40 مدل مو ساده و زیبای دخترانه برای مدرسه به همراه تصاویر

40 مدل مو ساده و زیبای دخترانه برای مدرسه به همراه تصاویر درست کردن موی بچه ها چیزی است که موقع رفتن به مدرسه، به دلیل کمبود وقت ناتمام می ماند. با آموزش مدل موهای ساده دخترانه که مناسب مدرسه است می توانید خیلی سریع و راحت موهای دختر مدرسه ای خود را درست کنید.

بین عجله برای آماده کردن صبحانه، راضی کردن بچه ها برای مسواک زدن و هر چیز دیگری که در یک روز شلوغ قبل از مدرسه رفتن پیش می آید، درست کردن موی بچه ها اغلب چیزی است که نا تمام می ماند. با این حال، ما می خواهیم مدل موهایی ارائه بدهیم که حتی با کمی تلاش آماده می شود. از این گذشته، هیچ کس نمی خواهد یک کار کسل کننده انجام بدهد. از مدل موهای افراد مشهور ایده بگیرید و با ایجاد تغییراتی در آن مدل ها، خیلی سریع و آسان موهای دختر مدرسه ای خود را درست کنید.

1. مدل موی پیکسی با هد بند

اگر دختر شما از موهای بلند خود راضی نیست، کوتاهی مدل پیکسی می تواند گزینه خوبی برای او باشد. فرقی نمی کند طول موهای او چقدر باشد، می توانید یک روبان را به هر مدل مویی اضافه کنید.

مدل موی پیکسی مناسب دختران مدرسه ای

2. خرگوشی دو طرفه

خیلی سریع برای مدرسه آماده می شود. این مدل به نام خرگوشی دو طرفه شناخته می شود. شما می توانید تمام طول موها را بهم ببافید، یا با الهام از مدل موی اسکای جکسون ادامه طول مو از زیر گردن را باز بگذارید.

بستن سریع موی دخترانه برای مدرسه

3. بافت های کوچک

آیا به دنبال راه جدیدی هستید تا موهای کودک خود را جمع کنید؟ موهای دخترتان را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید و سپس قسمت جلوی سر را به شکل دسته های کوچک ببافید.

روش بستن موی دخترانه برای مدرسه

4. موهای نیمه باز با روبان

این مدل برای دختر کوچولوها مناسب است. موها را در پشت سر جمع کنید و برای کامل تر شدن زیبایی آن یک روبان به آن اضافه کنید.

مدل موی مناسب دختر کوچولوها

5. دم اسبی با فرق سر یک طرفه

این مدل مو ساده و زیبا برای دختر مدرسه ای ها است. همه کاری که باید انجام بدهید این است که موها را از جلو سر به یک طرف بزنید و در پشت سر جمع کنید، این مدل برای کلاس ورزش انتخاب خوبی است.

مدل مو ساده و زیبا برای دختر مدرسه ای ها

6. بافت دم اسبی

در این مدل نیاز به یک برس و ژل دارید، باید موها را مرتب کرده و شروع به بافتن کنید و در عرض چند ثانیه، یک مدل مو مناسب مدرسه خواهید داشت.

مناسب ترین مدل موهای مدرسه ای ویژه دختران

7. جمع کردن مو با وسایل تزیینی

می توانید با استفاده از حلقه های نقره ای، تزییناتی به مدل مو دخترانه اضافه کنید. این احتمالاً ساده ترین راه برای آراستن موهای او است و در عین حال جلوه خوبی دارد.

انواع مختلف مدل مو مدرسه ای برای دختر بچه ها

8. جمع کردن موها در بالای سر

اگر دخترتان دوست دارد مدل موی شما را تقلید کند، می توانید این کار را برای او انجام دهید. همه موها را از اطراف صورت جمع کنید و بالا سر تثبیت کنید. به این ترتیب دختر شما می تواند تمرکز بیشتری هم روی کارهای مدرسه داشته باشد.

آموزش مدل موی مدرسه ای دخترانه

9. گره بانتو

این سبک بسیار شیک و منحصر به فرد است. با این که بنظر بسیار پیچیده می رسد، اما شما می توانید در عرض چند دقیقه این مدل مو مدرسه ای را برای دختر کوچک خود درست کنید.

مدل موی مدرسه ای برای دختران کوچک

10. مدل موی گوش خرگوشی پیچیده شده

این مدل مو در افراد مشهور نیز دیده می شود. می توانید با پیاده کردن این مدل مو ساده به راحتی دختر خود را آماده مدرسه کنید. برای زیبایی بیشتر، به دور کش موها یک دسته مو بپیچید.

مدل موی دخترانه برای مدرسه؛ مدل موی گوش خرگوشی پیچیده شده

11. مدل موی دم خرگوشی و پاپیون

موهای را به صورت دم خرگوشی در دو طرف سر جمع کنید. برای دادن زیبایی بیشتر به آن از روبان های ساتنی به شکل پاپیون روی آن استفاده کنید.

انواع مدل موی دخترانه برای مدرسه، مدل موی دم خرگوشی و پاپیون

12. پنس مو براق

این مدل برای کودکانی مناسب است که حاضر به نشستن برای درست کردن مو نیستند. با استفاده از این پنس یا گیره های مو در عرض ده ثانیه موهای دخترتان مرتب می شود.

آموزش تزیین مول موی ساده دخترانه برای مدرسه

13. دم اسبی با پاپیون

برای داشتن این مدل مو دخترانه مدرسه ای، فقط کافیست موهای او را به شکل دم اسبی ببینید و یک پاپیون بزرگ روی آن وصل کنید.

مدل موی دخترانه، دم اسبی با پاپیون

14. بافت دو طرفه

این مدل مو مناسب روزهای تنبلی است، زیرا به آسانی آماده می شود. خیلی ساده موها را در دو طرف سر ببافید. برای زیبایی بیشتر می توانید از این کش های طلایی استفاده کنید.

مدل موی مناسب دختر بچه  مدرسه ای

15. مدل موی نیمه باز

بعضی اوقات انرژی کافی برای درست کردن مو دختر مدرسه ای خود را ندارید. در این مواقع دو تکه از موهای جلوی سر را بپیچید و در دو طرف سر محکم کنید. بسیار ساده، شیک و دوست داشتنی

درست کردن موی دختر مدرسه ای

16. تزئین موها در وسط سر

بعضی از دختران دوست دارند برای رفتن به مدرسه، هر روز دم اسبی ببندند. اگر به نظر خیلی تکراری می رسد، می تواند با پیچیدن سیمی به رنگ نقره ای، طلایی و مسی و موارد دیگر به دسته ای از موها که در جلوی سر به هم تابیده شده است، حالت زیبایی به آن بدهید.

تزیین مدل موی ساده دخترانه برای مدرسه

17. مدل دادن با ژل

با استفاده از ژل می توان مدل های فوق العاده ای به موها دارد. می توانید از این مدل موی یارا شهیدی ایده بگیرید. به جای اینکه همه موهای کودک را به عقب بکشید، آنها را به جلو بیاورید و طوری که می خواهید شکل بدهید.

مدل موی ساده دخترانه افراد مشهور

18. بافت مو دختر شیر فروش

موها را به دو بخش تقسیم کنید، ببافید و سپس به دور سر دخترتان بپیچید تا یک هاله دور سر او ایجاد کنید. برای زیبایی بیشتر می توانید مقدار کمی از موها را در جلو صورت آزاد بگذارید.

آموزش مدل موهای مختلف دخترانه برای مدرسه

19. مدل بافت تیغ ماهی

با این مدل از بافت، ظاهری به روز تر به مدل مو دختر خود بدهید که برای مدرسه هم مناسب باشد. آموزش این بافت ساده ولی شیک را می توانید خیلی ساده پیدا کرده و یاد بگیرید.

مدل موی دخترانه، مدل بافت تیغ ماهی

20. تزئین ساده با پنس رنگی

این پنس های کوچک براق می تواند به اندازه کلیپس های پروانه ای و پاپیونی پر زرق و برق زیبا باشد. با استفاده از این پنس های خیلی راحت مو دختر خود را برای مدرسه مرتب کنید.

راحترین مدل مو دخترانه برای مدرسه

21. بافت فرانسوی دو طرفه

بافت فرانسوی در جمع کردن و مرتب کردن موها فوق العاده موثر است. موها را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید و بافت محکمی را از روی سر تا همه طول مو ادامه دهید. این مدل موی دخترانه برای مدرسه گزینه خوبی است.

بافت فرانسوی دوطرفه؛ مدل موی دخترانه

22. دم خرگوشی نا مرتب

بعضی اوقات مسئله کیفیت است نه کمیت، درست است؟ در این مدل نیمه بالایی موها جمع می شود و نیمه پایینی باز است. این مدل مو مناسب مدرسه دختر بچه ها است.

مدل مو مناسب مدرسه دختربچه ها

23. هد بند پهن

می توانید با استفاده از هد بند موهای پیشانی را جمع کنید و بقیه موهای را در قسمت پشت بافت فرانسوی انجام دهید.

ساده ترن مدل موهای مدرسه ای

24. گیره سرهای ظریف

بعضی اوقات ظرافت بیشترین جلوه را به مو می دهد. با کمک گیره ها و بدلیجات ظریف می توانید موهای دختر خود را برای مدرسه رفتن زیباتر کنید. همچنین می توانید از گیره های پاپیون دارد یا زرق و برق دار استفاده کنید.

مدل موی مدرسه ای مناسب دختران

25. تاج با موهای بافته شده

در طول ماههای گرم تر سال، موهای بلند می تواند باعث گرمای بیشتر شود. به جای باز گذاشتن موی دختر بچه ها، بهتر است آنها را ببافید و دور سر بپیچید.

مدل موی دخترانه، مدل تاج با موهای بافته شده

26. تزیین مو کوتاه دخترانه

انواع تزیینات مناسب موهای کوتاه دخترانه در حال بیشتر شدن است، برای موهای کوتاه تا چانه یا شانه، می توان با استفاده از گیره موها را پشت گوش تثبت کرد.

تزیین مو کوتاه دخترانه

27. دستمال سر باندانا

موهای کوتاه جلوی پیشانی را می تواند با این دستمال سرها کنترل کرد. این دستمال سر همه همیشه به روز هستند و می تواند ظاهری متفاوت به دختر مدرسه ای شما بدهند.

مدل مو برای مدرسه، دخترانه

28. پیچ های سه گانه جلو سر

این موهای پیچیده شده را با یک هد بند در جای خود نگه دارید تا تضمین کنید که در طول روز در جای خود باقی می مانند. بله حتی بعد از کلاس ورزش. برای این کار موهای جلوی سر را به سه قسمت تقسیم کنید و محکم بپیچید و با گیره ثابت کنید.

انواع مدل موی دخترانه برای مدرسه

29. هد بند باریک و ساده

آیا دختر مدرسه ای شما می خواهد شبیه ستاره های دیزنی شود؟ خب این مدل موها بسیار ساده است، تنها با استفاده از هد بندهای باریک می توانید موها را اینطور تزیین کنید.

تزیین مدل موی دخترانه برای مدرسه

30. بافت ساده تزیینی

موهای ساده خود را با یک بافت ساده شبیه به هد بند تزیین کنید. تمامی چیزی که لازم دارید مهارت بافتن در حد یک تازه کار است تا دختر خود را برای مدرسه رفتن حاضر کنید.

مدل ساده دخترانه، بافت

31. دم خرگوشی برجسته

این سبک از مو برای دختر بچه ها مناسب است. موها را به دو قسمت تقسیم کنید. با استفاده از برس به مو حجم دهید به طوریکه برجسته تر دیده شود.

سبک های موی ساده برای دختر بچه ها

32. تزئینات پنهان

این مدل مو مناسب دختر بچه هایی است که از ریختن موها روی صورتشان متنفرند. این مدل مو ظریف است و ظاهری دوست داشتنی به صورت دختر بچه ها می دهد.

مدل موی مناسب دختر بچه ها

33. دم اسبی پیچیده

عناصر زیادی برای ایجاد تغییر در مدل موهای ساده وجود دارد. علاوه بر اینکه دم اسبی در چه ارتفاعی از سر بسته شود، می توان دسته ای از موها را روی پایه آن پیچاند. موهای چتری بر خلاف دنباله دم اسبی نیز ظاهری متوازن به سر می دهد.

مدل موی دخترانه، دم اسبی پیچیده

34. مدل موی بالرین

الزامی وجود ندارد که برای ورزش یا باله موها را به این سبک جمع کنید. اما اضافه کردن گل برای مدرسه الزامی ندارد.

مدل موی آسان دختر بچه ها

35. موهای صاف شده و دم اسبی

این ظاهر بسیار ساده هرگز از مد افتاده نمی شود. هر کسی می تواند به راحتی این مدل مو را درست کند.

مدل موی دخترانه، موهای صاف و دم اسبی

36. بافت کلاسیک

این سبک از مدل مو در فیلم های کلاسیک دیده می شود و باعث می شود دختر شما حس ملکه ها را داشته باشد. به خصوص اگر چند گیره مو جذاب نیز به آن اضافه کنید.

مدل موی دخترانه مناسب مدرسه

37. مدل موی نیمه باز با پف مختصر

این سبک کلاسیک در مدهای امروزی هم دیده می شود و می توان آن را روی موهای با طول ها و جنس های مختلف کار کرد. زیبایی این مدل به اندازه کارایی آن است، و موها را از روی صورت دختر مدرسه ای شما دور نگه می دارد.

مدل موی دخترانه زیبا و ساده

38. دم خرگوشی نیمه

در این مدل نیازی به استفاده ژل یا سایر محصولات مشابه نیست. اگر دختر شما موهای ضخیمی دارد، نیمی از موها را به صورت دم خرگوشی در بالای سر جمع کنید و بقیه موها باز باشند.

مدل موی دخترانه برای مدرسه

39. دم خرگوشی دو طرفه

برای داشتن یک مدل موی ساده، که بسیاری از بازیگران، خواننده ها و مدل ها بکار می برد را امتحان کنید. در دو طرف سر دم خرگوشی درست کنید و قسمت های انتهای مو را آزاد بگذارید. این کار زیاد سخت نیست باید کمی سعی کنید.

مدل موی دخترانه ساده

40. دم اسبی و بافت جلوی سر

بله، شما می توانید بهترین های مدل مو را یکجا داشته باشید. این مدل موی ساده و آسان بازیگر کالی راجر به آسانی قابل تقلید است. این یک مدل بسیار عالی مو دخترانه برای مدرسه است.

مدل موی مدرسه ای

از
101
رای