ترفندهای برجسته کردن سینه؛ 15 کار مخفی که زنان برای بزرگ تر کردن سینه خود انجام می دهند

ترفندهای برجسته کردن سینه؛ 15 کار مخفی که زنان برای بزرگ تر کردن سینه خود انجام می دهند هر زنی می خواهد در مهمانی و در کنار دوستان به زیباترین شکل ممکن خود، به نظر برسد. شاید یکی از محبوب ترین تکنیک ها و ترفندها برای بزرگ تر کردن سینه زن استفاده از لوازم آرایش باشد.

برای یک شب مهمانی، هر زنی می خواهد به زیباترین شکل ممکن خود به نظر برسد. از صرف ساعت ها وقت برای آرایش کردن گرفته تا صحبت های بسیار برای مدل مو و لباس، ظاهر یک دختر باید بی عیب و نقص باشد و این شامل سینه های او نیز می شود. در ادامه نکات و ترفندهایی را می خوانید که تفاوتی جادویی ایجاد می کنند! بهترین بخش این است که اهمیتی ندارد اگر شما سینه های کوچک یا بزرگ داشته باشید. این فهرست طولانی از نکات مفید برای هر شخصی مناسب است. اگر می خواهید سرها به سمت شما چرخیده و توجه همه را به خود جلب کنید، این روش های فوق العاده موثر برای برجسته شدن سینه ها بدون درد و بدهی کارت اعتباری است. فقط با استفاده از لوازم آرایش مناسب، رژیم غذایی، سوتین و تزریق ژل، می توانید سینه هایی بسیار مجذوب کننده داشته باشید.

ترفند های برجسته کردن سینه

15 کار مخفی که زنان برای بزرگ تر کردن سینه خود انجام می دهند

15. راز سوتین های بامب شل برند ویکتوریا سیکرت

بیشتر خانم ها سوتین های حجم دهنده پستان ها دارند. اگر می خواهید به بهترین شکل به نظر برسید، پس سوتین های بامب شل برند ویکتوریا سیکرت (The Victoria's Secret Bombshell Bra) چیزی است که شما به آن احتیاج دارید. یک سینه بند حجم دهنده سینه ها با لایه پوششی، برای قرار دادن سینه دختران در موقعیت مناسب به صورت سربالا و حجم دهنده است، سینه بندهای بامب شل از بالشتک هایی برای بزرگ تر کردن هر دو پستان استفاده می کند که این کار بدون هیچ گونه راهنمایی حجم دهنده ای صورت می گیرد. نوع دیگر سینه بندی که ممکن است علاقمند به امتحان کردن آن باشید، سینه بندهای آپ برا هستند. این سوتین آپ برا دارای دو بند رکابی در قسمت وسط سوتین است که امکان ایجاد فاصله قابل تنظیم را فراهم می کند. اگر به دنبال خرید این محصولات هستید، سینه بندهای بامب شل را می توانید از فروشگاه های ویکتوریا سیکرت و به صورت آنلاین تهیه کنید که قیمت آنها از 49.50 دلار شروع می شود. قیمت سینه بندهای آپ برا با مدل قابل تغییر از 94.90 دلار شروع می شود.

بزرگ کردن سینه با ساده ترین نکات

14. کاری که خود شما می توانید برای تقویت سینه ها انجام دهید

از آنجا که این تکنیک ها گران قیمت هستند، شما نمی خواهید هیچ یک از سوتین هایی که در بالا گفتیم را امتحان کنید. اگر نسبت به کنار گذاشتن یکی از سینه بندهای قدیمی خود احساس بدی دارید، چرا آن را به چیزی بهتر تبدیل نکنید! این یک تکنیک ساده است که خودتان می توانید انجام دهید تا این تصور را ایجاد کنید که سینه های شما بزرگ تر است. قسمت های پایین بندهای رکابی در پشت سینه بند را بریده، اما بندهای رکابی قسمت جلویی را نبرید. مشابه با بالای بیکینی، می توانید بندهای آن را پشت گردن خود گره بزنید و آن را تبدیل به تاپ گردنبندی (دور گردنی) کنید. مدل تاپ گردنبندی، سینه های شما را بیشتر برآمده کرده و این تصور ایجاد می شود که شما سینه های بزرگ تری دارید. این یکی از ارزان ترین و آسان ترین راه ها برای ایجاد درز بین پستان ها (چاک سینه) است.

رازهایی که سینه شما را بزرگ تر نشان می دهد

13. جوراب ها فقط برای پاهای شما نیستند

به حرف کسانی که می گویند پر کردن (حجیم کردن) سینه بند یک کار با وقار نیست، گوش ندهید. اگر به دنبال یک پیشرفت فوق العاده برای یک شب در شهر یا کلوپ (و برنامه ریزی برای برقراری ارتباط با شخصی که تازه ملاقاتش کرده اید) هستید، این تکنیک برای جلب توجه ها به سمت شما ضروری است. برای این کار، اهمیتی ندارد که از چه نوع جورابی استفاده می کنید. می توانید از جوراب های ساق دار یا جوراب های ساق کوتاه برای این منظور استفاده کنید. آنها را به نصف تا کرده تا اندازه دست شما شود و مطمئن شوید هنگامی که جوراب ها را در داخل سوتین خود می گذارید، آنها را در سمتی که سینه ها قرار دارند، بگذارید. این کار قسمت اعظم سینه ها را سربالا کرده و باعث ایجاد درز بین پستان های مشخص تر می شود.

بزرگ کردن سینه با استفاده از جوراب

12. با استفاده از فرچه کمی برنزه کنید

این شاید یکی از محبوب ترین تکنیک ها برای بزرگ تر کردن سینه زن باشد. آموزش هایی در سراسر اینترنت وجود دارد که این تکنیک را نشان داده و به شما این امکان را می دهد تا در مورد همه فرچه ها و برنزهای مختلفی که می توانید استفاده کنید، آگاه شوید. در حالت ایده آل برای این ترفند، شما باید از یک فرچه کانتورینگ استفاده کنید و برنزه را در امتداد برآمدگی های طبیعی سینه خود رنگ بزنید. می توانید ابتدا با یک کرم برنزه مخلوط شروع کرده و سپس برای کار نهایی بر روی پودر برنزه رنگ بزنید. برنزه، ناحیه بین سینه ها را در امتداد برآمدگی های طبیعی سینه های شما تیره تر می کند، و ظاهرا گردتر و بزرگتر از آنچه در واقعیت است، به نظر می رسد.

چگونه سینه بزرگ تر داشته باشیم

11. از دستان خود استفاده نمایید

این احتمالاً ساده ترین نکته از بین تمامی نکات است، و احتمالاً سریع ترین ترفند برای افزایش اندازه سینه شما است. تمام کاری که شما باید انجام دهید، این است که دست خود را درون سینه بند خود کرده و قسمت پایینی سینه خود را بیرون بیاورید. این کار سینه های شما را تنظیم کرده، به این معنا که درز بین پستان ها بیشتر نمایان می شود. مطمئن شوید که آن را در تنهایی تنظیم می کنید؛ زیرا شما نمی خواهید آن مرد جذابی که تمام شب به او نگاه کرده اید، شما را در حالی که که در وسط کلوپ دستان خود را در داخل پیراهن خود کرده اید، تماشا کند. متاسفانه، این کار فقط به صورت موقتی موثر است و معمولاً باعث می شود که زنان به دنبال نکات و ترفندهای دائمی تر برای بزرگ تر کردن سینه های شما باشند.

بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی

10. بالشتیک سینه بند خود را بسازید

اگر به صورت واقع بینانه قدرت خرید سینه بندهای سیلیکونی را ندارید، نگران نباشید. این امکان وجود دارد که بتوانید سینه بندهای سیلیکونی خود را درست کنید! اگر در حال حاضر نمی دانید، سوتین های سیلیکونی مانند تزریق ژل هستند که به سینه بند شما چسبیده تا سینه های شما را برجسته کند. تمام چیزی که به آن نیاز دارید، دو کیسه کوچک زیپ لاک، نوار چسب، و یک ماده حجیم مانند لوسیون و پودینگ است. برخی افراد حتی به استفاده از پوره سیب زمینی اعتراف کرده اند. می توانید آموزش های لازم را برای این کار به صورت آنلاین پیدا کنید، اما ایده این است که مواد را در یک گوشه کیسه قرار دهید، یک شکاف کوچک در سینه بند خود در جایی که بالشتک معمولی قرار می گیرد، ایجاد کنید و کیسه های مخصوص را در آنجا بچسبانید.

نکاتی برای برجسته و بزرگ کردن پستان

9. اگر قدرت خرید آن را دارید، سینه بندهای سیلیکونی بخرید

اگر نمی خواهید ساخت سینه بندهای ژلی خود را امتحان کنید و پول کافی در اختیار دارید، همیشه می توانید آن را خریداری نمایید. برند ویکتوریا سیکرت آنها را «قرار دادن شکل دهنده» می نامد و آنها از جنس سیلیکون هستند.

این سینه بندهای سیلیکونی می توانند یک برآمدگی کامل ایجا کرده تا سینه های شما برآمده تر به نظر برسد. اگر شرکتی وجود داشته باشد که بداند چگونه می توان سینه ها را برجسته تر نشان داد، آن شرکت ویکتوریا سیکرت است، اما برندهای دیگری مانند Cleavage Cupcakes وجود دارد که که سینه ها را سر بالا و ساختگی مانند پاملا اندرسون ها نشان می دهد. بسته به اندازه و شکل «سوتین های سیلیکونی»، شما می توانید مدل های مختلف سکسی داشته باشید.

کارهایی که سینه را بزرگ تر نشان می دهد

8. بر روی عضلات بزرگ بالایی سینه خود کار کنید

اگر تاکنون شنیده اید که تمرین کردن باعث کاهش اندازه پستان می شود، کاملاً درست نیست. اگر بر روی تمرین کردن بر عضلات بالایی سینه خود تمرکز می کنید، می توانید به راحتی اندازه سینه خود را افزایش دهید. اما این ترفند کمی دشوارتر است. شما باید مراقب باشید؛ زیرا اگر بر روی عضلات پایینی سینه خود کار کنید، می تواند تاثیر معکوس داشته باشد و در واقع اندازه سینه های شما را کاهش دهد. فشار وارد کردن و بلند کردن دمبل های سینه، بر روی عضلات بالایی سینه شما کار می کند، و یا شما می توانید از وسیله ورزشی که پک دک نامیده می شود، استفاده نمایید. این دستگاه به بازوهای شما 90 درجه زاویه داده و شما دستان خود را به هم فشرده و سپس از هم دور می کنید، زاویه 90 درجه دست ها را حفظ کنید.

ترفندهای خانگی برای بزرگ کردن سینه

7. از دو سوتین استفاده کنید

استفاده از یک سینه بند حجم دهنده می تواند کمک کند، به ویژه هنگامی که در ابتدای این مقاله صحبت از سینه بندهای بامب شل شد. اما اگر چندین سینه بند در خانه شما وجود دارد، قرار دادن یکی بر روی سوتین بعدی می تواند یک راه حل آسان برای بزرگ نشان دادن سینه های شما باشد. برخی وب سایت ها توصیه می کنند که خانم ها سینه بند خود را به صورت لایه لایه در داخل همدیگر قرار ندهند؛ زیرا این روش دقیق نیست، اما بسیاری از خانم ها این کار را انجام می دهند؛ زیرا این یک راه حل آسان برای کسانی است که سینه های کوچک دارند. سینه بند اضافی موثر بوده، تا حتی بیشتر از اولین سینه بند، سینه ها را بالا ببرد.

6. پشت سوتین خود را سنجاق بزنید

سنجاق زدن پشت سینه بندهای شما می تواند به دو صورت انجام شود: با استفاده از یک سنجاق ایمن، یا با استفاده از یک گیره کاغذ. اگر نمی خواهید سینه بندهای گران قیمت برند ویکتوریا سیکرت خود را با ایجاد سوراخ ها خراب کنید، بهترین گزینه استفاده از گیره کاغذ برای افزایش اندازه پستان های شما است. شما می توانید هر دو بند رکابی در پشت سینه بند را به هم چسبانده و بندهای رکابی را با بالا و پایین بردن گیره ها تنظیم کنید. هنگامی که از یک سنجاق مطمئن استفاده می کنید، تمام کاری که باید انجام دهید این است که دو بند را در یک موقعیت مطلوب قرار دهید. از آنجا که قادر به تنظیم بندهای رکابی مانند استفاده از گیره کاغذ نخواهید بود، بنابراین قبل از سنجاق زدن حتماً موقعیت آن را کنترل کنید.

کارهای مخفی برای بزرگ نشان دادن سینه

5. طرز ایستادن (نشستن) مناسب را تمرین کنید

ممکن است اکثر زنان تصور کنند که وضعیت ایستادن آنها نمی تواند هیچ نوع تأثیری بر روی سینه های آنها بگذارد - اما این گونه است. تنظیم روشی که می نشینید، می تواند تفاوت بین سینه های افتاده و سینه های سفت را نشان دهد. حتی اگر سینه بندی داشته باشید که کاملا اندازه شما است، شکل نشستن و ایستادن شما هنوز هم می تواند ظاهر شما را افتاده یا شل نشان دهد. هنگای که طرز نشستن و ایستادن شما خوب باشد، سینه های شما به صورت طبیعی و جذاب تری استراحت کرده، زیرا سینه های شما سربالا شده است.

و اگر از لباس های فریبنده و سوتین های مناسب استفاده می کنید، سینه های شما به بهترین شکل ممکن به نظر می رسند. برای تمرین طرز ایستادن و نشستن مناسب، مطمئن شوید که به صورت خمیده (دولا دولا) راه نمی روید و به چگونگی نشستن خود توجه نمایید.

همچنین بخوانید: آموزش روش های خانگی بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی به صورت تصویری

تاثیر طرز ایستادن و نشستن روی بزرگ تر شدن سینه

4. غذای مناسب بخورید

یک رژیم غذایی سالم می تواند باعث شگفتی شود! اگر به دنبال افزایش اندازه سینه های خود به طور طبیعی هستید، باید مراقب غذای خود باشید. یک رژیم غذایی «حجم دهنده سینه» سرشار از استروژن و پروتئین خواهد بود و شامل غذاهایی مانند: مرغ، کدو تنبل، نخود فرنگی، گوشت، بلوبری، تخم مرغ و ماهی است. مانند هر نوع رژیم غذایی، باید از مصرف غذاهای شور، نوشیدنی های دارای کربوهیدرات، قهوه و تنقلات خودداری کنید. تمام عادت های بد شما می تواند بر رشد و شکل ظاهری سینه های شما تأثیر منفی بگذارد. دقیقاً مانند اینکه سیگار کشیدن باعث ایجاد چین و چروک های زودرس در صورت می شود، همین اتفاق برای سینه های شما نیز می افتد. مصرف یک رژیم غذایی سالم یک روش مهم برای شروع به افزایش حجم سینه ها به طور طبیعی است.

افزایش اندازه سینه به طور طبیعی

3. از سوتین های نزدیک کننده درز بین سینه ها استفاده کنید

بزرگ تر کردن و بهتر کردن سینه ها همیشه به مفهوم حجم دادن آنها با استفاده از سینه بندهای سیلیکونی یا رنگ کردن آنها به صورت برنزه نیست. مهمترین کاری که می توانید انجام دهید، مانند هر قسمت دیگر از بدن، مراقبت از خود پستان و پوست بسیار نازک اطراف آن است. بعضی جاها شروع به ارائه «سوتین های نزدیک کننده درز بین سینه ها» می کنند، که دقیقاً همان چیزی است که از نامش پیدا است. شکل خاص آن پوست را سفت کرده و آن را صاف و جذاب می کند. اما اگر می خواهید از سینه های خود در محل آرام خانه خود مراقبت نمایید، ماسک های سینه خانگی وجود دارد که ماسک های سینه کلاژن طلای 24 عیار نامیده می شود. این ماسک متابولیسم سلولی را افزایش می دهد و باعث می شود سینه ها صاف و محکم تر شوند.

راز داشتن سینه صاف و محکم

2. کمر خود را باریک تر جلوه دهید

راه آسان دیگری برای قرار دادن سینه های خود در مرکز توجه و بزرگ تر جلوه دادن آنها، دور کردن کانون توجه از کمر شما است. به غیر از تمرین کردن بر روی هسته اصلی و باریک تر کردن کمر خود، می توانید از کمربند ها یا گن ها در زیر لباس خود استفاده نمایید تا کمر خود را کوچک تر کنید. با کوچک تر نشان دادن کمر، می توانید سینه های خود را بزرگ تر جلوه دهید، حتی اگر بسیار بزرگ تر از زمان شروع این کار نباشد. کمر خود را باریک تر کرده و با ترکیب نکات دیگر در این مقاله، شما درز بین سینه های بزرگ تری داشته و سینه های جذاب تری برای یک شب بیرون بودن از خانه خواهید داشت.

ساده ترین روش های بزرگ کردن سینه

1. تاپ هایی با رنگ روشن و راه راه بپوشید

همه ما قبلا آن را شنیده ایم، پوشیدن لباس های تیره جذاب تر و ما را لاغرتر نشان می دهد. آنچه اکثر زنان نمی دانند این است که این ترفند همچنین می تواند تأثیر منفی بر سینه های شما داشته باشد. درست است که پوشیدن لباس های تیره می تواند شما را لاغرتر جلوه دهد، اما این کار می تواند سینه های شما را نیز کوچک تر نشان دهد. بنابراین اگر به دنبال افزایش حجم سینه های خود هستید، از یک رنگ روشن کم رنگ استفاده کنید تا بزرگتر به نظر برسند. تاپ های راه راه پهن نیز می توانند سینه های شما را بزرگ تر از آنچه که هست، نشان دهند، بنابراین این الگوی پیراهنی است که می خواهید سعی کنید سینه های شما را بزرگ تر نشان دهد، خطوط راه راه لباس باعث افزایش خمیدگی سینه ها شده و آنها را واقعا برجسته می کنند.

  چه کنیم تا سینه هامون بزرگتر دیده شوند

منبع: thetalko

از
18
رای