آموزش مدل بافت موی توری جلو سر دخترانه شیک گام به گام و تصویری

آموزش مدل بافت موی توری جلو سر دخترانه شیک گام به گام و تصویری روش بافت مو جلو سر راحت به شکل توری ، مدل فرانسوی ، آموزش بافت جلو مو توری دخترانه ساده و شیک و فانتزی به صورت گام به گام و تصویری در سلام دنیا بیاموزید.

خودتان را برای یادگیری مدل بافت مو سر آماده کنید که قرار است توجه و تحسین همه را جلب کند.بافت مو روش درستی برای زیبا تر کردن موهای شما است. اما اگر به دلیل وجود تعداد زیادی مدل‌های بافت مو سردرگرم شده اید،می‌توانید به سراغ بزرگترین ترند حال حاضر یعنی بافت توری بروید. این یک سبک بافت مو تزئینی است که احتمالاً در اینستاگرام خود آن را دیده اید. این مدل در قسمت جلویی نزدیک خط موی شما بافته می شود تا موهای شما یک شاهکار توری به نظر برسد. می‌توانید این مدل مو را با مدل‌های که از بالا جمع شده اند، مدل‌های که از پایین جمع شده اند و دم اسبی امتحان کنید یا آن را به عنوان تل روی موهای باز داشته باشید. مدل مو با این سبک بافت متنوع است.پس، به خواندن این مقاله سلام دنیا ادامه دهید تا نحوه بافت مو توری را یاد بگیرید.

بافت موهای فانتزی چیست

بافت های تزئینی اساساً مدل مویی هستند که به شما امکان می دهند بدون استفاده از لوازم جانبی مو، موهای خود را زیبا کنید. این عملکرد و راحتی، آنها را به یکی از ساده ترین مدل موها تبدیل می کند، به خصوص اگر همیشه پرمشغله هستید.با بافت های تزیینی، می توانید یک تل سر برای دور موهایتان بسازید، آن را دور یک مدل دم اسبی بپیچید یا فقط با استفاده از آن موهایتان را از روی صورتتان عقب ببرید. اما، بهترین بخش در مورد این بافت ها این است که به شما اجازه می دهند موهای خود را باز نگه دارید و در عین حال به شما این امکان را می دهد که موهای خود را از صورت خود دور نگه دارید، بدون استفاده از هیچ اکسسوری اضافی. در ادامه یک راهنمای تصویری آسان وجود دارد که به شما کمک می کند تنها در چند دقیقه یک بافت تزئینی ایجاد کنید:

آموزش بافت مو توری

بافت توری در اصل یک بافت مو فرانسوی یک طرفه است. در این نوع بافت باید به جای دو طرف، فقط در یک طرف بافت بخش هایی اضافه کنید.


 حتما ببینید: 20 مدل موی بلند ساده و شیک دخترانه و زنانه زیبا با آموزش


از یک طرف فرق موهای خود را باز کنید: مدل موهایی که در آن موهای خود را باز می گذارید، به طور کلی وقتی موهای خود را باز می گذارید، بهتر به نظر می رسند.

آموزش بافت مو توری

2. یک قسمت متوسط ​​از موها را بردارید: از سمتی که موهای بیشتری دارید، یک قسمت 3 اینچی از موها را بردارید و به 3 قسمت تقسیم کنید.

آموزش بافت مو توری

3. کار را با بافتن ساده مو شروع کنید: به سادگی این 3 قسمت را برای 2 گره ببافید.

آموزش بافت مو توری

4. از یک طرف شروع به اضافه کردن موهای بیشتر به بافت خود کنید: حالا، یک بخش کوچک از مو را از نزدیک صورت خود بردارید، آن را به نزدیک ترین قسمت بافت خود اضافه کنید و سپس یک بار ببافید.

آموزش بافت مو توری

5. به اضافه کردن موهای بیشتر با هر گره بافت ادامه دهید: برای هر گره بعدی برای بافتن موها از کنار صورت خود مو اضافه کنید.

آموزش بافت مو توری

6. برای حفظ جلوه  بافت توری، موها را کشیده اضافه کنید: به یاد داشته باشید، همیشه باید بخش هایی را به صورت مورب و کشیده اضافه کنید.


حتما بخوانید: 20 مدل موی لیر (پر) برای موهای فر [کوتاه و بلند]


7. موقعیت بافت توری را تنظیم کنید: همینطور که در آینه نگاه کنید موقعیت بافت را همانطور که به سمت گوش خود می‌رسید تنظیم کنید.

آموزش بافت مو توری

8. وقتی به گوشتان رسیدید بافتن توری را قطع کنید: وقتی بافت توری به گوشتان رسید، موهای بیشتری را به آن اضافه نکنید.

آموزش بافت مو توری

9. انتهای مو را با کش مو محکم کنید: به سادگی بقیه قسمت را به سمت پایین ببافید و انتهای آن را با کش مو محکم کنید.

آموزش بافت مو توری

10. بافت توری دوم را برای تکمیل ظاهر کار انجام دهید: بافت های توری وقتی به صورت جفت انجام می شوند زیباتر به نظر می رسند. قسمتی از مو را از کنار اولین بافت بردارید و تمام مراحل ذکر شده را برای انجام دومین بافت توری تکرار کنید.

آموزش بافت مو توری

شما می توانید موقعیت و تعداد بافت های توری خود را جابه جا کنید تا تعداد زیادی مدل مو ایجاد کنید. همچنین می‌توانید بافت های توری را با مدل گوجه ای یا دم اسبی ترکیب کنید تا کمی زیبایی و پیچیدگی به آن‌ها اضافه کنید.

سخن پایانی:

بافت توری یکی از جدیدترین ترندها در بین مدل موهای بافته شده است. این مدل بافت تزیینی را می‌توانید با مدل مو دم اسبی، مدل موهایی که از پایین جمع شده، مدل موهایی که از بلا جمع شده و موهای باز ترکیب کنید. این مدل مو نیازی به لوازم جانبی مو ندارد زیرا خود بافت های توری طوری به نظر می رسند که گویا اکسسوری روی مو موهای شما قرار دارد. مدل موی مورد بحث در این مقاله به شما امکان می دهد در عین ساده بودن شیک به نظر برسید. دنبال کردن آموزش بالا به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که چگونه این استایل را بدون زحمت روی موهای خود ایجاد کنید.


مطالب مرتبط:

50 مدل از بهترین مدل موی ریحانا کوتاه، بلند، جدید و باب

20 تا از بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه و دخترانه
 


 

از
4
رای