پاسخ صحیح به رایج ترین سوالات درباره تزریق لب (فیلر لب)

پاسخ صحیح به رایج ترین سوالات درباره تزریق لب (فیلر لب) فیلر لب یا تزریق لب از محصولی به اسم ژل هیالورونیک اسید به وجود می آید که ماده ای فوق العاده مفید برای ضد پیری و هیدارته کردن می باشد. در ادامه پاسخ سولات متداول درباره فیلر لب ارائه شده است.

آیا به تزریق لب فکر می کنید اما در مرحله تحقیق در مورد تمامی جزئیات این کار قرار دارید؟ از آنجایی که کشور استرالیا بیشترین کلینک های عمل های زیبایی را دارد، ما در اینجا اطلاعاتی که برای آگاهی و گرفتن تصمیم درست به آنها احتیاج دارید را در اختیار شما می گذاریم. این چهره شما و حق انتخاب شما است. اجازه دهید به رایج ترین سوال ها در مورد فیلر لب پاسخ صحیح بدهیم.

تزریق لب چیست؟

تزریق لب از محصولی به نام ژل هیالورونیک (یا هیالورونیک اسید) ایجاد می شود. هیالورونیک اسید قادر است وزن خود را تا 1000 بار روی آب نگه دارد برای همین هیالورونیک اسید ماده فوق العاده مفیدی برای هیدراته کردن و ضد پیری محسوب می شود. به همین دلیل هیالورونیک اسید را به جز ترکیبی رایج در برچسب های محصولات مراقبت پوستی شما تبدیل می کند. هیالورونیک اسید در کرم فقط می تواند روی سطح پوست کار زیادی انجام دهد. کار قابل تزریقی که این ماده روی پوست انجام می دهد. آنها می توانند نتایج موثر و طولانی مدت زیادی را فراهم کنند. هیالورونیک اسید فقط در تزریق ژل لب استفاده نمی شود بلکه در کاهش چین و چروک از چهره و شکل بهتر پوست، ترمیم حجم مجدد گونه ها و کاهش خطوط خنده در اطراف دهان شما هم استفاده می شوند.

تزریق لب چیست

آیا تزریق ژل لب بی ضرر است؟

تزریق لب یک درمان زیبایی است و چنین درمان هایی فقط باید توسط متخصص زیبایی صلاحیت دار انجام شوند. در طی درمان شما محصولات را از جعبه مهر موم شده دریافت نمایید و همه چیز مشخص می باشد. شما می توانید دقیقا ببینید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و از چه وسایلی استفاده می شود.

آیا تزریق لب دردناک است؟

 آیا تزریق ژل لب درد داره؟ فرد با تجربه ای که تزریق لب را برای شما انجام می دهد به شما در مورد اینکه درمان تان در بهترین شرایط است، اطمینان خواهد داد. درد یک موضوع به شدت فردی است و هر فرد آستانه متفاوتی دارد به هرحال، محصولات تزریق زیبایی حاوی ماده بی حسی هستند. علاوه بر این برای کاهش هر نوع ناراحتی از ابزار بی حسی موضعی استفاده می شود. پزشک تزریق کننده سطوح راحتی شما را در مدت عمل تزریق لب بررسی خواهد کرد.

سوالات متداول درباره تزریق لب

راهکار های عالی:

برای عمل بهتر، از تعیین نوبت تان قبل از شروع پریود یا در طی دوران پریودی خودداری کنید، چون در طی این دوران میزان حساسیت شما به درد در بالاترین حد قرار دارد.

در طی عمل تزریق لب چه اتفاقی رخ می دهد؟

مشاوره نهایی با پزشک تزریق کننده شما شروع خواهد شد و او در مورد جزئیات عمل برای دستیابی به نتیجه مطلوب که بخشی از درمان شما است، گفتگو خواهد کرد. وقتی که مشاوره تمام شد، مجموعه ای از عکس ها قبل از عمل گرفته می شوند و در فایل محرمانه ای نگه داری می شوند و در زمان پیشرفت ارزیابی های شما و پزشک تزریق کننده زیبایی استفاده می شوند. در مرحله بعد لب ها با محلول پاک کننده پزشکی کاملا تمیز می شوند و سپس کرم بی حسی موضعی به مدت 15 دقیقه برای کاهش درد روی لب ها مالیده می شود. وقتی که کرم لب ها را بی حس کرد، حالا دوباره لب ها تمیز می شوند و فرآیند درمان آغاز می شود.

روش های متفاوت زیادی وجود دارد که می توانند برای دستیابی به نتیجه مطلوب تان مورد استفاده قرار بگیرند، بنابراین در این مرحله پزشک متخصص زیبایی بروی نقاطی از لب تان که می خواهید بهتر شود، تمرکز خواهد کرد. در طول درمان همیشه مهم است که مایع تنفسی را به داخل بکشید و از بینی خارج کنید، این کار به سطوح راحتی تان کمک می کند. وقتی که خود عمل درمان تمام شد، پزشک متخصص زیبایی دوباره لب ها را تمیز خواهد کرد و برای کمک به کاهش هر نوع ورم قابل انتظاری یخ را روی آنها قرار می دهد. پزشک تزریق کننده به شما دستورالعمل های مراقبی کاملی را ارائه خواهد داد و بعد از 1 تا 2 هفته برای بررسی نهایی در کلینک وقتی را رزرو می کند.

عمل ترزیق لب چگونه است

آیا زمان تزریق لب از کرم بی حسی استفاده می شود؟

بی حسی موضعی به مراجعه کنندگانی که می خواهند برای آماده سازی لب های شان بی حس شود، ارائه می شود. بعد از 10 دقیقه لب های شما به اندازه کافی برای شروع درمان بی حس خواهند شد.

روز بعد از تزریق چگونه به نظر می رسند و چه احساسی دارند؟

نتایج تزریق های لب فورا قابل مشاهده هستند. ممکن است برای 1 تا 5 روز با کمی تورم و کبودی مواجهه شوید، به هرحال این علائم بعد از تزریق لب کاملا طبیعی هستند و در طی این مدت باید برای کاهش هر نوع تورم/کبودی قالب های یخ را روی این نواحی قرار بدهید. درشتی و برآمدگی هم بعد از درمان لب رایج هستند، برای همین اطمینان دادن به شما برای مراقبت بعد از بررسی کامل موضوع مهمی است. بررسی تکمیلی بعد از درمان برای همه مراجعه کنندگان که تزریق انجام دادند در دسترس قرار دارد. این بررسی ها نه تنها به پزشک تزریق کننده فرصت بررسی نتایج درمان را می دهد، بلکه به شما مراجعه کننده هم فرصت مطالبه هر نوع پرسش تامل کننده را هم می دهد.

منبع: laserclinics

از
2
رای