10 مدل موی پانکی [فانکی] دخترانه خاص و عجیب برای موهای کوتاه

10 مدل موی پانکی [فانکی] دخترانه خاص و عجیب برای موهای کوتاه مدل موی فانک؛ با 10 مدل موی پانکی یا فانکی دخترانه خاص برای موهای کوتاه، مدل موی فانک عجیب و غریب و زیبا دورنگ، پیکسی دخترانه، خیلی کوتاه، کوتاهی مو زنانه خاص در سلام دنیا ببینید.

هیچ چیز به اندازه موهای کوتاه شیک نیست. شما می توانید با استفاده از چند مدل موی شیک برای موهای کوتاه، یک مدل موی عجیب و غریب و زیبا درست کنید. به آدری هپبورن در سابرینا یا Roman Holiday، داکوتا فانینگ در فراری ها، مگ رایان در فیلم معتاد عشق یا نامه دریافتی و وینونا رایدر در بیشتر فیلم‌های اولیه‌اش فکر کنید. موهای کوتاه به معنای جسور، خشن و مستقل بودن است. و ما با آن موافقیم! بنابراین، این مدل موهای کوتاه را ببینید و به پایین بروید تا کمی الهام بگیرید. ما در این مطلب از سلام دنیا تصاویری از مدل موی فانک، مدل موی پانکی زنانه، پیکسی دخترانه، مدل موی خیلی کوتاه و ... آورده ایم که خواهید دید. لطفا با ما همراه باشید.

10 مدل موی فانک (پانکی) دخترانه خاص و عجیب

1. مدل موی پانکی: مدل موی دو‌رنگ

چه کسی می تواند کروئلا را فراموش کند؟  مدل موهای او را در این هالووین انجام دهید.

مدل موی پانکی1

2. مدل موی پانکی: مدل مو صورتی روشن و قسمت تاج حالت داده شده

بلوند و صورتی کمرنگ، ترکیب فوق‌العاده ای است و بله، موهای جلویی را فر کنید و به حالت موج دراورید


حتما ببینید: 20 مدل موی بلند ساده و شیک دخترانه و زنانه زیبا با آموزش


مدل موی پانکی2

3. مدل موی پانکی: موی مشکی با هایلایت های کله غازی

هایلایت رنگ بنفش عالی است و همینطور استایل.انتهای نوک تیز، با یک طرف تراشیده شده، چنین جلوه پانک را می دهد.

مدل موی پانکی3

4. مدل موی پانکی: نان دو رنگ

دو‌رنگ مشکی و خاکستری و دو نان گرد شده. این یکی از محبوب ترین مدل موهای کوتاه پانکی برای زنان است و شبیه به جوکر سیرک  است.

مدل موی پانکی4

5. مدل موی پانکی: موهای موج دار به رنگ ابی

موهای موج دار ​​آبی در اینجا بیانیه ای قطعی است. موهای خود را به اندازه متوسط ​​کوتاه کنید،ان را یک دست کوتاه کنید و آنها را به رنگ ​​آبی رنگ کنید. این رنگ نه تیره است نه روشن.

مدل موی پانکی5

6. مدل موی پانکی: موی تراشیده شده و پف کرده

قسمت میانی به اندازه متوسط پف داده شده است و کناره ها تراشیده شده اند. بقیه موها به صورت  روی تاج بسته شده است.رنگ مو در اینجا خاکستری با رنگ بنفش است.

مدل موی پانکی6

مدل موی پانکی لخت

7. مدل موی پانکی: مدل موی باب لخت چند رنگ

موهای براق و لخت در رنگ های سفید مایل به آبی با رنگ تیره تر در نزدیکی ریشه ها شگفت انگیز است!

مدل موی پانکی7

8. مدل موی پانکی: مدل موی باب کوتاه چند رنگ

باب  رنگارنگ خیلی ناز است. رنگ قرمز رژ  لب با موهایی که درخشندگی بالایی دارند بسیار خوب است. شبیه یک رنگین کمان است.

مدل موی پانکی8

9. مدل موی پانکی: مدل مو باب بنفش

باب بنفش یکی از رایج ترین مدل های موی کوتاه پانکی است که باید امتحان کنید. مشکی با موهای آبی رنگ و سایه چشم صورتی. ناخن مشکی با نگین های زرد! عالی است.

مدل موی پانکی9

10. مدل موی پانکی: مدل موی باب صورتی

موهارا به صورت باب کوتاه کنید و موهای خود را فر کنید، نوک موها را صورتی رنگ کنید. رنگ طلایی و صورتی عالی است. با رنگ رژ لب قرمز روشن آن را زیباتر کنید

مدل موی پانکی10

11. مدل موی پانکی: مدل موی ویو شده آبی رنگ

به نظر می رسد که باب بلانت جلوه ای زیبا در رنگ آبی ایجاد می کند. جلوه بافت بسیار متقارن است و با لباس مجلسی طلایی و رژ لب صورتی هماهنگ است.

مدل موی پانکی11

مدل موی پیکسی دخترانه


حتما ببینید: نحوه انتخاب مدل موی کوتاه (پیکسی) متناسب با نوع مو و صورت


12. مدل موی پانکی: رگه های بنفش در آبی تیره

آبی  بامو های موج دار شگفت انگیز است. فرها بسیار عالی هستند و رگه‌های آبی بسیار با هم ترکیب می‌شوند. چشم‌هایی با سرمه مشکی و لب‌های قرمز زمینه را برای این استایل آماده کرده‌اند.

مدل موی پانکی12

13. مدل موی پانکی: نان دوتایی چند رنگ

موها از نصف طول تا نوک رنگ شده است. ریشه ها و تاج  سیاه و سفید رنگ طبیعی است. سبز و آبی به خوبی با مشکی هماهنگ می شوند. آن را با چشم های مشکی و رژ صورتی ملایم ست کنید.

مدل موی پانکی13

14. مدل موی پانکی: کیتی پری با باب رنگ آبی

باب به رنگ آبی یکدست کوتاه شده است. اما یک طرف آن حالت دار می شود در حالی که طرف دیگر به داخل حالت داده می شود.مو در دو طرف مخالف یکدیگر هستند. سایه‌ چشم آبی، رژ صورتی نود عالی است. پیراهن توری سفید استایل و آرایش را تکمیل می‌کند.

مدل موی پانکی14

15. مدل موی پانکی: رنگ موی سبز

مدل موی سبز یا کلاه گیس که نمی دانیم. اما زیبا و شیک است.سایه چشم و موهای سبز فوق العاده جذاب و رنگارنگ است.

مدل موی پانکی15

16.مدل موی پانکی: بلانت صورتی

از بغل مو ها را جدا کنید به صورت بلانت با رنگ صورتی.و با آرایش صورتی نود زیبایی آن را بیشتر کنید.

مدل موی پانکی16

مدل موی پیکسی خیلی کوتاه

17. انتهای رنگ‌ شده

این مدل شامل موهایی با اندازه متوسط ​​ است. لبه‌های صورتی، یک بافت فرانسوی در جلو و یک طرف آن را با سنجاق محکم کنید. بقیه موها را باز بگذارید.

مدل موی پانکی17

18.مدل موی پانکی: حاشیه ها و لبه های رنگی

اندازه آن متوسط است و یک قسمت تراشیده شده در جلوی مو جذابیت خاصی به آن بخشیده است

مدل موی پانکی18

19.مدل موی پانکی: مدل مو پانکی صورتی

این سبک پانک  است. بامدل پیکسی و  صورتی و پرسینگ کمان کوپید این ظاهر برای یک ستاره راک مناسب است.

مدل موی پانکی19

20.مدل موی پانکی: مدل fountain head

موها مثل فواره پایین می آیند! پشت شانه شده  ژست "انگار من همان بانوی چشمه هستم" است! رنگ صورتی ملایم و طلایی به خوبی با لباس ترکیب می شوند.

مدل موی پانکی20

21.مدل موی پانکی: موهاوک صورتی

این یک سبک بسیار جسورانه است، فقط برای دختران قوی . می‌خواهید این نگاه را داشته باشید، پس شروع کنید. موها را از دو طرف بتراشید و این مدل مو را درست کنید.

مدل موی پانکی21

مدل موهای پانکی زنانه کوتاه

22.مدل موی پانکی: باب قرمز

یک مدل باب با چتری های بلند در جلو درست کنید و آنها را قرمز روشن رنگ کنید.

مدل موی پانکی22

23. مدل موی پانکی: Pixies کوتاه شده

مدل مو پیکسی بسیار کوتاه،این مدل را درست کرده است.

مدل موی پانکی23

24. مدل موی پانکی: مدل مویی با رنگ بورگوندی

این مدل مو با رنگ بورگاندی و حالتی موج دار است. چتری ها در جلو کوتاه هستند.

مدل موی پانکی24

25. مدل موی پانکی: مدل مو spikes

تار موها شبیه هیدرا هستند، اگر زیست شناسی خوانده باشید! اما در عین حال جالب هستند لب های قرمز بسیار خیره کننده هستند!

مدل موی پانکی25

26. مدل موی پانکی: مدل مو میکی موسی

موهای خود را به این صورت به رنگ صورتی در پشت حالت دهید.موهای خود را یک طرفه بریزید و مدل موی پانکی درست کنید.

مدل موی پانکی26

27. مدل موی پانکی: موهای وز کوتاه شده

موها وز هستند و به یکدیگر چسبیده آمد.

مدل موی پانکی27

28. مدل موی پانکی: رنگ مو پلاتینی سیخ سیخی

موهای پلاتینی سیخ سیخی جااب هستند. هنگام امتحان کردن  این سبک از آن لذت ببرید. چتری‌های بلند جلویی به تکمیل کردن استایل کمک می‌کند.

مدل موی پانکی28

29. مدل موی پانکی: مدل مو tousled wob

جنیفر،موهای مواج بلند خود را این شکلی  حالت داد و این مدل را انتخاب کرد - یک باب مواج. یک مدل موی چشمگیر برای موهای پرپشت، این مدل مو عالی است با حالتی موج دار. ابتدا با استفاده از اسپری بافت، این مدل مو را اماده کنید. حالا موها را دور یک بیگودی بزرگ که حداقل 1.2 اینچ قطر دارد بپیچید و انتهای موها را بیرون بگذارید تا فر نشوند. مدل مو را با اسپری کردن تمام کنید.

مدل موی پانکی29

30. مدل موی پانکی: مدل مو کویف و بغل تراشیده شده

بازیگر لوپیتا نیونگو ما را با تراشیدن کناره های موی خود خوشحال کرد. اگر به دنبال  سبکی جسورانه هستید، از لوپیتا الهام بگیرید و موهای خود را به این شکل حالت دهید.برای تقلید کردن ازظاهر او، موها را از کناره ها بتراشید تا فقط قسمت بالایی مو باقی بماند. با کمک یک برس، موها را در قسمت تاج شانه کنید و از اسپری موی زیادی استفاده کنید تا آنها را ثابت نگه دارید.

مدل موی پانکی30

مدل موی سیخ سیخی زنانه

31. مدل موی پانکی: مدل موی سیخ سیخی بنفش

اگر می خواهید رنگ موهای خسته کننده خود را به چیزی کاملاً متفاوت و جسورانه به روز کنید، کلی آزبورن الهام بخش شما برای دنبال کردن آن است. در اینجا خواننده و مجری محبوب را می بینیم که موهای بنفش دارد. یک مدل عالی برای متعادل کردن صورت گرد، مدل مو به یک اسپری  برای نگه داشتن آن در تمام روز یا شب نیاز دارد. مطمئن شوید از رنگ هایی مانند قرمز، بلوند پلاتینیوم، آبی روشن، یا حتی جدیدترین ترند مانند امیره را امتحان کنید.

مدل موی پانکی31

32. مدل موی پانکی: مدل مو Slicked-Back

از مدل موی اما واتسون و مدل موهای صاف او استفاده کنید. هنرپیشه هری پاتر مدل موی خود را با سایه چشم دودی دراماتیک که با تکه‌های طلایی در گوشه چشمانش قرار گرفته بود، ترکیب کرد. این مدل موی پرطرفدار و کناری، امروزی است ودرست کردن آن آسان است. کار را با یک ژل از قسمت تاج  شروع کنید. مدل موی خود را با یک موس در جای خود نگه دارید، و شما آماده هستید!

مدل موی پانکی32

33. مدل موی پانکی: مدل مو‌ پیکسی

اگر از ما بپرسید این یکی از بهترین ظاهرهای ریحانا در مدل موهای پانکی است. کوتاه، عجیب و غریب و فوق العاده جذاب. ظاهری جذاب برای افرادی که چهره‌ای قلبی شکل دارند، ما عاشق این هستیم که رنگ مشگی درخشش طبیعی ریحانا را نشان می‌دهد. با این حال، چیزی که واقعاً توجه ما را به استایل ریحانا جلب می کند، کوتاهی موهای او است که  ویژگی های خیره کننده صورت او را برجسته می کند.

مدل موی پانکی33

34. مدل موی پانکی: باب کلاسیک

اوانجلین لیلی، بازیگر، موهای فرفری بلند خود را به این باب کلاسیک و با چتری‌ به‌روز می‌کند. باب ساده و کلاسیک لیلی که دقیقاً به اندازه مناسب کوتاه شده است، ویژگی های ظریف لیلی را کاملاً قاب می کند و از خط فک خیره کننده او نهایت استفاده را می کند. آنچه بیشتر توجه ما را به خود جلب می کند، چتری های کناری او است که برای فرم صورتش به همان اندازه جذاب است، زیرا گوشه بالای پیشانی لیل را می پوشاند. این بازیگر موی طبیعی خود را با حداقل آرایش چشم و لب های هلویی  ترکیب کرد. در مجموع لیلی شیک ترین  مدل مو را برای موهای کوتاه به دلیل ویژگی های ظریف خود انتخاب کرده است.

مدل موی پانکی34

35. مدل موی پانکی: مدل موپیکسی

ما  عاشق این ظاهر شارلیز ترون هستیم. این هنرپیشه با این مدل پیکسی عالی به نظر می رسد. مدل موی کوتاه  برای صورت های بیضی شکل عالی است. برای درست کردن این مدل مو با ژل افزایش حجم و موس حالت دهنده موهای خود را  آماده کنید. مطمئن شوید که ژل مو با نوک انگشتان شما اعمال می شود. حالا با یک برس گرد کوچک تمام موهایتان را سشوار کنید و آن را در قسمت تاج قرار دهید. هنگامی که آن را حالت دادید، از اسپری مو استفاده کنید.

مدل موی پانکی35

36. مدل موی پانکی: مدل مو Updo Coifted

ریچل وود، بازیگر، با مدل پیکسی‌اش که به شکلی کوتاه طراحی شده، عالی به نظر می‌رسد . این بازیگر، موهای موج دار را در بالای سر خود به نمایش می‌گذارد، و موهای بلوند را در کناره‌ها صاف می کند. برای مدل موی شیک ریچل، با انگشتان خود موس را روی موهای کوتاه خود حجم دهید و به آنها بافت طبیعی بدهید. از مقداری اسپری موی محکم استفاده کنید تا آنها را در تمام طول شب در جای خود نگه دارید. ریچل با آرایش نود و لب های صورتی به ظاهرش جذابیت بیشتری می بخشد.

مدل موی پانکی36

37. مدل موی پانکی: مدل موی شگی با اکسسوری

کیمبرلی وایات، هنرپیشه زیبا، مدل موی پیکسی را انتخاب کرده است با چتری‌های بلندی که بیشتر پیشانی او را پوشانده است. این مدل مو ساختاری زیبا با آرایش ظریف درست می‌کند که ویژگی‌های صورت او را به خوبی برجسته می‌کند.


حتما بخوانید: طرز بستن دستمال سر باندانا به سر، گردن و اکسسوری


چیزی که به زیبایی ظاهری او می افزاید، اکسسوری نقره ای او ظریف است. اگرچه از نظر فنی یک مدل اصلاحی نیست، این مدل موی پیکسی یکی از بهترین مدل‌های موی کوتاه پانکی برای افزودن کمی جذابیت است. برای تاثیر بیشتر، از ژل استفاده کنید و موها را حالت دهید. سپس مقداری موس را با انگشتان خود روی چتری‌هایتان بزنید موهایی نرم تر داشته باشید.

مدل موی پانکی37

38. مدل موی پانکی: مدل مو باب با چتری های جانبی

سولانژ، خواننده، با چتری‌های  کوتاه  و کوتاهش بسیار شیک به نظر می‌رسد. این باب مدرن  برای موهای نازک و صاف مناسب است و با اتوی صاف و مقداری سرم با درخشندگی بالا به راحتی کامل می شود. برای تاثیرگذاری بیشتر، این ظاهر فوق العاده آسان را با آرایش چشم ظریف، آرایش بی عیب و نقص و رژ لب نود مات هماهنگ کنید.

مدل موی پانکی38

سخن آخر

شما می توانید بسیاری از مدل های موی پانکی را با موهای کوتاه خود امتحان کنید. این مدل موها ظاهری شیک به مدل موی معمولی شما ارائه می دهد. این مدل موهای شیک و در عین حال ساده به نظر تازه می رسند و ترند هستند. برخی از مدل‌های موی شیک محبوب برای موهای کوتاه عبارتند از: موهای دو رنگ، موی صورتی روشن، مشکی با نوک‌های آبی رنگ، مدل موی ​​آبی و مدل‌های موی تراشیده و پف‌شده. علاوه بر این، می‌توانید مدل‌های مختلفی را برای موهای کوتاه خود پیدا کنید.


مطالب مرتبط:

آموزش مدل بافت موی توری جلو سر دخترانه شیک گام به گام

مدل موی لیر ؛ 20 مدل موی پر برای موهای فر [کوتاه و بلند]از
3
رای