مهارت های زندگی

چگونه با تکنیک های ساده دیگران را عاشق و مجذوب خود کنیم؟

تقویت جنبه رفتاری عملکرد فرد و بالا بردن اعتماد به نفس، باعث افزایش جذابیت شخصیتی او می شود. افرادی که اعتماد به نفس بالاتری دارند در روبرو شدن با مسائل مختلف زندگی موفق ترند، قدرت ریسک پذیری در آن ها بالاتر است.

15 ویژگی عالی و خصوصیت رفتاری رهبران خوب برای موفقیت در کار

رهبر کسی است که راه را می داند، از آن راه رفته و راه را به سایرین نشان می دهد». صرف نظر از اینکه رهبر خوب را چگونه تعریف می کنید، او می تواند بین موفقیت و شکست تفاوت ایجاد کند. در ادامه خصوصیات مهم رهبر بیان شده است.

10 نکته برای برخورد و کنار آمدن با والدین سمی، بد و معتاد

والدین سمی می توانند در زندگی شما را بدبخت کنند. آنها به طرز چشمگیری دخالت کننده، کنترل کننده و انتقادکننده هستند. والدین سمی که تحت کنترل قرار نگیرند، می توانند زندگی تان را به دست گرفته و باعث آسیب روانی قابل توجه شوند.

در زمان شیوع کرونا چگونه از صاحب خانه فرصت بگیریم؟

اگر با مشکل تامین پول اجازه خانه در ماه های آتی به علت کرونا ویروس جدید (کوید 19) مواجه هستید، شاید صاحبخانه تان قادر باشد با شما همکاری کرده تا بار سنگینی را به دوش نکشید. در ادامه چگونگی مهلت گرفتن از صاحبخانه آمده است

مراحل تصمیم گیری؛ 8 گام مهم فرآیند تصمیم گیری با ابزار آنها

زمانی که حرف از تصمیم گیری به میان می آید همواره شخص تصمیم گیرنده باید پیامدهای مثبت و منفی آن برای کسب و کار را بسنجد و در جهت نتایج مثبت آنها باشد. تصمیم گیری 8 گام مهم دارد که هر گام ابزار و تکنیک خاص خود را دارد.

12 نکته کلیدی شرکت در ویدئو کنفرانس در زمان دورکاری

اگر در خانه کار می کنید و باید در جلسات ویدئو کنفراس شرکت کنید، باید نکاتی را بدانید. قبل از شروع ویدئو کنفرانس، مدتی زمان صرف کرده تا کار خود را ذخیره کنید و از هر گونه نرم افزاری که به آن نیازی ندارید، خارج شوید.

5 ترفند ساده و نکته کلیدی برای خواندن ذهن و فکر دیگران

خواندن ذهن دیگران در واقع یک مهارت است که می توان آن را یاد گرفت. افراد همیشه در مورد افکارهای خود سیگنال هایی ارسال می کنند. در ادامه 5 تکنیک برای خواندن ذهن دیگران برای ایجاد روابط کاری بهتر بیان شده است. 

6 روش آزمایش شده برای باهوش تر شدن و متفاوت فکر کردن

داشتن تفکراتی واضح، منتقدانه و متفاوت اندیشیدن همانند سایر مهارت های نیازمند تمرین مداوم و صرف زمان لازم برای آن است. هر چه واضح اندیشیدن را بیشتر تمرین کنید، ماهیچه های ذهنی تان را بیشتر پرورش خواهید داد

آموزش نوشتن و انجام کارها با هر دو دست با روش های ساده

هر چند بیشتر افراد تمایل به استفاده از دست غالب خود برای انجام دادن کارها دارند؛ اما برخی نیز علاقه دارند تا مهارت های استفاده از هر دو دست را بدست آوردند؛ در ادامه روش های استفاده از هر دو دست را آموزش داده ایم.

9 ترفند برای این که چگونه یک دوست خوب باشیم

دوست خوب بودن همیشه آسان نیست، ولی صرف زمان برای ایجاد یک دوستی پایدار قطعا با ارزش است. یکی از پایه های داشتن یک دوستی موثر این است که خود ما فرد خوبی باشیم و در این رابطه کمی و کاستی نگذاریم.