تزریق بوتاکس برای بالا بردن و بزرگ کردن سینه

تزریق بوتاکس برای بالا بردن و بزرگ کردن سینه بوتاکس درمانی موقتی است و برای بالا بردن سینه هزینه زیادی خواهد داشت، زیرا آن را برای ماهیچه های بزرگ به کار می برند، و نه مثلا برای عضلات ریز صورت.

متخصصان می گویند بوتاکس این قابلیت را دارد که سینه ها را بدون نیاز به عمل جراحی بالا ببرد و همین، لیفت سینه را در لیست استفاده های رو به رشد از بوتاکس قرار داده است. اما همه کارشناسان آن را تایید نمی کنند.   

همه پیش از این می دانستیم که بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک، کاهش تعریق بیش از حد، از بین بردن خطوط اخم موثر است و به درمان برخی مشکلات عضلات چشم و اسپاسم گردن کمک کند. اما طبق گفته کارشناسان انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، ممکن است تاثیر آن در بالا بردن سینه خفیف و موقتی باشد.

بوتاکس برای بالا بردن سینه، شامل تزریق آن به ماهیچه های سینه ای کوچک است، که به ماهیچه های پشتی اجازه می دهد تا با بالا کشیدن افتادگی سینه را انجام دهد. اثر لیفت سینه با بوتاکس موقتی و سه تا چهار ماه است. استفاده از بوتاکس برای این منظور تایید نشده است.

بالا بردن سینه با بوتاکس برای زنان 30 تا 50 ساله با اندازه کاپ سینه A و B که به دنبال درمان موقت و خفیف هستند مناسب است. این تزریق به مقدار کمی سینه را بالا می برد و برای هر دو سینه حدود یک تا دو هزار دلار هزینه دارد. از طرف دیگر، در لیفت سینه با بوتاکس هیچ زخم یا جراحی وجود ندارد؛ با این حال این تزریق ممکن است برای همه موثر نباشد.

تزریق بوتاکس برای افزایش سایز و درمان افتادگی سینه

شما احتمالاً با سایر روش های جایگزین میتوانید همین اثر را بدست آورد. عضله مورد نظر یعنی عضلات سینه ای کوچک، توسط عضلات سینه بزرگ پوشانده شده است و هدف قرار دادن ماهیچه های کوچکی که توسط ماهیچه های بزرگتر پوشانده شده اند، بسیار دشوار است. به علاوه، دیگر ماهیچه ها در شانه، پشت و قفسه سینه نیز در افتادگی سینه نقش دارند، بنابراین سخت است که باور کنیم، تنها ضعیف بودن ماهیچه های کوچک سینه ای روی آن تاثیر دارد.

والتر ارهارد، جراح پلاستیک می گوید: بوتاکس درمانی موقتی است و بوتاکس برای بالا بردن سینه هزینه زیادی خواهد داشت زیرا آن را برای ماهیچه های بزرگ به کار می برید، نه عضلات ریز صورت. او می گوید: پیش از اقدام به بوتاکس برای بالا بردن سینه، انجام تمرینات ورزشی را به عنوان راه درمانی امتحان کنید. نتایج آن ماندگار تر و بسیار ایمن تر خواهد بود.

گزارشات متعددی از عوارض بعد از بوتاکس سینه دیده شده است، از جمله نارسایی تنفس و سایر مشکلات مضر برای سلامتی که ممکن است در نتیجه این لیفت باشد. با این حال برخی پزشکان عقیده دارند، انجام آن در دوزهای بسیار پایین بی خطر و احتمال بروز مشکل بعید باشد.

تزریق بوتاکس برای بالا بردن و بزرگ کردن سینه

جوان سازی بین دو سینه

یکی دیگر از روش های بهبود وضعیت سینه و کاهش مشکلات ظاهری ایجاد شده روی آن که مورد بحث است، جوان سازی شکاف بین دو سینه است. این روند شامل تزریق فیلر (ژل) مانند اسکالپترا به این شکاف است تا چین و چروک های ظریف آن را از بین ببرد. اسکالپترا برای این منظور تایید نشده است. استفاده از این ژل به طور مشخص برای ترمیم چربی صورت افراد مبتلا به HIV است.

دکتر ریچادر جی، جراح پلاستیک در ساوانا می گوید: از فیلرهای بافت نرم مانند اسکالپترا می توان برای پرکردن تقریباً هر چیزی، از جمله شکاف استفاده کرد. او اشاره کرد که استفاده از فیلرهای بافت نرم برای قسمت های بزرگتر بدن ممکن است گران باشد.

منبع: webmd

از
1
رای