متن تبریک تولد دختر از طرف پدر و مادر + پیام تولد دخترم مبارک

متن تبریک تولد دختر از طرف پدر و مادر + پیام تولد دخترم مبارک اگر روز تولد دختر تان نزدیک است و به دنبال متن تبریک تولد دختر هستید، در این پست از سایت سلام دنیا، ما گلچینی از متن تبریک تولد دخترم، و پیام  تبریک تولد دختر از طرف پدر و مادر برای شما عزیزان گردآوری کردیم.

تولد دختر یکی از مناسبت‌ های شیرین برای هر پدر و مادری است. به طوری که پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: زنی خوشبخت است که اولین فرزندش دختر باشد. در این مطلب از وب سایت سلام دنیا، ما مجموعه‌ای از جذابترین و زیباترین متن تبریک تولد دختر، تبریک تولد مادر به دختر، عکس نوشته تولد دخترم و عکس پروفایل زیبا برای تولد دختر را جمع آوری کرده‌ایم تا در این روز زیبا از آن استفاده کنید.

متن تولد دخترم مبارک

روزی که به دنیا آمدی بزرگترین لحظه زندگی من بود. من خدا را شاکرم که دختری به اندازه تو صادق، زیبا و باهوش دارم. تولدت مبارک دختر عزیزم.

////////////

از بین تمام هدایایی که در طول زندگی گرفته‌ام، تو زیباترین هدیه بودی. حضور تو در زندگی چیزی جز ارزش و شادی به همراه نداشته است.

////////////

عمق مهربانی و عشق تو نه تنها در زندگی من بلکه در زندگی هر کسی که ملاقات می‌کنی تاثیر می‌گذارد. تو بسیار مهربان و دلسوز هستی و من بسیار سپاسگزارم که چنین دختر با شکوهی دارم.

متن تولد دخترم مبارک

دخترم، همیشه به یاد داشته باشد که فقط خودت باشی، زیرا هیچکس جذاب‌تر از تو نیست! متشکرم که زندگی من را پر از عشق، خنده و لحظات بی‌شمار قابل ستایشی کردی.

////////////

تو خیلی شبیه الماس هستی: درخشان شگفت انگیز و بی عیب و نقص. با این تفاوت که ارزش تو بسیار بیشتر از هر جواهری است. تو نه تنها برای من بلکه برای تمام خانواده ما گنجی بی‌نظیر هستی. تولدم گوهر گرانبهای ما، دخترم عزیزم مبارک!


حتما بخوانید: متن تبریک روز دختر


////////////

کلمات کافی در زبان فارسی برای بیان تمام احساساتی که من نسبت به تو احساس می‌کنم وجود ندارد. اما می‌خواهم بگویم "خیلی دوستت دارم" و تولدت مبارک دختر عزیزم.

////////////

وقتی غمگین باشی، من غمگینم؛ وقتی خوشحال هستی، من احساسی شادی غیر قابل وصفی دارم. هر پدر و مادری آرزو می‌کنند فرزندشان در زندگی خود فقط آرامش و خوشبختی داشته باشد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. تولد تو نوید بخش زندگی‌ای شاد است. تولدت مبارک دختر قشنگم.

عکس نوشته تبریک تولد دخترم

دخترم من فقط بهترین چیزها را برای تو در زندگی آرزو می‌کنم. امیدوارم به هر مشکلی که زندگی سر راه تو قرار می‌دهد غلبه کنی و همیشه در برابر سختی‌ها بی پروا باشی. تولدت مبارک.

متن تولد دخترم نزدیکه

دختر نازتر از گلم! روزی است که تو بدنیا آمدی نزدیکه. همان روز زیبایی که خداوند مهربانم با تمام عظمتش به زمین لبخند زد و بهار رابه یمن حضورت به ما بخشید. تولدت مبارک.

////////////

سالروزه تولد نازنین ترین و اهورایی ترین ارمغان زندگیم نزدیکه

تولدت مبارک عاشقانه دوستت دارم دخترم

////////////

پروفایل زیبا برای تولد دخترم نزدیکه

تولدم دخترم نزدیکه

دختر جان جانانم! روز تولدت نزدیکه تا باز به تو هدیه بدهم! هدیه من عشق و محبت است نثار خوبی‌هات. روز آغاز زیستن مبارک.

////////////

دختر گلم! از وقتی زاده شدي، نگاهت را قاب میگیرم. در پس آن لبخند که به من شور و نشاط زندگی می‌بخشد.

روز تولد تو نزدیکه… تولدت مبارک.


حتما بخوانید: متن تبریک تولد پدر زیبا و خاص


////////////

تولد تولد تولدت مبارک. یادت باشد همه عروسک های دنیا یتیم می ماندند

اگر دختر نبود. مادر عروسک ها تولدت مبارک.

عکس نوشته تولد دخترم نزدیکه

روزی که تو به دنیا آمدی شادترین روز زندگی من بود. با نگاه کردن به صورت تو تمام نگرانی‌های من از بین رفت. تولدت مبارک شاهزاده خانم.

////////////

زمان خیلی زود می‌گذرد. دیروز تو در آغوش من بودی و امروز آماده رفتن به دبیرستان هستی. امیدوارم به درجاتت رفیعی در زندگی برسی. تولدت مبارک عزیزم.

////////////

قلب من همیشه برای تو خواهد تپید؛ افکار من همیشه حول و خوش تو می‌چرخند زیرا تو گرانبهاترین هدیه‌ای هستی که از طرف خدا به من داده شده است. تولدت مبارک عزیزم.

////////////

دنیای من خیلی بی روح و کسل کننده خواهد بود بدون اینکه تو در آن باشی. تولدت مبارک عزیزم.

////////////

در این دنیای موقتی، از اینکه عشق همیشگی من هستی متشکرم. تولدت مبارک دختر.

عکس پروفایل تولد دخترم نزدیکه

متن تولد دخترم از طرف مادر

دخترم، تو مثل یک گل کوچک هستی: کوچک، زیبا و با ظرافت. هیچ چیز دیگری در زندگی نمی‌خواهم به جز تماشای شکوفه دادن تو به عنوان یک فرد خارق العاده. تولد گل رز کوچکم مبارک!

////////////

راحت بگویم دخترم تو زندگی من را کاملاً تغییر داده‌ای و به من آموخته‌ای که عاشقانه جاودانه باشم! در این روز حضور روحیه بخش تو را جشن می‌گیریم. تولدت مبارک!

////////////

اگر از یک چیز مطمون باشم، آن این است که نور تو در تاریک‌ترین زمان‌ها به من کمک کرده است، و من بخاطر آن همیشه شکرگزارم! دوستت دارم دخترم و تولدت مبارک!

عکس نوشته تولد دختر کوچولو

تولدت مبارک مهربانترین و زیباترین دختری که دنیا می‌تواند بشناسد. از این روز خاص لذت ببر.

////////////

من تو را از لحظه‌ای که برای اولین بار در آغوش گرفتم دوست داشتم و از آن به بعد، هر روز بیشتر و بیشتر تو را دوست دارم. دختر مامان تولدت مبارک!


حتما ببینید: عکس پروفایل روز دختر مبارک


////////////

من سال‌های شگفت انگیزی را برای تماشای بزرگ شدنت گذراندم. حالا که به تو نگاه می‌کنم. زنی قدرتمند، دوست داشتنی و مهربان و با استقلال می‌بینم. من خیلی افتخار می‌کنم که می‌گویم دخترم هستی. تولدت مبارک.

////////////

عکس نوشته تولد دخترم

تولدت مبارک دخترم پروفایل

به فرشته‌ام که از بهشت آمده، من تو را خیلی دوست دارم. من همیشه تو را نزدیک قلبم نگه می‌دارم زیرا تو قسمتی از قلب من هستی. تولدت مبارک.

////////////

امروز آرزو می‌کنم که مسیر زندگیت را پیدا کنی و عشقی را که در راه تو پیش می‌آید احساس کنی! امیدوارم امسال چیزی جز لبخند، آرامش و سلامتی در زندگیت نباشد! تولدت مبارک.

////////////

تبریک تولد دخترم

دخترم! این را بدان همیشه و همیشه قشنگترین صدای زندگی من تپش قلب توست و باشکوه ترین روز زندگیم روز تولد توست. پس همیشه برایم بمان و بدان که دوستت دارم.

////////////

شکفتن گل زیبایم در دشتی از یاس های مهربانی

با آرزوی روشن ترین فرداها برای دختر مهربانم

تولدت مبارک عزیزم

تبریک تولد دخترم

دختر زیبای من! جشن تولدت یک بهانه است که روی هدیه تولدت بنویسم بی‌نهایت دوستت دارم و به وجودت افتخار می‌کنم. عزیزم تولدت مبارک.

////////////

دختر دلبند من! تو برای به وجود آوردن لبخند زیبای پروردگار، رضایت و دعای پدر، تو برای همه ی خوبی‌ها دختر متولد شدي، تولدت مبارک.


حتما بخوانید: دلنوشته برای تولد پسرم با جملات احساسی


////////////

دختر نازتر از گلم! امروز روزی است که تو به دنیا آمدی. همان روز زیبایی که خداوند مهربانم با تمام عظمتش به زمین لبخند زد و بهار را به یمن حضورت به ما بخشید. تولدت مبارک.

عکس پروفایل تولد دخترم نزدیکه

متن تبریک تولد دخترم زیبا و احساسی

دختر جان جانانم! روز تولدت رسیده که باز به تو هدیه بدهم! هدیه من عشق و محبت است نثار خوبی‌هات. روز آغاز زیستن مبارک.

////////////

دخترم! تو بهترین هدیه خدا به ما هستی. تو همانی هستی که با خلق شدنت قلب مرا از شوق لرزاندی و خدا رابا تمام عظمتش در قلب پاک خود گنجاندی. تولدت مبارک.

////////////

جگرگوشه و دلبند دلم روز به روز را با نگاه رو به تکامل تو آغاز می کنم. سپاس خدایی که گیلاس باغ بهشت را به من عطا کرد. سایه خدای عشق بر قلبت مدام دخترم و تولدت مبارک.

////////////

دختر آسمانی من، جهانم با تو شکرانه‌هایش بیشتر است و تو عاشقانه‌ترین باور خواب و بیدار منی. تولدت مبارک.

تولد دخترم مبارک

دختر نازم! تو که بدنیا آمدی احساس کردم هدیه‌اي را از خالقت به امانت گرفته‌ام که برای نگه‌داری‌اش با تمام وجود مسئولم. پس مثل همیشه و تا همیشه مراقبتم. تولدت مبارک.

////////////

فرشته ای از آسمان فرود آمد در دامان من. دنیا صدای گریه کودکی را شنید که امروز تنها بهانه برای خندیدن من است. تولدت مبارک دخترم.

////////////

بهترین دختر جهان! برای تولدت دامن تو را پر از هدیه‌های کوچک و بزرگ آرزوهای خوبم می‌کنم. تا سال‌ها شاد و موفق و با خدا باشی.


حتما بخوانید: متن تبریک تولد ترکی استانبولی و آذربایجانی با ترجمه


////////////

دخترم! برای مادرت میلاد تو شیرین‌ترین بهانه‌ایست که می توان با ان به رنج‌هاي‌ زندگی هم دل بست و در بین این روزهای شتابزده زیست. میلاد تو معراج دست‌هاي‌ من است وقتی تولدت را شکر میگویم.

تبریک تولد مادر به دختر

تبریک تولد مادر به دختر

تولدت مبارک عشق مامانی! هیچ خورشیدی به تلالو لبخندت نیست

و هیچ ستاره ای به روشنی چشمات

عاشقتم عزیزم!

////////////

دختر نازنینم!

سال جدید زندگی ات آغاز شده و

و برگ جدیدی از دفتر زندگیت ورق خورده

و تو دوباره سر خط هستی

هرگز فراموش نکن هیچ کس و هیچ چیز نمی تونه تو رو متوقف کنه

جز خودت!

تولدت مبارک عزیزم!

متن تولد دخترم از طرف مادر

متن تبریک تولد دختر از طرف پدر

روزی که بدنیا آمدی،من متولد شدم و از ان روز هم دخترم شدي و هم همه ی چیزم. دار و ندار پدر، تولدت مبارک.

////////////

زیبای من

تو دختر متولد شدی برای همیشه پاک بودن

تو دختر متولد شدی برای همیشه زیبا بودن

تو دختر متولد شدی برای لطیف بودن

تو دختر متولد شدی برای عشق ورزیدن

دخترم تولدت مبارک

////////////

تولدت مبارک فرشته کوچولوی من! در این روز خاص، من می‌خواهم بدانی که همیشه پدر کنار تو هست و تو را برای تمام کارهای خوبت پشتیبانی می‌کند. زندگی سعادتمند و خوشبختی فراوانی در زندگی داشته باشی. دوستت دارم.

////////////

یک سال پیش در این روز، من به عنوان مادر پدر متولد شد. ممنونم دخترم که وارد زندگی من شدی. امیدوارم لبخند همیشه در چهره تو باقی بماند و شادی هرگز تو را رها نکند. تولدت مبارک عشق قلبم!

پروفایل زیبا برای تولد دخترم نزدیکه

پرنسس من، هر چقدر هم بزرگ شوی، تو همیشه دختر کوچولوی مادر خواهی بود. تولدت مبارک! امیدوارم یک زندگی شگفت انگیز و پرماجرا داشته باشی.

////////////

دختر عزیزم، تو فرشته و دوست من هستی. هیچ رابطه‌ای به زیبایی رابطه ما زیبا نیست. کلمات برای ابراز عشق من به تو کافی نیستند. خوشبخت باشی و تولدت مبارک!

////////////

تولدت مبارک زیباترین دختر! من از خدا می‌خواهم که هر لحظه، هر روز و هر سال از زندگی تو امیدهای جدیدی برایت به وجود آید. امیدوارم به یک انسان شگفت انگیز تبدیل شوی!

////////////

دیدن سلامت و بزرگ شدن فرزند برای هر مادری بهترین چیز است. و لذت بی حد و مرز زمانی حاصل می‌شود که این فرزند باعث شود از موفقیت خود احساس غرور کنید. من از داشتن دختری مثل شما خدا را شاکرم. تولدت مبارک عزیزم.

////////////

دختر من، تولدت مبارک. تو زیباترین گل باغ قلب من هستی. تو لیافت داشتن تمام عشق و خوشبختی دنیا را داری. تولدت مبارک.

////////////

تولدت مبارک دختر دوست داشتنی من! من گاهی اوقات فکر می‌کنم که حتماً در زندگی‌ام کار بسیار خوبی انجام داده‌ام که خداوند تو را به من داد. تو افتخار من و دلیل خوشبختی من هستی. خداوند همیشه حافظ تو باشد!

متن تولد دخترم

////////////

سخن آخر

دختر، چراغ هر خانه است. اگر روز تولد دختر تان نزدیک است و به دنبال متن تبریک تولد دختر هستید، در این پست از وب سایت سلام دنیا، ما گلچینی از متن تبریک تولد دخترم، و پیام  تبریک تولد دختر از طرف پدر و مادر برای شما عزیزان گردآوری کردیم. امیدوارم که دوست داشته باشید. می توانید ایده ها و نظرات خود را در خصوص متن تبریک تولد دخترم، با ما در بخش نظرات در میان بگذارید. همچنین این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

متن تبریک تولد دوست صمیمی و رفیق فابریک لاکچری، عاشقانه و رسمی

متن تبریک تولد خواهر ؛ پیام تولدت مبارک خواهرم زیبا و ادبی

از
112
رای