متن تسلیت فوت مادر ؛ پیام تسلیت درگذشت مادر دوستانه و رسمی

متن تسلیت فوت مادر ؛ پیام تسلیت درگذشت مادر دوستانه و رسمی متن های تسلیت برای فوت مادر با توجه به میزان صمیمی بودن با گیرنده پیام و سلیقه فرستنده می تواند متفاوت باشد. گلچینی از متن تسلیت فوت مادر به دوست و همکار، تسلیت رسمی فوت مادر و... در سلام دنیا مشاهده کنید.

پیام های عرض تسلیت فوت مادر برای ابزار تاسف همراه با آرزوی صبر برای بازماندگان است. متن های تسلیت برای فوت مادر با توجه به میزان صمیمی بودن با گیرنده پیام و سلیقه فرستنده می تواند متفاوت باشد. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، سعی کرده ایم تا مجموعه ای از متن های کوتاه رسمی و صمیمی را برای شما گردآوری نماییم. که می توانید از این پیام های تسلیت فوت مادر در بنرها یا کارتها و یا به صورت ارسال اس ام اس تسلیت به دوست یا همکار خود استفاده نمایید.

 متن و پیام تسلیت فوت مادر به دوست و همکار (رسمی و صمیمانه)

متن تسلیت فوت مادر به همکار

همکار محترم

زمانی که مادری عزم سفر می کند خانه بی روح می شود، متوجه شدیم این حادثه دردناک بر شما تحمیل شده است، پذیرای تسلیت ما باشید.

**********

همکار محترم

تسلیت واژه حقیری است در مقابل کوه عظیم غمتان؛ از ایزد منان صبری سترگ برای شما و خانواده محترمتان خواستارم.

**********

چو عضوی به درد آورد روزگار // دگر عضوها را نماند قرار

همکار محترم؛ اتفاق تلخ فوت ناگهانی مادر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت می گوییم. ان شاء الله در دیار باقی هم نشین حضرت فاطمه (س) خواهند بود.

**********

خداوند سبحان به شما پاداش صبر عطا فرماید که حضرتش فرمود: «و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون» تسلیت بنده حقیر را بابت فوت مادر گرامیتان بپذیرید.


حتما بخوانید: متن تسلیت فوت پدر


متن تسلیت فوت مادر به همکار

از جفای روزگار این است که بهترین آدمها را هم مانند گلی می چیند، مباد از آن روزی که آن گل مادر باشد، همکار گرامی باخبر گشتیم مادر گرامیتان دار فانی را  وداع گفتند و عازم دیار باقی شده اند. خدایش بیامرزد و روحشان را قرین رحمت فرماید.

**********

متن تسلیت رسمی برای فوت مادر

از شنیدن خبر فوت مادر گرامیتان بسیار محزون گشتم، این ضایعه دردناک را خدمت شما و خانواده عزیزتان تسلیت می گویم. خداوند روحشان را قرین رحمت گرداند.

**********

از درگاه خداوند منان برای مادر مرحوم تان رحمت و مغفرت و برای حضرتعالی و خانواده گرامی صبر و شکیبایی مسئلت دارم. خداوند قرین رحمتش فرماید.

**********

خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض می نمایم و از ایزد منان برای آن مادر نازنینتان رفع درجات در بهشت اعلا و مزید فصل و رحمت و برای شما طول عمر همراه با سلامتی و صبر خواهانم.


حتما بخوانید: پیام تسلیت فوت برادر رسمی و دوستانه


**********

رحلت والده محترم را تسلیت عرض نموده و از خداوند سبحان برای آن مرحومه مغفرت الهی و برای بازماندگان اجر جزیل و صبر جمیل خواستارم.

متن تسلیت رسمی برای فوت مادر

پیام تسلیت فوت مادر به دوست

مادران فرشته های زمینی هستند که هرگاه بروند، تلخی رفتن آنها هیچگاه از یاد نمی رود و جای خالی آنها همیشه حس می شود. درگذشت مادر عزیزت را تسلیت می گویم.

**********

فوت مادرت خیلی دردناک است. نمی دونم می توانم با واژه ها تو را آرام کنم و اندکی از غصه ات را کم کنم یا نه. تنها این را می دانم که دلم می خواهد خودت را تنها حس نکنی و بدانی من شریک مصیبت تو هستم.

**********

دوست عزیزم، از دنیا رفتن مادر عزیزت قلبم را به درد آورد. چقدر دوست داشتم کنار تو بودم تا از راه نزدیک تسلیت و سرسلامتی می گفتم. من را ببخش و پیام تسلیتم را قبول کن.

**********

هیچ واژه و جمله ای برای تسکین درد تو وجود نداره، با این وجود تسلیت من رو بپذیر. خداوند به تو و خانواده گرامیت صبر و شکیبایی بدهد و مادر مهربان و دلسوزت را غرق رحمتش کند. 

**********

عزیز دلم هر چه گشتم تا جمله ای مناسب برای تسلیت گفتن پیدا کنم، چیزی به ذهنم نرسید، فقط خواستم بدونی از صمیم قلبم به خاطر این غم بزرگ داغدار شدم، دلم می خواهد بدانی من همیشه کنارت هستم.

**********

عکس نوشته تسلیت فوت مادر

عکس نوشته تسلیت فوت مادر

پیام تسلیت فوت مادر (دوستانه و صمیمی)

دعاهای من در این لحظات سخت همواره پشت سر توست، روح مادر عزیزت قرین رحمت و آرامش.

**********

تسلیت صمیمانه من را بپذیر. به این فکر کن که او مادر فوق العاده ای بود و هیچ وقت از یادها نخواهد رفت.


حتما بخوانید: متن تسلیت به رفیق و دوست صمیمی


**********

من مطمئنم که مادرت به داشتن فرزندی مثل تو افتخار می کند و مطمئن باش شاید خودش اینجا نباشد ولی روحش همواره هست و از تو مراقبت می کند. من را نیز در غم و اندوه خودت شریک بدان.

**********

غم از دست دادن مادر

ای کاش، مرکز اهدای جوانی نیز وجود داشت...

آن گاه تمام جوانی ام را به آن زنی اهدا می کردم که:

کل جوانی اش را به پای من گذاشت.

شرمنده ام "مادر"

**********

پست تسلیت فوت مادر

مادر ای معنای ایثار، تو گل باغ خدایی

توی روزگار غربت با غم دل آشنایی

می نویسم از سرخط، مادر ای معنای بودن

می نویسم تا همیشه، تویی لایق ستودن

**********

پیام فوت ناگهانی مادر

شب به شب میگذره مادر، باورم نمیشه رفتی،

داداشی خوابتو دیده، می دونم فرشته هستی

آینه ها دروغ نمیگن، پیرهن مشکی تنم شد

اون که بود همه کس من، هدیه به خاک شد

سجاده تو می بوسم، شاید من رو آروم کنه

چشمهای من خون گریه شد، شاید خدا یادم کنه

**********

سخن آخر

زمانی که مادری عزم سفر می کند خانه بی روح می شود، و تسلیت واژه ای حقیر برای ابزار همدردی می شود. برای عرض تسلیت فوت مادر، ما در این پست سلام دنیا، مجموعه ای از متن تسلیت فوت مادر برای ارسال به دوست، همکار با زبانی رسمی و صمیمانه، آماده کردیم. امیدوارم که این پست برایتان مفید بوده باشد. می توانید این مطلب را با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

دلنوشته و متن های زیبا و غمگین برای پدر فوت شده 

از
16
رای