28 ایده تغییر دکوراسیون داخلی منزل با وسایل ارزان و دور ریختنی

28 ایده تغییر دکوراسیون داخلی منزل با وسایل ارزان و دور ریختنی دکوراسیون داخلی منزل ؛ ایده های تغییر دکوراسیون خانه با وسایل ارزان قیمت و دور ریختنی مانند قاب ها، چوب پنبه‌ها، بطری‌ها، میزها، شمع، سبد ها، گلدان و جعبه ها در سلام دنیا ببینید.

آیا زمانی که قطعه مناسبی را در فروشگاه با قیمت فوق العاده ارزان پیدا می کنید و فرصت ایجاد دکوراسیون جدید زیبای خانه را دارید، این بهترین پاداش نیست؟ تغییر مبلمان و مواد مختلف در فروشگاه‌های دستفروشی چیز جدیدی نیست. نسل ما آن را اختراع نکرد. اما این کاری است که ما می توانیم انجام دهیم. چرا؟ از آنجایی که می‌خواهیم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنیم، می‌خواهیم پایدار زندگی کنیم و سعی کنیم با استفاده مجدد از اقلام دوستدار محیط زیست باشیم. در این مطلب از سلام دنیا درباره ایده های تغییر دکوراسیون خانه با وسایل ارزان قیمت صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ایده های تغییر دکوراسیون خانه با وسایل ارزان قیمت

می دانم که خرید دکوراسیون خانه جدید بسیار وسوسه انگیز است زیرا تلویزیون، تلفن، IG و FB ما به ما می گویند که این کار را انجام دهیم. اما اگر فقط آن وسایل الکترونیکی را خاموش کنیم و سر و صدا را از بین ببریم چه می شود.


حتما بخوانید: ایده برای نظم دهی به اسباب بازی و مرتب کردن اتاق کودک


اکنون زمان  داریم تا به آنچه قبلاً داریم یا می توانیم با قیمت چند دلار از فروشگاه دست دوم بخریم فکر کنیم. ما با خوشحالی  یک مبلمان یا دکوراسیون جدید ایجاد می کنیم. بیایید به داخل خانه برویم و ببینیم چگونه چند اقلام کوچک و تغییرات مبلمان می توانند خانه شما را تغییر دهند.

ایده های تغییر دکوراسیون خانه با وسایل ارزان قیمت

ایده های خانگی صرفه جویی

ایده های بسیار خوبی از اقلام کوچک، بطری های بازسازی شده، شمع ها، وسایل روشنایی گرفته تا سبدها و مبلمان وجود دارد. اجازه دهید با ایده های دکور فروشگاه های کوچک و آسان شروع کنم.

1. قاب های عکس را به یک هنر دیواری جدید تبدیل کنید

هر بار که وارد یک مغازه دستفروشی یا بازار فروش می‌شوید، هزاران قاب قدیمی را می‌بینید که در اطراف قرار دارند و منتظر صاحب جدید خود هستند. آنها ارزان هستند و به راحتی می توان آنها را با مقداری رنگ و عشق تغییر کاربری داد.

این هنر دیواری ساده و تمیز افزودنی عالی برای دکوراسیون خانه با تم ساحلی است. می توانید مجموعه سنگ و شیشه دریایی مورد علاقه خود را در دیوار اتاق نشیمن خود به نمایش بگذارید. 

قاب های عکس را به یک هنر دیواری جدید تبدیل کنید

2. کشوی قدیمی را در یک قفسه تزئینی ذخیره کنید

این همان چیزی است که صرفه جویی در مورد آن است. شما می توانید یک مبلمان قدیمی با وسایل جالب پیدا کنید (من آن دستگیره را دوست دارم) و  آن را تغییر بدهید.

کشوی قدیمی را در یک قفسه تزئینی ذخیره کنید.

3. چوب پنبه‌ها را به یک دکوراسیون رنگارنگ دیوار برگردانید

شیشه ها، بطری ها، جا شمعی ها را به چرخش درآورید و دکوراسیون جدیدی ایجاد کنید.

چوب پنبه‌ها را به یک دکوراسیون رنگارنگ دیوار برگردانید.

مطمئنم چند بطری، جا شمعی قدیمی، فنجان و غیره در گاراژ دارید که نگه داشته اید، زیرا برای چیزی مفید خواهند بود. خوب، آنها را بیرون بیاورید و آنها را تغییر دهید.اگر من اشتباه می کنم و شما این نوع کالاها را جمع آوری نمی کنید، فقط به نزدیکترین بازار فروش کالا بروید و چندتایی را به ارزان ترین قیمت بخرید.

چوب پنبه‌ها را به یک دکوراسیون رنگارنگ دیوار برگردانید.2

4. می توانید شیشه ها را با تکنیک رنگ مرمر رنگ کنید

یک نگهدارنده آرایش و لوازم جانبی جدید در حمام درست کنید.روشی آسان و زیبا برای تزئین اتاق مهمان یا اتاق نشیمن. ظروف با شکل های مختلف و فنجان چای قدیمی را بردارید و از آنها به عنوان گلدان آبدار استفاده کنید. 

چوب پنبه‌ها را به یک دکوراسیون رنگارنگ دیوار برگردانید.3

5. از بطری‌ها و فنجان‌های کم مصرف به عنوان گلدان استفاده کنید

از بطری‌ها و فنجان‌های کم مصرف به عنوان گلدان استفاده کنید.

6. تغییر دکوراسیون مبلمان فروشگاهی

خیلی خوب! بیایید وارد چند پروژه جدی خانگی شویم. من دکوراسیون مبلمان را دوست دارم.هیچ چیز بهتر از پیدا کردن یک قطعه قدیمی و تبدیل آن به دکوراسیون خانه جدید با کمی رنگ و اصلاح نیست.

تغییر دکوراسیون مبلمان فروشگاهی1

7. سبد پستی قدیمی

این نمونه کاملی از این است که چگونه می توانید یافته های مختلف صرفه جویی را برای ایجاد مبلمان جدید ترکیب کنید. یک سبد پستی قدیمی پایه این میز کناری است و استفاده از درب کابینت به عنوان میز کاری عالی است.

تغییر دکوراسیون مبلمان فروشگاهی2

8. یک میز را به یک قفسه شیک تبدیل کنید

من بارها این نوع میز را دیدم، اما هرگز به فکر ساختن یک قفسه زیبا از آن نبودم.

تغییر دکوراسیون مبلمان فروشگاهی3

9. میز چوبی مدرن با پارچه

میز زیبا و رنگارنگ برای بچه ها و اتاق مطالعه.

تغییر دکوراسیون مبلمان فروشگاهی4

10. مبلمان فروشگاهی را با تکنیک نقاشی لایه ای به روز کنید

اوه، به زودی این تکنیک نقاشی را امتحان خواهم کرد. رنگارنگ و عالی به نظر می رسد.

تغییر دکوراسیون مبلمان فروشگاهی5

11. صندلی آرایشی با رنگ گچی و پارچه های رنگارنگ

عکس های قبل و بعد از این چارپایه های روشن را ببینید. فقط کمی رنگ و متریال جدید،می تواند در یک ثانیه با سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ شود.

صندلی ارایشی با رنگ گچی و پارچه های رنگارنگ

12. تخته تخت را به یک نیمکت ورودی تبدیل کنید


حتما بخوانید: 20 ایده ساده تزیین شمع آرایی در منزل


می‌توانید تخته‌های تخت‌خواب‌های مختلفی را در فروشگاه‌های دست‌فروشی پیدا کنید، و آنها آیتم مناسبی برای ایجاد مبلمان جدید هستند. ایده های زیادی در پینترست وجود دارد، اما یکی از موارد مورد علاقه من این نیمکت رنگارنگ است.

تخته تخت را به یک نیمکت ورودی تبدیل کنید

13. تغییراتی در فروشگاه های دستفروشی در مزرعه

بازارهای کوچک، فروش گاراژ، و فروشگاه‌های دستفروشی مکانی ایده‌آل برای یافتن وسایل دکوری قدیمی و تبدیل آن‌ها به دکور خانه‌های کشاورزی هستند. با کمی خلاقیت می توانید سبدها، پایه های چوبی، گلدان ها را به یک دکور وینتیج رمانتیک تبدیل کنید.

تغییراتی در فروشگاه های دستفروشی در مزرعه

14. ترفند ساده شمع در دکور خانه

از آنجایی که ما عاشق شمع هستیم، می‌خواستم به شما نشان دهم که می‌توانید هر شمع قدیمی را امتحان کنید و آن را به یک دکوراسیون زیبا تبدیل کنید.

هک ساده شمع در دکور خانه

15. استفاده بهینه از سبد های حصیری

سبدهای حصیری همه جا هست. من مقداری دارم، و هر بار که از یک گاراژ فروشی عبور می کنم، حداقل 2 مورد را می بینم. با کمی رنگ آبی، می توانید این گنجینه های کوچک را به دکور خانه های مزرعه زیبا تبدیل کنید.

استفاده بهینه از سبد های حصیری

16. تغییر در گلدان های ارزان قیمت

بنابراین اتفاق می‌افتد که گاهی اوقات چیزها قدیمی به نظر می‌رسند، اما اگر ارزان هستند و می‌توانید تصور کنید که آن‌ها را به یک دکور شیک تبدیل کنید.

تغییر در گلدان های ارزان قیمت

17. تغییر در صنایع دستی و تزئینات فروشگاه

با کمی رنگ، چرم و عشق زیاد، می‌توانید به یک فروشگاه دست‌فروشی قدیمی تغییری کامل بدهید و آن‌ها را به یک میز قهوه‌خوری، یک وسیله روشنایی یا مبلمان جدید تبدیل کنید.

تغییر در صنایع دستی و تزئینات فروشگاه

18. استفاده از جعبه های قدیمی 

امروزه همه ما تلفن همراه، دوربین، آی پد و غیره داریم و به مکانی در دسترس در کنار یک پریز نیاز دارند. می‌توانید جعبه‌های قدیمی را بردارید (با علامت و لوگوی قدیمی حتی بهتر است) و در 1 ساعت یک ایستگاه اتصال تلفن ایجاد کنید.

استفاده از جعبه های قدیمی

19. ایده های دکور خانه از چوب پنبه های شراب ارتقا یافته

یک تابلوی اعلانات با چوب پنبه های شراب قدیمی و یک قاب یافتن صرفه جویی درست کنید.

ایده های دکور خانه از چوب پنبه های شراب ارتقا یافته1

20. از چوب پنبه ها برای ایجاد یک جا ظروف استفاده کنید.

ایده های دکور خانه از چوب پنبه های شراب ارتقا یافته2

21. تزئینات با صرفه جویی لامپ های فروشگاه را پیدا می کند

می توانید وسایل روشنایی خود را با اسپری رنگ، جین و پارچه های ضایعاتی تزیین کنید. مهم نیست که سبک شما چیست، ایده‌های نورپردازی خانه‌های مزرعه زیبا، رنگارنگ و متنوع را در این بخش خواهید یافت.

تزئینات با صرفه جویی لامپ های فروشگاه را پیدا می کند

22. بطری نوشیدنی به یک لوستر رنگارنگ تبدیل شده است

رنگارنگ و آسان برای ایجاد نور. هر بطری برای این پروژه مناسب است.

بطری شراب به یک لوستر رنگارنگ تبدیل شده است

23. روکش فن ارتقا یافته به یک چراغ روشنایی

آیا دکوراسیون منزل صنعتی را دوست دارید؟ شما می توانید به راحتی این چراغ فلزی مشکی را از روکش پنکه پیدا کنید.

روکش فن ارتقا یافته به یک چراغ روشنایی

24. برای ایجاد یک آباژور منحصر به فرد، نقشه و جین را تغییر کاربری دهید

این نمونه نهایی تفکر خارج از چارچوب است. استفاده از جین برای پوشاندن پایه لامپ و نقشه قدیمی برای ایجاد یک آباژور جدید یک ایده دکوراسیون منحصر به فرد است.

برای ایجاد یک آباژور منحصر به فرد، نقشه و جین را تغییر کاربری دهید

25. دکوراسیون لامپ فروشگاهی مدرن

مثال عالی دیگری از این که چرا باید یک لامپ قدیمی را در فروشگاه دستفروشی بردارید. یک رنگ آبی سلطنتی زیبا برای اتاق خواب خود ایجاد کنید.

دکوراسیون لامپ فروشگاهی مدرن

26. تبدیل آشغال به گنج، دکوراسیون فضای باز

وقتی صحبت از دکوراسیون خانه با بودجه مناسب می شود، نباید فقط به طراحی داخلی فکر کنیم. بیایید آن را کمی بالا بیاوریم و ببینیم که با میزها، ظروف و فنجان های قدیمی چایی که پیدا می کنیم، چه کارهایی می توانیم انجام دهیم.


حتما بخوانید: نکات، روش تزیین و چیدمان میز جلو مبلی


27. درب فروشگاهی که به یک میز رنگارنگ در فضای باز تبدیل شد

این چیدمان رنگارنگ شام و گردهمایی های شما را در فضای باز شادتر می کند. 

تبدیل آشغال به گنج، دکوراسیون فضای باز

28. یک فنجان چای قدیمی را به ظرف غذای پرنده تبدیل کنید.

یک فنجان چای قدیمی را به ظرف غذای پرنده تبدیل کنید.

بهترین نکات برای صرفه جویی در مبلمان و وسایل دکور خانه

1. بنابراین اگر برای خرید آماده هستید، به اعتقاد من بهترین فروشگاه‌های اقلام غیرمعمول Goodwill و Savers هستند. اما شما باید اغلب بروید زیرا آنها تمایل دارند هر روز اقلام جدیدی را بیرون بیاورند.

2. صبر و زمان دوست شماست. وقتی می خواهید صرفه جویی کنید، زمان زیادی طول می کشد. شما به بازار دستفروشی یا فروشگاه عتیقه فروشی می رسید و همه چیز در همه جا وجود دارد. باید حفاری کنی. فقط در صورتی می توانید گنج پیدا کنید که به خودتان زمان بدهید و در میان آشفتگی ها جستجو کنید.

3. همانطور که چند بار در این پست اشاره کردم، ایجاد دکوراسیون جدید خانه از یافته‌های قدیمی و خراشیده به تخیل نیاز دارد. بنابراین فراموش نکنید که وقتی به اقلام قدیمی رها شده در فروشگاه نگاه می کنید، خارج از جعبه فکر کنید .

4. فروش گاراژ و فروش برچسب. من اتفاقاً بارها رانندگی کردم و همیشه فکر می کردم آنها زباله هستند. اما من باید از ماشین پیاده می شدم و کمی می گشتم تا گنجی پیدا کنم. این فروش گاراژ عالی است. شما نمی توانید سنگهای قیمتی ارزان تر از اینجا پیدا کنید.

5. اگر به دنبال مبلمان و وسایل تزئینی خانه بزرگتر هستید، ممکن است بخواهید ابتدا به صورت آنلاین بررسی کنید. به بازار محلی FB خود بپیوندید و قبل از رفتن به جاده به Craigslist نگاه کنید. فروشگاه‌های دست‌ فروشی Google در نزدیکی من و برای مشاهده فهرست‌های مبلمان قدیمی، وب‌سایت آن‌ها را بررسی کنید.

سخن آخر: تزیین با اقلام دستفروشی

امیدوارم از همه این کارهای خانگی عالی از مواد و مبلمان تغییر کاربری داده شده الهام گرفته باشید. آنها به شما ایده می دهند که چگونه در هنگام بیرون رفتن و صرفه جویی به دنبال اقلام بگردید.


مقالات مرتبط:

طرز ساخت هفت سین با وسایل دور ریختنی، بطری نوشابه، چوب بستنی و سی دی

زیباتر کردن دکوراسیون و دیزاین حمام با ایده های ساده و رنگارنگاز
2
رای