آموزش ساخت اکانت سامسونگ با گوشی ساده و تصویری

آموزش ساخت اکانت سامسونگ با گوشی ساده و تصویری چگونه اکانت سامسونگ بسازیم ؛ روش ساخت اکانت سامسونگ با گوشی را به صورت تصویری و گام به گام در سلام دنیا بیاموزید تا خودتان بتوانید یک حساب کاربری سامسونگ ایجاد کنید.

با ساخت اکانت سامسونگ می توانید، تم، نرم افزار و برنامه های جدیدی برای گوشی سامسونگ خود دانلود و نصب کنید. بنابراین،  در این مطلب سلام دنیا، به شما می آموزیم که چگونه با استفاده از گوشی اندروید خود یک حساب کاربری جدید سامسونگ را با آدرس ایمیل و رمز عبور درست کنید. با ما همراه باشید.

آموزش ساخت اکانت سامسونگ با گوشی

1. تنظیمات (Settings) را باز کنید

تنظیمات (Settings) را باز کنید. برای باز کردن تنظیمات، نماد برنامه را در منوی برنامه‌ها پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. همچنین شما می‌توانید نوار اعلان را از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. 

ساخت اکانت سامسونگ با گوشی مرحله 1

2. روی گزینه Cloud and accounts ضربه بزنید

روی گزینه Cloud and accounts ضربه بزنید. به پایین بروید و Clouds and accounts را در منوی تنظیمات خود پیدا کنید و آن را باز کنید.

ساخت اکانت سامسونگ در گوشی مرحله 2

3. روی Accounts در منوی Clouds and account ضربه بزنید

روی Accounts در منوی Clouds and account ضربه بزنید. با این کار لیستی از تمام حساب های برنامه ذخیره شده شما در Galaxy شما باز می شود.


حتما بخوانید: آموزش ساخت اکانت سامسونگ برای تلویزیون


4. به پایین بروید و روی افزودن حساب ضربه بزنید

به پایین بروید و روی افزودن حساب ضربه بزنید. این دکمه در کنار نماد سبز رنگ + در پایین لیست برنامه ها قرار دارد.

ساخت اکانت سامسونگ با گوشی مرحله 4

5. روی حساب سامسونگ در منو ضربه بزنید

روی حساب سامسونگ در منو ضربه بزنید. با این کار گزینه های حساب سامسونگ شما باز می شود.

6. روی دکمه ایجاد کردن حساب ضربه بزنید

روی دکمه ایجاد کردن حساب ضربه بزنید. این دکمه در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش شما قرار دارد. با این عمل حساب جدید در صفحه جدیدی برای شما باز می شود.

7. یک آدرس ایمیل برای حساب جدید خود وارد کنید

یک آدرس ایمیل برای حساب جدید خود وارد کنید. روی فیلد آدرس ایمیل ضربه بزنید و آدرس ایمیل خود را در صفحه کلید خود تایپ کنید یا آن را از کلیپ بورد خود جایگذاری کنید.

ساخت اکانت سامسونگ با گوشی مرحله 7

8. یک رمز عبور برای حساب کاربری جدید خود ایجاد کنید  (رمز سامسونگ اکانت چیست)

یک رمز عبور برای حساب کاربری جدید خود ایجاد کنید. روی قسمت Password ضربه بزنید و یک رمز عبور برای حساب جدید سامسونگ خود را در اینجا وارد کنید. در صورت تمایل، می توانید از اثر انگشت خود برای تأیید رمز عبور خود استفاده کنید. برای این کار کادر زیر قسمت Password را علامت بزنید.


حتما بخوانید: فلش کردن گوشی سامسونگ بدون کامپیوتر


9. اطلاعات شخصی خود را تایید کنید

اطلاعات شخصی خود را تایید کنید. شما باید مطمئن شوید که نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد شما به درستی در این صفحه وارد شده باشد.

10. روی NEXT در پایین سمت راست ضربه بزنید

روی NEXT در پایین سمت راست ضربه بزنید. از شما خواسته می شود شرایط و ضوابط سامسونگ را در صفحه ای جدید بررسی کنید.

ساخت اکانت سامسونگ با گوشی مرحله 10

11. شرایطی را که می خواهید در این مرحله با آن توافق کنید انتخاب کنید

شرایطی را که می خواهید در این مرحله با آن توافق کنید انتخاب کنید. در اینجا در کنار کادر هر عبارتی را که با آن موافق هستید را تیک بزنید. می‌توانید در بالای گزینه‌ها، من با همه موافق هستم را انتخاب کنید، اما برای ایجاد حساب خود مجبور نیستید با همه آنها موافقت کنید. قبل از ایجاد حساب کاربری، حداقل باید با شرایط و ضوابط و شرایط ویژه و خط مشی رازداری سامسونگ موافقت کنید.

12. روی دکمه AGREE ضربه بزنید

روی دکمه AGREE ضربه بزنید. این دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش شما قرار دارد. با این کار حساب جدید سامسونگ شما اکنون ایجاد شده است.

سخن آخر

داشتن و ساخت اکانت سامسونگ می تواند، کمک کند تا شما به راحتی تم، نرم افزار و اپلیکیشن مورد علاقه خود را در گوشی اندروید خود نصب کنید. ما در این مطلب نحوه ساخت حساب کابری سامسونگ به زبان ساده و تصویری آموزش دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. و آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

آموزش باز کردن الگو گوشی سامسونگ بدون از دست دادن اطلاعات

آموزش نحوه مخفی کردن و اشکارسازی برنامه ها در گوشی سامسونگ
 
 

از
4
رای