نرم افزار و اپلیکیشن

دانلود 10 تا از بهترین چت روم برای اندروید رایگان با لینک مستقیم

تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان است که در درجه اول به عنوان یک برنامه چت خصوصی با قابلیت چت گروهی عمل می کند. بهترین چت روم برای اندروید که رایگان هستند را با لینک مستقیم در سلام دنیا دانلود کنید.

آموزش باز کردن اکانت توییتر قفل شده بدون شماره تلفن

ساده ترین راه برای باز کردن قفل حساب تان، درخواست کد تأیید است. اما اگر با شماره تلفن ثبت نام نکردید چه کار کنید؟ نگران نباشید، ما به شما روش باز کردن و ورود به اکانت توییتر قفل شده بدون شماره تلفن را آموزش دادیم.

دانلود بهترین برنامه ضبط تماس و صدا برای اندروید رایگان و حرفه ای

نرم افزارهای زیادی برای ضبط تماس‌های تلفنی و مکالمات وجود دارد. می توانید بهترین برنامه های ضبط تماس برای اندروید، نحوه ضبط مکالمه با برنامه‌های جانبی، را به صورت رایگان، حرفه ای و باکیفیت بالا را در سلام دنیا دانلود کنید.

آموزش بازیابی اکانت توییتر بدون شماره و ایمیل

اگر رمز عبور اکانت توییتر خود را فراموش کرده اید و به دنبال راهی برای بازیابی اکانت توییتر بدون شماره تلفن و ایمیل، یا حتی برگرداندن اکانت توییتر با شماره تلفن، نام کاربری و ایمیل هستید این مطلب سلام دنیا را از دست ندهید.

آموزش ساخت و آپلود کارت شناسایی برای فیسبوک

انواع کارت های شناسایی پذیرفته شده در سایت فیسبوک براساس کشور متفاوت است. اگر می خواهید کارت شناسایی برای فیسبوک بسازید ولی روش انجام آن را نمی دانید، این مطلب سلام دنیا را از دست ندهید.

آموزش کامل مخفی کردن کامنت در اینستاگرام

آموزش مخفی کردن کامنت در اینستاگرام، بستن کامنت، نحوه ادیت نظر در اینستا، محدود کردن و کنترل نظرات زیر پست خودمان، نحوه فیلتر گذاشتن روی کامنت را در ایم مقاله سلام دنیا به صورت گام به گام بیاموزید.

آموزش کامل کار با نرم افزار اسنپ چت برای مبتدیان و لینک دانلود

اسنپ چت یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی محبوب است که مبنای کار آن ارسال عکس‌های موقت برای دوستان و دنبال کنندگان است. آموزش کامل راه اندازی حساب کاربری اسنپ چت، و کار با آن برای مبتدیان را در سلام دنیا بخوانید.

لینک دانلود بهترین نرم افزار باز کردن و نمایش عکس در ویندوز 10

اگر به دنبال برنامه باز کردن تصاویر در ویندوز 10 هستید، ما برنامه هایی را انتخاب کرده ایم که به محض اجرا، با نمایش پیغام پرداخت و خرید برنامه شما را آزار نمی دهند، پس 7 برنامه برتر نمایش عکس برای ویندوز 10 در سلام دنیا ببینید.

دانلود بهترین نرم افزار ضبط صدا برای کامپیوتر رایگان و حرفه ای

اگر به دنبال نرم افزاری برای انجام پروژه‌های کاری، دانشگاهی یا ضبط صدای ساز بر روی کامپیوتر هستید، ما در این مقاله از سلام دنیا، برترین نرم افزارهای ضبط صدا برای کامپیوتر را معرفی و لینک دانلود آنها را قرار داده ایم.