جدیدترین متن، اس ام اس و پیام تسلیت فوت برادر رسمی و دوستانه

جدیدترین متن، اس ام اس و پیام تسلیت فوت برادر رسمی و دوستانه انواع پیام های تسلیت برادر می تواند شامل: پیام تسلیت رسمی، پیام تسلیت برادر به دوست، پیام تسلیت فوت برادر به همکار، پیام ادبی تسلیت فوت برادر و... باشد. می توانید از مجموعه پیام هایی که در این مقاله آمده است استفاده کنید.

پیام های تسلیت فوت برادر به روش های مختلف امکان پذیر است و متن های تسلیت برادر بستگی به این دارد که با فرد عزادار چه نسبتی داشته باشید. انواع پیام های تسلیت برادر می تواند شامل: پیام تسلیت رسمی، پیام تسلیت برادر به دوست، پیام تسلیت فوت برادر به همکار، پیام ادبی تسلیت فوت برادر و... باشد. می توانید از مجموعه پیام های تسلیت فوت برادر که در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، گردآوری شده است استفاده کنید و آنها را برای همکار، دوست یا آشنای خود ارسال نمایید.

متن و پیام تسلیت فوت برادر به همکار

سرکار خانم... / جناب آقای....

فقدان برادر گرامی تان، ما را بسیار اندوهگین ساخت. عفو و رحمت الهی برای ایشان و سلامتی، طول عمر با عزت برای جنابعالی را از خداوند متعال مسئلت داریم.

//////////////////////

پیام تسلیت فوت برادر رسمی

جناب آقای.../ سرکار خانم.....

خبر متاثر کننده فقدان برادر گرامی حضرتعالی، ما را داغدار کرد. مصیبت وارده را به شما و خانواده بزرگوار آن عزیز از دست رفته، تسلیت می گوییم و از خداوند منان برای ایشان آمرزش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر خواهانیم.


حتما بخوانید: متن تسلیت فوت پدر 


//////////////////////

پیام تسلیت فوت برادر رسمی

پیام تلگرامی تسلیت برادر

مرگ تاسف بار برادرت را تسلیت می گویم، خداوند روحشان را قرین رحمت کند. ان شاءالله خداوند به شما و خانواده عزیزتان صبر دو چندان عطا فرماید.

//////////////////////

با نهایت تاسف و تاثر درگذشت برادر محترمتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض نموده، و برای آن عزیز از دست رفته طلب آمرزش الهی و برای بازماندگان صبر و اجز جزیل از خداوند متعال خواستاریم.

//////////////////////

سوگ از دست دادن برادر صبر زیادی می طلبد، ما را در این غم بزرگ و جانکاه خود شریک بدانید، از خداوند رحمان برای آن مرحوم آمرزش و رحمت الهی و برای جنابعالی و دیگر سوگواران شکیبایی و صبر خواهانیم.

//////////////////////

پیام تسلیت فوت برادر به دوست

می دانم که در این شرایط هیچ حرف و کلامی تسلی بخش درد و رنج شما و خانواده عزیزتان نیست ولی خواستم بدانی من در کنارت هستم. یادشان گرامی باد.

//////////////////////

بیو تلگرامی و استوری فوت برادر

سلام، تسلیت کلمه کوچکی است در مقابل غم سترگ شما، از درگاه خداوند برای شما و خانواده گرامی تان مسئلت دارم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

//////////////////////

بیو تلگرامی و استوری فوت برادر

اس ام اس تسلیت برادر

از شنیدن خبر فوت برادر عزیزتان بسیار متاثر شدم، من این رخداد دردناک و غمگین انگیز را خدمت شما و خانواده گرامی تسلیت عرض می کنم. و از درگاه خداوند منان برای حضرتعالی صبر مسئلت دارم. ما را هم در غم عزیز از دست رفته شریک بدانید.


حتما بخوانید: متن تسلیت فوت مادر


//////////////////////

....(اسم متوفی) جان، برادر خوبم... تو برو، من هم به دلیل اینکه راحت بروی می گویم: باشد، برو خیالی نیست... اما چه کسی هست که نداند بی تو تنها چیزی که وجود دارد خیال توست!

//////////////////////

متن درباره برادر فوت شده

برای هر اتفاقی می توان جوابی پیدا کرد جز برای کوچ های نابهنگام... شاید رفتن خود جواب یک اتفاق است و هیچ کس جز آنکه رفته است نمی داند! برای برادر خوب سفر کرده ام.

//////////////////////

برادر دوست داشتنیم، داشتن تو یکی از بزرگترین نعمتهای این جهان بود، هر چند امروز در کنار ما تیستی، ولی بدان که در طول این مدت سنگین و دشوار نبودنت، ثانیه ای بدون یادت نگذشت... به یاد عزیز سفر کرده و بردارم عزیزم، ....(نام متوفی)

//////////////////////

متن سالگرد فوت برادر

داداشی، همه چیز داشت خوب جلو می رفت تا اینکه، بزرگ شدیم... تا اینکه تاگهان یک روز در اوج ناباوری از کنار ما رفتی و ما با حسرت این روزهای سنگین و دشوار ماندیم؛ در سال روز پرواز ناباورانه برادر مهربانمان، بر مزارش گرد هم می آییم...

//////////////////////

متن سالگرد فوت برادر

شعر درباره فوت برادر

بعد پرپر شدنت ای گل زیبا چه کنم// من به داغ تو جوان رفته ز دنیا چه کنم

بهر هر درد دوائی است جز داغ جوان// من به دردی که بر او نیست مداوا چه کنم

//////////////////////

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد

گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد


حتما بخوانید: متن تسلیت به دوست کوتاه و زیبا


//////////////////////

ز دلتنگی به هر در می زند دل، ز هجران تو پرپر می زند دل

 چو بلبل در فراق رویت ای گل، به دیوار قفس سر می زند دل

//////////////////////

پیام تسلیت برادر ادبی و طولانی

خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت شما و خانواده عزیزتان تسلیت می گویم، از معبود یکتا رفع درجات ایشان در بهشت اعلا و مزید فضل و رحمت خداوند سبحان برای عزیز از دست رفته و طول عمر با عزت برای بازماندگاه ایشان به همراه سلامتی و حسن عاقبتشان مسئلت دارم.

//////////////////////

 «انا لله و انا الیه راجعون؛ و هر از گاه، در گذر زمان، در گذر بی صدای لحظات دنیای فانی و زودگذر، زنگ کاروان از کوچ مسافری خبر می دهد که در سکونی، شروعی بی پایان را می سراید» درگذشت برادر عزیزتان را به شما و خانواده گرامی تسلیت می گویم و برای آن عزیز از دست رفته از خداوند سبحان، مغفرت و صبر خواستارم.

//////////////////////

پیام ادبی تسلیت برادر

اس ام اس تسلیت فوت برادر

اندوه ما در غم از دست دادن برادر بزرگوار شما در واژه ها نمی گنجد فقط می توانیم از خداوند سبحان برای شما صبری عظیم و برای عزیز از دست رفته روحی شاد و آرام طلب نماییم.

//////////////////////

پست تسلیت برادر

عزادار بودن تو بر من سنگین و ناراحت کننده است. اما تو زندگی کن! حتی اگر بهترین های خود را از دست دادی زیرا این زندگی کردن است که برای تو بهترین های دیگری می سازد.

//////////////////////

پیام تسلیت فوت برادر به صورت دوستانه و صمیمی

دعای من در این ثانیه های دشوار پشت سر تو و خانواده عزیزت می باشد. همدردی من را بپذیر.

//////////////////////

به قلبت رجوع کن تا او برادرت را احساس کنی. روحش قرین آرامش و رحمت خداوند باشد.

//////////////////////

می دانم که هیچ واژه ای برای گفتن در این لحظه ها وجود ندارد، اگر از دستم کاری برمی آید، لطفا آن را از من دریغ نکن. تسلیت مرا پذیرا باش.

//////////////////////

برادر عزیزت، مهربان ترین و شجاع ترین فرد بود. او همیشه در یاد و ذهن ما زنده است. آشنایی با او از نعمت های زندگی بود. خداوند او را بیامرزد.

//////////////////////

عکس نوشته تسلیت فوت برادر

 برادر حامی زندگی است و نبودنش رنج آور و جانکاه است. این غم بزرگ را به شما تسلیت عرض می نمایم. ان شاءالله، خداوند سبحان در این روزهای تلخ و دشوار در کنارتان باشد و به روح و قلب شما، آرامش و صبر عطا نماید.

//////////////////////

ممکن است جسم برادرت از بین شما رفته باشد ولی هنوز خاطرات او زنده هستند. پس قوی باش و برای شادی و آرامش روحش دعا کن.

//////////////////////

سخن آخر

فوت برادر، داغی است که هرگز فراموش نمیشود. پیام های تسلیت فوت برادر، شاید بتواند کمی موجب تسلی خاطر آدمها شود. ما در این مطلب سلام دنیا، برای شما مجموعه ای از متن تسلیت فوت برادر که شامل پیام تسلیت برادر به دوست، همکار، و به صورت متن ادبی، رسمی و صمیمانه است، گردآوری کردیم. امیدوارم که برادر های شما همراهان عزیز، عمر طولانی و با عزت داشته باشند. می توانید دلنوشته و متن های خود را در خصوص تسلیت فوت برادر، با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

دلنوشته و متن های زیبا و غمگین برای پدر فوت شده 

از
25
رای