مهارت های زندگی

چگونه سنگین و باوقار باشیم + داشتن شخصیتی متین با 16 نکته

احتمالا افرادی را در اطراف خود می شناسید که اگرچه ظاهر زیبایی ندارند، اما اخلاق و رفتارشان باعث می شود تا ساعت ها کنار آنها نشسته و شروع به صحبت کنید. در ادامه راهنمایی هایی در خصوص نحوه با وقار رسیدن ارائه کرده ایم

تشخیص عسل طبیعی از تقلبی با 8 روش خانگی ساده

عسل طبیعی یکی از با ارزش ترین مواد غذایی به علت دارا بودن مواد مغذی از قبیل قندهای طبیعی، ویتامین ها و... است. و جایگاه ویژه ای در سبد غذایی روزانه دارد. روش تشخیص عسل طبیعی از تقلبی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

راز زنان شاد ؛ 15 راه ساده برای شاد بودن و نشاط در زندگی زنان

شادی و نشاط بیشتر در زندگی، دلخواه همه افراد است. اما آیا کتابی وجود دارد که بتواند راهنمای کاملی برای همه ما باشد؟ مطمئناً خیر. این متن هم تنها لیستی از راز شاد بودن زنان برای اینکه یک زن شاد و با نشاط باشید، است.

مدل سارافون و پیراهن بافتنی دخترانه بچه گانه به همراه آموزش

از لباس هایی که در فصل سرما مادران به سراغ آنها میروند لباس های بافتنی هستند. سارافون های بافتنی شیک و پیراهن های بافتنی دارای تنوع رنگ و بافت مختلفی هستند و زیبا به نظر می رسند. در ادامه انواع آنها را مشاهده خواهید کرد.

آموزش انواع بافت گل با قلاب و میل به همراه مدل گل بافتنی خاص

گل های بافتنی بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند و می توان از آنها به عنوان گیره سر، برای تزئین رومیزی، روی کلاه، روتختی و تزئینات و ... استفاده کرد. بافت گل های برجسته به دلیل سه بعدی بودن یکی از زیباترین مدل بافت هاست.

مدل دستبندهای بافتنی زیبا دخترانه و پسرانه به همراه آموزش

دستبندهای بافتنی به ویژه دستبند های دوستی دارای تنوع رنگ زیاد و فوق العاده جذاب هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند. شما می توانید این دستبندها را در رنگ ها و طرح های مختلف تهیه کرده و استفاده کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

مدل های جدید روتختی بافتنی شیک با قلاب و دو میل

روتختی بافتنی دارای تنوع رنگ و طرح های شاد و متنوعی است که میتواند در لیست کالای جهیزیه دختران جوان قرار بگیرد و به دکوراسیون جدید آنها جلوه و زیبایی ببخشد و گرما بخش زندگی زوج جوان باشد.

چگونه با تکنیک های ساده دیگران را عاشق و مجذوب خود کنیم؟

تقویت جنبه رفتاری عملکرد فرد و بالا بردن اعتماد به نفس، باعث افزایش جذابیت شخصیتی او می شود. افرادی که اعتماد به نفس بالاتری دارند در روبرو شدن با مسائل مختلف زندگی موفق ترند، قدرت ریسک پذیری در آن ها بالاتر است.

15 ویژگی عالی و خصوصیت رفتاری رهبران خوب برای موفقیت در کار

رهبر کسی است که راه را می داند، از آن راه رفته و راه را به سایرین نشان می دهد». صرف نظر از اینکه رهبر خوب را چگونه تعریف می کنید، او می تواند بین موفقیت و شکست تفاوت ایجاد کند. در ادامه خصوصیات مهم رهبر بیان شده است.

10 نکته برای برخورد و کنار آمدن با والدین سمی، بد و معتاد

والدین سمی می توانند در زندگی شما را بدبخت کنند. آنها به طرز چشمگیری دخالت کننده، کنترل کننده و انتقادکننده هستند. والدین سمی که تحت کنترل قرار نگیرند، می توانند زندگی تان را به دست گرفته و باعث آسیب روانی قابل توجه شوند.

در زمان شیوع کرونا چگونه از صاحب خانه فرصت بگیریم؟

اگر با مشکل تامین پول اجازه خانه در ماه های آتی به علت کرونا ویروس جدید (کوید 19) مواجه هستید، شاید صاحبخانه تان قادر باشد با شما همکاری کرده تا بار سنگینی را به دوش نکشید. در ادامه چگونگی مهلت گرفتن از صاحبخانه آمده است

مراحل تصمیم گیری؛ 8 گام مهم فرآیند تصمیم گیری با ابزار آنها

زمانی که حرف از تصمیم گیری به میان می آید همواره شخص تصمیم گیرنده باید پیامدهای مثبت و منفی آن برای کسب و کار را بسنجد و در جهت نتایج مثبت آنها باشد. تصمیم گیری 8 گام مهم دارد که هر گام ابزار و تکنیک خاص خود را دارد.

12 نکته کلیدی شرکت در ویدئو کنفرانس در زمان دورکاری

اگر در خانه کار می کنید و باید در جلسات ویدئو کنفراس شرکت کنید، باید نکاتی را بدانید. قبل از شروع ویدئو کنفرانس، مدتی زمان صرف کرده تا کار خود را ذخیره کنید و از هر گونه نرم افزاری که به آن نیازی ندارید، خارج شوید.

5 ترفند ساده و نکته کلیدی برای خواندن ذهن و فکر دیگران

خواندن ذهن دیگران در واقع یک مهارت است که می توان آن را یاد گرفت. افراد همیشه در مورد افکارهای خود سیگنال هایی ارسال می کنند. در ادامه 5 تکنیک برای خواندن ذهن دیگران برای ایجاد روابط کاری بهتر بیان شده است. 

6 روش آزمایش شده برای باهوش تر شدن و متفاوت فکر کردن

داشتن تفکراتی واضح، منتقدانه و متفاوت اندیشیدن همانند سایر مهارت های نیازمند تمرین مداوم و صرف زمان لازم برای آن است. هر چه واضح اندیشیدن را بیشتر تمرین کنید، ماهیچه های ذهنی تان را بیشتر پرورش خواهید داد