35 مورد از بهترین ایده های خالکوبی برای مردان در سال 2020

35 مورد از بهترین ایده های خالکوبی برای مردان در سال 2020 انتخاب طرح تاتو مناسب که به شما اطمینان دهد که تا ده سال آینده از طرح خالکوبی انتخابی خود پشیمان نمی شوید، مهم است. در ادامه ما 35 ایده و پیشنهاد برای انتخاب بهترین تاتو برای مردان را ارائه داده ایم.

امروزه، خالکوبی نیازی به فکر کردن زیاد برای مردان ندارد. از این گذشته، برخی از طرح تاتو مردانه می توانند روشی جدی برای نشان دادن شخصیت شما باشند. اما، اگر چه انتخاب زیر سوزن خالکوبی قرار گرفتن (تاتو کردن) ممکن است آسان باشد، اما تصمیم اینکه دقیقا چه نوعی خالکوبی و در چه جایی از بدن تان تاتو کنید، می تواند چالش برانگیز باشد. برای اطمینان از اینکه تا ده سال آینده از خالکوبی خود پشیمان نمی شوید، مهم است که به طور متفکرانه روند کار را انجام دهید. برای کمک به شما جهت انجام این کار، ما این راهنمای نهایی پر از پیشنهادها را در مورد انتخاب بهترین خالکوبی برای مردان آماده کرده ایم.

35 ایده طرح تاتو برای مردان برای انتخاب بهترین خالکوبی 

1. خالکوبی های کوچک

وقتی صحبت از خالکوبی ها می شود، بزرگ تر بودن خالکوبی لوزما به مفهوم بهتر بودن خالکوبی نیست. از این گذشته، خالکوبی های کوچک را هنگامی که سبک یا شخصیت شما را تحت الشعاع قرار می دهد، می توان پنهان کرد.

خالکوبی های کوچک

2. خالکوبی قبیله ای

به لطف ریشه های کهن، خالکوبی های قبیله ای از مدت ها پیش نمادی از مقاومت و قدرت بوده اند. شکل های جسورانه، با الگوهای در هم تنیده بسیار چشمگیر و بی نهایت جذاب هستند.

معرفی انواع خالکوبی؛ خالکوبی قبیله ای

3. خالکوبی ساده

نیازی نیست تا خالکوبی ها بیش از حد دقیق باشند تا جذاب به نظر برسند. امروزه طرح های ساده و حداقلی در میان شیک ترین و به روز ترین گزینه های خالکوبی برای آقایان هستند.

طرح تاتو مردانه نوشته

به روز ترین گزینه های خالکوبی برای آقایان

4. خالکوبی حیوانات

خالکوبی حیوانات برای انتقال طیف وسیعی از معانی، مانند: قدرت، آزادی، مقاومت، وفاداری و موارد دیگر ایده آل است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که گونه حیوانی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. برخی از گزینه های محبوب، پرنده ها، ببرها، گرگ ها، فیل ها، شیرها و موجودات اسطوره ای مانند اژدها و ققنوس هستند.

طرح تاتو مردانه

خالکوبی حیوانات

5. خالکوبی پرتره

یک خال کوبی پرتره برای جشن یا یادبود یک چهره مهم در زندگی شما مناسب است. البته، از آنجا که این سبک از خال کوبی کردن بسیار دشوار است، ضروری است اگر می خواهید نتیجه واقع گرایانه بگیرید، به یک هنرمند باتجربه مراجعه کنید.

تاتو مردانه روی بازو ساده

طرح تاتو مردانه: خال کوبی پرتره

6. خالکوبی حروف (حروف الفبا)

در مورد خالکوبی حروف، معنی آن نه تنها متعلق یک کلمه است، بلکه از سبک یک دست خط ناشی می شود. به این ترتیب، تصمیم گیری در مورد اینکه خالکوبی شما چه چیزی را می خواهد بیان کند، مهم است.

طرح تاتو مردانه نوشته

طرح تاتو نوشته برای مردان

7. خالکوبی جمجمه سر

جمجمه یکی از محبوب ترین طرح های تاتو برای آقایان امروزی است. آنها همچنین می توانند بسیار متنوع باشند، به این معنی که خالکوبی شما می تواند به اندازه دلخواه ساده یا پیچیده باشد.

طرح های خالکوبی: تاتوجمجمه سر

8. خالکوبی صلیب

به لطف طراحی های جالب و نمادین، خالکوبی های صلیب یکی از مدل های برتر خالکوبی برای مردان محسوب می شود. همچنین روش های بی پایان برای تفسیر صلیب وجود دارد، و آن را به گزینه ای متنوع تبدیل می کند.

طرح تاتو مردانه روی دست

مدل های برتر خالکوبی: تاتو صلیب

9. خالکوبی ستاره

در سال های اخیر، خالکوبی های ستاره برای مردان به طور قابل توجهی محبوب تر شده است. به همین ترتیب، اکنون الهام بخش های فوق العاده ای برای خالکوبی های ستاره بی انتها، عضلانی و مد روز وجود دارد.

بهترین ایده های تاتو :خالکوبی ستاره

10. خالکوبی پول

این که آیا شما می خواهید یادآوری روزانه از تلاش جهت موفقیت و ثروت خود را یادآوری کنید یا می خواهید مانند یک انسان فوق العاده به نظر برسید، یک خال کوبی پول می تواند گزینه ای شیک و خلاقانه ایجاد کند.

طرح تاتو مردانه روی بازو

طرح تاتو مردانه خلاقانه: خالکوبی پول

11. خالکوبی فرشته

ممکن است باور کنید فرشتگان واقعی هستند یا ممکن است فقط از نمادگرایی آنها قدردانی کنید. در هر صورت، خالکوبی یکی از این چهره های مذهبی روی بدن شما می تواند یک ایده عالی باشد.

طرح تاتو مردانه روی بازو

12. خالکوبی موسیقی

برای مردانی با اشتیاق واقعی به موسیقی، ابراز عشق آنها به هنر با یک خال کوبی مفهوم کاملی دارد. یادداشت های موسیقی، اشعار و سازها تنها چند ایده طراحی برای انجام این کار هستند.

طرح تاتو مردانه خاص

13. خالکوبی پیکان (تیر)

خال کوبی های پیکان ساده، شیک هستند و در هر نقطه از بدن عالی به نظر می رسند. به همین ترتیب، آنها برای کسانی که برای بار اول خالکوبی می کنند و کسانی که قبلاً خالکوبی شده اند، گزینه خارق العاده ای محسوب می شود.

طرح تاتو مردانه ساده

14. خالکوبی پر

خالکوبی های پر یکی از محبوب ترین خالکوبی ها در بین مردان است، و علت آن واضح است. علاوه بر اینکه شما را خارق العاده نشان می دهد، خالکوبی های پر، متنوع و غنی از نمادهای فرهنگی هستند.

محبوب ترین طرح تاتو برای مردان: خالکوبی پر

15. خالکوبی تاج

یک خالکوبی تاج می تواند باعث شود که مرد حس یک پادشاه را داشته باشد.  بنابراین جای تعجب نیست که آنها مدتهاست که یک گزینه خالکوبی فوق العاده محبوب برای مردان مشهور و هر شخصی هستند.

طرح تاتو روی بازو برای مردان

16. خالکوبی اتومبیل

آقایان از زمان اختراع اتومبیل، وسواس وسایل نقلیه دارند و اتفاقا بسیاری از دوستداران اتومبیل نیز از خالکوبی های عالی قدردانی می کنند. به همین ترتیب، خالکوبی های بسیار عالی و بی نهایت ماشین در اطراف وجود دارد تا برای خالکوبی خودتان از آنها الهام بگیرید.

طرح تاتو اتومبیل

17. خالکوبی اعضا خانواده

به دلیل اهمیت ویژه آنها، خالکوبی های خانوادگی همیشه به عنوان یک انتخاب مورد علاقه محسوب می شوند. این خال کوبی ها برای ابراز عشق و تعلق به اشکال مختلفی از جمله: نام، نقل قول های خانواده محور، پرتره ها، شجره نامه خانوادگی و… به تصویر کشیده می شود.

بهترین مدل های تاتو مردانه

18. خالکوبی عقرب

عقرب حیوان مورد علاقه بسیاری از مشتاقان خالکوبی است. اگرچه هر یک از خالکوبی کنندگان دلایل خاص خود را برای این خالکوبی دارند، ماهیت بدشگون، روحیه مبارزاتی و پیوند به نشانه زودیاک عقرب چند مورد از جذابیت های آن محسوب می شود.

طرح تاتو روي سينه مردانه

خالکوبی عقرب

19. خالکوبی معنادار

خواه یک نقل قول، نام، پرتره، نماد یا چیز دیگری باشد، خال کوبی معناداری است که سالهای بعد دوستش دارید و از آن گرامی می دارید.

طرح خالکوبی معنی دار

20. خالکوبی اسم ها

خالکوبی های نام می توانند گزینه مناسبی برای کسانی باشند که می خواهند عشق خود را به همسر، خواهر و برادر، کودک، دوست و غیره به نمایش بگذارند. نیازی نیست که خالکوبی ها ساده باشند. بسیاری از خال کوبی های اسم دارای قلم و طرح برجسته نفیس هستند.

طرح تاتو روی بازو: خالکوبی اسم

کجای بدن خود را خالکوبی کنیم؟

انتخاب محلی از بدن که می خواهید آن را خالکوبی کنید، می تواند به اندازه انتخاب طرح خالکوبی دشوار باشد. چندین فاکتور را برای این منظور باید در نظر بگیرید: اندازه و نوع خالکوبی که می خواهید و همچنین می خواهید چقدر آشکار باشند.

1. خالکوبی در بازو

با خالکوبی کردن بازو، تاتو های آستین برای مردان می تواند به صورت جدی بیان کننده باشد. بنابراین، چه طرح های رنگی دوست داشته باشید، چه طرح قبیله ای، سبک های ژاپنی یا چیز دیگر، حتما گزینه ای را انتخاب کنید که نمایانگر شما باشد.

طرح های خالکوبی مردانه در بازو

2. خالکوبی بند انگشت

اگرچه پنهان کردن خالکوبی بند انگشت دشوار است، اما آنها یک انتخاب جسورانه برای مردان جسور هستند. به طور خاص، آنهایی برای نمایش خالکوبی ایده آل هستند که دارای دو کلمه چهار حرف، یک کلمه هشت حرف یا هشت علامت باشند.

طرح تاتو نوشته روی دست

3. خالکوبی در شانه

خالکوبی شانه می تواند بسیار جذاب و دلربا باشد. همچنین شکل منحصر به فرد گرد شانه امکان طراحی های جدی هنری و منحصر به فرد را فراهم می کند.

طرح خالکوبی مردانه روی شانه

4. خالکوبی در سینه

خال کوبی های قفسه سینه آقایان می تواند فوق العاده به نظر برسد، بدون شک به همین دلیل است که این ناحیه یکی از محبوب ترین ناحیه برای خالکوبی ها است. البته، اگر هنرمند خود را عاقلانه انتخاب نکنید، آنها همچنین می توانند واقعاً بد به نظر برسند. خیلی مراقب باشید.

طرح تاتو روی سینه برای مردان

5. خالکوبی ساعد

وقتی صحبت از خالکوبی ساعد می شود، گزینه های شما بسیار متنوع هستند. اما به یاد داشته باشید که هر زمان که بخواهید تیشرت یا پیراهن آستین کوتاه بپوشید، هر آنچه که خالکوبی می کنید، نشان داده می شود.

تاتو مردانه جدید

بهترین مکان برای خالکوبی

6. خالکوبی بر روی پشت

پشت شما مانند یک بوم نقاشی بوده و منتظر خالکوبی است. بنابراین، این یک مکان مناسب برای خالکوبی تازه است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در مورد طرحی عالی تصمیم بگیرید که با افتخار در فصل تابستان به نمایش بگذارید.

طرح تاتو مردانه برروی پشت

7. خالکوبی پا

اگر قصد دارید خالکوبی داشته باشید که هر زمان که می خواهید آن را به نمایش بگذارید، خالکوبی بر روی پا یک انتخاب عالی محسوب می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید پوشیدن شلوراک است و آثار هنری عالی شما به نمایش در خواهد آمد.

طرح تاتو روی پا

8. خالکوبی قسمت داخلی مچ دست

خالکوبی قسمت داخلی مچ دست می تواند بسیار شیک باشد. علاوه بر این، فضای کوچک، آن را کاملاً متناسب با انواع طرح های جالب، مانند چشم، حرف اول اسم، نمادها و موارد دیگر می کند.

طرح تاتو روی مچ دست مردانه

تاتو قسمت داخلی مچ دست

9. خالکوبی بر روی شکم

برای داشتن ظاهری سکسی که پنهان کردن آن آسان است، ممکن است بخواهید یک خال کوبی شکم را در نظر بگیرید. اما در نظر بگیرید که آنها بر روی بدن اندامی خوب به نظر می رسند و اگر اضافه وزن پیدا کنید، خالکوبی ها دچار کشیدگی می شوند.

طرح تاتو بر روی شکم

10. خالکوبی مچ پا

بریدن کمی از شلوارها تا بالا (یا پوشیدن شلوار کوتاه) و پوشیدن کفش بدون جوراب، باعث می شود که مچ پا یکی از بهترین مکان ها برای خالکوبی کردن باشد.

طرح تاتو مردانه روی مچ پا

11. خالکوبی پهلوها (دنده ها)

اگرچه ممکن است یکی از دردناک ترین نواحی برای خالکوبی کردن باشد، اما دنده ها یک بوم نقاشی عالی برای خالکوبی کردن در طرح های بزرگ، رنگی و با جزئیات کاملا زیبا ایجاد می کند.

طرح تاتو مردانه شیر

طرح تاتو مردانه بر روی پهلوها یا دنده

12. خالکوبی گردن

از آنجا که تاتو گردن حتی با لباس قابل مشاهده است، می توانند یک انتخاب خطرناک باشند. اما، اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که می توانید در محلی که در آن مشغول به کار هستید خالکوبی قابل نمایش داشته باشید، می توانید برخی از طرح های فوق العاده را بر روی گردن طراحی  کنید.

طرح تاتو مردانه روی گردن

13. خالکوبی صورت

اگرچه خالکوبی های صورت ممکن است بیشتر قابل قبول باشند، اما هنوز هم سبک خاص خود را دارند. به همین ترتیب، مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد داشتن خالکوبی، جوانب مثبت و منفی آن را در نظر بگیرید.

طرح تاتو مردانه روی صورت

چگونه خالکوبی کنیم؟

مهم نیست که چه مدل خالکوبی می خواهید داشته باشید، لازم است از مراحل زیر تبعیت کنید تا اطمینان حاصل کنید که از خالکوبی خود پیشیمان نمی شوید.

1. یک هنرمند خالکوبی مناسب را انتخاب کنید

خالکوبی پوست شما از کارهای هنری است که نیاز به کمک یه متخصص دارد. برای حصول بهترین نتیجه، حتما یک خالکوب لایق را انتخاب کنید که در سبک خالکوبی مورد نظر شما تخصص داشته باشد.

چگونه خالکوبی یا تاتو کنیم

2. به سخنان حرفه ای ها گوش دهید

حتما به توصیه های هنرمند خالکوبی خود گوش فرا دهید. به عنوان یک حرفه ای، آنها قادر به ارائه دیدگاه تخصصی در مورد اینکه چه خالکوبی اکنون و وقتی پوست شما پیرتر می شود برای شما موثر خواهد بود و عالی به نظر می رسد، خواهند بود.

نکاتی برای انجام خال کوبی

3. طرحی معنادار را انتخاب کنید

برای خالکوبی که در سال های پیش رو دوست داشته باشید، بهتر است طرحی را انتخاب کنید که معنی دار باشد. اما، حتما معنی را با زیبایی شناسی متعادل کنید تا اطمینان حاصل کنید که خالکوبی شما همان اندازه شیک بوده و احساساتی باشد. اوه، و اگر فکر می کنید نام دوست دخترتان را خالکوبی کنید، به خاطر داشته باشید که روابط می توانند به پایان برسند.

روش انجام تاتو

4. خالکوبی را با اطمینان انجام دهید

اگرچه بسیاری از مکان های کاری با خالکوبی مشکلی نداشته و با آن کنار آمده اند، اما برخی دفاتر شراکتی و ارتش وجود دارند که خالکوبی که نمی توان پوشاند را ناپسند می دانند. پس، قبل از اینکه یک خالکوبی فوق العاده جذاب را بر روی گردن خود انجام دهید، حتما در نظر بگیرید که چگونه این امر روی اشتغال فعلی و آینده شغلی شما تأثیر خواهد گذاشت.

بهترین خالکوبی برای مردان

نکاتی برای انتخاب طرح های تاتو برای مردان

5. نگران درد نباشید

اگرچه خالکوبی کردن می تواند دردناک باشد، اما احتمالا به آن بدی که شما تصور می کنید نخواهد بود. به طور کلی، در بیشتر افراد با تجربه به جای اینکه دردناک باشد، آنها را ناراحت می کند. البته، قسمت هایی از بدن وجود دارند، مانند نیمه بالایی بدن (بدون سر و دست) که نسبت به سایر قسمت های بدن حساس تر هستند.

طرح تاتو مردانه

جدیدترین طرح های تاتو مردانه

6. مراقب خالکوبی خود باشید

مراقبت از خالکوبی خود یک بخش اساسی برای اطمینان از داشتن بهترین ظاهر آن است. از آنجا که مراقبت های نامناسب ممکن است به محو شدن و حتی عفونت منجر شود، بسیار ضروری است که پس از خالکوبی از دستورالعمل های هنرمند خال کوبی خود پیروی کنید.

مراقبت از خالکوبی و تاتو

آیا یک خالکوبی شما را جذاب تر می کند؟

اگر نمی دانید که آیا خال کوبی شما را جذاب تر می کند یا نه، باید بدانید که تنها نیستید. این سوالی است که برای سال ها پرسیده می شود و بحث های زیادی در مورد آن وجود دارد. حتی موضوع مطالعاتی بوده است، مانند اینکه در یک فیلم ویدیویی مورد بحث قرار گرفته است.


مطالب مرتبط :

روش خانگی پاک کردن تاتو

از
415
رای