چگونه یک زن مستقل قوی باشیم؛ آموزش روش های تبدیل شدن به زن مستقل و محکم

چگونه یک زن مستقل قوی باشیم؛ آموزش روش های تبدیل شدن به زن مستقل و محکم یک زن قوی و مستقل بودن به این معنا است که شما می توانید به تنهایی خوشحالی را بیابید. بدون اینکه به شخص دیگر یا جامعه برای اعتبارسازی نیاز داشته باشید، اعتماد به نفس دارید.

یک زن قوی و مستقل بودن به این معنا است که شما می توانید به تنهایی خوشحالی را بیابید. بدون اینکه به شخص دیگر یا جامعه برای اعتبارسازی نیاز داشته باشید، اعتماد به نفس دارید. این به معنای استقلال عاطفی و قدرت برای برقراری رابطه سالم با دیگران بدون قرار گرفتن در الگوهای وابسته است. این بدان معنا است که بیاموزید تا بیان کنید که شما در ذات خود چه کسی هستید، آیا شما خجالتی بوده و به آرامی صحبت کرده یا با صدای بلند صحبت کرده و مدعی هستید. لازم نیست تا سعی کنید در قالب خاصی قرار بگیرید. به خواندن این مطلب ادامه دهید تا بیاموزید، چگونه زنی که الان هستید را پذیرا بوده و می خواهید چه کسی شوید.

چگونه یک زن مستقل قوی باشیم

بخش 1: زن مستقل قوی بودن با تمرین قاطعیت

1. خود را در الویت قرار دهید

هنگامی که متوجه می شوید به چیزی نیاز دارید، خواه صمیمیت، محبت یا توجه باشد، آن را برای خود فراهم کنید. اگر به توجه نیاز دارید، یک روز برای خود وقت گذاشته و خود را لوس کنید. اگر به صمیمیت نیاز دارید، وقت خود را صرف نوشتن در یک مجله یا کاوش در طبیعت کنید. اگر به محبت نیاز دارید، با فکر کردن به آنچه دوست دارید یا بیرون رفتن برای شام یا تماشای فیلم، به خود محبت کنید. هر چه راحت تر بتوانید نیازهای عاطفی خود را برآورده کنید، روابط شما سالم تر خواهد بود؛ زیرا خودتان را خواهید شناخت و درک خواهید کرد و قادر خواهید بود خود را به شریک زندگی خود نشان دهید.

ویژگی زنان مستقل

2. خود را با زنان دیگر مقایسه نکنید

داشتن یک قهرمان زن (سوپراستار) برای پیروی کردن از او عالی است. فقط مراقب باشید تا به او حسادت نکنید. اگر چه حسادت تا حدی طبیعی است، اما جامعه غربی از طریق تبلیغات و فیلم هایی که دارای معیارهای غیر واقعی هستند، حسادت زن را بر می انگیزد.

 • این حسادت و «ظلم» را «پرخاشگری رابطه ای» می نامند. مطالعات نشان داده است که رسانه ها نقش مهمی در مدلسازی پرخاشگری رابطه ای در زنان دارند. زنانی که قربانی پرخاشگری رابطه ای می شوند، بیشتر از خود کم باوری، رنج برده و احساس طرد شدگی و تنهایی می کنند.در نتیجه در طبیعت زنان، این است که نسبت به خود احساس ناامنی و نارضایتی می کنند.
 • هنگامی که حسادت را تجربه کردید، آن را بشناسید. اولین قدم برای غلبه بر حسادت، تشخیص زمانی است که آن را تجربه می کنید. اگر در حال مجله خواندن متوجه شدید که در حال مقایسه اندام خود با مدل های موجود در مجله هستید، برای یک لحظه دست نگه دارید. آیا شما هر شخصی را که در خیابان می بینید، با مدل های موجود در مجله مقایسه می کنید؟ احتمالا خیر، بنابراین  از قضاوت کردن خود نیز دوری کنید. مدل ها اشخاصی با ویژگی هایی هستند که مناسب آنچه مجله ها به دنبال آن بوده، به نظر می رسند و آنها افرادی هستند که زندگی خود را به صنعت مدل به عنوان یک شغل اختصاص می دهند. آنها «بهتر» یا «بدتر» از شما نیستند.

چطور یک زن قوی و مستقل باشیم

3. مرزهای مشخصی تعیین کنید

مرزهای واضحی را تعیین کنید که نیازهای شما را در الویت قرار دهد. به عنوان مثال، با توجه به اینکه چه مدتی را با شخصی می گذرانید، یا انواع انتقاداتی که مایل به شنیدن آنها نیستید، مرزهایی را تعیین کنید. مطمئن باشید که چیزهای دیگری نیز در زندگی شما وجود دارد که خارج از هر گونه رابطه عاشقانه است، خواه مدرسه، محل کار، دوستان، روال تناسب اندام باشد یا خانواده.

 • مرزهای مشخصی را با آن فرد تعیین کنید و نیاز خود را با این شخص ارتباط دهید تا شخصیت مستقل خود را داشته باشید. پس از بحث در مورد مرزها، از آنها تبعیت نمایید.

زنان محکم چه ویژگی هایی دارند

4. ایستادگی کنید

چه مرد باشید و چه زن، اگر نمی خواهید مورد سوء استفاده قرار بگیرید، یاد بگیرید که در دنیای واقعی از خود محافظت نمایید. باید یاد بگیرید که چگونه در مدرسه، محل کار و زندگی اجتماعی خود پابرجا بمانید. بر روی دفاع کردن از خودتان کار کنید. در مورد دفاع کردن از خود شرمنده نبوده و یا عذرخواهی نکنید. قاطعیت، واسطه بین بی ارادگی و پرخاشگری است.

 • افرادی که به طور مؤثر از خود دفاع می کنند، در روابط خوشحال تر بوده و عزت نفس بالاتری دارند.
 • از عبارات «من» استفاده کنید. این نوع اظهارات کمتر اتهامی بوده و در عوض آنها ابراز می کنند که شما مسئولیت اعمال و احساسات خود را به عهده دارید. به عنوان مثال، به جای گفتن «شما هرگز به من گوش نمی دهید»، می توانید بگویید «من احساس نادیده گرفته شدن می کنم، وقتی شما در هنگام صحبت با من به طور دائم گوشی خود را چک می کنید».
 • یاد بگیرید که نه بگویید. به جای اینکه همیشه خود را با نیازهای دیگران تطبیق دهید، نیازهای خود را در الویت قرار دهید. به عنوان مثال، اگر شخصی به طور دائم از شما درخواست پول قرض کردن می کند، می توانید درخواست او را رد کنید. اگر دوست شما به طور دائم ماشین شما را قرض می گیرد، می توانید به او بگویید که اتومبیل شما دیگر در دسترس او قرار نخواهد داشت.

راههای داشتن استقلال و قدرت در زنان

5. به خودتان ایمان داشته باشید

وقتی به توانایی ها و دستاوردهای خود اعتقاد دارید، آنگاه قدرت خواهید داشت. آنچه را که دوست دارید و یا می خواهید دنبال کنید. هنگامی که شما اعتماد به نفس نداشته و نقش قربانی را بازی می کنید، خطر کرده که اجازه می دهید دیگران به جای چیزی که شما نیاز داشته و یا دوست دارید، به شما چیزی را تحمیل کنند.

ایمان داشتن به خود از ویژگی دختران مستقل و قوی

6. بگذارید مردم بدانند که چه زمانی احساسات شما را جریحه دار می کنند

اگر شخصی به هر دلیلی به شما خیانت می کند، مطمئن شوید که او را از این مساله آگاه کرده اید. به اشتراک گذاشتن احساسات ممکن است دشوار باشد، به خصوص هنگامی که احساس آسیب یا عصبانیت می کنید. اما گفتن به آن شخص که شما چه احساسی دارید، ممکن است مانع از تکرار رفتار در آینده شود. 

 • به عنوان مثال، ممکن است بگویید: «هنگامی که گفتید مقاله من تبعیضانه است، من ناراحت شدم، من خوشحال می شوم که بازخوردها را شنیده و تفسیر کنم، اما نمی توانم در مورد لحن پرخاشگرانه کاری انجام دهم».

نشانه های زنان محکم و مستقل

7. به نظرات گستاخانه و توهین آمیز پاسخ دهید

اگر می شنوید که کسی در حال اظهار نظر جنسی، نژادپرستانه یا هر گونه اظهار نظر گستاخانه ای است، اجازه ندهید که از لحاظ اخلاقی دچار لغزش شود. این صرفا به معنای شرکت در یک بحث نیست. به آرامی به آن مرد یا زن بگویید که آنچه که او می گوید، قابل درک نیست.

 • «لطفا در مورد زنان دیگر این گونه صحبت نکنید».
 • «آیا می توانیم از اظهار نظرات منفی در مورد مسلمانان خودداری کنیم؟»
 • «چرا این گونه احساس می کنید؟»

چطور به زنی مستقل و قوی تبدیل شویم

8. بیاموزید که به خود متکی باشید

اگر به همدیگر وابسته باشید، ممکن است دریابید که این رابطه زندگی شما را تعریف می کند. ممکن است با وسواس به شخص دیگر فکر کنید و در مورد تصمیم گیری تا زمان بررسی کردن تصمیم با او صبر کنید. با آگاهی از علائم زیر سعی کنید بر وابستگی غلبه کنید:

 • عزت نفس کم
 • خشنود کردن مردم
 • مرزهای واکنشی ضعیف
 • سرپرست بودن
 • کنترل
 • ارتباطات ناکارآمد
 • وسواس
 • وابستگی
 • انکار
 • مشکل با صمیمیت
 • احساسات دردناک.

روش های شگفت انگیز برای یک زن قوی شدن

9. منحصر به فرد بودن خود و دیگران را با آغوش باز بپذیرید

سعی کنید دلسوزی و خوشبختی را برای این واقعیت پرورش دهید که همه افراد از جمله خود شما در نوع خود، با استعداد و با توانایی هستید! هر زن استعدادهای خود را دارد، خواه مهارت ریاضی، توانایی نقاشی یا مهارت های مدیریتی باشد. مهارت ها و منابعی را که در اختیار دارید، با آغوش باز بپذیرید. اگر تصور می کنید که شخصی با استعداد است، به او اطلاع دهید.

پذیرفتن منحصربه فرد بودن از ویژگی زنان محکم

بخش دوم: مسئولیت تمایلات جنسی خود را برعهده بگیرید

1. به صورتی که در حال حاضر است، با بدن خود راحت باشید

بسیاری از زنان هنگامی که به ظاهر فیزیکی خود به ویژه در هنگام برهنه بودن نگاه می کنند، احساس ناراحتی می کنند. راحت تر بودن با اینکه بدن شما چگونه به نظر می رسد، دشوار است، اما سعی کنید بر روی قسمت هایی از بدن خود تمرکز  کنید که آنها را دوست دارید. به قسمت های مختلف بدن خود و اینکه چگونه برای بدن شما مناسب به نظر می رسند، فکر کنید.

 • بر روی اینکه بدن شما چگونه به نظر می رسد، کمتر تمرکز کرده و در مورد کاری که می توانید انجام دهید بیشتر تمرکز نمایید.
 • اگر شریک زندگی شما در مورد چگونگی اندام شما ایرادگیر است، با قاطعیت به آنها بگویید که نظرات آنها را حمایت کننده نمی دانید.

مسئولیت پذیری روش زنان مستقل و قوی

2. نیازهای خود را به شریک زندگی خود مرتبط سازید

هنگام صمیمیت، نیازهای خود را به روشنی با شریک زندگی خود در میان بگذارید. دوست داشتن خود و احترام گذاشتن به جنسیت خود، به این معنی است که به شریک زندگی خود بگویید چه چیزی را دوست دارید و چه محدودیتی دارید.

 • می توانید چیزی شبیه به این را بگویید، «من وقتی این قسمت از بدن من را لمس می کنی، دوست دارم» یا «من دوست دارم وقتی بعد از رابطه جنسی همدیگر را نوازش می کنیم».
 • اگر چیزی ناراحت کننده است، چنین بگویید: «من با این کار راحت نیستم» یا «این کار به من صدمه می زند» چیزهایی بسیار منطقی برای بیان کردن وجود دارند.

3. به جنسیت خود احترام بگذارید

از خواهان رابطه جنسی بودن شرمنده نباشید. به خودتان قدرت دهید تا جنسیت خود را به هر شکلی که بخواهید بپذیرید، و شرکای جنسی دیگری را انتخاب کنید که اعمال جنسی سالم را تسهیل و پشتیبانی می کنند.

زنان مستقل و قوی به جنسیت خود احترام می گذارند

4. از گفتن نه، نترسید

تقریبا هر زنی، از یک لحاظ یا جنبه های دیگر، با شخصی رو به رو می شود که می خواهد از لحاظ جنسی از او سوء استفاده کند. این مهم است که بیاموزید چگونه و چه موقع به شخصی که قصد رابطه ناخوشایند با جنس مخالف خود را دارد نه بگویید. اجازه ندهید که تجاوزهای جنسی بی توجه بماند. از هر 5 زن، 1 زن و از هر 71 مرد، 1 مرد در طول زندگی خود مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند.

 • اگر کسی به زور می خواهد به شما نزدیک شود، درخواست کمک کنید. جامعه به زنان آموخته است که از اینکه مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، احساس شرمندگی و شرمساری کنند، حتی تا آنجا که ادعا می کنند برخی از خانم ها «درخواست این کار را کرده اند». رها کردن کسی که جرم جنسی متهم شده، به او می آموزد که انجام این کار در آینده نیز مشکلی ایجاد نمی کند.

مهارت نه گفتن از ویژگی های بارز زنان مستقل و قدرتمند

5. آزار جنسی را در محل کار یا مدرسه گزارش دهید

به یاد داشته باشید که گزارش دادن این نوع اعمال فقط به نفع خود شما نیست؛ این می تواند مانع آزار و اذیت دیگران در آینده شود.

زنان مستقل

بخش سوم: مراقب سلامتی خود باشید

1. به اندازه کافی ورزش کنید

هیکل مناسب داشتن (رو فرم بودن)، سلامت عمومی، خلق و خوی، و سطح انرژی شما را بهبود می بخشد، که باعث بهبود عملکرد شما در همه جنبه های زندگی می شود. ورزش منظم می تواند به پیشگیری از بیماری هایی مانند بیماری های قلبی، سرطان و دیابت کمک کند و همچنین می تواند در کنترل اختلالات مزمن مانند آسم یا کمردرد کمک کند.

 • هر فردی متفاوت است، بنابراین حتما با پزشک خود در مورد اینکه کدام اهداف ورزشی برای شما مفید هستند، صحبت کنید.
 • لازم نیست تا قهرمان المپیک باشید تا هیکل مناسبی داشته باشید. در همسایگی خود آهسته دویده، سگ خود را با خود به پیاده روی ببرید یا دوچرخه سواری کنید. حتی باغبانی نیز می تواند نوعی ورزش مناسب باشد.

چطور شخصیت قوی و مستقل داشته باشیم

2. غذاهای سالم و مغذی بخورید

یک رژیم غذایی سالم، مانند ورزش، می تواند به جلوگیری از بیماری و افزایش روحیه و انرژی شما کمک کند. هر فردی متفاوت است و می تواند نیازهای غذایی متنوعی داشته باشد. برای تهیه برنامه غذایی مناسب برای خود، با پزشک یا یک متخصص تغذیه معتبر صحبت کنید.

 • به عنوان یک قاعده کلی، سبزیجات و میوه های تازه بسیاری میل کنید. غلات و پروتئین های کامل بخورید. از غذاهای فرآوری شده و سرخ شده خودداری کرده و مصرف قندهای تصفیه شده را کاهش دهید.

زنان قدرتمند و مستقل غذاهای سالم و مغذی می خورند

3. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند بر سلامتی و روحیه شما تاثیر بگذارد. هدف شما حداقل هفت تا هشت ساعت خوابیدن باشد تا هر روز بتوانید به بهترین شکل ممکن عمل کنید.

ساده ترین روش های تبدیل شدن به زن مستقل و محکم

4. سلامت خود را درک نمایید

قدرت جسمی به صورت فیزیکی، جسمی و ذهنی آشکار می شود. اگر می خواهید یک زن قوی و مستقل باشید، لازم نیست که فراتر از بدن خود را در نظر بگیرید. زنان و مردان هم سو جنسی (اصطلاحی است برای افرادی که هویت جنسیتی آنها با جنس جنسی که هنگام تولد به آنها اختصاص داده شده مطابقت دارد.)، به دلیل اختلافات بیولوژیکی با خطرات و چالش های سلامتی مختلفی روبرو هستند.

 • گذشته از اختلافات بیولوژیکی، نابرابری های دیگری نیز وجود دارد که زنان هم سو جنسی، صرفا به این علت که زن هستند، در معرض آن قرار می گیرند. به عنوان مثال، تا همین اواخر، بیشتر تحقیقات پزشکی فقط با استفاده از مردان انجام می شد. به عنوان مثال، وقتی یک اختلال یا بیماری در جنس های مختلف به شکل متفاوتی خود را نشان می داد (به عنوان مثال، حمله قلبی)، تحقیقات پزشکی قادر به تعریف علائم برای زنان نبود. خوشبختانه، تحقیقات پزشکی به سرعت در حال جذب و استفاده بیشتر از زنان به عنوان شخص مورد مطالعه هستند. اکنون که این اطلاعات به آسانی در دسترس است، مهم است که زنان قوی و مستقل از آن استفاده کنند!
 • به طور منظم معاینه پزشکی شوید. مطمئن باشید که هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود را بررسی کرده اید.

آموزش ویژگی های زنان مستقل و محکم

بخش چهارم: امور مالی خود را مدیریت کنید

1. تا حدی که در شرایط شما امکان پذیر است، استقلال مالی خود را تقویت کنید

استقلالی که با توانایی شما در کسب درآمد شخصی تان ایجاد می شود، از حساب بانکی شما شروع کرده تا خریداری ملک خودتان، چیزی است که زنان از آن محروم شده اند (و در برخی از نقاط جهان، هنوز هم هستند). این فرضیه که شما برای امنیت مالی باید به دیگران وابسته باشید، را زیر سوال ببرید.

 • یک دوره مدیریت مالی گذرانده یا اصول اولیه را به صورت آنلاین بیاموزید.
 • برای خود بودجه ای مشخص کنید تا بتوانید هزینه های لازم خود را برآورده کنید.
 • حدود 10 تا 20 درصد درآمد خود را پس انداز کنید.

تقویت استقلال مالی، از راه های تبدیل شدن به زن مستقل و قوی

2. از درخواست برای افزایش حقوق خود نترسید

زنان کمتر از مردان درخواست افزایش حقوق خود را می کنند. هنگامی که آنها درخواست افزایش حقوق می کنند، آنها به طور معمول، حقوق کمتری نسبت به مردان را درخواست می کنند. به تمرینات دفاع از خود بازگشته و از درخواست افزایش حقوقی که لایق آن هستید، نترسید.

چطور می توانیم زنی محکم و قوی باشیم

بخش پنجم: پیروی از احساسات خود

1. آنچه را که می خواهید، مطالعه کنید

اجازه ندهید که هنجارهای اجتماعی موضوع مطالعه شما را تحت تاثیر قرار دهند. غالباً جامعه، زنان را به حوزه های خاصی سوق می دهد (انگلیسی، هنرهای زیبا، تدریس، پرستاری و سایر موضوعات «کمک کننده»)، در حالی که مردان به سایر زمینه ها مانند: علوم، ریاضیات و فناوری سوق می یابند.

 • بیشتر مدارس، زنان را به مشارکت در رشته های STEM، (پزشکی، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات) تشویق می کنند. زیرا تعداد زنان در این زمینه ها علیرغم علاقه زیاد، بسیار کم است. اگر به فیزیک علاقه دارید، دنبال آن بروید! اگر رایانه ها شما را خوشحال می کنند، غرق فناوری شوید و هر چه می توانید یاد بگیرید. اجازه ندهید که نقش های جنسیتی از پیش تعیین شده در کار شما اختلال ایجاد کند و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره یک موضوع خاص را داشته باشید.
 • به هر صورت، موضوع مورد علاقه خود را دنبال کنید. اگر به موسیقی علاقه دارید، آن را دنبال کنید. اگر به ریاضی علاقه دارید، آن را دنبال کنید.

پیروی کردن از احساسات خود، ویژگی دختران و زنان قوی

2. تبدیل به یک یادگیرنده مادام العمر شوید

به یاد داشته باشید که همه آموزش ها نباید رسمی باشند (یعنی از طریق موسسه ای مانند دانشگاه حاصل می شوند). با وقایع فعلی در سیاست، علم و فناوری همراه باشید، کتاب بخوانید (چه داستانی و چه غیر داستانی)، یادگیری یک زبان دیگر، تماشای مستند و غیره. اشتیاق به یادگیری موضوعات جدی در سرتاسر زندگی خود داشته باشید.

زن مستقل و قوی بودن به چه معناست

3. سبک خاص خود را با آغوش باز پذیرا باشید

یک زن مستقل بودن به معنای پوشیدن لباس به سبکی است که می خواهید، صرف نظر از اینکه اطرافیان به شما بگویند چه چیزی بپوشید. از مد به عنوان راهی برای بیان خلق و خوی، سلیقه و خلاقیت خود استفاده کنید.

 • در طول تاریخ، بارها و بارها، انتخاب های مد زنانه وابسته به هنجارهای اجتماعی و فرهنگی آن دوره زمانی بوده است. در یک مقطع تاریخ ایالات متحده، پوشیدن سینه بندهای کاملاً سفت عادی بود و پوشیدن شلوار برای زنان یک تابو اجتماعی محسوب می شد. ما در دوره ای زندگی می کنیم که زنان آزادی بیشتری در حق انتخاب لباس های خود دارند. این آزادی را با آغوش باز پذیرا باشید!
 • هنگام تصمیم گیری برای نوع پوشش، باید نوع بدن و همچنین سلیقه شخصی خود را در نظر بگیرید.

زنان قدرتمند برای خود سبک خاصی دارند

قسمت ششم: مشارکت در انجمن خود

1. به دیگران کمک کنید

یکی از بهترین راه های به کارگیری قدرت خود، این است که به کسانی که به اندازه شما خوشبخت نیستند، کمک کنید. لازم نیست تا شما پولدار یا ثروتمند باشید تا بتوانید تاثیر مثبتی بر جامعه خود بگذارید، بنابراین از چیزهای کوچک شروع کنید. مطالعه ای در سال 2012 بر روی داوطلب شدن و «کمک کردن» در جامعه مشخص کرد که از کسانی که در این مطالعه شرکت کرده اند، 68٪ از سلامت جسمی بهتری برخوردار بوده اند، در 89٪ احساس اعتماد به نفس و بهزیستی افزایش یافته و 73 ٪ از افرادی که کمک کرده اند، نسبت به کسانی که کمک نکرده اند، سطح استرس کمتری داشته اند.

مشارکت در انجمن ها از نشانه های زنان مستقل

2. کارهای داوطلبانه در انجمن خود در نظر بگیرید

سازمان های غیر انتفاعی (غیر سود طلب) از داوطلبان و حمایت کنندگان استقبال می کنند. مشخص کنید که بیشتر به چه مواردی علاقه دارید، مانند: حیوانات، هنرها، کودکان، ورزش و غیره. مکانی را انتخاب کنید که از آن لذت می برید و اینگونه تصور کنید که شما تغییری ایجاد می کنید.

 • به عنوان مثال، داوطلب شدن در یک نوانخانه، انجمن حمایت از حیوانات در محله خود، یا سایر برنامه های پیشرفت جامعه.
 • قبل از مشارکت در یک موسسه خیریه، در مورد آن تحقیق نمایید. برخی از گروه ها ضررهای بیشتری نسبت به فواید خود دارند.

انجام کارهای داوطلبانه از ویژگی زنان دارای استقلال

3. اعمال مهربانانه تصادفی را تمرین کنید

نیازی نیست تا برای کمک کردن تبدیل به یک داوطلب رسمی شوید. اگر فرد نیازمندی را می بینید، به او کمک کنید. حتی با یک عمل کوچک می توانید به شخصی کمک کنید. به عنوان مثال، به شخصی کمک کنید تا مواد غذایی را حمل کند یا در را برای کسی باز کنید.

کارهای ساده و کوچک که شما را به یک زن مستقل و قوی تبدیل می کند

4. از زنان دیگر حمایت کنید

اغلب اوقات زنان شرمنده شده و توسط زنان دیگر مورد قضاوت قرار گرفته و یا توسط زنان دیگر سرکوب می شوند. در عوض، زنان می توانند به پیشرفت هم کمک کنند و به هر زنی این قدرت را بدهند که او بدون اظهار نظر و قضاوت دقیقا چه کسی است.

 زنان قوی از زنان دیگر حمایت می کنند

5. به زنان و دختران دیگر در مورد قوی و مستقل بودن آموزش دهید

در مورد قاطعیت، ایجاد مهارت های مدیریتی، دوست داشتن خود، و ایستادگی برای خود و دیگران به آنها بیاموزید. برای آنها یک الگو (قهرمان) خوب باشید.

 • در اجتماع خود برای انجمن دختران یک مربی باشید. به عنوان مثال، ممکن است دختری وجود داشته باشد که در ورزشی که شما دوست دارید، شرکت کند، یا ممکن است یک دانش آموز سال آخر دبیرستان باشد که برای رفتن به کالج آماده می شود.

به زنان و دختران دیگر در مورد قوی و مستقل بودن آموزش دهید

منبع: wikihow

از
69
رای