بهترین تکنیک آرایش چشم مناسب پلک های افتاده و پف دار جذاب

بهترین تکنیک آرایش چشم مناسب پلک های افتاده و پف دار جذاب چگونه پلک افتاده را ارایش کنیم ؛ مراحل بهترین آرایش چشم مناسب پلک های افتاده و پف دار و سایه چشم برای پلک افتاده جذاب و زیبا به صورت مرحله به مرحله در سلام دنیا بیاموزید.

آرایش چشم برای همه یکسان نیست، زیرا افراد شکل و ویژگی های چشم متفاوتی دارند. آرایش چشم پلک افتاده به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و ترفندها نیاز دارد، زیرا اغلب پیر و خسته به نظر می‌رسند. بنابراین، اگر می خواهید چشمانتان بیدار و سرحال به نظر برسد، این پست برای شما مناسب است. به خواندن این مطلب سلام دنیا ادامه دهید، تا بهترین ترفندهای آرایش چشم پف دار و پلک افتاده ؛ سایه چشم برای پلک افتاده و خط چشم برای چشم های ریز و پلک افتاده را بیاموزید. 

بهترین آرایش چشم پف دار و پلک افتاده

این نکاتی است که به راحتی می توان در مورد آرایش چشم برای چشم های افتاده دنبال کرد. استفاده از آرایش چشم مناسب اغلب این کار را انجام می دهد و شما را بسیار جوان تر نشان می دهد و باعث می شود، بیدارتر و سرحال تر به نظر برسید.

1. برای آرایش چشم پف دار و پلک افتاده: از کانسیلر استفاده کنید

یک کانسیلر مایع انتخاب کنید، آرایش چشم را بهتر نگه می دارد و باعث می شود تمام روز ماندگار شود. مقداری را روی یک اسفنج آرایشی بمالید، به آرامی روی پوست اطراف چشم مالیده و خوب مخلوط کنید. برای پوشش بهتر از خط مژه تا زیر ابرو بمالید.

بهترین آرایش چشم پف دار و پلک افتاده

2. برای آرایش چشم پف دار و پلک افتاده: رنگ ها را هوشمندانه انتخاب کنید

برای افتادگی پلک، باید در انتخاب رنگ مناسب برای سایه چشم دقت ویژه ای داشته باشیم. روی سایه‌های روشن تا متوسط ​​سرمایه‌گذاری کنید، سایه‌های تیره چشم‌ها را خسته‌تر و پیرتر نشان می‌دهد. به رنگ های خنثی، قهوه ای، مایل به قهوه ای و سایر سایه های روشن بچسبید. از سایه های متالیکی یا مرواریدی استفاده کنید که به منحرف کردن توجه از چشم های افتاده کمک می کند.


حتما بخوانید: 80 مدل سایه چشم جدید، ساده و شیک


3. استفاده سایه چشم برای پلک افتاده

یک سایه روشن بگیرید، از گوشه داخلی به بیرونی بمالید و خوب ترکیب کنید. به سمت سایه کمی تیره تر بروید و پلک ها را به آرامی کانتور کنید. از قسمت میانی که معمولاً آویزان ترین است شروع کنید، به سمت لبه بیرونی کار کنید و یک شکل بال ایجاد کنید تا مورب به نظر برسد.

4. برای آرایش چشم پف دار و پلک افتاده: از هایلایتر استفاده کنید:

از سایه روشن‌کننده روشن برای زیر ابروها مانند سفید یا نقره‌ای استفاده کنید تا چشم‌ها کمتر افتاده به نظر برسند. کمی با سایه ترکیب کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

5. خط چشم برای چشم های ریز و پلک افتاده

    • در حالی که خط‌های مایع مشکی روی چشم‌های افتاده بسیار خشن هستند، از یک خط مدادی یا یک برس نازک مرطوب برای استفاده از سایه چشم به عنوان خط چشم استفاده کنید. از سایه تیره استفاده کنید و خط خشن ایجاد نکنید.

حتما بخوانید: اموزش خط چشم گربه ای برای 9 مدل چشم


  • از رنگ‌های سبز، قهوه‌ای یا بنفش به جای مشکی استفاده کنید و خط های براق یا متالیک به دور کردن توجه از افتادگی کمک می‌کنند.
  • گوشه داخلی چشم ها را خط نکشید، اگر چشم های کوچکی دارید، فقط خط مژه های پایین را با مداد چشم سفید یا مداد نود خط بکشید تا چشم ها بزرگتر به نظر برسند.

خط چشم برای چشم های ریز و پلک افتاده

6. برای آرایش چشم پف دار و پلک افتاده: ریمل بزنید و مژه مصنوعی بگذارید

ریمل و مژه مصنوعی می تواند توجه را از پلک های افتاده دور کند. دو سه لایه ریمل بزنید یا از مژه مصنوعی استفاده کنید تا گوشه بیرونی چشم برجسته تر شود. سپس بلندی مژه ها تمرکز را از حالت افتاده چشمان شما دور می کند. و اینجاست که ما باید تمام توجه خود را روی آن متمرکز کنیم! دور کردن چشم بیننده از چشم های افتاده.

سخن آخر

آرایش چشم افتاده ، تکنیک ها و ترفندهای ساده ای دارد که در صورتی که رعایت کنید، می توانید چشمانی جذاب و زیبا را در معرض دید دیگران قرار دهید. ما در این مطلب روش آرایش چشم پلک افتاده و پف دار را به صورت مبتدی و ساده آموزش دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.


مطالب مرتبط:

آموزش کشیدن ابروی زیبا و پر با مداد

ترفندهای آرایش مجلسی ساده و شیک دخترانه در خانه برای مهمانی

از
3
رای