معنی کارت مرگ در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Death

معنی کارت مرگ در تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Death معنی کارت مرگ در فال تاروت کبیر؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Death، آموزش توضیحات کامل کارت تاروت مرگ عمودی، معکوس و وارونه در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق سلام دنیا بخوانید.

تاروت از یک سری کارت هایی تشکیل شده است که گاها جنبه تفریح و فالگیری دارد، کارتهای بازی احتمالاً از قاهره در اواخر قرن 14 وارد اروپا شده‌است و رفته رفته به سراسر دنیا راه یافته است، کارت مرگ در تاروت نمایانگر یک دگرگونی بزرگ، حرکت می باشد که در این مطلب از سلام دنیا درباره معنی کارت مرگ در تاروت؛ تفسیر دقیق و کامل کارت Death ، توضیحات کامل کارت تاروت مرگ عمودی و معکوس در زمینه سلامتی، حرفه، مال و عشق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

معنی کارت تاروت مرگ

معانی کلیدی (راست): دگرگونی، پایان، تغییر، گذار، رها کردن، رهاسازی.

معانی کلیدی (معکوس): ترس از تغییر، تکرار الگوهای منفی، مقاومت در برابر تغییر، رکود، پوسیدگی.

توضیحات کامل کارت تاروت مرگ در فال تاروت کبیر

پیام آور مرگ، که با اسکلت سوار بر اسبی سفید و زره سیاه پوشیده شده است، در کارت مرگ دیده می شود. زره نشان دهنده شکست ناپذیری و آگاهی از این است که مرگ بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد رخ خواهد داد. اسکلت نماد بخشی از بدن است که تا مدت ها فراتر از زندگی دوام می آورد. اسب نشانه پاکی و نشان دهنده قدرت است، اما رنگ تیره آن با غم و اندوه و معما همراه است.کارت مرگ یک پرچم سیاه با یک گل رز سفید با پنج گلبرگ به اهتزاز در می‌آورد که نشان دهنده زیبایی، پاکی و جاودانگی است و همچنین عدد پنج که مخفف تغییر است. این تصاویر در کنار هم نشان می دهد که مرگ بسیار فراتر از انقضای زندگی است. مرگ در مورد تغییرات و دگرگونی ها و تولد دوباره، پایان ها و شروع های جدید است.


حتما بخوانید: آموزش کامل خواندن کارت های تاروت


یک زن جوان، یک بچه و یک اسقف به تصویر سلطنتی اسکلت التماس می‌کنند تا از آنها در امان بماند در حالی که به نظر مرده روی زمین افتاده است. با این حال، همانطور که همه می دانیم، مرگ به هیچ کس رحم نمی کند. در پس‌زمینه، یک قایق در امتداد رودخانه شناور دیده می‌شود که کشتی‌های اسطوره‌ای را تداعی می‌کند که متوفی را به زندگی پس از مرگ می‌بردند. حتی در حالی که بسیاری از مردم کارت تاروت مرگ را با مرگ فیزیکی مرتبط می‌دانند، همیشه اینطور نیست. به عنوان یک قاعده کلی، یک خواننده تاروت هرگز نباید مرگ (یا نتایج بیماری ها یا بارداری) را پیش بینی کند.

این غیراخلاقی است. جدای از پیامدهای اخلاقی، کارت تاروت مرگ اغلب نشان دهنده دوره رشد معنوی، گذار و آغازهای جدید است – نه مرگ واقعی! مرگ می تواند افراد را به شیوه های دشوار، پیش بینی نشده، ناگهانی یا حتی آسیب زا تحت تأثیر قرار دهد، اما به آنها روح تازه ای نیز می بخشد. بهترین اقدام این است که سعی نکنید با تغییری که کارت مرگ تاروت ایجاد می کند مبارزه کنید زیرا انجام این کار فقط تغییر را ناراحت کننده و سخت می کند. در عوض سعی کنید اصلاح را بپذیرید.

توضیحات کارت تاروت مرگ

کارت تاروت مرگ (عمودی)
معنی کارت تاروت مرگ عمودی

از بین تمام کارت های تاروت، مرگ احتمالاً یکی از کارت های است که مردم بیشتر از آن می ترسند و اشتباه می کنند. اکثر افراد وقتی حتی نام کارت را ذکر می کنید وحشت می کنند. آروم باش! یکی از سودمندترین کارت های موجود در عرشه، کارت مرگ است. کارت مرگ نمایانگر پایان مرحله یا عنصر مهمی از وجود شماست که متوجه می‌شوید پس از مکث و تأمل با مرد حلق آویز دیگر کار نمی‌کند و فضایی را برای چیزی بسیار با ارزش‌تر و مهم‌تر باز می‌کند. برای باز کردن در دیگری، در اول باید بسته شود. شما باید گذشته را پشت سر بگذارید و راه هایی را برای استفاده از فرصت ها و فرصت های تازه آماده کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت عدالت در تاروت کبیر


اگرچه در ابتدا ممکن است سخت باشد، اما به سرعت متوجه خواهید شد که چقدر مهم است و چگونه پتانسیل بازسازی و تغییر را دارد. اگر از پذیرفتن این اهداف ضروری امتناع کنید، ممکن است از نظر جسمی و عاطفی درد داشته باشید، اما اگر از تخیل خود برای تصویر کردن سناریوی متفاوتی استفاده کنید، امکان شکل گیری الگوهای مثبت بیشتری را فراهم می کنید. مرگ دوره مشابهی از تغییر و گذار عمیق را به تصویر می کشد. برای استقبال از جدید، باید خود را تغییر دهید و از شر کهنه خلاص شوید. هر تغییری در زندگی شما باید به عنوان یک نیروی مفید، پاک کننده و دگرگون کننده پذیرفته شود. ممکن است پس از عبور و حذف عناصر محدود کننده، تجربه گسترده تر و رضایت بخش تر از زندگی امکان پذیر باشد.

یک تغییر ناگهانی و غیرمنتظره موضوع کارت مرگ است. همه را تحت تأثیر قرار می دهد. همین امر در مورد تغییر اساسی صرف نظر از فردی که هستید، چقدر ثروت دارید، در هر کجا که زندگی می کنید، یا رنگ پوست شما صدق می کند. بنابراین کارت مرگ می تواند به عنوان یک هشدار در نظر گرفته شود که ممکن است در پی تغییرات عمیق احساس کنید که در دام افتاده اید و قادر به فرار از عواقب آن نیستید. علیرغم ناخوشایند و دردناک بودن این تحول، هر تغییر قابل توجهی ممکن است با چندین شوک پیش بینی نشده همراه باشد که منجر به فرصت ها و مزایای جدید می شود.

کارت تاروت مرگ

تعبیر کارت مرگ در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (عمودی)

مرگ در زمینه تاروت عاشقانه ممکن است نشان دهنده این باشد که شما یا همسرتان به ارتباطی چسبیده اید که کار نمی کند یا به عادت های قدیمی که مانع از پیشرفت رابطه شما می شود، می چسبید. مرگ پیامی است که خواه ناخواه همه چیز تغییر خواهد کرد. یا تغییر را می پذیرید یا می توانید با آن مبارزه کنید. کارت اصلی تاروت ممکن است نشان دهد که شما و همسرتان باید تنظیمات قابل توجهی انجام دهید و اگر رابطه شما خوب نشد، عادات یا نگرانی های قدیمی را کنار بگذارید. همچنین ممکن است نشان دهد که بهتر است بعضی  چیزها را حذف کنید. مشکلات ریشه‌ای که کارت مرگ قصد دارد حل کند می‌تواند دردناک باشد. در چنین سناریویی، مشاوره رابطه می تواند چیزی باشد که می خواهید به آن فکر کنید.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت کیمیاگر در تاروت


نتیجه بستگی به این دارد که شما و همسرتان هر دو برای پذیرش این گذار آماده باشید و واقعاً بخواهید این ارتباط ادامه یابد زیرا به همدیگر احترام می گذارید به جای اینکه می ترسید بخشی از رابطه نباشید. کارت تاروت مرگ ممکن است نشان دهنده یک تغییر غیرمنتظره باشد، مانند نامزدی یا بارداری ناگهانی. این تغییرات همچنین می تواند برای یک رابطه عالی باشد. اگر مجرد هستید، کارت مرگ ممکن است نشانه ای باشد که می خواهید ایده آل ها، مشکلات یا رفتارهای قدیمی را که دیگر به دردتان نمی خورد کنار بگذارید. این تغییر را بپذیرید زیرا منجر به عشق جدیدی در زندگی شما می شود.

تعبیر کارت مرگ در فال تاروت در زمینه امور مالی (عمودی)

هنگامی که مرگ (عمودی) در موقعیتی ظاهر می شود که شامل پول است، می توانید کاهش ناگهانی درآمد یا ضرر مالی را مشاهده کنید. اگر این اتفاق افتاد، اجازه ندهید که شما را پایین بیاورد. این شما را به مسیری سازنده می برد و از آن دانش کسب خواهید کرد. اگر از مشکلات مالی رنج می برید بیخیال نشوید. در عوض، اصلاحات لازم را انجام دهید و به پیشرفت در جهت مطلوب ادامه دهید. اگر پول محدود است، به بازگشت به اصول اولیه فکر کنید و شب های دنج با دوستان نزدیک را جایگزین شب های گران قیمت کنید و در نظر داشته باشید که در صورت ایجاد تغییرات مناسب، مشکلات مالی در نهایت برطرف خواهد شد.

کارت تاروت مرگ نشان دهنده ضرر است، بنابراین شما متأسفانه ممکن است شاهد کاهش منابع اقتصادی خود باشید. این بازه زمانی همچنین ممکن است باعث تغییر در ارزش‌های شما و نحوه مدیریت مالی‌تان شود. درس هایی که از این تجربه می گیرید می تواند به شما کمک کند تا در نحوه مدیریت منابع خود و تعیین آنچه برای شما ضروری است، تنظیمات معنوی و عملی ایجاد کنید. این کارت به عنوان یک یادآوری عمل می کند، صادقانه، عادلانه و منصفانه در تمام معاملات مالی شما. بین خواسته های خود و دیگران و همچنین آنچه می گیرید و پیشنهاد می کنید تعادل را حفظ کنید. اگر همه چیز را متعادل نگه دارید، وضعیت مالی شما باید خوب باشد.

 تاروت مرگ

تعبیر کارت مرگ در فال تاروت در زمینه حرفه (عمودی )

کلمه "مرگ" در زمینه یک شغل هشداری است که به چیزی که برای شما کار نمی کند بیش از پیش وابسته نشوید. تنها چیز ثابت در زندگی این است که همه چیز تغییر خواهد کرد. اگر از موقعیت فعلی خود ناراضی هستید، شروع به جستجوی یک موقعیت جدید کنید، یا جهان می تواند شما را مجبور به انجام این کار کند. مرگ ممکن است به شما بگوید که در تجارت خود قدم های درستی بردارید، حتی اگر به دلیل ثباتی که ایجاد می کند، در ترک موقعیت فعلی خود مردد بوده اید. کارت مرگ عمودی ممکن است پیامی باشد مبنی بر اینکه اگر در فکر انجام این کار بوده اید، باید به برنامه های خود برای تغییر شغل ادامه دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت درویش در فال تاروت کبیر


اگر اقدام فوری انجام ندهید، شرایط زندگی ممکن است شما را مجبور به ترک شغل فعلی خود کند. ممکن است زمانی از بی تفاوتی، بی علاقگی و نارضایتی را در آنجا تجربه کرده باشید. اگر به مسیر فعلی خود پایبند باشید، خطر بسیار بیشتری نسبت به راحتی شما وجود دارد. هنگامی که یک در بسته می شود، در دیگری اغلب باز می شود. تغییرات امروز را بپذیرید و وارد شوید.

تعبیر کارت مرگ در فال تاروت در زمینه سلامتی (عمودی)

به یاد داشته باشید که کارت مرگ فقط در شرایط بسیار نادر و فقط در ترکیبات خاص مرگ فیزیکی را پیش‌بینی می‌کند، بنابراین اگر آن را در مطالعه سلامتی مشاهده کردید، نگران نباشید. اگر احساس می کردید که سلامتی شما هرگز بهتر نمی شود، مرگ ممکن است پیشگویی یک تحول باشد. با این حال، طبق پیش‌بینی‌های کارت تاروت مرگ، نتایج تا حد زیادی به نحوه واکنش شما به این تنظیم بستگی دارد. اگر وضعیت سلامتی شما ضعیف بوده و بیماری باعث ایجاد احساس بدبینی در شما شده است، سعی کنید تغییرات بعدی را با تغییر طرز فکر خود بپذیرید. حتی اگر احساس می کنید زیر بار مشکلات هستید سعی کنید هر روز به دنبال چیز خوب باشید.


حتما بخوانید: معنی کارت رستاخیز در تاروت


همچنین ممکن است استراتژی جدیدی را که قبلاً امتحان نکرده اید، مانند رژیم غذایی جدید، درمان جامع یا انرژی درمانی آزمایش کنید. بدانید که وضعیت شما دائمی نیست و تغییر خواهد کرد. هنگامی که ما از نظر جسمی می میریم، ارواح ما بدن را پشت سر می گذارند و دوباره به موجودات روحانی تبدیل می شوند که همه ما ذاتاً هستیم. این یک نوع دگرگونی است. کارت مرگ نشان دهنده تغییر قلب است. علاوه بر این، نشان‌دهنده دوره‌ای از فرصت برای ایجاد ارتباط قوی با خود برتر و کشف سطحی از معنویت است که ممکن است از داشتن آن آگاه نبوده باشید. ممکن است غم، فقدان یا دلشکستگی را پشت سر گذاشته باشید که باعث این دگردیسی معنوی شده است.

معنی کارت تاروت مرگ

کارت تاروت مرگ (معکوس)
معنی کامل کارت تاروت مرگ معکوس

مرگ (معکوس) ممکن است نشان دهد که شما در شرف گذر از یک تحول مهم هستید اما آن را رد می کنید. ممکن است رها کردن برای شما چالش برانگیز باشد، یا ممکن است در مورد نحوه اجرای تنظیمات لازم به کمک نیاز داشته باشید. شما هنوز دیدگاه های منفی از تاریخ دارید که ممکن است مانع از یک فرصت جدید شود. زندگی شما متوقف شده است و احساس می کنید در نتیجه طرد شدن در هاله ای از ابهام هستید. وقتی کارت مرگ برعکس شد، این شانس را دارید که تغییر را بپذیرید تا اینکه با آن مبارزه کنید. وقتی به تغییر "بله" می گویید، ببینید چه فرصت های زیبایی برای شما باز می شود. زمانی روشن تر می شود که یاد بگیرید گذشته را رها کنید و تسلیم حال شوید. این جمله تاکیدی را تکرار کنید: "من آینده را به هر شکلی در آغوش می کشم" تا به این روند کمک کند'

مرگ (معکوس) ممکن است نشان دهد که شما با پیشرفت شخصی قابل توجهی روبرو هستید، اغلب در مخفیانه و دور از چشم دیگران. برای ایجاد فضایی برای ظاهر شدن موارد جدید، آنچه را که دیگر به شما خدمت نمی کند رها می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که باید رها کنید و پاکسازی کنید، یک کارت پیگیری بکشید یا به کارت های باقی مانده در خواندن نگاه کنید. می‌توانید این کار را با رها کردن ترس و محدود کردن ایده‌ها، تغییر رفتارهایتان، یا استفاده از داروهای گیاهی یا نوع دیگری از شفای معنوی برای پاکسازی و تغییر فیزیکی انجام دهید.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت قدرت در تاروت


تعبیر کارت مرگ معکوس در فال تاروت در زمینه عشق و رابطه (معکوس)

کارت تاروت آرکانا در خواندن تاروت عاشقانه نشان می دهد که اگر در یک رابطه متعهد هستید، نمی خواهید اجازه دهید رابطه خود تغییر کند. از آنجایی که احساس می کنید به همسرتان وابسته هستید یا از تنها ماندن می ترسید، ممکن است در رابطه ای باشید که مدت ها پیش تمام شده است. همچنین ممکن است احتمال ظهور و احیای مجدد رابطه ای که مدت هاست فراموش شده است را نشان دهد. اگر تنها هستید، کارت تاروت مرگ نشانه قدرتمندی است که باید مکانیسم های مقابله ناسالم را کنار بگذارید تا تغییرات قابل توجهی در زندگی عاشقانه خود ایجاد کنید.

برای اینکه همسری را در قلب خود بیاورید که با عشق و احترام به شما نزدیک شود، به عنوان مثال، اگر به دلیل عزت نفس پایین تمایل به انتخاب روابط نامطلوب دارید، باید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید و همچنین خرابکاری های خود را رها کنید. معنای عاشقانه کارت تاروت مرگ نشان دهنده بیزاری بزرگی از تغییر نحوه قرار ملاقات و روابط است. این ممکن است شکل حفظ ازدواجی را داشته باشد که ناسالم است و هیچکدام از پیشرفت های شخصی شما را ارتقا نمی دهد. وابستگی به رابطه نیز ممکن است وجود داشته باشد، یا ممکن است به سادگی با هم باشید زیرا آن را راحت می‌دانید، احساس مسئولیت می‌کنید یا از تنهایی می‌ترسید.

معنی کارت تاروت مرگ معکوس

تعبیر کارت مرگ معکوس در فال تاروت در زمینه امور مالی (معکوس)

ممکن است نتوانید از از دست دادن منابع مالی جلوگیری کنید، اما پذیرش و سازگاری با آن برایتان دشوار است. ممکن است برای گذراندن این دوره کوتاه لازم باشد که هزینه های خود را تنظیم کنید، اما ممکن است کنار گذاشتن برخی ضروریات برای شما دشوار باشد. اگر به این دوره فرصت ندهید که نحوه نگرش به دارایی‌ها و ارزش‌هایتان را تغییر دهید، ممکن است دروس خود را درک نکنید. اگر بتوانید از مبارزه با این تغییرات دست بردارید، مقابله با آن بسیار ساده‌تر است. این کارت معکوس اصلی ارکانا در قرائت کارت تاروت نشان می دهد که ممکن است دچار نوعی رکود مالی شوید و باید نحوه مدیریت پول خود را دوباره ارزیابی کنید تا از پس آن برآیید.

الگوهای مخارج خود را بررسی کنید؛ آیا مناطقی وجود دارد که ممکن است پول خود را هدر دهید اما انجام آن را به تعویق بیندازید زیرا انجام این کار به شما کمک می کند تا امور مالی خود را بهتر مدیریت کنید؟ ممکن است بدهی خود را پرداخت کنید، اما آیا معمولاً بیش از حد خرج می کنید؟ مراقب پول خود باشید و عادات مالی ناسالم را کنار بگذارید. اگر عاقلانه پول خود را مدیریت کنید، هر مشکلی فقط مدت کوتاهی دوام خواهد آورد.


حتما بخوانید: معنی کارت تاروت ارابه در تاروت


تعبیر کارت مرگ معکوس در فال تاروت در زمینه شغل (معکوس)

تفسیر معکوس کارت تاروت مرگ، مانند تفسیر مستقیم آن، نشان می دهد که زمان تغییر شغل یا رفتن در مسیری جدید فرا رسیده است. از آنجا که نمی خواهید سطح فعلی امنیت خود را رها کنید، ممکن است در مقابل این تغییر مقاومت کنید. حتی اگر شغل شما ناکامل است، می توانید از نظم و ثباتی که می دهد لذت ببرید. ممکن است به گونه‌ای عمل کرده باشید که نتوانید به اهدافتان برسید. در نظر بگیرید که چه چیزی باید تغییر کند تا شما را از نردبان حرفه ای بالا ببرد، سپس اقدامات لازم را برای تحقق آن انجام دهید. مشابه شکل راست این کارت، شما تحت فشار هستید تا در مسیر شغلی  خود تغییری ایجاد کنید.

در مقابل، شما می توانید تمام تلاش خود را برای خنثی کردن این تغییر انجام دهید. حتی زمانی که فضای کار ناخوشایند است، حقوق کم است، یا پروژه ها خسته کننده هستند، می توانید تصمیم بگیرید که بمانید. تغییر هم در زندگی حرفه ای و هم در دیگر جنبه های زندگی ما امری مهم است. ما باید توانایی در آغوش کشیدن آن را داشته باشیم تا اینکه آن را پس بزنیم. وقتی به الگویی که دیگر قرار نیست بخشی از زندگی ما باشد پایبند می‌مانیم، شاهد زوال آن هستیم و به مرور زمان تخلیه می‌شویم. این کارت گاهی اوقات نشان دهنده عود عادات نامطلوب در محل کار است.

تعبیر کارت مرگ معکوس در فال تاروت در زمینه سلامت

کارت مرگ معکوس شاید نشانه‌ای از این باشد که درمان را به تأخیر می‌اندازید یا نسبت به مشکلات سلامتی خود در زمینه سلامتی فعال هستید. شاید شما تمایلی به برخورد با موضوع عمیق تری که علت مشکلات سلامتی شماست، نداشته باشید. شاید به دلیل نگرانی های قبلی که در مورد بیماری خاصی داشتید، معاینات را به تعویق انداخته اید. اکنون آن را از تصویر خارج کنید. بعد از آن احساس انرژی بیشتری خواهید کرد. مشابه معنای راستین، هنگامی که مرگ در یک زمینه معنوی معکوس می شود، نشان دهنده یک انتقال معنوی است که توسط یک دوره تلاش، غم و اندوه یا از دست دادن در زندگی شما ایجاد می شود.


حتما بخوانید: معنی کارت چرخ اقبال در تاروت


با این حال، در خواندن تاروت، کارت معکوس نشان می دهد که شما کاملاً در برابر این تغییر غیرقابل نفوذ هستید. شاید تحولاتی که از سر گذرانده اید آنقدر شما را عصبانی کرده است که تمایلی به ادامه دادن ندارید. ممکن است امید خود را به کائنات از دست داده باشید و باور داشته باشید که در آینده هیچ اتفاق خوبی برای شما نخواهد افتاد. از طرف دیگر، ممکن است ناراحت باشید و باور داشته باشید که هیچ چیز در حال حاضر کائنات نمی تواند برای شما جبران کند.با این حال، به خاطر داشته باشید که امتناع از رها کردن غم و اندوه  فقط اوضاع را بدتر می‌کند. حتی اگر در حال حاضر آنقدر ناراضی هستید که نمی توانید آن را تشخیص دهید، سعی کنید تا حدی اعتماد کنید که قلمرو معنوی از شما حمایت می کند، راهنمایی می کند و در کنار شماست.

کارت تاروت مرگ معکوس

کارت مرگ: کشیدن یک کارت

کشیدن یک کارت زمانی انجام می شود که می خواهید پاسخ های مستقیم و سریع داشته باشید. این برای زمانی است که می‌خواهید پاسخ‌های مشخصی به شکل بله یا خیر بدانید. بنابراین، اگر در شرایط سختی قرار دارید یا در دوراهی گیر کرده‌اید، گرفتن یک کارت همیشه مفید است. پس از به هم زدن کارت، می توانید یکی از عرشه را انتخاب کنید. بسته به سوال شما، پاسخ سوال را دریافت خواهید کرد. نتایج مربوط به کارت تاروت مرگ با کشیدن یک کارت عبارتند از:

وضعیت عمودی: اگر کارت کشیده شده را در وضعیت عمودی قرار دهید، به عنوان پاسخ بله را نشان می دهد.

موقعیت معکوس: اگر کارت کشیده شده را در موقعیت معکوس دریافت کنید، به عنوان پاسخ، خیر را نشان می دهد.

کارت مرگ برای زمان بندی

هنگامی که دیگران رویدادها و دخالت آنها در آنها را برای شما توصیف می کنند، کارت مرگ به شما هشدار می دهد که توجه ویژه ای داشته باشید. نیازی به ابراز مخالفت نیست. مسئولیت تماشا کردن، توجه دقیق، مشارکت فعال و حفظ آرامش خود در حین پخش درام بر عهده شماست.

وقتی ببینید مردم چگونه خودشان را توصیف می کنند، دانش شما بسیار فراتر از آن چیزی است که می فهمید. شما حقایقی را کشف خواهید کرد که شما را قادر می سازد تا با نتیجه گیری سرنخ ها و استنتاج های مورب، تصمیمی آگاهانه و دقیق بگیرید. به گفته کارت مرگ ممکن است یک رویداد مهم در 30 روز آینده رخ دهد. کارت مرگ هر سه تا چهار ماه یکبار ظاهر می شود و تأثیر قابل توجه و ماندگاری دارد.

سخن آخر

هنگام کشیدن یک کارت حتی اگر همه چیز طبق برنامه شما پیش نمی رود، نباید امید خود را از دست بدهید و بهترین چیزی را که می توانید نشان دهید.


مقالات مرتبط: 

معنی کارت پاپ بانو در تاروت

معنی کارت تاروت ستاره در تاروت

معنی کارت مرد به دار آویخته در تاروت

معنی کارت تاروت پاپ یا هیروفانت در تاروت

از
9
رای