6 راز زیبایی و تناسب اندام مشهورترین ستاره های هالیوود که نمی دانید

6 راز زیبایی و تناسب اندام مشهورترین ستاره های هالیوود که نمی دانید جلوه دادن زیبایی همه چیز در نمایش خلاقانه آنهاست. راز زیبایی ستارگان هالیوود مانند جنیفر لوپز در این است که او با قرار دادن همه وزن خود روی یک پا و بیرون گذاشتن پای دیگر خود را بسیار ظریف و جذاب تر جلوه می دهد.

ستارگان هالیوود استاد نمایش دادن خودشان به شکلی هستند که باعث می شود بسیار بهتر از زندگی واقعی به نظر برسند. چند روش واقعاً زیرکانه وجود دارد که آنها چطور اندام خود را کشیده تر و کمر را باریک تر نشان می دهند و یک لبخند جذاب روی صورت ایجاد می کنند که باعث شود بخواهید ساعت ها به تصویر آنها خیره شوید. در اینجا روش های متفاوتی برایتان داریم که می توانید با رعایت آنها بهترین ظاهر را از خود در اینستاگرام و فیسبوک خود به نمایش بگذارید.

کشف رازهای زیبایی ظاهر ستارگان هالیوود

6. بازوهایی باریک

عکس ها با لباس های شب زیبا همیشه به یاد ماندنی هستند و باید بهترین شکل به نظر برسند. بسیاری از ستارگان هالیوود با گرفتن ژست به شکلی خاص، بازوهای خود را لاغر و ظریف نشان می دهند. این کار ساده است، کافی است کمر خود را به یک سمت کنید، و سپس دست خود را روی سمت دیگر استخوان لگن قرار دهید. به این ترتیب، بازویی که دور از بدن قرار گرفته است ظریف تر به نظر می رسد، و این حرکت به باریک تر دیده شدن کمر نیز کمک می کند.

راز زیبایی ستارگان هالیوود

5. باریک شدن صورت

تنها با گفتن کلمه " Prune" در حالیکه برای عکس لبخند می زنید، صورت شما ژست خاصی می گیرد که به عقیده بسیاری افراد بسیار جذاب خواهد شد. این تکنیک، بسیاری از سلبریتی های زن را به جایگاههای بالاتری سوق داده است. باریک بودن صورت این روزها در بین ستارگان هالیوود بسیار محبوب است.

4. قرار دادن پا بیرون از لباس

جنیفر لوپز در گرفتن این ژست بسیار مشهور است و در بسیاری از عکس های خود به این شکل ظاهر می شود. او با قرار دادن همه وزن خود روی یک پا و بیرون گذاشتن پای دیگر بر اساس مد روز، خود را بسیار ظریف و جذاب تر جلوه می دهد و با این کار بدن او کشیده تر به نظر می رسد. بسیاری دیگر از ستارگان هالیوود نیز این سبک را دنبال می کنند.

تکنیک تناسب اندام چهره های هالیوود

3. نگاه کردن از روی شانه، راز زیبایی ستارگان هالیوود

این ژست ممکن است نیاز به کمی تمرین داشته باشد. ریحانا این کار را خیلی خوب انجام می دهد، به خصوص هنگامی که لباسی با پشت باز پوشیده است. بله، این حالت مناسب برای لباس های بدون پشت است که برای داشتن عکس بهتر، او یک شانه را بالا می برد، شانه دیگر را کمی به عقب خم می کند و چانه را مقداری پایین می آورد، و هر کسی که این کار را به درستی انجام دهد، عکسی زیبا خواهد داشت. چرخش گردن در هر زنی قطعاً تصویری زیبا ایجاد می کند.

2. قرار دادن پاها روی هم

قرار دادن یک پا روی پای دیگر باعث می شود که یک سوپر مدل، قد بلندتر به نظر برسد. این حالت همچنین لگن را باریک تر نشان می دهد که یک فاکتور ضروری برای جذابتر شدن هر مدل است. تیلور سوییفت کسی است که این کار را بهتر از هر کس دیگری روی صحنه انجام می دهد.

چگونه مانند ستارگان هالیوود در عکس ها زیبا دیده شویم

1. لبخند زدن در حالی که زبان را پشت دندان ها چسبانده اید

مردان دوست دارند چهره معصومانه یک زن را تماشا کنند که این ژست می تواند با پنهان کردن بیش از حد لثه بالایی انجام می شود. نکته در این است که وقتی برای عکس گرفتن لبخند می زنید، زبان خود را به پشت دندان ها بچسبانید. این ترفندی است که توسط بسیاری از ستارگان هالیوود پیاده می شود و به بهتر ظاهر شدن آنها کمک می کند.

جلوه دادن زیبایی همه چیز در نمایش خلاقانه آنهاست، زیرا تصویر می تواند چشمان ما را گول بزند. بنابراین هر چه ترفندهای بیشتری را دنبال کنید، می توانید عکس های بهتری بگیرید و به خود افتخار کنید.

از
1
رای