معنی کارت عدالت در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Justice

معنی کارت عدالت در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Justice معنی کارت تاروت عدالت در تاروت؛ با تفسیر دقیق و کامل Justice، توضیحات کامل کارت تاروت عدالت عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق در سلام دنیا آشنا شوید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌ است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت عدالت در بین کارتهای تاروت یک کارت خنثی می باشد که نشان دهنده عقل و آگاهی، حقیقت و انصاف است، در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت عدالت در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Justice، توضیحات کامل کارت تاروت عدالت عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت عدالت (Justice) در تاروت

معانی کلیدی (عمودی): عدالت، انصاف، واقعیت، علیت، حقیقت، صداقت، کارما، پیامدها، مسئولیت پذیری، علت، معلول و قانون.

معانی کلیدی (معکوس): مسائل مربوط به انصاف، عدم مسئولیت، بی انصافی، فساد، عدم صداقت، تلافی، بی عدالتی، فرار از مسئولیت و عدم صداقت.

توضیحات کامل کارت عدالت در فال تاروت کبیر

کارت تاروت عدالت با عنوان دختر اربابان حقیقت است.شکل عدالت روی کارت با ترازو (نمایش سنتی عدالت) نشان داده شده است. به راحتی می توان عدالت را از عشق تشخیص داد. نشان او شمشیر و ترازو است. او مانند خواهرش لباس سبز می‌پوشد، اما سبزی سردتر از زمرد درخشان  است. آبی و سبز کم رنگ نیز با کارت تاروت عدالت مرتبط هستند. فقط با استفاده از رنگ های چشمک زن می توانیم ثبات و گرمای پنهان را کشف کنیم.


حتما بخوانید: آموزش خواندن کارت های تاروت


شکل عدالت بین دو ستون قرار گرفته است که نشان دهنده تعادل، قانون و ساختار هستند و شبیه به آنهایی هستند که کاهن اعظم و هیروفونت را قاب می کنند. یک ردای آزاد دور او را احاطه کرده است که نشان دهنده شفقت است.

او شمشیری را در دست راست خود نگه می دارد و تفکر منطقی و سازمان یافته ای را که برای اجرای مجازات مناسب لازم است نشان می دهد. شمشیر دولبه نشان می دهد که تصمیمات ما همیشه عواقبی دارد و به سمت بالا نشانه یک تصمیم محکم و قاطع است. ترازو در دست چپ (شهودی) او عینیت او را نشان می دهد و نشان می دهد که چگونه منطق باید با شهود متعادل شود. عدالت ردایی سرمه ای با مانتوی سبز و تاجی با مربع کوچکی بر روی آن می پوشد تا نشان دهنده افکار منظم باشد. همانطور که یک کفش کتانی سفید کوچک از زیر لباس او بیرون می زند، پیامدهای معنوی اعمال شما به ذهن متبادر می شود.

کارت تاروت عدالت نشان دهنده حقیقت، عدالت و حاکمیت قانون است. همانطور که او روی صندلی خود دراز می کشد، ترازو در دست چپ او نشان می دهد که چگونه شهود و منطق باید در کنار هم وجود داشته باشند. او به عنوان نمادی از عینیت، شمشیری دو لبه در دست راست خود دارد. مربع روی تاج او نمادی از نیاز او به وضوح ذهنی برای اجرای عدالت است. پشت سر او یک شنل بنفش و چند ستون خاکستری بلند است. او پنجه یک کفش سفید را از زیر شال قرمزش که به هم بسته است نشان می دهد. این به عنوان یک یادآور معنوی عمل می کند که آنچه او می دهد نتیجه اعمال آنهاست.

توضیحات کارت تاروت عدالت

معنی کارت تاروت عدالت عمودی

کارت عدالت نشان دهنده حاکمیت قانون، انصاف، عدالت و حقیقت است. شما مسئول اعمال خود هستید و عواقب آن را متحمل خواهید شد. اگر اعمال شما مطابق با خود برتر شما و به نفع دیگران باشد، نباید نگران باشید. در غیر این صورت، شما فراخوانده می شوید و مسئولیت اعمال خود را می پذیرید. اگر در این مورد عصبی هستید، به خاطر داشته باشید که کارت عدالت آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. علیرغم اینکه ممکن است کاری انجام داده باشید که پشیمان شده اید، این کارت نشان می دهد که با شما منصفانه و بدون تعصب رفتار می شود. شفقت و درک همراه با عدالت است.


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت


برای پذیرفتن اشتباهات خود آماده شوید و مسئولیت نتایج را بپذیرید. کارت عدالت نشان می دهد که در صورت پیگیری، عدالت اجرا می شود. ممکن است درگیر یک پرونده قضایی باشید یا منتظر نتیجه از یک نهاد حاکم یا سازمان دیگری باشید. به زودی تصمیم گیری خواهد شد. هیچ محاکمه مجدد یا شانس دومی با کارت عدالت قائم وجود ندارد. پس از صدور حکم، باید آن را بپذیرید و ادامه دهید.

عدالت اساساً در جستجوی حقیقت است. همانطور که عمیق تر در واقعیت خود کاوش می کنید، متوجه خواهید شد که همه چیز پیچیده تر از آن چیزی است که در ابتدا فکر می کردید. مراقب آنچه که معتقدید باشید  و همچنین دنبال آنچه که عادلانه و اخلاقی می دانید باشید. ممکن است آنقدرها هم که فکر می‌کنید آسان نباشد، پس آماده باشید تا خود و جنبه‌های جدیدی از جهان بینی خود را کشف کنید.

تعبیر کارت عدالت در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

مجرد هستید و به خواندن تاروت علاقه دارید، عدالت ممکن است به شما پیشنهاد کند که با فردی در زمینه حقوقی (قاضی، وکیل، منشی حقوقی و غیره) رابطه برقرار کنید. اگر با صداقت و مهربانی به دیگران خدمت کرده اید، اما در روابط با شما خوب رفتار نشده است، عدالت در خواندن تاروت عاشقانه می تواند نشان دهنده این باشد که این عدم تعادل با شریک عاشقی که شما سزاوار ورود به زندگی خود هستید، ترمیم خواهد شد. همچنین ممکن است به این معنی باشد که کسانی که با شما بدرفتاری کرده اند، پاسخگو خواهند بود.

اینکه عدالت یک نشانه خوب یا بد برای یک رابطه است، در نهایت با نحوه رفتار شما و همسرتان تعیین می شود. اگر در رابطه خود هم صمیمانه و هم با اخلاق باشید، از مزایای آن به شکل هماهنگی بیشتر یا تعهد قوی تر بهره مند خواهید شد. می تواند نشان دهنده عقد ازدواج باشد. اما عدالت می گوید که اگر هر یک از شما تقلب کرده یا صادق نباشید، حقیقت آشکار می شود و شخص نادرست تاوان اعمال خود را خواهد داد.

از آنجایی که عدالت در مورد کارما است، اگر سخت کار کرده باشید، عشق سر راه شما قرار خواهد گرفت. اگر با دیگران مهربان بوده اید، روابط شما این را منعکس خواهد کرد. اگر مجرد بوده باشید، به دلیل شخصیت دوست داشتنی و خوش بینتان، مردم شما را جذاب تر می یابند.

توضیحات کارت تاروت عدالت

تعبیر کارت عدالت در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

توانایی ما در مدیریت امور مالی، توانایی ما برای داشتن یک زندگی متعادل را تعیین می کند. کارت تاروت عدالت نشان دهنده استراتژی مورد استفاده در یک موقعیت خاص است.اگرچه کارت وضعیت مالی شما را نشان نمی دهد، اما نحوه مدیریت پول را توضیح می دهد و پیامدهای بلندمدت را پیش بینی می کند. همه روابط تجاری شما باید منصفانه باشد. این امر برای آینده مالی شما خوشبختی به همراه خواهد داشت. سازگاری امروز بعدا نتیجه خواهد داد.

عدالت به عنوان یادآوری است که اگر با پول و تجارت شرافتمندانه رفتار کنید، از نظر مالی پاداش خواهید گرفت و می تواند به شما نشان دهد که چگونه کتاب های خود را متعادل کنید. اگر مایلید در کاری شانس بیاورید، این کارت یک فال نیک است.


حتما بخوانید: معنی کارت قدرت در تاروت


این کارت به عنوان یادآوری برای صادق بودن و عادل بودن در تمام معاملات مالی شما است. بین خواسته های خود و دیگران و همچنین آنچه می گیرید و پیشنهاد می کنید تعادل را حفظ کنید. اگر همه چیز را متعادل نگه دارید، وضعیت مالی شما باید خوب باشد.

تعبیر کارت عدالت در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی)

هنگامی که عدالت در یک محیط حرفه ای رخ می دهد، به عنوان یادآوری اهمیت ایجاد تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای شما عمل می کند. به خاطر داشته باشید که به اندازه کافی برای تنهایی وقت بگذارید. شغل یک فرد بسیار مهم است. همه باید از نظر مالی خودکفا باشند و جاه طلبی چیز بدی نیست. در نظر بگیرید که چند نفر هنگام مرگ به خود می گویند: "کاش زمان بیشتری را در محل کار می گذراندم." در حالی که در حال ایجاد و حفظ شغلی هستید که به آن افتخار می کنید، فراموش نکنید که برای افراد و چیزهایی که برایتان مهم هستند، وقت بگذارید.

اگر درگیر مسائلی در محل کار بوده اید، کارت عدالت می تواند نشان دهد که اگر در معاملات خود صادق و منصف بوده اید، همه چیز باید به نفع شما پیش برود. اگر این مورد در مورد شما صدق نمی کند، این کارت می تواند به عنوان یک یادآوری ساده باشد که همیشه محترمانه رفتار کنید و مسئولیت اعمال خود را بپذیرید، حتی اگر اشتباه کنید. مردم به خاطر صداقت و تعهد شما به حقیقت احترام می گذارند و به شما اعتماد می کنند، حتی اگر گاهی ترسناک باشد. حرفه شما می تواند پیشرفت کند اگر اخلاقی و مسئولانه عمل کنید.

کارت عدالت

تعبیر کارت عدالت در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

عدالت به عنوان یادآوری است که اگر با پول و تجارت شرافتمندانه رفتار کنید، از نظر مالی پاداش خواهید گرفت و می تواند به شما نشان دهد که چگونه کتاب های خود را متعادل کنید. اگر مایلید در کاری شانس بیاورید، این کارت یک فال نیک است.


حتما بخوانید: معنی کارت ارابه در تاروت


کارت تاروت عدالت در مورد سلامتی و معنویت کاملاً واضح است. عدالت بر پایه تعادل در همه جنبه های زندگی بنا شده است. آیا آنطور که باید از خود مراقبت می کنید؟ اصطلاح "خودمراقبتی" به قدری بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته است که بسیاری از ما با دیدن آن حتی آن را تشخیص نمی دهیم. با این حال، مهمترین وظیفه مراقبت از بدن، ذهن و روح خود است.

اگر در این ایده غرق شدید یا مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، با احتیاط ادامه دهید. سه هدف را در نظر بگیرید، با احتیاط به سمت هر یک حرکت کنید، تا قبل از اینکه متوجه شوید همه چیز در تعادل خواهد بود. اگر مشکلات سلامتی داشته اید، عدالت ممکن است به شما بگوید که تعادل ندارید، که ممکن است عاملی برای این مشکلات باشد. همچنین از زیاده روی در هر زمینه ای از زندگی شما جلوگیری می کند. اعتدال ضروری است.

معنی کامل کارت تاروت عدالت معکوس یا وارونه

عدالت معکوس ممکن است به این معنی باشد که شما از نظر اخلاقی آگاه هستید که کاری که انجام داده اید اشتباه بوده است. شما دو انتخاب دارید: آن را پنهان کنید و امیدوار باشید کسی متوجه نشود، یا با اشتباهات خود روبرو شوید و برای اصلاح مشکل اقدام قاطعانه انجام دهید. ممکن است دیگران آن را نادیده گرفته باشند. هر چیزی که به نظر شما درست است را انتخاب کنید زیرا عواقب تصمیم شما بر وجدان شما خواهد بود.

به گفته عدالت معکوس، ممکن است شما آماده پذیرش مسئولیت کامل اعمال خود نباشید و با سرزنش دیگران سعی کنید فرار کنید. ناتوانی شما در بالا رفتن از نگرانی ها و منیت های خود مانع از دیدن تصویر بزرگتر می شود. هم خودت رو گول میزنی و هم دیگران رو. با هدف شناسایی مناطقی که می توانید مسئولیت را بر عهده بگیرید، وضعیت خود را دوباره بررسی کنید. بعد از اینکه اشتباه خود را پذیرفتید، تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا همه چیز را درست کنید. شما قادر خواهید بود تصمیمات بهتری بگیرید و در نتیجه این کار عاری از هرگونه گناه یا شرم شوید.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در تاروت


اگر قرار است تصمیم مهمی بگیرید که بر دیگران تأثیر بگذارد، در نظر بگیرید که آیا سوگیری یا پیش داوری هایی دارید که ممکن است به طور غیرمنصفانه بر تصمیم شما تأثیر بگذارد. برای تصمیم گیری آگاهانه یا افشای نظرات مغرضانه خود، ممکن است نیاز به جمع آوری حقایق بیشتری داشته باشید.اگر در وضعیت حقوقی هستید، ممکن است نگران نتیجه ناعادلانه باشید یا حکم را به چالش بکشید و روند قانونی را زیر سوال ببرید. ممکن است مشکلاتی در قانون یا چیز دیگری وجود داشته باشد که مانع اجرای عدالت شود.

معنی کارت تاروت عدالت معکوس

تعبیر کارت عدالت معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه

اگر در یک رابطه عاشقانه هستید،کارت عدالت معکوس می‌تواند نشانه‌ای قوی باشد که نشان می‌دهد شما به دلیل دروغگویی یا تقلب در معرض نمایش قرار می‌گیرید. در نتیجه، اگر در رابطه خود دروغ گفته اید یا خیانت کرده اید، باید منتظر عواقب جدی باشید. با استفاده از این برگ برنده اصلی آرکانا در خواندن تاروت، ممکن است متوجه شوید که هر گونه اختلافی که با شریک زندگی خود دارید برای همیشه باقی می ماند. همچنین می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که احساس نمی‌کنید در رابطه با شما منصفانه یا برابر رفتار می‌شود. قبل از قضاوت در مورد شریک زندگی خود، سهم خود را در رابطه در نظر بگیرید. در نظر بگیرید که آیا عادلانه است که همه تقصیرها را به گردن شریک زندگی خود بیندازید یا خیر.

حتی اگر فکر می‌کنید که مقصر مسائل رابطه نیستید، باید تلاش کنید تا از این تجربه درس بگیرید. به یاد داشته باشید که ما معیارهایی را برای رفتار دیگران با ما تعیین می کنیم و آنچه را که تحمل می کنیم، پس می گیریم. اگر مجرد هستید،کارت معکوس عدالت ممکن است نشان دهد که، حتی اگر فکر می کنید برای رابطه ای که لیاقتش را دارید آماده اید، وقت نگذاشته اید تا درس هایی را که باید از روابط قبلی بیاموزید تا ادامه دهید. از تکرار اشتباهات مشابه خودداری کنید همچنین می تواند نشانه ای از عدم تعادل در روابط خود باشد که می تواند دلیل شکست آنها باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت عشاق در تاروت 


وقتی با کسی ملاقات می کنید، سعی کنید بین زندگی عاشقانه و مستقل خود تعادل برقرار کنید. این به روابط شما اتاق تنفسی می دهد که برای رشد نیاز دارند. اگر عدالت برعکس شده باشد، می تواند به این معنی باشد که شما اکنون هزینه رفتار ناخوشایند خود با روابط قبلی را می پردازید. همه در هیجان اولیه یک رابطه جدید غرق شده اند، اما مراقب باشید خود را به طور کامل گم نکنید!

تعبیر کارت عدالت معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی

از نظر مالی، از شرط‌بندی‌ها یا سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز اجتناب کنید، زیرا ظاهر این کارت بعید است که برای شما خوش شانسی به همراه داشته باشد. ممکن است نشان دهنده بی عدالتی مالی باشد. بنابراین، در حال حاضر هنگام برخورد با هر کسی که پول دارد بسیار احتیاط کنید. ممکن است قابل اعتماد نباشند.

وقتی کارت عدالت در خواندن شما برعکس می شود، نشان دهنده عدم صداقت مالی است. قبل از افشای اطلاعات مالی خود به کسی، مطمئن شوید که آنها قابل اعتماد هستند. اگر مشکلات مالی داشته اید، کارت عدالت در معکوس ممکن است نشان دهنده امتناع از پذیرش مسئولیت وضعیت شما باشد. اگرچه ممکن است ناخوشایند به نظر برسد، اما پذیرش مسئولیت یک موقعیت دشوار می تواند رهایی بخش باشد.


حتما بخوانید: معنی کارت جهان در تاروت


موضع معکوس کارت تاروت عدالت نشان دهنده جانبداری و سفتی است. در نتیجه نشانه مالی خوبی نیست. هنگام سرمایه گذاری یا متحمل شدن هزینه های اضافی، احتیاط کنید. کارت سرمایه گذاری را رد نمی کند. بلکه بر اهمیت انجام هر کاری دقیقاً همانطور که در کتاب ها نوشته شده است تأکید می کند. به وضعیت مالی خود توجه دقیق داشته باشید.

کارت تاروت عدالت

تعبیر کارت عدالت معکوس در فال تاروت در زمینه شغل

عدالت معکوس ممکن است نشان دهنده این باشد که در محل کار با شما رفتار ناعادلانه ای می شود. شاید مردم شما را مسئول عیوب خود می دانند. شاید شما فکر می کنید که کسی قصد دارد شما را نابود کند. هر شرایطی که باشد، خیلی سریع واکنش نشان ندهید. بهتر است احتیاط کنید و با موقعیت منطقی برخورد کنید. برای رویارویی با مجرمان عجله نکنید زیرا بعید است که در هیچ بحثی برنده شوید زیرا عدالت برعکس عمل می کند. اگر در زندگی حرفه‌ای‌تان عملکردی شرافتمندانه نداشته‌اید، اگر عدالت معکوس شود، ممکن است اعمال‌تان به سراغتان بیاید. این می تواند نشانه ای از فساد تجاری باشد.

به جای تلاش برای جلوگیری از عواقب، دستان خود را بالا ببرید و مسئولیت اعمال خود را بپذیرید. در نتیجه احترام بیشتری به دست خواهید آورد. هنگامی که این کارت اصلی ارکانا در خواندن شما ظاهر می شود، از تمرکز بیش از حد بر روی زندگی حرفه ای یا شخصی خود اجتناب کنید. عدالت معکوس همچنین می تواند نشان دهنده عدم تعادل کار/زندگی بیشتر از کارت قائم باشد.

این امکان وجود دارد که اکنون با شرایط کاری ناعادلانه روبرو هستید. این می تواند شامل پذیرفتن مسئولیت اشتباهات دیگران یا مدارا کردن با شخص دیگری باشد که تلاش می کند کار شما را بی اعتبار کند. با وجود وسوسه، مبارزه با آتش فقط وضعیت را تشدید می کند. با انصاف، عقلانیت و صراحت به این مشکل برخورد کنید. با عدالت معکوس، می توانید متوجه شوید که مبادلات پرتنش ممکن است منجر به سرزنش شما شود. این کارت گاهی اوقات نشان می دهد که شما در کار خود کاملاً صادق نبوده اید. این می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند یا می تواند شما را در شب بیدار نگه دارد و فکر کنید که اتفاق دیگر چه زمانی می افتد.

تعبیر کارت عدالت معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت 

عدالت معکوس یک بار دیگر نیاز به تعادل را نشان می دهد، اما این بار نشانه قوی تری است که عدم تعادل ممکن است منجر به مشکلات سلامتی شود. سعی کنید زمان خودمراقبتی را برنامه ریزی کنید و زیاده روی نکنید.عدالت وارونه نشانگر قوی‌تری از عدم تعادل است که می‌تواند منجر به مشکلات سلامتی شود تا عدم تعادل در زمینه سلامت. سعی کنید از خودتان مراقبت کنید و زیاده روی نکنید.


حتما بخوانید: معنی کارت احمق در تاروت


کارت عدالت: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید مستقیماً به اصل مطلب بروید و پاسخ های سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج برای کشیدن یک کارت در کارت تاروت عدالت:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت عدالت: کشیدن یک کارت

کارت عدالت برای زمان بندی

کارت عدالت به شما دستور می دهد به زمانی که دیگران وقایع و نقش آنها را برای شما بازگو می کنند، به دقت توجه کنید. نیازی به انتقاد نیست. وظیفه شما مشاهده کردن، توجه دقیق، مشارکت کامل و حفظ خونسردی خود در جریان درام است.

وقتی می بینید که مردم چگونه خودشان را توصیف می کنند، درک شما فراتر از آن چیزی است که می شنوید. با استنباط نکات و استنباط های ظریف، حقایقی را خواهید آموخت که به شما امکان می دهد تصمیمی آگاهانه و دقیق بگیرید. به گفته عدالت، یک رویداد مهم ممکن است ظرف 30 روز آینده رخ دهد. کارت عدالت بین دو تا سه ماه ظاهر می شود و نفوذ طولانی و قدرتمندی دارد (حتی یک سال و نیم).

سخن آخر

هنگام کشیدن یک کارت حتی اگر همه چیز طبق برنامه شما پیش نمی رود، نباید امید خود را از دست بدهید و بهترین چیزی را که می توانید نشان دهید.


مقالات مرتبط: 

معنی کارت راهبه اعظم در تاروت

معنی کارت برج در تاروت

معنی کارت امپراطور در تاروت

معنی کارت خورشید در تاروتاز
5
رای