طرز تهیه اسموتی هلو ساده و خوشمزه با شیر و بستنی

طرز تهیه اسموتی هلو ساده و خوشمزه با شیر و بستنی طرز تهیه اسموتی هلو؛ اسموتی هلو، یکی از نوشیدنی خوشمزه است که می توانید با شیر، بستنی و اضافه کردن میوه های دیگر مثل لیمو، شلیل، سیب، موز به سادگی در خانه تهیه کنید.

اسموتی هلو یکی از انواع اسموتی های خوشمزه می باشد که می توانید در فصل تابستان که هوا گرم است و هوس یک نوشیدنی خنک و مقوی کردید، نوش جان کنید. حتما پیشنهاد می کنیم اسموتی هلو را امتحان کنید. اسموتی از تکه های یخ خرد شده به همراه میوه های پوره شده تهیه می شود و حتی می توانید میوه های یخ زده را خرد کنید و داخل فریزر نگهدارید و هر زمانی حتی زمستان که خواستید اسموتی درست کنید از آن ها استفاده کنید. امروز قصد داریم طرز تهیه اسموتی هلو را در  سلام دنیا به شما آموزش دهیم با ما همراه باشید.

مواد لازم برای اسموتی هلو ساده و خوشمزه با شیر و بستنی

هلو5 عدد
شیر1 پیمانه
بستنی وانیلی1 پیمانه
شکر2 قاشق غذاخوری

دستور پخت اسموتی هلو ساده و خوشمزه با شیر و بستنی

1

طرز تهیه اسموتی هلو ساده با شیر و بستنی

مرحله اول، آماده سازی مواد: ابتدا هلو ها را بشورید و پوست بگیرید و هسته آن ها را خارج کنید و آن ها را روی تخته برش به چند قسمت تقسیم کنید و برش بزنید.

طرز تهیه اسموتی هلو ساده
2

مرحله دوم: تهیه اسموتی هلو با یخ

برای تهیه اسموتی هلو با یخ فقط کافی است هلو های خرد شده را در مخلوط کن بریزید و شیر را به همراه شکر و یخ های خرد شده اضافه کنید و مخلوط کن را در سه مرحله روشن کنید و مدت 3 دقیقه هم بزنید. بعد از این که مواد باهم مخلوط شدند، بستنی را اضافه کنید و مدت 1 دقیقه هم بزنید. دقت کنید بعد از اضافه کردن بستنی به مخلوط کن زیاد هم نزنید تا بافت بستنی از بین نرود. سپس داخل لیوان مناسب سرو کنید. می توانید برای تزئین از یک برش هلو روی لیوان استفاده کنید.

3

مرحله سوم: تهیه اسموتی هلو بدون یخ

برای تهیه اسموتی هلو بدون یخ فقط کافی است هلو های خرد شده را در ظرف درب بسته به مدت 1 ساعت داخل قریزر قرار دهید و وقتی که نیمه یخ زده شد داخل مخلوط کن به همراه شکر و شیر به مخلوط کن اضافه کنید و 3 دقیقه در 3 مرحله هم بزنید و سپس بستنی را به مواد اضافه کنید و هم زن را روشن کنید و مدت 1 دقیقه هم بزنید. دقت کنید که بعد از اضافه کردن بستنی مخلوط را زیاد هم نزنید تا بافت بستنی از بین نرود. سپس داخل ظرف مورد نظر سرو کنید. نوش جان.

طرز تهیه اسموتی هلو با بستنی

نکات مهم برای تهیه اسموتی هلو

  • می توانید از میوه های یخ زده دیگر هم در ترکیب مواد استفاده کنید.
  • اگر میوه یخ زده خواستید به مواد اضافه کنید حتما موز یخ زده استفاده کنید.
  • می توانید به جای بستنی از ماست خامه ای استفاده کنید.
  • می توانید از عسل و دارچین داخل مواد استفاده کنید.
  • می توانید از جو دوسر در ترکیب مواد استفاده کنید.

همچنین ببینید:

طرز تهیه کیک هلو خانگی خوشمزه و مجلسی با کره و بدون شیر

طرز تهیه مربای هلوی خانگی خوشمزه و عالی مرحله به مرحله
 

از
32
رای