بهترین گجت هوشمند خانگی در جهان که باید در خانه داشته باشید

بهترین گجت هوشمند خانگی در جهان که باید در خانه داشته باشید بسیاری از جدیدترین لوازم های خانگی برخی از کارهای شما از تنظیم ترموستات خانگی تا قفل کردن درب ورودی را انجام می دهند. محبوب ترین "گجت هایی هوشمند" موجود در بازار در بخش گجت سلام دنیا ببینید.

همه ما این کار را انجام داده ایم، به بازار رفته ایم و گجت های (ابزارهای الکترونیکی و مکانیکی) بی فایده ای که واقعاً به آنها نیازی نداشتیم و فقط به این دلیل که در برهه ای از زمان جالب به نظر می رسیدند را خریده ایم. بعد از مدتی، ما با یک سری ابزارهای بی فایده روبه رو می شویم، و در نهایت آنها را در گوشه ای می اندازیم یا می خواهیم آن را در (Ebay سایت حراجی) بفروشیم.

از طرف دیگر، چندین اختراع فنی بسیار عالی وجود دارد که در واقع مفید هستند. به عنوان مثال، بسیاری از جدیدترین لوازم های خانگی برخی از کارهای شما از تنظیم ترموستات خانگی تا قفل کردن درب ورودی را انجام می دهند. و اگر به صورت طراحی شده استفاده شود، این ابزارها واقعاً می توانند به شما کمک کنند تا زندگی تان بسیار راحت تر شود، این فقط ادعای برخی تبلیغات های اطلاعاتی نیست که سعی در فروش یک وسیله بی فایده دارند. اجازه دهید نگاهی به محبوب ترین "گجت هایی هوشمند" موجود در بازار در بخش گجت سلام دنیا بیندازیم:

محبوب ترین "گجت هایی هوشمند" خانگی موجود در بازار

1. از گجت هوشمند خانگی: قفل درب هوشمند

یک قفل هوشمند به شما اجازه می دهد با استفاده از تلفن هوشمندتان، یک کلید مخصوص یا سنسورهای بیومتریک درب خانه را قفل و باز کنید. این قفل ها بدون کلید هستند و نفوذ به آنها برای سارقان بسیار دشوارتر از حد تصور است و این موضوع باعث می شود. خانه شما بسیار امن تر شود. اگر برای استقبال از افراد در خانه نباشید، می توانید با استفاده از یک برنامه ویژه  اجازه ورود به خانه تان را بدهید.


حتما بخوانید: بهترین ساعت مچی هوشمند زنانه


2. از گجت هوشمند خانگی: ابزار هوشمند آشپزخانه

آیا دوست ندارید زمانی که از محل کار به خانه بازمی گردید یک فنجان قهوه برای تان آماده باشد؟ نظرتان در مورد یک ماهیتابه هوشمند که به شما می گوید دقیقا کی املت را باید برگردانید، چیست؟ از دماسنج گوشت گرفته تا ترازوهای آشپزخانه، شما می توانید انواع مختلفی از گجت های طراحی شده برای آشپزخانه را پیدا کنید.

 گجت هوشمند خانگی

3. از گجت هوشمند خانگی: مینی اسپیکرهای پلی وان خانگی هوشمند

اگر صدای زیاد را دوست دارید، اما فضای که اسپیکرهای (بلندگوها) بزرگ در خانه اشغال می کنند را دوست ندارید و اگر می خواهید یک سیستم استریو جمع و جور داشته باشید، نگاهی به مینی اسپیکرهای هوشمند Play: 1 بیاندازید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را به برق متصل کنید، به اینترنت وصل شوید و سپس بدون نگرانی در مورد هرگونه وقفه یا تداخل به استریم (جریان مداوم اطلاعات بدون وقفه) بپردازید. حتی می توانید دستگاههای بیشتری به آن اضافه کنید و در اتاق های مختلف موسیقی مختلفی پخش کنید.

4. از گجت هوشمند خانگی: دوربین های امنیتی وای فای

اینها آخرین گجت امنیتی خانه هستند و به وای خانه شما متصل می شوند. شما می توانید بدون نگرانی از نبودن در خانه، با استفاده از تلفن همراه بر آنچه در خانه تان اتفاق می افتد همیشه نظارت کنید. گزینه ها شامل سنسورهای حرکتی، صدای دو طرفه و گزینه های مختلف ضبط هستند.

 محبوب ترین  گجت هوشمند خانگی

5. از گجت هوشمند خانگی: ترموستات هوشمند نست (Nest)

ترموستات نست همیشه با شما زندگی می کند. این ترموستات می تواند تغییرات فصلی، تغییرات دما و غیره را حس کند و بطور خودکار تنظیم شود. دیگر لازم نیست با صفحه عقربک دار یا صفحه کلید ترموستات سرو کله بزنید ، زیرا ترموستات نست اساساً همه کارها را برای شما انجام می دهد. همچنین می تواند به شما کمک کند تا 12٪ در هزینه های گرمایش و 15٪ در هزینه های سرمایش صرفه جویی کنید.


حتما بخوانید: نحوه سریع سایلنت کردن ساعت اپل


6.از گجت هوشمند خانگی: لامپ های هوشمند

لامپ های خانه تان را از طریف ریموت کنترل، مدیریت کنید. این گجت برای زمانی که خارج از خانه هستید و می خواهید مطمئن باشید که خانه کمی نور دارد ،عالی است.این لامپ ها برای کمک به بهره وری انرژی طراحی شده اند، بنابراین با گذشت زمان هزینه خود را پرداخت خواهد کرد زیرا مجبور نیستید هزینه های زیادی را برای صورتحساب ماهیانه خود هزینه کنید.

7. از گجت هوشمند خانگی: گوگل کروم کست اولترا

فرقی نمی کند که به تماشای فیلم ها، برنامه های تلویزیونی یا موسیقی و موارد دیگر علاقه داشته باشید،می توانید همه این برنامه ها را از طریق گوگل کروم کست اولترا پخش کنید. برای مشاهده همه این موارد مورد علاقه تان با وضوح 4K UHD و HDR باید ماهانه 69 دلار بپردازید.

از گجت هوشمند خانگی: گوگل کروم کست اولترا

8. از گجت هوشمند خانگی: سیستم امنیتی هوشمند Canary

این سیستم امنیت خانگی به محض نیاز بصورت خودکار با سرویس های اضطراری تماس خواهد گرفت. این سیستم هر دو نظارت صوتی و تصویری را ارائه می دهد، پس در صورت تخریب و سرقت اموال تان می تواند یک شاهد خوب باشد. همچنین می توانید از این گجت برای زمانی که در خانه نیستید. به عنوان نظارت برای امور خانه استفاده کنید، مثلا مطمئن شوید که فرزندتان در حال انجام تکالیف شان هستند.


مقالات مرتبط:

روش تقویت سیگنال مودم وای فای (WiFi) و کاهش تداخلات و نویز

تکنولوژی های پوشیدنی؛ تفاوت های بین ساعت هوشمند و مچ بند هوشمند

از
6
رای