مدل موی لیر ؛ 20 مدل موی پر برای موهای فر [کوتاه و بلند]

مدل موی لیر ؛ 20 مدل موی پر برای موهای فر [کوتاه و بلند] مدل موی لیر برای موهای فر با آموزش ؛ 20 مدل موی لیر (پر) برای موهای فر، وز و مجعد دخترانه کوتاه و بلند؛ مدل موی کوتاه برای موهای فر و فرم صورت گرد، بیضی، مربعی و قلبی در سلام دنیا ببینید.

نگهداری از موها آسان نیست و نگهداری از موهای مجعد می تواند سخت ترین کار باشد! در این مقاله از سلام دنیا درباره اینکه چگونه موهای خود را در خانه به صورت لیر کوتاه کنید، مدل موهای فرفری و شکل صورت و 20 مدل موی لیر برای موهای فر و مجعد را فهرست کرده‌ایم تا به شما در مراقبت از موها کمک کنیم.

مدل موی لیر موهای فر شما را زیباتر می کند، اجازه دهید برای شما توضیح دهیم. مدل موی لیر باعث می شود حجم موی شما بیشتر دیده شود. وقتی قسمت های مختلف اندازه های متفاوتی داشته باشند، مو زیبا تر می شود و پرحجم به نظر می رسد.

اگر شما فردی هستید که مدام مدل موهای خود را در خانه تغییر می دهید، به جای درستی امده اید. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین مدل مو را انتخاب کنید که مناسب موهای مجعد دوست‌داشتنی شما باشد. برای اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه دهید!

مدل موی لیر، مدل موی پر برای موهای فر

چگونه موهای خود را در خانه به صورت لیر کوتاه کنید

آنچه شما نیاز دارید
  • برس مو / شانه دندانه دار پهن
  • کش مو
  • قیچی (مخصوص برای کوتاه کردن مو باشد)
چگونه موهای خود را کوتاه کنیم؟

1. با موهای مرطوب (اما نه خیلی مرطوب) شروع کنید، زیرا در این زمان موهای فر شما نسبتا صاف  هستند.

2. گره های موهایتان را بازکنید/ موهایتان را شانه بزنید.این قسمت بسیار مهم است زیرا هر گره ای که  در موهای شما باقی می ماند می تواند لیر موهای شما را ناهموار کند.

3. سر خود را به جلو خم کنید و موهای خود را به جلوی خود برگردانید.

4. با ماندن در این حالت، تمام موهای خود را به صورت دم اسبی  ببندید. کش مو باید چند اینچ از سر شما فاصله داشته باشد.

5. اگر می‌خواهید لایه‌های ظریف را انتخاب کنید و موهایتان را بلند نگه دارید، موهایتان را به سمت پایین بکشید تا فقط چند اینچ در دم اسبی باقی بماند. اگر می‌خواهید لایه‌های کوتاه‌تری داشته باشید، کش موهایتان را فقط چند اینچ به پایین بکشید و بخش عمده‌ای از موهایتان را در دم اسبی بگذارید.

6. کش مو را در جای خود نگه دارید و دم اسبی خود را ببرید. اطمینان حاصل کنید که موهای خود را با زاویه کوتاه نکنید زیرا این کار باعث می شود که موهای شما کج شود.

7. کش مو را بردارید و موهای لایه لایه خود را بررسی کنید.

8. اگر بعضی از قسمت های مو را مشاهده کردید، که بلند است آن ها را کوتاه کنید تا روی مدل موی جدیدتان کارهای تکمیلی انجام دهید.

چگونه موهای خود را کوتاه کنیم؟

مدل موهای فرفری و شکل صورت

روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای مدل دادن به مدل موی لیر خود استفاده کنید، که همه آنها به فرم صورت شما بستگی دارد. می دانم، این مفهوم شکل صورت ممکن است برای اکثریت شما عجیب به نظر برسد. بنابراین، بهترین مدل موی فرفری را که می‌توانید بر اساس شکل صورتتان انجام دهید، پیدا کردم.

1. مدل موی فر برای صورت گرد

اگر صورت گرد دارید، مدل موی باب بلند با لایه‌های ظریف که دقیقاً به خط فک شما ختم می‌شود را انتخاب کنید،این باعث می شود، صورت شما کشیده تر دیده شود.


حتما بخوانید: راهنمای تصویری تشخیص فرم صورت (گرد، مثلثی، قلبی و ...)


2. مدل موی فر برای صورت قلبی

شما خوش شانس هستید اگر صورت قلبی دارید زیرا تعداد زیادی مدل موی لیر وجود دارد که می توانید آنها را آزمایش کنید. اگر می‌خواهید ظاهری جذاب‌تر داشته باشید، می‌توانید یک پیکسی لایه‌ای کوتاه را امتحان کنید. یا می‌توانید از لایه‌های بلند و یکدست با چتری‌های صاف یا کناری استفاده کنید تا ظاهری دوست‌داشتنی‌تر داشته باشید.

3. مدل موی فر برای صورت بیضی

یک باب  کوتاه با لایه‌هایی که به چانه ختم می‌شوند، روی صورت‌های بیضی عالی عمل می‌کند، زیرا به ساختار صورت تیز حالتی گردمی‌بخشد. یکی دیگر از سبک‌های لایه‌بندی عالی که می‌توانید از آن استفاده کنید، لایه‌های بلند و یکدست  است.

4. مدل موی فر برای صورت مربعی

اگر صورت مربعی دارید، می توانید به دنبال یک باب چند لایه با چتری های ظریف یا لایه های ظریف بلند درست در انتهای آن باشید.

خوب، اکنون که می دانید چگونه موهای خود را به صورت لیر کوتاه کنید و کدام مدل برای فرم صورت شما مناسب تر است، بیایید به انتخاب های برتر من برای حالت دادن به موهای مجعد خود به صورت لیر بپردازیم.

20 مدل موی لیر برای موهای فر

 1. مدل موی لیر باب بلند روی موهای فر 

داشتن موهای فر فوق العاده بلند به معنای واقعی کلمه باعث گردن درد می شود. بنابراین، برای کم کردن حجم موی سر و دادن فرصتی به موهای فر، به سراغ یک باب لیر فوق‌العاده بلند بروید که حالت دادن به آن بسیار آسان است.

مدل موی لیر باب بلند روی موهای فر

2. مدل موی لیر روی موهای فر و موج دار

کری بردشا سالهاست که الگویی برای زنان مدرن است و دلیل خوبی دارد. او مدل موی لیر را برای موهای فرفری خود انتخاب کرد!موهای بلند و یکدست او که فرق باز شده اند،مدل مویی عالی را برای زنان درست می کنند.

مدل موی لیر روی موهای فر و موج دار

3. مدل موی لیر روی موهای بیچی ویو (امواج ساحلی) 

جوآن اسمالز مطمئناً می‌داند که چگونه در هنگام راه رفتن  در صحنه ظاهری جدی داشته باشد. اگر موهای وز دار بلند مانند موهای او دارید، در اینجا مدلی وجود دارد که به شما می آید. به سراغ لیر موجدار بروید که زیبایی بیشتری به موهای شما می‌بخشد.

 مدل موی لیر روی موهای بیچی ویو (امواج ساحلی)

4. مدل موی باب لایه ای و چتری روی موهای فر

وقتی از آلیشیا کیز الهام می گیرید، از بهترین ها برای مو الهام می گیرید. او برای اینکه بیشترین استفاده را از حجم موهای فر خود داشته باشد، به دنبال یک چتری کوتاه چند لایه برای درست کردن این مدل موی افرویی است.


حتما ببینید: بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه و دخترانه


 مدل موی باب لایه ای و چتری روی موهای فر

5. لیر کوتاه بلند روی موهای فر

یک چیز عالی در مورد مدل لیر این است که راه های زیادی وجود دارد که می توانید آن را آزمایش کنید. برای مثال، می‌توانید همان کاری را انجام دهید که زندایا انجام داد. موهای خود را به صورت لیر کوتاه بلند کوتاه کنید و قد موهای خود را بلند نگه دارید تا این حالت موی زیبا را درست کنید.

لیر کوتاه بلند روی موهای فر

6.مدل مو لیر تا شانه برای موهای فر

آیا موهای شما اینگونه است که در بالا صاف است و در پایین فر؟ اگر اینطور باشد، پس شما یکی از معدود افراد خوش شانسی هستید که مدل لیر روی آنها شگفت انگیز به نظر می رسد. فقط کافی است موهای خود را تا شانه کوتاه کنید تا موهای فر شما به زیبایی باز شوند و این  مدل زیبای مو را درست کنید.

مدل  مو لیرتا شانه برای موهای فر

7. لیر پر و چتری های فرفری

اگر می خواهید یک مدل موی دخترانه  داشته باشید، این مدل موی است که حتما باید آن را امتحان کنید. ابتدا موهای خود را تا شانه فر کنید. سپس، با کوتاه  کردن  موهای جلوی خود به صورت چتری که دقیقاً به ابروهای شما ختم می شود، ظاهر زیبای خود را تکمیل کنید.

لیر پر  و چتری های فرفری

8. لیر روی موهای فر بلند

یکی از ویژگی‌هایی که همه این دختران شیک در اینستاگرام با آن‌ها مشترک هستند، موهای فر بلندی است که از پشت آن‌ها می‌ریزد.ظاهری زیبا با حالت دادن موهای فر خود به صورت نامرتب درست کنید. حالت دادن این مدل مو زمان کمی هم می خواهد.

 لیر روی موهای فر بلند

9. لیر روی موهای فر پرپشت

ترس بزرگی که بسیاری از دختران با موهای مجعد  دارند این است که حجم موهای خود را از دست بدهند. خوب، اجازه دهید به شما بگویم،کوتاه کردن مو به صورت به سرعت با این مشکل مقابله می کند. اگر موهای فر پرپشت دارید، موهای خود را در لایه های ظریف کوتاه کنید و موهای خود را از یک طرف جدا کنید تا این مدل طبیعی زیبا را درست کنید.

لیر روی موهای فر پرپشت

10. مدل لیر  پله ای روی موهای فر فنری

اگر موهای فر درشت دارید و به دنبال یک مدل موی خوب برای نشان دادن آنها هستید، این مدل را بررسی کنید. یک کوتاهی لیر پله ای فرها را از هم جدا می کند.

 مدل لیر  پله ای روی موهای فر فنری

11. مدل مو باب لیر ظریف روی فرهای گره خورده

ساده ترین راه برای کوتاه کردن موهای فرفری خود به صورت  لیر این است که ظاهری ظریف تر داشته باشید. اگر لایه های موی شما دور از هم هستند، باب شما ممکن است در نهایت به شکل مثلثی  شود. بنابراین، به سراغ چند لایه ظریف بروید و باب خود را به شانه ختم کنید تا این مدل ساده و کلاسیک را درست کنید.

مدل مو باب لیر ظریف روی فرهای گره خورده

12. لیر بلند روی موهای فر

وقتی صحبت از موی فر به میان می‌آید، هیچ‌کس نمی‌تواند زیبایی آنالین مک‌کورد را در مدل 90210 شکست دهد. موهای فر بلند او به دلیل لیر بلندی که دارد، حتی درخشان‌تر به نظر می‌رسند. شما فقط می‌توانید موهایتان را بشویید و بگذارید همان حالت خشک شود. تا مثل او خیره کننده و زیبا  به نظر برسید.

لیر بلند روی موهای فر

13. باب لیر کوتاه روی موهای فر

شارلیز ترون مطمئناً می‌داند که با موهایش چه می‌کند. او موهای زیبای فر خود را با کوتاه کردن به صورت لیر برجسته کرده است. لایه‌های یکدست، گونه‌های تیز و خط فک او را برجسته می‌کنند تا او را شبیه ملکه یخی کند که به آن معروف است.

باب لیر کوتاه روی موهای فر

14. مدل لیر امبره روی موهای فر

آیا می دانید چه کاری می توانید انجام دهید تا به  زیبایی مدل موهای لیرخود بیافزایید؟ شما می توانید به دنبال رنگ موی آمبره باشید.موهای فر شما حتما با این رنگ می درخشند و وقتی از وسط جدا می شوند، زیباتر می شوند. اگر می خواهید فری موهای خود را حفظ کنید، فقط مطمئن شوید که به خوبی از موهای سفید شده خود مراقبت می کنید .

مدل لیر امبره روی موهای فر

15. لیر پر پشت با چتری های پرپشت

البته ریحانا می داند که با موهایش چه می کند و شما باید از او الهام بگیرید. به عنوان مثال، این مدل موی کوتاه را در نظر بگیرید. با لیر پرپشت و چتری‌های فر او واقعا شبیه یک ستاره به نظر می‌رسد. اگر می‌خواهید زیباتر به نظر برسید، موهایتان را بلوند سفید کنید.

  لیر پر پشت با چتری های پرپشت

16. مدل مو‌ لیر روی موهای موج دار

آیا مدل موی فوق  سبک شما نیست؟ آیا دوست دارید موهایتان طوری به نظر برسند که به طور طبیعی رشد کرده اند؟پس این مدل مو برای شما کاملاً کار خواهد کرد. آنها را  از یک طرف جدا کنید (مانند فردریککه سوفی مدل) تا ظاهری جسورانه و زیبا درست کنید.

مدل مو‌ لیر روی موهای موج دار

17. مدل مو‌ لیر  بلند روی موهای فر بلند

اگر شما هم مثل من هستید، احتمالاً به شدت مخالف این ایده هستید که موهای بلندتان را رها کنید. اما اگر هنوز هم می‌خواهید برای مدیریت بهتر موهای فر خود به مدل‌های لیر بپردازید، می‌توانید این مدل موی زیبای لیر بلند را برای موهای فر امتحان کنید که در آن لیرها در طول موهای شما و روی شانه‌های شما متمرکز شده‌اند.

مدل مو‌ لیر  بلند روی موهای فر بلند

18. مدل موی باب بلند لیر روی موهای فر وز

به گوئن استفانی اعتماد کنید.او با این مدل موهای مجعد مدلی زیبا درست می کند. استفانی به جای اینکه بخواهد فرهای وز خود را مرتب کند، آنها را پذیرفته و به دنبال یک باب لیر بلند رفته است که صورت او را زیباتر می کند.

 مدل موی باب بلند لیر  روی موهای فر وز

19. لیر کوتاه روی موهای فر

به ونسا هاجنز اعتماد کنید و این مدل باب شیک را امتحان کنید تا موهای فر خود را نشان دهید. برای درست کردن این مدل جذاب، به دنبال یک مدل باب لیر کوتاه بروید و آن را با اسپری موی بافت دار حالت دهید. و اگر می‌خواهید زیبایی بیشتری داشته باشید، کار را با برخی از هایلایت‌های بالیاژ کاراملی به پایان برسانید.

 لیر کوتاه روی موهای فر

20. لیر کوتاه روی موهای فر باز

چند سالی است که به دلیل ترس از اینکه  زشت شوید، از کوتاه کردن موهای خود خودداری کرده اید؟ دیگر نترس!یک مدل موی کوتاه با لایه‌های روی هم قرار گرفته که صورت شما را قاب می‌کند و درست زیر گوش‌هایتان ختم می‌شود، برای شما عالی است.

لیر کوتاه روی موهای فر باز

سخن آخر

بهترین راه برای انتخاب مدل موی لیر برای موهای فر این است که بر اساس فرم صورت خود یکی را انتخاب کنید.مدل موی لیرمعمولا توجه را به قسمت های خاصی از صورت و ویژگی های آنها جلب می کنند. مدل لیر مناسب نه تنها صورت شما را به خوبی قاب می کنند، بلکه ویژگی های صورت شما را برجسته می کنند و خطوط خشن و اشکال صورت را برطرف می کند. ناگفته نماند که موهای فر را تقویت می کند. فرقی نمی‌کند که فرهای شل و باز داشته باشید یا موهای فر فنری داشته باشید،مدل لیر مطمئناً  نوع موهای شما را برجسته می‌کنند. شما می توانید یک مدل موی لیر باز زیبا برای موهای مجعد را در اینجا پیدا کنید! بنابراین، اسکرول کنید و یکی را انتخاب کنید.


مطالب مرتبط:

50 مدل از بهترین مدل موی ریحانا کوتاه، بلند، جدید و باب

20 مدل موی بلند ساده و شیک دخترانه و زنانه زیبا با آموزش
 از
2
رای