دلنوشته برای تولد پسرم با جملات احساسی تبریک تولد پسرم

دلنوشته برای تولد پسرم با جملات احساسی تبریک تولد پسرم زیباترین تبریک تولد پسر، دلنوشته برای تولد پسرم، دلنوشته مادرانه برای تولد پسرم، دلنوشته تبریک تولد از طرف پدر ، تبریک تولد برای پسرم که بزرگ شده در سایت سلام دنیا مشاهده کنید و آنها را برای پسر عزیزتان بفرستید.

روز تولد فرزند پسر یا دختر ، برای پدران و مادران می تواند یک روز به یاد ماندنی و قشنگ باشد. دلنوشته های مادرانه برای تولد پسرم ، یا متن تبریک تولد پسر از طرف پدر می تواند بسیار زیبا و با احساس باشد. فرزندان زیبایی زندگی را چند برابر می‌کنند. روز تولد آنها هرگز از یاد مادر و پدر نمی‌رود. در این روز با متن دلنوشته برای تولد پسرم، دلنوشته مادرانه برای تولد پسرم و تبریک تولد از طرف پدر می‌توان به فرزندان نشان داد که از حضور آنها در زندگی خوشحال هستید و به آنها افتخار می‌کنید. در ادامه ما در سایت سلام دنیا ، مجموعه ای زیبا از متن تبریک تولد پسرم و دلنوشته برای تولد پسرم که بسیار زیبا، جذاب هستند برای شما گردآوری کردیم. با ما همراه باشید.

دلنوشته برای تولد پسرم

پسر دوست‌داشتنی من! تاریخ تولد تو در تقویم ودر یک روز خاص نیست؛ چراکه تو بارها و بارها، هر روز و هر روز در قلب من متولد می شوی. بدنیا آمدن تو دلیل هر تپش قلبم است. دلیل هر تپش قلبم مبارک!

//////////

تو منبع خوشبختی در زندگی من هستی، در روز تولدت، دعا می‌کنم که همیشه شاد و خوشبخت بمانی، تولدت مبارک پسرم.

//////////

دلنوشته برای تولد پسرم

من در این روز تولدت آرزو می‌کنم هر چیزی که در زندگی آرزو می‌کنی را بدست بیاوری، تولدت مبارک پسرم.

//////////

من هنوز روزی را که اولین کلمه را به زبان آوری به یاد می‌آورم، از آن روز تا حالا خانه ما با لبخند و قهقهه‌های تو پر شده است. تولدت مبارک عزیزم!

//////////

تو بهترین هدیه‌ای هستی که از طرف خدا به زندگی ما وارد شد. تو همراه خودت بسته خوشبختی را آوردی. پسرم همیشه باعث افتخار ما هستی، تولدت مبارک!

//////////

متن کوتاه برای تولد پسرم

با اومدنت به یه خانم زیبا فرصت مادر شدن و به یه آقای خوش تیپ فرصت پدر شدن دادی. تولدت مبارک پسر عزیز من!

//////////

امیدواریم هر روز برایت رویایی باشد در دست نه دوردست، عشقی باشد در دل نه در سر و علتی باشد برای زندگی نه روز مره‌گی. پسرم تولدت مبارک


حتما بخوانید: ژست عکس تولد کودک دختر و پسر 


//////////

دلنوشته مادرانه برای فرزند پسر

پسرم مراقب باش، اینجا زمین است. اینجا زمین گاهی خشک و سخت، و گاهی نرم و نمناک است. اما باید طوری زندگی کنی که همیشه ردپای بودنت برای جهان و جهانیان بماند. نگذار زمین و آسمان سرنوشت تو را تعیین کنند و باید این را بدانی که نه آمدنمان دست خودمان است و نه رفتنمان!! اما آمدن و رفتن دو نقطه اند، اینکه چگونه بهم وصل میشوند، هنر آدم بودن و آدم ماندن ماست.

//////////

با تولدت پسرم خدا یه تکیه گاه به من داد، تکیه گاهی سفت و محکم که میتونم با خیال راحت به اون تکیه کنم. خدایا هزاران مرتبه شکرت. سالروز به دنیا آمدن تکیه گاه زندگیم سر رسیده. عزیزکم، تولدت مبارک.

//////////

نفس مادر، تو به این دنیا اومدی و قراره یه زندگی داشته باشی و نمیدونی که چقدر سپاسگزار خداوندم که به واسطه من تو رو به این دنیا آورد. هر سال وقتی تولدت میشه، این اتفاق مبارک به یادم میاد. تولدت مبارک.

دلنوشته برای پسرم که بزرگ شده

دلنوشته برای تولد پسرم که بزرگ شده

بالا رفتن سن به آسانی اتفاق می‌افتد است اما بزرگ شدن چیز دیگری است، پسرم امیدوارم به یک مرد فوق العاده خوب تبدیل شوی. تولدت مبارک.

//////////

پسرم، چه بخواهیم و چه نخواهیم، زمانی می‌رسد که تو به مرد بزرگی تبدیل می‌شوی. اما صرفنظر از اینکه زندگی تو را به کجا می‌برد، بدان که من واقعاً همیشه دوستت دارم، تولدت مبارک!


حتما بخوانید: متن تبریک تولد برادر خاص و زیبا 


//////////

پسرم، من قول می‌دهم همه لحظات فوق العاده‌ای که در بزرگ شدن تو داشته ام را در دلم نگه دارم. حتی اگر به زودی خودت تشکیل خانواده بدهی، من باز هم با تمام توانم به حمایت از تو ادامه می‌دهم. تولدت مبارک پسر خوبم.

//////////

پسرک، تو در یک چشم به هم زدن بزرگ شده‌ای. نه تنها در قد، بلکه در بلوغ هم. تولدت مبارک پسر قد بلند و عاقل من. بی نهایت دوستت دارم!

//////////

احساس می‌کنم لحظات به سرعت باد می‌روند. تو در چشم به هم زدنی از یک نوزاد کوچک به یک پسر جوان تبدیل شدی. کاش می‌شد سرعت گذر زمان را کم کرد. تولدت مبارک پسرم.

//////////

ما همیشه به تو افتخار می‌کنیم. امروز بیشتر از هر زمان دیگری افتخار می‌کنیم، چون تو به فرد برجسته‌ای تبدیل شده‌ای. تولدت مبارک پسر عزیزم!

//////////

دلنوشته برای تولد پسرم از طرف پدر

دلنوشته برای تولد پسرم از طرف پدر

من بسیار خوشحالم که بهترین هدیه‌ای که یک پدر آرزو دارد را دارم، پسری مهربان، دلسوز، محترم! از تو ممنونم که همیشه باعث افتخار من هستی. تولدت مبارک پسرم.

//////////

دلنوشته پدرانه برای تولد پسرم

شاید در طول بزرگ شدن دردسر زیادی برایم درست کرده باشی، اما این به خاطر شباهت‌هایی است که به خودم داشته‌ای. الان وقتی به تو نگاه می‌کنم یک نسخه از خودم را می‌بینم که اتفاقاً مهربان‌تر، صادق تر و سخت کوش‌تر نیز هست. من بسیار خوشحالم که تو به مردی تبدیل شده ای که من او را با افتخار پسرم صدا می‌کنم. تولدت مبارک.

//////////

من ممکن است به تو یاد داده باشم که یک دانش آموز خوب، یک شهروند خوب، یک ورزشکار خوب و یک همسر خوب باشی. اما تو پسرم، مهمترین چیزی که به من آموختی این است که چطور یک پدر شگفت انگیز باشم. تولدت مبارک.


حتما بخوانید: متن تبریک تولد همسر


//////////

پسرم، می‌دانم که تو چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشتی تا به اینجا رسیدی. من واقعاً به دستاوردهای تو افتخار می‌کنم. دیدن تو در این موقعیت برای من به عنوان پدرت احساس سربلندی به همراه دارد. تولد مبارک عزیزم.

//////////

وقتی کوچک بودی من قهرمان تو بودم، اما حالا تو قهرمان من شده‌ای. نمی‌توانم باور کنم که چقدر بزرگ شده ای. حالا تو تبدیل به یک پسر جوان، باهوش، قوی و شجاع شده ای که به آن افتخار می‌کنم.

//////////

تولد پسری باهوش، جذاب، خوشتیپ که از هر لحاظ به پدرش رفته مبارک!

//////////

وقتی بزرگ می‌شوی سعی کن آرزوهات بیشتر از خاطراتت باشند، فرصت‌هات بیشتر از شانس‌هات باشند، سخت کوشی‌هات بیشتر از خوش‌شانسی هات باشند و دوستانت بیشتر از آشنایانت باشند. امیدوارم بهترین‌ها را در زندگی خود داشته باشی و تولدت مبارک پسرم!

//////////

داری مرد می شی … داری قد می کشی و من دارم لحظه های مرد شدنت را می بینم. تو دنیای آدم بزرگ ها خیلی خبری نیست پسرم … خیلی زود بزرگ نشو . دلم می خواد تا می تونی از دنیای سادگی و بچگی کیف کنی. لحظه های قد کشیدنت را می‌بینم و زندگی می کنم. تولدت مبارک پسر قشنگم.

//////////

دلنوشته تبریک تولد پسر عزیزم

عزیز پدر، دلم می خواهد تمام لحظه های شیرینی که با تو دارم را قاب بگیرم تا حتی یک ثانیه از این خاطرات فراموش نشوند. امیدوارم با گذشت هر سال ، زندگی خوشی های بیش تری برای تو به ارمغان آورد. تولدت مبارک پسر زیبای من.

//////////

گل پسرم! تاج سرم! وقتی به دنیا اومدی من و مادرت فهمیدیم عشق و شادی های قبل از تو همه توهم بود، تو عشق و زندگی واقعی را به ما هدیه دادی. تولدت مبارک عزیزترینم!

دلنوشته مادرانه برای پسرم

دلنوشته مادرانه برای تولد پسرم

من از خدا خواستم مردی برایم بفرستد که همیشه دوستم داشته باشد، و خداوند به من یک پسر دارد. تولدت مبارک پسرم عزیزم.

//////////

تولدت مبارک پسرم! ما شاید در طول این سال‌ها هدایای تولد زیادی به شما هدیه کرده باشیم، اما آنها با شادی ای که تو به ما دادی قابل مقایسه نیست.

//////////

تولدت مبارک به مردی که من افتخار می‌کنم او را پسرم صدا می‌کنم. من همیشه به تو ایمان داشته‌ام و خواهم داشت.


حتما بخوانید: پیام تولدت مبارک خواهرم زیبا و ادبی


//////////

دلنوشته طولانی مادرانه برای تولد پسر

پسرم، من چشمانم را برای چند لحظه کوتاه بستم و وقتی باز کردم دیدم که برای خودت مردی شده‌ای که روبرویم ایستاده است. شاید دیگر نتوانم تو را در آغوشم حمل کنم اما همیشه در قلبم با من خواهی بود. تو دلایل زیادی به می‌دهی تا به وجودت افتخار کنم، اما در نهایت به اینکه پسرم هستی احساس غرور می‌کنم. دوستت دارم، امروز و برای همیشه. تولدت مبارک.

//////////

تولد پسر خوبم مبارک! از روزی که به دنیا آمدی شادی زیادی به زندگیمان وارد کردی و با گذشت هر سال همچنان به این شادی اضافه می‌کنی.

//////////

پسر عزیزم تولدت مبارک و همیشه دوستت دارم. انگار همین دیروز بود که به دنیا آمدی و ما تو را در آغوش گرفتیم، حالا تو یک مرد کامل هستی و خانواده خوبی برای خودت داری. به تو افتخار می‌کنم.

//////////

پسرم، می‌دانم امروز بارها و بارها تولدت را تبریک گفته اند، شاید واژه هاي تبریک آن ها زیباتر بوده اند. اما با عشق مادرانه اي که من به همراه تبریکم روانه قلب مهربانت می‌کنم قابل قیاس نیست روز میلاد تو روز شکفتن غنچه هاي مهربانیست. با همه وجود دوستت دارم، پسرم تولدت مبارک.

//////////

تولدت مبارک پسرم! تو همیشه پسر کوچولوی من هستی، حتی اگر لازم باشد سرم را بالا بگیرم تا تولدت را تبریک بگویم.

//////////

پسر عزیزم امروز روز بزرگی برای توست! من از داشتن فرزندی مثل تو احساس خوشبختی و غرور می‌کنم. تولدت مبارک!

//////////

تولدت مبارک به بزرگترین هدیه و بزرگترین شادی زندگی ما! اینکه ما چقدر دوستت داریم هیچ حد و مرزی ندارد! دوستت دارم پسرم.

//////////

گاهی اوقات من تعجب می‌کنم که چه کار کردم که لیاقت پسری فوق العاده مثل تو را داشته باشم. اما بیشتر وقتها فقط خدا را شکر می‌کنم که با دادن تو به زندگی من معنی داد. تماشای بزرگ شدن تو بهترین هدیه خداوند است. تولدت مبارک پسر عزیزم.

//////////

من بسیار خوش شانسم که پسری خارق العاده مثل تو دارم. تو همیشه چراغ زندگی من بوده ای. تولدت مبارک پسرم!

//////////

مهم نیست که چند تولد آمده‌اند و رفته اند، تو برای همیشه شادی و افتخار منی. هیچ کس دیگری هرگز نمی‌تواند جای تو را در قلب من بگیرد. تو برای من شادی و عشق همیشگی به ارمغان آوردی. تولدت مبارک پسر مامان!

سخن آخر

روز تولد فرزند پسر یا دختر ، برای پدران و مادران می تواند یک روز به یاد ماندنی و قشنگ باشد. دلنوشته های مادرانه برای تولد پسرم ، یا متن تبریک تولد پسر از طرف پدر می تواند بسیار زیبا و با احساس باشد. اگر به دنبال دلنوشته های زیبا برای تولد پسر خود هستید. در این مطلب از وب سایت سلام دنیا، ما سعی کردیم تا مجموعه ای زیبا از دلنوشته برای تولد پسرم ، را به همراه متن کوتاه برای تولد پسر ، برای شما فراهم کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنید و برای پسر عزیزتان ارسال نمایید. امیدوارم که این مطلب را دوست داشته باشید. لطفا در بخش نظرات دلنوشته های زیبای که برای تولد پسرتان نوشته اید برای ما ارسال نمایید.


مقالات مرتبط:

متن تبریک تولد فروردین ماهی + عکس پروفایل فروردینی خاص و جدید

متن پیوندتان مبارک ؛ جملات زیبا و خاص تبریک ازدواج و عروسی

متن تبریک تولد اسفند ماهی با پیام دلنشین + عکس نوشته زیبا
 

از
147
رای