20 روش زیبا برای گفتن خبر باردار بودن خود به همسرتان

20 روش زیبا برای گفتن خبر باردار بودن خود به همسرتان اگر باردار هستید و دلتان می خواهد خبر بارداری خودتان را با روش های خاص و ایده های جذاب به همسرتان اعلام کنید؛ این مقاله را بخوانید. در اینجا 2 ایده عالی و زیبا برای دادن خبر بارداری به همسرتان و سوپرایز او ارائه شده است.

به عنوان اولین کسی که می دانید باردار هستید، این شانس را دارید (و فشار) که همسر خود را با خبرهای بزرگ شگفت زده کنید. یکی از این روش های سرگرم کننده را امتحان کنید تا به همسرتان اطلاع دهید که جمعیت خانواده شما در حال افزایش است:

20 ایده جالب و زیبا برای گفتن خبر بارداری به همسرتان

1. برای او یک دفترچه راهنما بخرید

اگر بار اول است که او پدر می شود، او باید چیزهای زیادی را برای پدر شدن یاد بگیرد. یک کتاب چگونه آمادگی برای پدر شدن را انتخاب کرده و آن را کادو کنید و هنگامی که کمی مشکوک شد، این کتاب را به او بدهید.

2. لحظه را ثبت کنید

برای عکس خانوادگی برنامه ریزی کنید و در طول یکی از آخرین عکس ها به جای «گفتن پنیر»، از عکاس بخواهید فریاد بزند «بگویید امیلی باردار است!».

3. پازل آماده کنید

با یک پیام یا عکسی از سونوگرافی خود، یک پازل آماده کنید. پازل را با هم انجام دهید و ببینید که او چقدر سریع متوجه می شود که این پازل چیست.

ایده های جذاب دادن خبر بارداری به همسر

4. یک قلک «پس انداز برای کودک» بخرید

یک قلک بخرید که در جلوی آن «پس انداز برای کودک» نوشته شده باشد. حتی می توانید یک یادداشت بر روی آن بگذارید که می گوید: «ما 9 ماه برای پس انداز وقت داریم!».

5. به همسرتان یک کوپن بدهید

به همسرتان یک کوپن بدهید که بر روی آن نوشته: «پس از 9 ماه برای یک کودک قابل بازپرداخت است». اگر تاریخ زایمان خود را می دانید، می توانید آن را به عنوان تاریخ انقضا ذکر کنید.

6. تست بارداری را مخفی کنید

چه در کفش او مخفی کنید و چه در یخچال، آن را در جایی قرار دهید که او به طور معمول نگاه می کند، پس می تواند آن را پیدا کند- او انتظار این را نخواهد داشت!

7. اجازه دهید کودکتان آن را اطلاع دهد

از فرزندتان بخواهید لباسی بپوشد که حضور عضو جدید خانواده را اطلاع می دهد. اجازه دهید با این مساله که آنها خواهر یا برادر بزرگتر می شوند، خودنمایی کرده و بخشی از این خبر شگفت انگیز بزرگ باشند.

روش های زیبا برای اعلام خبر بارداری به همسر

8. اجازه دهید کودک آینده شما این را اعلام کند

اولین عکس سونوگرافی خود را پرینت کرده و یادداشتی بر روی آن ضمیمه کنید که می گوید: «من نمی توانم صبر کنم تا شما را ببینم، بابا!».

9. اجازه دهید حیوان خانگی شما این را اطلاع دهد

بر روی یقه حیوان خانگی خود یک پیام وصل کنید. دفعه بعدی که همسرتان شکم این حیوان خانگی را نوازش می کند، او با یک خبر شگفت انگیز زیبا متعجب می شود!

ایده های سوپرایز خبر بارداری به همسر

10. برای کودک یک فضا (قفسه) خالی کنید

یک کشو یا قفسه را خالی کنید و یادداشتی بگذارید که می گوید: «برای من قفسه خالی کنید، بابا!» حتی می توانید آنچه که در آنجا بود را با کفش یا اسباب بازی های کودک جایگزین کنید.

11. پیام را در فنجان قرار دهید

یک فنجان شخصی با پیامی در انتهای آن سفارش دهید. او بعد از اتمام نوشیدنی اش، لبخند می زند.

روش های ناب و زیبا برای اعلام خبر بارداری به همسر

12. یک نان کماج را در داخل فر قرار دهید

یک نان کماج را در داخل فر قرار داده و بر روی آن یک خلال دندان و یک کاغذ به شکل پرچم قرار دهید که در داخل آن نوشته باشد «عزیزم»، «من باردار هستم» و حتی تاریخ زایمان را نوشته باشد. هنگامی که شام آماده می شود، از او بخواهید که غذا را از فر بیرون بیارود.

13. یک پیام را در قاب عکس قرار دهید

این روش به خصوص برای اولین نوزاد شما مفید است. یک قاب پیدا کنید و یا خود آن را بسازید که می گوید «من پدرم را دوست دارم». در داخل قاب، یادداشت بگذارید که می گوید: «به زودی عکس می آید!».

14. این خبر شگفت انگیز را در دسر جاسازی کنید

به او یک کاپ کیک، کوکی یا هر چیز خوشمزه دیگری که در داخل آن جعبه کوچکی جاسازی شده، بدهید. برای یک خبر شگفتن انگیز شیرین، در داخل جعبه بنویسید: «من باردار هستم».

راه های گفتن بابا شدن به همسرتان

15. یک بشقاب اضافی بر روی میز غذا قرار دهید

در حین چیدن میز غذا، بشقاب و لیوان کودک را روی میز در کنار صندلی بیرون آمده (آماده برای نشستن) بگذارید. او مطمئناً متوجه آن خواهد شد!

16. لک لکی که کودک می آورد

بسته ای را بر روی درب آهنی قرار دهید که نوشته: «لک لک کودک می آورد». اگر هم اکنون کودک دارید، اجازه دهید تا برای تزئین آن به شما کمک کند.

17. فنجان او را با یک بطری عوض کنید

به جای قرار دادن یک فنجان در کنار بشقاب شام او، نوشیدنی او را در داخل یک بطری کودک بریزید. او ممکن است در ابتدا گیج شود، اما سردرگمی او به سرعت به تعجب تبدیل می شود!

18. در غرفه های photo booth عکس بیاندازید

دفعه دیگری که به مرکز خرید می روید، در یک غرفه عکس (photo booth) توقف کنید. در اولین عکس، علامتی را نگه دارید که می گوید: «تو پدر می شوی!» یا «من باردار هستم!» و از واکنش او عکس های بعدی را بگیرید.

ایده های برای گفتن «من باردارم» به همسر

19. یک تی شرت «من باردار هستم» بپوشید

پیراهنی را به تن کنید که بارداری شما را اعلام می کند و ببینید چه مدت طول خواهد کشید تا شوهرتان متوجه شود!

20. تست بارداری خود را کادو کنید

آن را ساده درست کرده و آزمایش مثبت بارداری خود را بسته بندی کنید و با یک کارت که می گوید: «شما پدر می شوید!».

مهم نیست که چطور بارداری خود را اعلام می کنید، شوهرتان از شنیدن خبرهای شگفت انگیز، هیجان زده می شود.

از
19
رای