرد. یکی از مزیت‌های برج این است که بسیاری از آسیب‌هایی که ایجاد می‌کند متوجه چیزهایی است که بر اساس فرضیات و اصول اشتباه یا با امیدها و خواسته‌های غیرمحتمل ساخته شده‌اند. از جنبه مثبت، این کارت تاروت اصلی آرکانا همیشه ویرانی ایجاد می کند که به دنبال آن بازسازی و خلاقیت است. از سوی دیگر، برج می‌تواند نشانه‌ای از رویدادهای غم‌انگیز، آسیب‌زا یا تغییردهنده زندگی باشد، اما نه محدود به، مرگ یکی از عزیزان، طلاق، یک شکست بد و غیره.

معنی کارت تاروت برج

معنی کارت برج عمودی در تاروت کبیر

هنگامی که کارت برج در خواندن تاروت می آید، منتظر اتفاقات غیرمنتظره، از جمله تغییرات قابل توجه، تحول، ویرانی و آشفتگی باشید. این ممکن است یک جدایی، مرگ یکی از عزیزان، خرابی مالی، مشکلات سلامتی، یک فاجعه طبیعی، از دست دادن شغل یا هر تجربه آسیب زا دیگری باشد که از نظر جسمی، فکری و روحی دچار لرزش شود. شما نمی توانید از آن اجتناب کنید. تغییر در راه است تا همه چیز را خراب کند، آشفتگی ایجاد کند و همه چیز را در مسیر خود خراب کند، اما به من اعتماد کنید، همه چیز برای شما بهترین است. وقتی احساس امنیت و آرامش می کنید، یک لحظه اوج فرا می رسد و شما را از پا در می آورد.

دروغ ها و هذیان هایی که شنیده اید با یک پیچ و تاب از وضوح و درک از بین می روند و حقیقت در نهایت می درخشد. ممکن است متوجه شوید که وجود خود را بر پایه‌های متزلزلی مانند فرضیات نادرست، توهمات، دروغ‌های آشکار و غیره ساخته‌اید. این درک ممکن است باعث شود که دنیای شما در مقابل شما به شکلی فرو بریزد که هرگز نمی توانستید پیش بینی کنید. هر چیزی که باور داشتید درست است نادرست است. اکنون مطمئن نیستید که چه چیزی واقعی است و چه چیزی جعلی است و همچنین به چه چیزی ممکن است اعتماد کنید و به چه چیزی نباید اعتماد کنید. وقتی باورهای اساسی شما زیر سوال می رود، این ممکن است فوق العاده گیج کننده و نگران کننده باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت ستاره در تاروت کبیر


اما با گذشت زمان، متوجه خواهید شد که ایده های قبلی شما بر اساس فرضیات نادرست بنا شده اند و عقاید فعلی شما تصویر دقیق تری از واقعیت هستند. اجازه دادن به این ساختار که خود تخریب شود به شما امکان می دهد دوباره بسازید و دوباره تمرکز کنید که عاقلانه ترین اقدام است. بیایید با آن روبرو شویم وقتی با کارتی مانند برج روبرو می شوید، مجبور می شوید هرج و مرج و ویرانی را بپذیرید، مهم نیست که چقدر دردناک یا ناخوشایند باشد. تغییر در این سطح چالش برانگیز است، اما باید ایمان داشته باشید که همه چیز به دلیلی رخ می دهد‌. روح شما به لطف این نابودی می تواند پیشرفت کند.

تعبیر کارت برج در فال تاروت در زمینه عشق و روابط (مستقیم)

اگر در یک رابطه هستید و کارت تاروت عاشقانه را می‌خوانید، برج ممکن است نشانه‌ای از جدایی یا طلاق باشد. همچنین ممکن است استعاره ای باشد از اینکه شما یا شریک زندگیتان – یا هر دو – تجربه ای سخت یا وحشتناک را پشت سر می گذارید که رابطه شما را تا مرز شکست می کشد. اگر می خواهید رابطه شما در این حادثه برج تحمل کند، باید برای حمایت از یکدیگر و حفظ یک خط ارتباط باز تلاش کنید. برج به شما هشدار می دهد که اگر شراکت شما این آشفتگی را تحمل کند، دستخوش تغییرات اساسی شده است. از آنجایی که برج همچنین به معنای حذف ایده های نادرست است، این ممکن است لزوماً چیز وحشتناکی نباشد. در نتیجه، این رابطه ممکن است به طور اساسی تغییر کند اما با پایه ای قوی تر و صادقانه تر ظاهر شود.

یکی از سخت ترین چیزهایی که به عنوان یک رابطه تجربه خواهید کرد، رسیدن به آن است. اگر مجرد هستید، می توانید متوجه شوید که باید ناگهان با حقیقتی ناخوشایند درباره وضعیت مجردی خود روبرو شوید. اگر توانایی شما در ایجاد ارتباطات خوب توسط عذت نفس یا غرور مانع شده باشد، می تواند نشانه آن باشد که یک رویداد آشفته یا فاجعه آمیز نفس شما را در هم خواهد شکست. حتی در حالی که لذت بخش نخواهد بود، این شما را متواضع تر می کند و شانس شما را برای داشتن یک رابطه موفق و طولانی مدت در آینده افزایش می دهد. هنگام بیرون رفتن و ملاقات با افراد جدید، مهم است که از ایمنی خود آگاه باشید زیرا برج ممکن است نشانه تهاجم یا حمله نیز باشد. عاقل باشید و اقدامات ایمنی لازم را انجام دهید.

توضیحات کارت تاروت برج

تعبیر کارت برج در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

برج به شما هشدار می دهد که از نظر مالی مراقب پول خود باشید. برج ممکن است استعاره ای از ورشکستگی در وخیم ترین شکل آن باشد. از شرط بندی های خطرناک خودداری کنید. اگر هیچ پولی برای روز مبادا پس انداز نکرده اید، بهتر است همین الان شروع کنید زیرا ممکن است یک تحول مالی پیش بینی نشده در افق رخ دهد. شما باید مطمئن شوید که بلافاصله پول را تنظیم کرده اید. در بدترین سناریوی برج، فاجعه پیش‌بینی می‌شود و این موضوع از نظر پولی نیز صادق است. غافلگیری ممکن است باشد و باعث از دست رفتن سریع منابع شود.


حتما بخوانید: معنی کارت شیطان در تاروت کبیر


این موقعیت ها ممکن است به عنوان یادآوری برای شما عمل کنند تا یک شبکه پشتیبانی قوی ایجاد کنید و از چیزهایی که برای شما مهم هستند مراقبت کنید. با توجه به کارت برج قائم، با اشیای قیمتی خود، چه پول مراقبت های بهداشتی و چه برنامه های بازنشستگی، بیشتر متحمل ضرر می شوید تا سود. کارت برج عمودی در خواندن تاروت ممکن است نشان دهنده اتلاف منابع باشد. به جای استفاده از احتیاط، می‌توانید خریدهای تکانشی انجام دهید و بعداً متوجه شوید که آنچه به دست آورده‌اید آن چیزی نیست که می‌خواستید‌. سعی کنید بیشتر مراقب باشید. قبل از خرید بزرگ، در مورد محصول تحقیق کنید.

تعبیر کارت برج در فال تاروت در زمینه حرفه (ایستاده)

برج ممکن است نشان دهنده عدم ثبات شغلی در یک محیط حرفه ای باشد. این می تواند نشانه ای از اخراج شدن یا از دست دادن کار شما باشد. همچنین ممکن است تغییر قابل توجهی در موقعیت فعلی شما ایجاد کند، که باعث تنش ناخوشایند شما می شود و ممکن است چالش برانگیز باشد، اما در نهایت ممکن است منجر به موقعیت بهتر یا امنیت بیشتر شود. به عنوان مثال، کارفرمای شما ممکن است توسط شرکت دیگری خریداری شود، که در ابتدا می تواند نگرانی یا عدم اطمینان زیادی برای شما ایجاد کند، اما در نهایت می تواند منجر به موقعیت ایمن تر شود. حرفه شما ممکن است در حال حاضر تحت استرس زیادی باشد.

برج ممکن است نمایانگر از دست دادن ناگهانی شغل یا دستیابی به موقعیت جدیدی باشد که به دلیل افزایش غیرقابل پیش‌بینی وظایف، باعث خرابی می‌شود. فاجعه های محل کار ممکن است ناشی از عوامل خارجی مانند یک رئیس جدید یا همکار فوت شده باشد. حتی اگر همه چیز در حال حاضر ناراحت کننده باشد، مهم است به خاطر داشته باشید که این مشکلات کوتاه مدت ممکن است در نهایت منجر به آینده بهتری برای شما شود، مانند یک شغل بهتر یا یک محل کار آرام تر. بررسی کنید که می توانید خود را به وضوح بیان کنید و کلمات خود را با دقت انتخاب کنید. کارت تاروت اصلی آرکانا همچنین می تواند نشان دهنده شغلی باشد که هر از گاهی خسته کننده است. ممکن است تمرکز روی کارتان دشوار باشد زیرا خسته کننده است.


حتما بخوانید: کارت اعتدال در فال تاروت


تعبیر کارت برج در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

از ایمنی و رفاه خود آگاه باشید زیرا برج ممکن است به معنای یک بیماری یا تصادف ناگهانی در یک موقعیت بهداشتی باشد. هنگامی که همراه با کارت بارداری استفاده می شود، می تواند نشان دهنده بارداری دشوار، از دست دادن، سقط جنین یا مرده زایی باشد. برج همچنین می تواند نشانه ای از مسائل مربوط به سلامت روان باشد، که با توجه به اینکه تجربیات برج معمولاً شامل اضطراب شدید عاطفی است، منطقی است. اگرچه مشکلات سلامتی برج به هیچ وجه ساده نیستند، اما اغلب با زمان جوانی همراه هستند. اگر مشکلات سلامتی شما را وادار می کند تا در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید، سعی کنید با جریان حرکت کنید، زیرا ممکن است به بهترین شکل ممکن باشد. سعی کنید آنها را با روحیه ای شاد بپذیرید.

کارت برج طوفان قدرتمندی خواهد بود که خانه شما را مسطح می‌کند و تمام آنچه را که فکر می‌کردید امن بود در هم می‌شکند و نشان می‌دهد که زمین‌ها ضعیف‌تر از آنچه قبلاً تصور می‌کردید است. اگرچه در نتیجه این چرخش وحشتناک وقایع همچنان با درد، فقدان، غم، خشم و عدم اطمینان دست و پنجه نرم می‌کنید، اما می‌توانید خانه‌ای بهتر را روی پایه‌های محکم‌تر از خرابه‌ها بازسازی کنید. در یک محیط مذهبی، برج مخفف براندازی خرد متعارف است. این ممکن است یک بحران روحی شخصی یا نوعی رسوایی یا کشف باشد که باعث می شود کل جهان بینی خود را دوباره ارزیابی کنید.

 کارت تاروت برج

معنی کامل کارت تاروت برج معکوس و وارونه

به گفته کارت تاروت معکوس، ممکن است دوره بزرگی از آشفتگی را پشت سر بگذارید. برخلاف کارت برج صاف که در آن تغییر و تحول اغلب ناشی از عوامل بیرونی است و حتی ممکن است به شما تحمیل شود. در عوض، با کارت معکوس برج شما در حال تغییر و به چالش کشیدن اخلاقیات، اصول و اهداف اصلی خود هستید. همانطور که یک مسیر معنوی جدید پیدا می کنید، می توانید یک بیداری معنوی را تجربه کنید. می‌توانید متوجه شوید که دیگر قادر به حفظ مدل‌های قبلی نیستید و این باعث می‌شود افکار و نگرش‌های خود را در مورد مسائل مهم تغییر دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرد به دار آویخته شده در تاروت


یا در شرایط شدیدتر، ممکن است دچار یک بحران شوید. اگرچه ممکن است این لحظه نگران کننده باشد، به نتیجه ایمان داشته باشید و باور داشته باشید که همه چیز به بهترین نحو پیش خواهد رفت. برای تبدیل شدن به یک نسخه جدید و بهبود یافته از خود، شما در حال ایجاد تغییر و تحول هستید. برج (معکوس) ممکن است گهگاه نشان دهد که از ترس تغییر کارها را به تعویق می اندازید.

شما ممکن است انکار کنید که تغییر رخ می دهد. یا شاید همچنان به باورهای قدیمی خود پایبند باشید در حالی که می دانید دیگر برای شما درست یا مفید نیستند. حتی اگر نمی خواهید، باید این دوره تلاش را برای به دست آوردن بینش و پیشرفت در زندگی خود تحمل کنید و آگاه باشید که این تغییر تنها در صورتی مسیر خود را در زندگی شما بیشتر خواهد کرد که مخالفت خود را با آن حفظ کنید. کارت برج قطعا باعث تغییر و پیشرفت خواهد شد. مهم نیست که چقدر سعی کنید آن را رد یا پنهان کنید، از بین نمی رود.

تعبیر کارت برج معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و روابط

وقتی از برج وارونه استفاده می‌شود، ممکن است به این معنا باشد که اگرچه می‌دانید رابطه شما تقریباً از بین رفته است، اما به دلیل نگرانی از رنجی که ایجاد می‌کند، پایان دادن به آن را به تأخیر می‌اندازید. شما می توانید باور کنید که می توانید شکاف ها را بپوشانید، اما انجام این کار مانند بستن بانداژ روی زخم های گلوله است. باید با حقیقت روبرو شد و باید متوجه بود که نگه داشتن یک جسم آسیب دیده مانع از حرکت شما به سمت چیز بهتر می شود. برج معکوس به شما توصیه می کند که اگر به تازگی از یک رویداد  جان سالم به در برده اید، سعی نکنید وضیعت را به حالت قبلی خود بازگردانید. شما نمی توانید به عقب برگردید؛ رابطه شما تغییر کرده است.

شما باید تعیین کنید که آیا این تکرار جدید از رابطه خود را می خواهید. اگر مجرد هستید، برج معکوس ممکن است نشانه ای از این باشد که شما خوش شانس بودید که از یک اتحاد وحشتناک با فردی که ممکن است خشن و خطرناک بود اجتناب کنید. همچنین می تواند به این معنی باشد که شما از کنار آمدن با جدایی فاجعه بار یا ناخوشایند خودداری می کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت مرگ در تاروت


اگرچه ممکن است باور داشته باشید که این استراتژی ساده‌تر از تصدیق تجربیات گذشته‌تان است، اما در واقعیت، شما را از پیشروی در روابط عاشقانه‌تان باز می‌دارد. از فرار از هر چیزی که از آن اجتناب می کنید دست بردارید، هر چه می توانید از آن درس بگیرید و سپس با گذاشتن آن در خاطره ای که به آن تعلق دارد به آن پایان دهید.

برج (معکوس)

تعبیر کارت برج معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی 

برج معکوس از نظر پول نیز همین معنی را دارد. ممکن است نشان دهد که از یک فاجعه مالی اجتناب می کنید، اما همیشه به این معنی نیست که باید این کار را انجام دهید. به‌جای هل دادن مداوم یک تخته سنگ به بالای تپه‌ای شیب‌دار و همیشه زور زدن، می‌تواند ارزش این را داشته باشد که اجازه دهید هر اتفاق بدی رخ دهد تا بتوانید با آن کنار بیایید و به جلو بروید. به عنوان مثال، از دست دادن شغل خود ممکن است زمان  را برای راه اندازی کسب و کار خود فراهم کند، حتی اگر برای شما ترسناک، استرس زا و چالش برانگیز باشد.

اگر توانسته‌اید خود را از خطر اقتصادی دور کنید، کمی زمان بگذارید تا کمی آرامش پیدا کنید. برج (معکوس) ادعا می کند که پذیرش این واقعیت که باید اتفاقی بیفتد تا به شما اجازه پیشرفت بدهد، ممکن است ارجح باشد. به عنوان مثال، اگر با توانایی پرداخت بدهی خود در این سه ماهه به سختی از ورشکستگی فرار کردید، پذیرش وضعیت مخمصه خود و ثبت ورشکستگی برای شما در درازمدت می تواند ساده تر و بهتر باشد. یا اگر خانه‌ای خریدید که توانایی خرید آن را ندارید و پرداخت‌های وام مسکن شما را به سمت بدی سوق می‌دهد، فروش آن برای شما هوشمندانه‌تر است. در غیر این صورت، قبل از شروع دوباره در دفعه بعد، خطر این را دارید که برای همیشه فقط برای جلوگیری از یک فاجعه بجنگید.


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت کبیر


تعبیر کارت برج در فال تاروت در زمینه شغل

برج معکوس در یک محیط کاری ممکن است نشان دهد که شما ممکن است موقعیت خود را با وجود ناملایمات حفظ کنید. این ممکن است فقط نشانه ای باشد که شما از از دست دادن شغل خودداری می کنید. در نظر بگیرید که اگر سعی می کنید از چیزی که فکر می کنید یک فاجعه شغلی است اجتناب کنید و به جای اینکه احساس آرامش کنید، در نهایت احساس غمگینی یا نارضایتی می کنید، این نتیجه ممکن است واقعاً بهترین چیز برای شما نباشد. گاهی اوقات، خارج شدن از محیط آشنا ممکن است ما را تشویق کند تا چالش‌های خارق‌العاده‌ای را انجام دهیم که در غیر این صورت هرگز آن‌ها را امتحان نمی‌کردیم.

شما می توانستید در شرایط چالش برانگیز در محل کار استقامت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یکی از معدود افراد خوش شانسی باشید که اگر چندین اخراج در محل کار شما وجود داشته باشد، می تواند شغل خود را حفظ کند. این می‌تواند به شما احساس آرامش بدهد یا از طرف دیگر ممکن است مانع از انجام کار واقعی شما شود. کارت برج (معکوس) گهگاه کارتی است که هر یک از ما به آن نیاز داریم تا ما را از کما خارج کند و به ما انگیزه دهد که امنیت شغلی معمول را کنار بگذاریم. ممکن است به این فرصت نیاز داشته باشید تا ببینید چه چیز دیگری می تواند در دسترس شما باشد.

برج (معکوس)

تعبیر کارت برج در فال تاروت در زمینه سلامت

هنگامی که در زمینه سلامت استفاده می شود، برج معکوس ممکن است به این معنی باشد که شما می توانید از یک بیماری یا نشانه ای از یک بیماری غفلت کنید، به این امید که از بین برود. برای اینکه بالاترین فرصت را برای بهبودی به خود ارائه دهید، باید با این موضوع مقابله کنید. همچنین ممکن است به این معنی باشد که یک نگرانی سلامتی چیزی جدی است و شما را از یک موقعیت وحشتناک نجات می دهد. در هر صورت،اجتناب از مشکلات سلامتی شما کمکی نخواهد کرد. اگر تنبل بوده اید، بیدار شوید و ورزش را شروع کنید، حتی اگر کم باشد. ممکن است بدون ماشین به محل کار بروید، با سگ قدم بزنید، کشاورزی کنید یا حتی آن اتاق را زیبا کنید.

در یک زمینه معنوی، برج معکوس نشان می دهد که، اگرچه متوجه می شوید که اعتقادات طولانی مدت شما دیگر معتبر نیستند، اما همچنان در حال مبارزه برای رها کردن آنها هستید. شاید شما معتقد باشید که بدون چنین اعتقاداتی، مطمئن نیستید که در چه چیزی شرکت کنید. شاید شما تمایلی به به چالش کشیدن شرایط موجود ندارید، زیرا نگران انتقاد کسانی هستید که هنوز چنین عقایدی را حفظ می کنند. برای رفتن به جلو و کشف مسیر معنوی واقعی خود، باید با واقعیت ها روبرو شوید و آنچه را که به شما خدمت نمی کند رها کنید. اگرچه ساده نخواهد بود، اما تلاش در نهایت ارزشمند خواهد بود.


حتما بخوانید: معنی کارت عدالت در تاروت کبیر


کارت برج: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای یک کارت کشیدن کارت تاروت برج عبارتند از:

موقعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

معنی کارت تاروت برج معکوس

کارت تاروت برج برای زمان بندی

برج مفهوم مهمی است که اجرا شده است. ظرف یک تا چهارده روز بعد، ممکن است یک اتفاق رخ دهد. اگر سؤال شما در مورد زمان وقوع یک رویداد است، برج توصیه می کند که هر چیزی که آرزوی آن را دارید یا در مورد آن سؤال می کنید به مرور زمان محقق می شود. با این حال، سیل افزایش خواهد یافت، زیرا کارت یک فعالیت جاری را نشان می دهد که ثابت اما قوی است. همچنین بر حسب هفته ها یا اغلب در روزهای دهم، چهاردهم و هجدهم هر ماه محاسبه می شود.

سخن آخر

کارت برج اصلی آرکانا آزادی شما را برای شکوفایی در لحظه بدون نگرانی در مورد گذشته نشان می دهد، زیرا شما خود را از همه محدودیت ها دور کرده اید و متوجه شده اید که چه کسی هستید. به گفته کارت برج، قبل از انتشار در خارج، احساس شدید غم و اندوه از درون آغاز می شود. این حادثه ممکن است طی روزها یا هفته های آینده رخ دهد.


مقالات مرتبط: 

معنی کارت راهبه اعظم در تاروت

معنی کارت تاروت ملکه در تاروت

معنی کارت امپراطور در تاروت کبیراز
6
رای