برنزر چیست؛ آموزش آرایش برنزه جذاب با استفاده از برنزر تصویری

برنزر چیست؛ آموزش آرایش برنزه جذاب با استفاده از برنزر تصویری برنزر چیست ؛ فرق برنزر و کانتور و رژگونه ، آموزش آرایش برنزه جذاب با استفاده از برنزر به صورت مرحله به مرحله و ترفندهای استفاده از برنزر برای بهترین اثر را در سلام دنیا بخوانید.

نحوه زدن برنزر می تواند در ماندگاری و زیبایی پوست موثر باشد ، در این مطلب از سلام دنیا درباره موضوعات چرا از برنزر استفاده کنید؛ و آموزش آرایش برنزه با نحوه استفاده صحیح از برنزر ، نکات و ترفندهای استفاده از برنزر برای بهترین اثر صحبت خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

نحوه زدن برنزر چیست

یادگیری نحوه استفاده از برنزر می تواند به شما کمک کند ساختار صورت و رنگ پوست خود را بیشتر نمایان کنید. این احتمالا ساده ترین روش برای زنده کردن پوست شما است. نه، این فقط برای رنگ های پوست خاص در نظر گرفته نشده است. هنگامی که به درستی و با براش های مناسب استفاده شود، این محصول شگفت انگیز می تواند در تمام طول سال درخشش و زیبایی خاصی را به شما بدهد. با این حال، اگر تازه کار هستید، احتمالاً میلیون ها سوال در مورد کاربرد، فرمولاسیون برنزرهای  موجود در بازار دارید. آیا شما می خواهید بیشتر بدانید؟ به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه برنزر را برای برنزه شدن و موارد دیگر استفاده کنید!

چرا از برنزر استفاده کنید و فرق برنزر و کانتور 

به همه دخترانی که می‌پرسند برنزه کردن چه ویژگی خاصی دارد، اجازه دهید به شما بگویم - این یک تغییر بزرگ در صورت شما است. در حالی که کانتورینگ برای تقویت ویژگی‌های صورت شما است، برنزه کردن تماماً برای افزودن رنگ و درخشش به صورت شما است. این مورد در این خصوص است که پوست شما سالم تر به نظر برسد. اکنون زمان آن رسیده است که نحوه استفاده از برنزر را یاد بگیرید.


حتما بخوانید: کانتور صورت چیست


نحوه استفاده صحیح از برنزر

مجموعه ای کامل از عوامل وجود دارد که می تواند به شما در  برنزه کردن  کمک کند. فرقی نمی کند صورت شما چه شکلی باشد، در اینجا یک قانون اساسی وجود دارد که باید هنگام استفاده از برنزر رعایت کنید. روی نواحی از صورت خود تمرکز کنید که نور خورشید مستقیما به آن می تابد، مانند استخوان گونه، پیشانی و پل بینی.

 برنزری را انتخاب کنید که بیش از یک یا دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما نباشد . استفاده از برنزری که بیش از دو درجه تیره‌تر از رنگ پوست شما باشد یا بیش از حد درخشان باشد، آن را غیرطبیعی نشان می‌دهد.

بیایید با آموزش خود در مورد نحوه استفاده از برنزر  شروع کنیم.

آنچه شما نیاز دارید

 • کرم زیرساز
 • کانسیلر
 • پودر
 • برس های آرایشی
 • برنزر
 • هایلایتر
 • رژگونه

نحوه اعمال برنزر ( آموزش آرایش برنزه گام به گام با تصاویر)

مرحله 1: پوست خود را آماده کنید

 • با شستشوی صورت خود با یک پاک کننده ملایم شروع کنید.
 • با یک تونر و یک مرطوب کننده سبک کار خود را ادامه دهید.
 • هنگامی که مرطوب کننده جذب پوست شما شد، پرایمر صورت  خود را بمالید.

مرحله 2: آرایش پایه خود را انجام دهید

 • کرم زیرساز خودرا با استفاده از یک برس یا یک اسفنج مرطوب آرایشی بمالید .
 • اگر به پوشش دهی بیشتری نیاز دارید و میخواهید لکه های تیره  را بپوشانید، کانسیلر بزنید.
 • کمی پودر را به آرامی روی صورت خود بمالید (استفاده از یک محصول رنگی مبتنی بر پودر روی صورت از چسبیدن برنزر به پوست و لکه دار شدن آن جلوگیری می کند).

نکته مهم: اگر مبتدی هستید، بهتر است از برنزر پودری استفاده کنید زیرا ترکیب و کار با آن آسان تر است. برنزر مات یا با حداقل زرق و برق برای ظاهری زیبا در روز ایده آل است.

 آموزش آرایش برنزه

مرحله 3: برنزر را بزنید

 • از یک براش برنزر استفاده کنید تا محصول را روی  بعضی نقاط  صورت خود (مانند استخوان گونه، خط مو و شقیقه ها) بمالید.
 • براش را روی استخوان گونه و ناحیه شقیقه‌تان با حرکت C شکل بکشید.
 • برای جلوه طبیعی تر، کمی برنزر به خط فک اضافه کنید.

حتما بخوانید: آموزش آرایش ساده و شیک دخترانه


نکته مهم: اگر می خواهید برنزر را روی پل بینی خود بزنید، بسیار کمرنگ بزنید زیرا نمی خواهید رنگ آن خیلی به چشم بخورد.

نحوه اعمال برنزر 2

مرحله 4: مقداری هایلایتر و کمی رژگونه اضافه کنید.

 • برجسته کردن صورت شما بعد ایجاد می کند اما  در آن زیاده روی نکنید. فقط استخوان گونه خود را با محصولی که خیلی براق نیست برجسته کنید.
 • برای زیبایی بیشتر، مقداری رژگونه روی سیب های گونه خود بزنید و رنگ را با برنزر ترکیب کنید.

نحوه اعمال برنزر 4

اکنون که نحوه صحیح زدن برنزر را یاد گرفتید، در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد که مفید خواهد بود.

نحوه اعمال برنزر 5

نکات و ترفندهای استفاده از برنزر برای بهترین اثر

 • براش را"بچرخانید، ضربه بزنید و شروع به زدن برنزر کنید!" این باید شعار شما برای برنز کننده پودری باشد. ضربه زدن روی محصول از قرار گرفتن محصول اضافی روی صورت شما جلوگیری می کند.
 • اگر از کرم یا فرمول مایع استفاده می کنید،استفاده از محصول را  در مقادیر کم  شروع کنیدو به تدریج آن را افزایش دهید، آن را آهسته مصرف کنید.
 • از زدن برنزرها های درخشان صرف نظر کنید زیرا زمانی که عرق کردن می کنید (بدون توجه به نوع پوست شما )پاک می شوند.
 • استفاده از براش مناسب آرایش متفاوتی را ایجاد خواهد کرد. براشی را انتخاب کنید که کرکی است یا براشی که  زاویه دار است.
 • به هیچ عنوان برنزر را روی تمام صورت خود نزنید. صورت شما نامرتب  به نظر می رسد.
 • وقتی نوبت به انتخاب رنگ برنزر مناسب می‌رسد، خوب است بدانید که رنگ پوست شما چیست. می توانید یکی را با رنگ قرمز مایل به قهوه ای یا یکی با رنگ طلایی تر انتخاب کنید. با این حال، هرگز برنزری را انتخاب نکنید که رنگ نارنجی دارد، زیرا تقریباً در هر رنگ پوستی غیرطبیعی به نظر می‌رسد.
 • اگر پوست شما خشک است، استفاده از برنز کننده مایع ایده وحشتناکی است، زیرا روی هر لکه خشک یا پوسته پوسته شده به صورت زشتی ظاهر می شود. مخلوط کردن محصول نیز دشوار می شود. در عوض، قبل از آرایش ، پوست خود را لایه برداری کنید ، با یک  مرطوب کننده و ابرسان ادامه دهید و فوراً برنزه کنید. آره! برنزه خود را قبل از کرم پودر یا مرطوب کننده رنگی بمالید . این مانند یک طلسم عمل می کند!

حتما بخوانید: آموزش کانتورینگ و هایلایت صورت برای انواع فرم صورت


برنزر تکمیل کننده ظاهر آرایش شما و یک چیز ضروری برای مجموعه آرایش شما است. کلید دستیابی به بهترین آرایش با استفاده از برنزر، انتخاب سایه مناسب و استفاده از براش مناسب برای اعمال محصول است. جدای از آن، نکاتی که در بالا ذکر شد را دنبال کنید، هیچ چیز نمی تواند درخشش و زیبایی را از شما بگیرد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، نحوه استفاده از برنزر را از مقاله ما بیاموزید و آماده باشید تا ظاهری فراتر از ایده آل داشته باشید. با این حال، فراموش نکنید که خود را برای آن درخشش طبیعی هیدراته نگه دارید.

نکات و ترفندهای استفاده از برنزر برای بهترین اثر

سوالات متداول

آیا می توانم از برنزر بدون کرم زیر ساز استفاده کنم؟

آره. اگر از وضعیت و رنگ پوست خود راضی هستید، می توانید کرم را کنار بگذارید. با این حال، قبل از استفاده از برنزر، حتما پوست خود را با یک مرطوب کننده آبرسانی کنید.

آیا می توانم از برنزر به عنوان رژگونه استفاده کنم؟ (تفاوت برنزر و رژگونه)

خیر. برنزر و رژگونه دو هدف متفاوت دارند. با این حال، ترکیب این دو عالی است. رژگونه شما رنگی طبیعی به گونه‌هایتان می‌افزاید، در حالی که برنز شما درخشش را به شما می‌دهد.

آیا قبل از فونداسیون برنزر بزنم یا بعد از آن؟

قاعده کلی این است – ابتدا فونداسیون و سپس برنز کننده، رژگونه و هایلایت.

چه رنگ برنزری برای من مناسب است؟

اگر پوست شما ته رنگ گرم دارد، سایه قهوه ای طلایی مانند جادویی عمل می کند. برای پوست هایی با ته رنگ سرد یا خنثی، از برنزری استفاده کنید که بیش از دو درجه تیره تر از رنگ پوست طبیعی شما نباشد. برای ته رنگ های زرد، سایه هلویی گرم با ته رنگ قهوه ای ملایم انتخاب کنید.

سخن آخر

اگر قصد استفاده از برنزر را دارید بهتر است از قواعد و نحوه استفاده آن اطلاعاتی کسب کنید تا به نتیجه مطلوب خود برسید.


مطالب مرتبط:

بهترین تکنیک آرایش چشم مناسب پلک های افتاده و پف دار

کوشن آرایشی چیست و طرز استفاده از آناز
2
رای