بهترین روش برای چیدمان کتاب در قفسه، کتابخانه منزل و پذیرایی

بهترین روش برای چیدمان کتاب در قفسه، کتابخانه منزل و پذیرایی چگونه کتاب هایمان را بچینیم ؛ بهترین روش چیدمان کتاب در قفسه کتابخانه، روی زمین، گوشه اتاق و در پذیرایی؛ ایده عالی برای سازماندهی و ذخیره کتاب ها براساس ژانر، رنگ و قد در سلام دنیا بیاموزید.

هر کتابشناسی اهمیت داشتن یک مجموعه از کتاب های منظم را درک می کند. چیدمان کتاب ها نه تنها یافتن آن ها را برای شما آسان‌تر می‌کنند، بلکه از نظر بصری هم نیز بسیار جذاب‌تر می باشند. فرقی نمی‌کند که یک کتابخانه عظیم داشته باشید و یا فقط چند اثر کلاسیک، ما در این مطلب سلام دنیا، به آموزش بهترین روش برای چیدمان کتاب؛ 10 ایده عالی برای سازماندهی و ذخیره کتاب ها براساس ژانر، رنگ، قد و موضوع کتاب پرداخته ایم.

بهترین روش چیدمان کتاب

1. بهترین روش چیدمان کتاب: سازماندهی کتاب ها بر اساس رنگ

یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای سازماندهی یک قفسه کتاب در اتاق نشیمن این است که کتاب‌هایتان را بر اساس رنگ در کنار هم قرار دهید. این کتابخانه زیبای جلو شیشه‌ای از 1001kirjaa ثابت می‌کند که سازمان‌دهی کتاب‌های شما بر اساس رنگ می تواند ایده ای بسیار ناب باشد.


حتما بخوانید: آموزش ساخت کتابخانه کوچک چوبی مدل نردبان گام به گام


به یاد داشته باشید که برخی از دوستداران کتاب هاردکور ممکن است که قفسه کتاب های چیده شده بر اساس رنگ را مسخره کنند.

بهترین روش چیدمان کتاب

2. بهترین روش چیدمان کتاب: انتخاب قفسه های مدرن

اگر که می خواهید تعدادی از کتاب های مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید اما فضای کافی برای یک قفسه کتاب کامل را ندارید، قفسه های شناور (چسبیده به دیوار) را در نظر بگیرید. این نوع از قفسه‌های ساده تقریباًخود را در دیوار جای می دهند و برای سازمان‌دهی تعداد انگشت شماری کتاب بسیار ایده ای مفید به شمار می روند. این ایده، یک ایده عالی برای اتاق نشیمنی کوچک، اتاق خواب یا بالای میز می باشد.

بهترین روش چیدمان کتاب

3. بهترین روش چیدمان کتاب: روی هم چیدن کتاب ها

از روی هم چیدن کتاب ها ترس نداشته باشید. شما می توانید در یک گوشه ای یا کنار تخت، کتاب ها را پشت هم بچینید. چیدن پشت سر هم کتاب ها نه تنها می تواند حال و هوای روستایی و متنوعی را به فضای شما ببخشد، بلکه به شما این امکان را می دهد که کتاب ها را برای خواندن به ترتیب رتبه بندی کنید. چیدمان روی هم کتاب ها از hotcocoareads برای ردیف کردن کتاب های بزرگ بعدی شما ایده ای عالی به نظر می رسد.

بهترین روش چیدمان کتاب

4. بهترین روش چیدمان کتاب: استفاده از یک سبد چوبی

 استفاده از یک سبد چوبی برای سازماندهی کتاب ها ایده خوبی می باشد. در اینجا، organizing_home چند کتاب مورد علاقه کودکان را در یک قفسه نشان می‌دهد. این یک راه عالی برای کنار گذاشتن موارد دلخواه فعلی فرزندتان می باشد تا او بتواند خیلی راحت تر کتاب های خود را پیدا کند. پس از خواندن، آنها را دوباره در قفسه بگذارید و سبد خود را با کتاب هایی جدید دوباره پر کنید.

بهترین روش چیدمان کتاب

5. بهترین روش چیدمان کتاب: چیدن افقی کتاب ها

لازم نیست که همه کتاب ها به صورت عمودی چیده شوند. من به شخصه این قفسه از jennareadsbooks را دوست دارم، چرا که مجموعه گسترده‌ای از کتاب‌ها - برخی به صورت عمودی و برخی دیگر به صورت افقی - را شامل می‌شود.

بهترین روش چیدمان کتاب

6. بهترین روش چیدمان کتاب: مخلوط کردن کتاب ها با یک دیگر

لازم نیست که همیشه یک قفسه کامل را به کتاب ها اختصاص دهید. رویکرد مینیمالیستی‌تر مانند این از nordde_ به شما امکان می‌دهد بدون درست کردن یک کتابخانه کامل، تعدادی از کتاب‌های مورد علاقه خود را با هم ترکیب کنید. انتخاب تعدادی از کتاب ها و نمایش آن ها به صورت ترکیبی ایده خوبی می باشد.

بهترین روش چیدمان کتاب

7. بهترین روش چیدمان کتاب: طبق حروف الفبا کتاب های خود را بچینید

اگر مجموعه گسترده ای از کتاب ها را مانند این تصویر از a1000xbetter دارید، یک سیستم سازمانی واقعی شرایط بهتری را برای شما می سازد.


حتما بخوانید: چگونه یک قفسه کتاب را تزیین کنیم


یکی از متداول‌ترین راه‌ها برای سازماندهی یک مجموعه کتاب گسترده، چیدن آن ها بر اساس حروف الفبا یا بر اساس نام خانوادگی نویسنده می باشد. با این روش شما به راحتی و به سرعت می توانید آنچه را که می خواهید بخوانید را پیدا کنید.

بهترین روش چیدمان کتاب

8. بهترین روش چیدمان کتاب: سازماندهی بر اساس قد کتاب

اگر از دیدن کتاب‌هایی که درست بر روی یک قفسه ردیف شده‌اند احساس رضایت می‌کنید، این ایده برای شما مناسب است. در اینجا، Sand_between_pages کتاب‌ها را بر اساس قد آن ها مرتب کرده ایم تا کتاب‌هایی با اندازه‌های مشابه با هم در یک گروه‌ قرار بگیرند. شما همچنین نیز می‌توانید از بزرگ‌ترین به کوچک‌ترین حالت کتاب ها را بچینید.

بهترین روش چیدمان کتاب

9. بهترین روش چیدمان کتاب: چیدن کتاب ها بر اساس ژانر

یکی دیگر از راه های عالی برای سازماندهی یک مجموعه بزرگتر بر اساس ژانر آن ها می باشد. شما می‌توانید با مرتب کردن عناوین بر اساس ژانر، قفسه‌های کتاب خود را همانند neatnikdc تغییر دهید. اگر اغلب کتاب‌هایی را بر اساس ژانری که به آن علاقه دارید انتخاب می‌کنید، این ایده یک ایده عالی برای شما محسوب می شود.

بهترین روش چیدمان کتاب

10. بهترین روش چیدمان کتاب: کتاب های بزرگ را نزدیک به قفسه پایینی قرار دهید

گاهی اوقات کتاب های سنگین و بزرگ در نزدیکی قفسه بالایی کتاب می تواند به هم ریخته و نامرتب به نظر برسند. در اینجا، Squid_and_goose، از قفسه‌های پایینی برای ذخیره بزرگ‌ترین کتاب‌ها استفاده می‌کند که به ایجاد تعادل در فضای کلی کمک می‌کند.

بهترین روش چیدمان کتاب

سخن آخر

چیدمان کتاب های درسی یا غیر درسی که اطراف ما را فراگرفته است می تواند به روش های مختلفی اتفاق بیفتد. چیدمان کتاب می تواند در قفسه، کتابخانه یا گوشه اتاق و پذیرایی براساس حروف الفبا یا ژانر و رنگ کتاب انجام شود. ما در این مطلب سلام دنیا، به شما 10 ایده عالی برای سازماندهی، ذخیره و چیدن کتابها به شما آموزش دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.


مقالات مرتبط:

روی میز عسلی چی بزارم

97 مدل میز تلویزیون شیک و باکلاساز
3
رای