موبایل و تبلت

کد پیشواز همراه اول محرم با پخش انلاین

فعال کردن کدهای پیشواز ایام محرم یکی از راه های عزاداری مومنان برای آن حضرت است. در این مقاله قصد داریم تا کدهای پیشواز همراه اول همراه با پخش آنلاین را به شما معرفی کنیم.

کد آهنگ پیشواز ایرانسل محرم با پخش انلاین

یکی از راه های عزاداری در این روزها، استفاده از کدهای پیشواز مذهبی یا مداحی است. در این مقاله سعی می کنیم تا بهترین کدهای پیشواز ایرانسل ویژه ماه محرم را برای شما جمع آوری کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه متن را در گوشی به پی دی اف تبدیل کنیم

ذخیره سازی یک سند به صورت PDF در Word در نسخه اندروید به شرط آنکه بدانید کجا دنبال آن بگردید، فرآیند بسیار آسانی است. در ادامه نکاتی درباره نرم افزار word نسخه اندروید بیان شده است.

از دسترس خارج کردن گوشی به روش های متفاوت در اپراتورهای مختلف

روش های مختلفی برای از دسترس خارج کردن گوشی های اندروید و آیفون وجود دارد. همچنین برای اپراتورهای مختلف همراه اول و ایرانسل دستورالعمل هایی وجود دارد. در این مقاله ترفند از دسترس خارج کردن گوشی را آموزش دادیم.

آموزش مراحل تمیز کردن صحیح تلفن همراه و وسایل جانبی آن

اولین چیزی که باید در مورد تمیز کردن تلفن همراه به ذهن بیاید، از بین بردن میکروب ها و باکتری های کشنده است که هر روز تلفن شما را آلوده می کند. می توانید با موادی که در دسترس دارید اقدام به ضد عفونی تلفن همراه کنید.

10 تکنیک آسان و سریع برای آزاد کردن فضای حافظه در گوشی آیفون

حافظه گوشی سریعتر از آنچه فکر می کنید پر می شود و شما با محدودیت حافظه مواجه می شوید. بهترین گزینه پاک کردن فایل های اضافه موجود در گوشی آیفون خود است. در ادامه 10 ترفند ساده برای افزایش فضای حافظه آیفون بیان شده است.