11 ترفند شگفت انگیز برای جذب مردان با کلمات

11 ترفند شگفت انگیز برای جذب مردان با کلمات راهکارهای زیادی وجود دارد که شما می توانید با به کارگیر آن ها مردی که عاشق او هستید را شیفته خود کنید. یکی از این راه ها استفاده درست و به جا از کلمات و به کارگیری صبر و حوصله در این زمینه است.

هنگامی که می خواهید یک مرد را اغوا کنید، لزوما می توانید این کار را با استفاده درست از کلمات نیز انجام دهید. اما چگونه؟ بدون شک مردها بیش تر از زنان با چشم هایشان و از طریق نگاه کردن جذب می شوند. به این معنا که اگر نحوه این کار را بدانید، یک فرصت بزرگ برای اغوا کردن آقایان در اختیار دارید. واقعیت را بگوییم، برای برقراری یک ارتباط عاطفی، داشتن یک سری از جذابیت های بدنی برای آقایان اهمیت زیادی دارد. با این وجود، روش های تخصصی اثبات شده ای وجود دارد که تنها با کلمات می توانید یک مرد را اغوا کنید.

چگونه مردها را با کلمات جذب کنیم؟

عشوه گری

هیچ عبارت جادویی یا جملات هوشمندانه ای وجود ندارد که باعث شود یک مرد به طور ناگهانی عاشق شما شود. اما کاری که می توانید انجام دهید، این است که آشکارا او را وسوسه کنید. اگر مستقیما به او بگویید که به چه چیزی فکر می کنید، این یک حرکت نادرست است، زیرا ممکن است با این کار او را به سرعت فراری دهید. کمی عشوه گری کاملا مناسب است و باعث می شود که او متوجه شود که علاقه دارید تا با او وارد مرحله بعدی رابطه شوید، اما نباید برای این کار زیاد او را تحت فشار قرار دهید.

چگونه مردها را با کلمات اغوا کنیم؟

1. صادقانه از او تعریف و تمجید کنید

ممکن است تصور کنید که مردان دوست ندارند در مورد خوشتیپ بودن شان بشنوند، اما طبق نظر متخصصان، این کاملا اشتباه است. همه ی افراد وقتی صادقانه از آن ها تعریف می شود از آن لذت خواهند برد و تفاوتی بین جملات عاشقانه ای که پسر به دختر می گوید، با چیزی که دختر به پسر می گوید وجود ندارد. در هنگام تعریف و تمجید جملات عاشقانه را از میان جملات خود حذف کنید تا بتوانید درست در این راه قدم بردارید. این تعریف باید حتما صادقانه باشد زیرا اگر او احساس کند که قصد اغوا کردن او را دارید ممکن است این حرکت نتیجه معکوس داشته باشد.

2. علاقه زیادی به زندگی او نشان دهید، به جز به جز زندگی او و سایر مواردی که به او مربوط می شود، علاقه نشان دهید

اگر می خواهید سعی کنید که یک مرد را با کلمات اغوا کنید، مهم است که به زندگی او علاقه نشان دهید. باید به چیزهایی که می گوید،  با دقت گوش کنید و از جواب دادن یا تکرار حرف های او نترسید. این به این خاطر است که به او احساس نکند زمانی که با شما صحبت می کند ذهن شما جای دیگری است. وقتی مردی می داند که زنی به او گوش می کند (در صورتی که این کار را به صورت درست انجام دهید) راه را برای اغوا کردن او باز کرده اید.

تحریک مردها با کلمات

3. از بازی با کلمات نترسید

البته که همه تعریف و تمجید را دوست دارند، اما وقتی تلاش می کنید که مردی را با کلمات اغوا کنید، ممکن است بخواهید که او را به چالش بکشید، اما تنها در صورتی که کنترل امور را به دست گرفته باشید. اگر تاکتیک های اغواگرایانه شما چندان موثر نیست، پا پس بکشید و سعی کنید که کمی از او فاصله بگیرید. سعی کنید افکارش را با چیزهای متضاد به چالش بکشید و ببینید که او چگونه به آن ها واکنش نشان می دهد. در این شرایط خیلی تهاجمی یا منفی عمل نکنید. با گفتن یک داستان به او و اطلاع دادن این که بعدا بقیه داستان را بیان می کنید، او را منتظر نگه دارید. هیچ وقت متوجه این موضوع نمی شوید، مگر این که آن را امتحان کنید.

4. مستقیم صحبت کردن همیشه بد نیست

اگر همه روش های دیگر با شکست مواجه شدند، شما باید در مورد این مساله جدی صحبت کرده و آن را حل کنید. به طور مستقیم با او صحبت کنید و به او بگویید که کارهایی که دارید مهم نیست و دوست دارید امشب را در یک کافه در کنار او بگذرانید. این کار کمی دشوار است، اما از سوی دیگر بهتر است که تا دیر نشده این کار را انجام دهید.

5. به تاثیرگذاری بر روی او ادامه دهید

همه ما در اولین برخوردها، در مورد افراد اشتباه قضاوت کرده ایم، اما به نظر می رسد که این مساله در طبیعت انسان است. بنابراین بسیار مهم است که در ابتدا بتوانید تاثیر مثبتی روی طرف مقابل تان بگذارید و بتوانید آن را حفظ کنید، به خصوص در مورد فردی که به او علاقه دارید. از نظر روان شناسی، اگر تاثیر اولیه خوبی بر روی آقایان بگذارید، در مسیر درستی قرار گرفته اید. به او نشان دهید که اعتماد به نفس دارید و از خودتان مطمئن هستید و کاملا فرد شادی هستید. سعی کنید که مکالمه خود را با آن ها تا جایی که امکان دارد ادامه دهید و سوالاتی را از آن ها بپرسید که احتمال می دهید دوست دارند در رابطه با آن ها با شما صحبت کنند و نیاز به هم دردی شما دارند. علاوه بر این، وقتی از او می خواهید که صحبت کند، احتمال کم تری وجود دارد که در صحبت های تان اشتباه کنید.

راه های تاثیر گذاری روی مردها با کلمات

6. از چشم های خود برای اغوا کردن او استفاده کنید

چشم های شما می تواند اطلاعات زیادی را به آن ها منتقل کند و این چیزی است که باید از آن نهایت استفاده را بکنید. به طور کلی، وقتی می خواهید مردی را با جادوی کلمات اغوا کنید، این چشمان شما هستند که این کار را انجام می دهند. وقتی با مردی ارتباط چشمی برقرار می کنید، به او نشان می دهید که کنجکاو و علاقه مند هستید که به صحبت کردن با او ادامه  دهید. چشم ها سبب تحریک احساسات افراد می شود. برای بیش تر از یک ثانیه به او نگاه کنید و از گاه به گاه روی برگرداندن از او به علت خجالتی بودن، نترسید. به او خیره نشوید، اما اجازه دهید تا او بداند که به او نگاه می کنید و علاقه دارید که به این کار ادامه دهید. فراموش نکنید که در انجام این کار باید کاملا ظریف عمل کنید، زیرا اگر این گونه عمل نکنید، نتیجه معکوس می دهد و او احساس می کند که احساس شما کلا دروغین است و او را تحت فشار قرار می دهد و این اصلا جذاب نیست.

7. اغوا کردن مستقیم او با کلمات

اکثر افراد یک مکالمه خوب را تا زمانی که کاملا یک طرفه نباشد، دوست دارند. هم پسران و هم دختران، می خواهند که حرف هایشان شنیده شود، اما علاقه ای ندارند که تنها یک نفر به صحبت کردن ادامه دهد. وقتی به حرف های یک مرد گوش می دهید، و در گفت و گو او را همراهی می کنید، مستقیما به او می گویید که می خواهید بیش تر بدانید. و وقتی می خواهید در مورد یک مرد بیش تر بدانید، به راحتی می توان گفت که راه برای ورود به مرحله بعدی رابطه باز است. اکنون باید به او نشان دهید که شما نیز علاقه مند هستید تا با او صحبت کنید و به این صحبت ادامه دهید. در مورد کلمات و حرف های خود اعتماد به نفس داشته باشید و به او نشان دهید که دوست دارید با او درد و دل کنید. تحت هیچ شرایطی شروع به قضاوت کردن او نکنید. ممکن است بخواهید کمی بازی گوشی کنید و از او سوالاتی بپرسید که فراتر از حد و حدود دوستی است. طولی نمی کشد که در مورد چگونگی رفتار با آن ها اطلاعات زیادی را به دست می آورید و می توانید به راحتی مطابق با آن ها عمل کنید. ارتباط چشمی خود را در حین مکالمه با او حفظ کنید و به او اجازه دهید که بداند که به حرف هایش گوش می کنید و بر روی او تمرکز کرده اید.

 تحریک آقایان با کلمات و جملات زیبا

8. خود واقعی تان باشید

اگر در حین تلاش برای اغوا کردن یک مرد، نگران و مضطرب هستید، اشکالی ندارد که این مساله را به او نشان دهید و یا بهتر است که آن را بیان کنید. او به خاطر کاری نزد شما آمده بنابراین بنابراین سعی کنید که روی آن تمرکز کنید.

9. از تمام لحظه لذت ببرید

هیچ چیزی جذاب تر و سرگرم کننده تر از لبخند یک زن نیست. بنابراین اگر به چیزی که می خواستید، نرسیدید، احساس بدی نداشته باشید و اخم نکنید. خلاق باشید و با بهره گیری از کلمات مناسب، سرگرم کننده به نظر برسید. کمی وقت صرف کرده و به تلاش در روند اغوا گری ادامه دهید. او حتما از این کار قدر دانی خواهی کرد. اما اگر او این کار را نکرد، چطور؟ از او عذرخواهی کرده و مساله را فراموش کنید.

10. فقط از او بپرسید

اگر واقعا می خواهید که مردی را با کلمات اغوا کنید، سوالات خود را تنها از او بپرسید. گاهی اوقات این کار، به طرز شگفت انگیزی جواب می دهد.

روش های موثر تحریک آقایان

11. با حرکات زیبا او را تحت تاثیر قرار دهید

از انجام کارهای زننده زمانی که در کنار او هستید خودداری کنید. مسلما این چیزی نیست که او می خواهد و اگر به دنبال یک رابطه واقعی هستید از انجام این کار بپرهیزید. اما زمانی که در هنگام صحبت کردن با او از حرکاتی ملایم و عاشقانه استفاده می کنید و نشان می دهید که کاملا صادق هستید، این به طور طبیعی اغوا کننده است.

ترفندهای ظریف برای اغوا مردها از طریق تماس تلفنی

اگر به دنبال جلب توجه مردها هستید، پوشیدن لباس های جذاب در هنگام داشتن مکالمه با آن ها نیز می تواند به شما کمک زیادی در این زمینه بکند. با این وجود، این احتمال وجود دارد که مردها تنها با کلمات عاشق شما شوند. اما باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. در این قسمت توضیح داده شده است که چگونه با استفاده از کلمات ملایم و از طریق پیامک، مردی را اغوا کنید.

وسوسه کردن آقایان از طریق تماس تلفنی

اغوا کردن مرد از طریق پیامک

 • اگر در حال حاضر با او دوست هستید و یا حداقل با او ملاقات هایی داشته اید، این روش بهتر پاسخ گو است. در این قسمت نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بر روی اغوا کردن مردها با کلمات تمرکز کنید.
 • خیلی ساده با او صحبت کنید. درست همان طور که وقتی روبه روی تان نشسته با او صحبت می کنید.
 •  برای تاثیر بیش تر اغوا کردن تان، از شکلک های جذاب در متن پیام های خود استفاده کنید. این کار از لحاظ روان شناختی برای او معجزه می کند.
 • هر مردی دوست دارد که بشنود زنی به او علاقه مند است و به او فکر می کند.
 • هنگامی که به او پیامک می دهید و یا جواب پیامک او را می دهید، مرتبا از نام او استفاده کنید. این کار پیام شما را خاص می کند و باعث می شود که این پیام ها در ذهن او بماند.
 • از کلمات نامناسب (رکیک) برای تحریک او استفاده نکنید. از یک سری مرزها عبور نکنید و مکالمه خود با کلمات رکیک شروع نکنید. می توانید با صحبت در این باره که تازه دوش گرفته اید و یا چیزی در همین زمینه، ظریف و جزئی عمل کنید. راه را به او نشان دهید اما در این مورد با او صحبت نکنید. 
 • سعی کنید کمی مرموز رفتار کنید و تمام جزئیات را به او نگویید، زیرا این کار باعث می شود که سریعا خسته شود. بنابراین، توضیحات را کوتاه و مختصر کنید، تا او بیش تر و بیش تر از شما توضیح بخواهد.
 • در صورت امکان، پیامک فرستادن را به شب موکول کنید و در مورد همه مسائل با آن ها صحبت نکنید. اجازه دهید او نیز در مورد این مسائل به فکر فرو رود. این یک روش عالی برای اغوا کردن یک مرد است.

اغوا کردن آقایان از طریق پیامک

قبل از این که بیش از حد در مورد چیزی هیجان زده شوید، در این قسمت چندین قانون در مورد اغوا کردن مردها با کلمات وجود دارد. نباید تصور کنید که تنها استفاده از یکی از روش های ذکر شده کافی است و باعث می شود که او عاضق شما شود. این کار به آزمون و خطا احتیاج دارد و کمی زمان بر است. صبور باشید و جا نزنید.

 • هیچ قانون ثابتی وجود ندارد که برای همه افراد موثر واقع شود، پس نیاز است که کشف کنید که مردها چگونه به تاکتیک های اغوا کننده شما پاسخ می دهند.
 • اگر با مردی در ارتباط هستید که همکاری بین شما باعث شروع ارتباط می شود، تقریبا هر روش اغوا گری موثر خواهد بود. درغیر این صورت کار شما کمی سخت تر خواهد بود.
 • اگر برای مدت زیادی به دنبال اغوا کردن او هستید، ادامه دادن شما به انجام روش های اغواگرایانه، سبب موفقیت تان خواهد شد.
 • این مساله را بیش از حد آشکار نکنید، اما در صورت لزوم با پشتکار ادامه دهید.
 • صمیمت و تماس فیزیکی در هر رابطه عاطفی بسیار مهم است، اما تنها عامل مهم نیست. کمی دشوار است، اما وقتی برای اولین بار با مردی آشنا می شوید، می توانید برای شروع از کلمات اغوا کننده کمک بگیرید. مطمئنا ریسک آن از انجام حرکات فیزیکی کم تر است.
جمع بندی

وقتی صحبت از اغوا کردن مردها با کلمات می شود، هیچ پاسخ و راه حل ساده ای وجود ندارد. تمام آن به آزمون و خطای روش های ذکر شده مربوط می شود. شما باید دریابید که چه راهکارهایی برای شما بهتر بوده و به دنبال آن ها باشید.

از
58
رای