رازهای زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی

رازهای زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی زنان ژاپنی در سراسر جهان به داشتن اندام هایی زیبا و پوستی صاف و یکدست شهرت دارند. یکی از علل مهمی که در این روند نقش بسیار مهمی دارد سبک زندگی آن هاست. با رموز زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی درسلام دنیا، آشنا شوید.

ژاپن کشوری است که همیشه بخاطر فن آوری، جامعه کارگری و جمعیت سالم آن، برجسته بوده است. ژاپن یک کشور واقعاً سالم است. امید به زندگی در این کشور 84 سال است، در مقایسه با آن امید به زندگی در آمریکا 76 سال است. ژاپن چیزهای زیادی به جهان داده است. پوکیمون، واکمن سونی، روبات ها، دوربین دیجیتال و برخی از رازهای داشتن زندگی سالم از جمله آن ها است. مردم ژاپن 100 سال را بدون این که از کیفیت زندگی آن ها کاسته شود، زندگی می کنند.

چیزی که واقعاً شگفت انگیز است این است که چگونه زنان ژاپنی در طول زندگی باریک اندام می مانند و به نظر نمی رسد که هرگز پیر شوند. به نظر می رسد پوست فوق العاده آن ها هرگز پیر نمی شود و زیبایی و طراوت خاصی دارد. اما چگونه می توان به رمز زیبایی و جوان ماندن آن ها دست یافت؟ آن ها چه کارهایی انجام می دهند که باعث می شود به زندگی رویایی هر زنی برسند؟ ما در این مقاله از سایت سلام دنیا؛ به شما می گوییم رازهای زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی چیست؟ با ما همراه باشید.

راز تناسب اندام ژاپنی ها

رازهای جوان ماندن و تناسب اندام زنان ژاپنی ها

7 راز جوان ماندن ژاپنی ها

1. راز تناسب اندام ژاپنی ها: غذاهایی که می خورند

این اصلی ترین دلیل است. غذا نقش مهمی در سلامتی ما دارد. زنان ژاپنی نسبت به آمریکایی ها غذای بهتری می خورند. در حالی که آمریکایی ها به اندازه ای غذا می خورند که ارزش پولشان را داشته باشد، ژاپنی ها به مقداری غذا می خورند که ممکن است در جاهای دیگر با غذای کودک اشتباه گرفته شود. اما مسئله فقط حجم غذایی که آن ها می خورند نیست، بلکه چیزی که می خورند نیز قابل توجه است. ژاپنی ها غذاهای خانگی را به غذاهای آماده ترجیح می دهند.

صبحانه معمولی روزانه آن ها، یک وعده کوچک شامل برنج بخار پز، سوپ میسو با توفو، ورقه های جلبک دریایی، املت تخم مرغ یا تکه ماهی و یک فنجان چای سبز است. ژاپنی ها تقریبا در هر وعده غذایی چای سبز می نوشند که دارای آنتی اکسیدان است. علاوه بر این، چای سبز به کاهش وزن نیز کمک می کند. آن ها تقریباً 10 درصد از مصرف ماهی کل جهان را دارند. این مقدار روزانه اسیدهای چرب امگا 3 می تواند دلیل زندگی طولانی و سالم آن ها باشد. آن ها 5 برابر آمریکایی ها سبزیجات، بروکلی، کلم، گلم کلم مصرف می کنند.


حتما بخوانید: نحوه استفاده از چای سبز برای دستیابی به پوست زیباتر


زیبایی پوست زنان ژاپنی به چه علت است؟

2. راز جوان ماندن ژاپنی ها: سبک زندگی ژاپنی ها

دلایل زیادی وجود دارد که زنان ژاپنی و به طور کلی همه مردم ژاپن چنین زندگی سالمی دارند. سبک زندگی ژاپنی ها به گونه ای است که افراد را تشویق به فعالیت و تمرین می کند. نه از آن سبک تمریناتی که در یک سالن ورزشی انجام می گیرد، بلکه تمریناتی که شما بدون این که متوجه بشوید، آن را انجام می دهید. بسیاری از مردم به جای این که از وسایل نقلیه استفاده کنند، برای رسیدن به مقصد پیاده روی یا دوچرخه سواری می کنند. زیر ساخت های این کشور به گونه ای ساخته نشده است که مردم بتوانند همه جا رانندگی کنند. مردم معمولاً برای رسیدن به مقصد خود از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، و برای رسیدن به آن باید تا نزدیک ترین ایستگاه پیاده روی کنند. بنابراین با وجود پیاده روی و دوچرخه سواری، چندان تعجب آور نیست که خوش اندام می مانند.

 اسرار تناسب اندام ژاپنی ها

3. راز تناسب اندام ژاپنی ها: حمام گرم

چه کسی فکرش را می کرد که یک حمام گرم همان چیزی باشد که زندگی شما را تغییر دهد و رویاهایتان را برآورده کند. ژاپنی ها حمام خود را جدی می گیرند. حمام گرم شما را آرام می کند، ماهیچه ها را شکل می کند و به طور طبیعی گردش خون را بهبود می بخشد. حداقل دو بار حمام گرم در ماه، پوست شما را تمیز می کند و گوارش شما را بهبود می بخشد. اما فقط حمام گرم کافی نیست. لازم است دما و سطح آن را به درستی تنظیم کنید. زنان ژاپنی دمای آب را به گونه ای تنظیم می کنند که برای قلب مناسب باشد.


حتما بخوانید: فواید کیسه کشیدن در حمام


4. راز جوان ماندن ژاپنی ها: جامعه ژاپنی

جامعه آمریکایی طرفدار فرد گردایی و مبارزه طلبی است. آمریکایی ها به منحصر به فرد بودن خود اعتقاد دارند و به متفاوت بودن خود مغرورند. به همین دلیل چاق بودن در آمریکا چیز عجیبی نیست. آن ها با توجه به جامعه خود این احساس چاقی نمی کنند. بنابراین هر وقت کسی به آن ها بگوید که چاق هستند، به جای این که چاره ای برای آن بیندیشند، ناراحت می شوند. جامعه ژاپن بیش تر به هم سانی و متناسب بودن می پردازد. در این جامعه فشار زیادی برای سالم بودن وجود دارد. بنابراین بسیاری از زنان به وزن خود توجه می کنند و برای کنترل آن هرکاری می کنند. در اصل، وحشت از چربی های ناسالم و زاید در ژاپنی های بیش تر از آمریکایی ها است.

راز جوان ماندن زنان ژاپنی

5. راز تناسب اندام ژاپنی ها: زمان غذا خوردن

زمان وعده های غذایی در ژاپن، زمان های بسیار مهمی برای انرژی رسانی به بدن محسوب می شود و به همین خاطر چیزی به عنوان راه رفتن در هنگام غذا خوردن وجود ندارد. در ژاپن خوردن غذا در طول حرکت کردن، عملا غیر ممکن تلقی می شود. به همین دلیل به ندرت در وسایل نقلیه و خیابان ها کسی را در حال غذا خوردن می بینید. در ژاپن، شما در طول غذا خوردن کار دیگری انجام نمی دهید. نه تلویزیون، نه کار. خانواده ها دور میزهایی جمع می شوند که برای جبران کمیت مواد غذایی، تنوعی از خوراکی ها را دارد. تمیزی و تزئین مواد غذایی نیز  یک بخش اساسی در غذا خوردن ژاپنی ها است.

ژاپنی ها همچنین به آرامی غذا می خورند تا معده آن ها فرصت کافی برای هضم غذا داشته باشد و به مغز فرمان بدهد که پر شده است. در واقع چوب های غذا خوری آن ها نقش مهمی در میزان غذای مصرفی و سرعت خوردن آن ها دارد. آهسته غذا خوردن به معنای آن است که معده شما زمان داشته باشد تا به شما بفهماند "کافی است"، در مقایسه با ژاپنی ها، آمریکایی ها به سرعت غذا می خورند و فرصتی وجود ندارد که سیگنالی برای اعلام سیری به مغز برسد و این امر منجر به خوردن بیش از حد می شود.


حتما بخوانید: هضم سریع غذا با بهترین داروی گیاهی


علت تمیز بودن پوست ژاپنی ها

6. راز جوان ماندن زنان ژاپنی : ماساژ صورت

زنان ژاپنی مرتبا صورت خود را ماساژ می دهند، چه در حمام آب گرم، چه در خانه. این کار از پیری زودرس جلوگیری می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. اگر انجام این کار برای شما سخت است و تنبلی می کنید، می توانید از برس های صورت برای این کار استفاده کنید. روغن های صورت در ژاپن از محبوبیت زیادی برخوردارند زیرا حاوی ویتامین ها هستند و ضمن حفظ رطوبت، سموم را نیز از بین می برند.

راز زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی چیست؟

7.راز تناسب اندام زنان ژاپنی: زیبایی در غذا

استفاده از مواد غذایی برای تقویت زیبایی طبیعی، یک سنت قدیمی در ژاپن است. زنان از نوعی لوبیای قرمزی که به Adzuki معروف است برای لایه برداری و روشن تر کردن پوست خود استفاده می کنند. استفاده از این ماسک به تدریج می تواند لکه های پوستی روی پوستتان را از بین ببرد.
ویتامین C نیز نقش مهمی در زیبایی زنان ژاپنی دارد. اضافه کردن ویتامین C به رژیم غذایی به از بین بردن ملانین و رنگ دانه های پوستی کمک می کند، و با این کار پوستی یک دست و صاف خواهید داشت.


حتما بخوانید: 16 ماسک خانگی روشن کننده پوست صورت


همچنین مصرف ماهی که جزو رژیم غذایی اصلی آن ها است، نیز پوست را درخشان می کند و مزایای زیادی برای سلامتی آن ها دارد. چای سبز همچنین برای بدن نیز بسیار مفید است. زنان ژاپنی با مصرف آنتی اکسیدان ها و عناصر ضد التهابی، پوست را جوان تر جلوه می دهند و آن را مستقیماً بر روی آکنه ها استفاده می کنند.

سبک زندگی ژاپنی ها

سخن آخر

زنان ژاپنی در سراسر جهان به داشتن اندام هایی زیبا و داشتن پوستی صاف و یکدست شهرت دارند. یکی از دلایل مهمی که در این روند نقش بسیار مهمی دارد سبک زندگی آن هاست. ما در این پست سلام دنیا، رموز زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی معرفی کردیم. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. می توانید این مطلب را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

راز طول عمر ژاپنی ها چیست؟

معرفی 25 ماسک خانگی برای از بین بردن جای جوش صورت
 

از
8
رای