آموزش روش اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس وان [Xbox one]

آموزش روش اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس وان [Xbox one] چگونه در ایکس باکس وان بازی به اشتراک بگذاریم؛ اشتراک گذاری بازی در Xbox-one چیست؛ روش و نکات اشتراک گذاری بازی ایکس باکس وان در در سلام دنیا بیاموزید.

وقتی دوست شما یک عالمه بازی شگفت‌انگیز در کنسول ایکس‌باکس خود دارد، مطمئناً دوست دارید بدانید که چگونه می‌توانید در ایکس‌باکس وان بازی به اشتراک بگذارید. اشتراک‌گذاری بازی در ایکس‌باکس وان در هزینه های شما صرفه جویی می کند، در حالی که می‌توانید بازی‌های کنسول خود را در یک طرف دیگر به اشتراک بگذارید. می‌توانید با استفاده از ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان اس و ایکس‌باکس وان ایکس، کتابخانه‌تان را به اشتراک بگذارید. در این مطلب از سلام دنیا ، بیایید نحوه اشتراک‌گذاری بازی xbox ؛ روش اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس وان را بیاموزیم.

اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس وان به افراد این امکان را می دهد تا به کتابخانه ایکس باکس شخص دیگری در رایانه خود دسترسی داشته باشند. شخص باید در ایکس باکس وان خود ثبت نام کند و مطمئن شود که از تنظیمات داخلی به " XBox خانگی " تبدیل می شود. این مرحله ضروری است.


حتما بخوانید: جدیدترین و بهترین بازی های ایکس باکس وان 2022 


ایکس باکس خانگی به شما امکان می دهد یک ایکس باکس را به عنوان کنسول اصلی تبدیل کنید. اکنون، اگر شخصی در این حساب ثبت نام کند، مطمئناً می‌تواند از کل کتابخانه شما لذت ببرد. درست است؟ برای اینکه بدانید چگونه بازی xbox را به اشتراک بگذارید ، اجازه دهید در زیر توضیح دهیم.

اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس چیست؟

روش اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس وان [Xbox one]

برای یادگیری نحوه اشتراک گذاری بازی xbox ، دستورالعمل های به اشتراک گذاشته شده در زیر را دنبال کنید! 

چگونه در ایکس باکس وان بازی به اشتراک بگذاریم؟

اکنون که می دانید اشتراک گذاری بازی چیست، زمان آن فرا رسیده است که نحوه اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس را بیاموزید. در زیر مراحلی که باید برای اشتراک گذاری بازی Xbox دنبال کنید آمده است.

مرحله 1 : وارد کنسول شوید. با فشار دادن دکمه Xbox روی کنترلر، راهنما را باز کنید.

چگونه در ایکس باکس وان بازی به اشتراک بگذاریم؟/1

مرحله 2 : به سمت چپ بروید و به  "sign in" برسید. در اینجا، گزینه «Add new» را انتخاب کنید.

چگونه در ایکس باکس وان بازی به اشتراک بگذاریم؟2

مرحله 3 : آدرس ایمیل یا شماره تلفن را به همراه رمز عبور حساب Xbox دوست خود وارد کنید. یا می توانید به او اجازه دهید وارد سیستم شود.

مرحله 4 : بیانیه حریم خصوصی نمایش داده می شود. " Next " را در اینجا انتخاب کنید.

مرحله 5 : یک بار دیگر، با فشار دادن X روی کنترلر ، راهنما را باز کنید.


حتما بخوانید: رفع مشکل کار نکردن Game bar ایکس باکس در ویندوز 11


مرحله 6 : RB خود را حرکت دهید و تنظیمات را اکنون انتخاب کنید. در اینجا، به General > Personalization > My home Xbox بروید . و Make this my home Xbox را انتخاب کنید.

چگونه در ایکس باکس وان بازی به اشتراک بگذاریم؟/4

مرحله 7 : پس از باز کردن صفحه اصلی به My Game & apps بروید و قادر خواهید بودهمه بازی ها را انجام دهید.

به روشی مشابه، از دوست خود بخواهید که همان مراحل را در کنسول ایکس باکس وان خود تکرار کند و هر دوی شما قادر خواهید بود گیم‌شیر را در ایکس باکس وان انجام دهید. این مراحل پاسخ به سوال شما در مورد نحوه اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس وان در سال 2022 است.

نکاتی که برای اشتراک گذاری بازی ایکس باکس وان باید به خاطر بسپارید

  • اطمینان حاصل کنید که اشتراک گذاری حساب ها یک موضوع حساس است و شخص دیگری می تواند از آن به شیوه ای اشتباه استفاده کند. از آنجایی که کارت پرداخت نیز به اعتبار شما متصل است، ممکن است از حسابتان پول کم کند.
  • از این رو، می‌توانید با دوست قابل اعتماد و فهمیده بازی‌های خود را در ایکس باکس وان به اشتراک بگذارید.
  • اگر می‌خواهید بازی‌ را انجام دهید که نسخه فیزیکی آن در دسترس است، نمی‌توانید آن را در Xbox One به اشتراک بگذارید. فقط بازی های دیجیتال مجاز هستند.
  • هر دو دوست می توانند از یک بازی به طور همزمان بر روی کنسول های مربوطه خود لذت ببرند.
  • گیم‌شیر در ایکس‌باکس وان به دو نفر محدود می‌شود. هیچ حساب کاربری را نمی توان با بیش از یک نفر به اشتراک گذاشت.
سخن آخر

امیدواریم با مراحل آمده در این مطلب توانسته باشید نحوه اشتراک گذاری بازی در ایکس باکس را آموخته باشید و از خواندن این مطلب لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

بهترین کنسول بازی دستی ارزان و قابل حمل پرتال 2022

بهترین بازی های گیم پس پی سی 2022 ؛ Xbox Game Pass برای کامپیوتراز
2
رای