فال ماهانه شهریور 1402؛ فال ماه تولد و طالع بینی اتفاقات شهریور ماه

فال ماهانه شهریور 1402؛ فال ماه تولد و طالع بینی اتفاقات شهریور ماه فال ماهانه شهریور 1402؛ فال ماه تولد و فال شهریور ماه 1402 ؛ طالع بینی ماه تولد جدید 1 تا 31 شهریور ماه در زمینه عشق، ثروت و کار برای متولدین فروردین تا اسفند ماه در سلام دنیا بخوانید.

فال ها هر چند که واقعی یا غیر واقعی اما سرگرمی جالبی برای همه افراد خواهد بود، اگر مشتاق به دانستن فال شهریور ماه هستید. قصد داریم در این مطلب سلام دنیا اتفاقات ماه شهریور 1402 را برای تمامی متولدین ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر، دی، بهمن، اسفند بازگو کنیم. لطفا تا پایان همراه ما باشید تا از فال ماهانه شهریور 1402 و اتفاقات پیش رو مطلع شوید. با ما همراه باشید. 

طالع بینی شهریور ماه 1402 برای متولدین همه ماه های سال

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین فروردین (برج حمل)

شروع این ماه برای متولدین ماه فروردین فوق العاده خواهد بود،چون از انرژی تاثیرگذار دو برابری برخوردار خواهند بود. این ماه حس ششم قوی تری خواهید داشت.روابط عاشقانه تان نیز پربارتر خواهد شد.در این ماه به خودتان اهمیت بدهید و از کلاس یوگا و یا شنا اصلا غافل نشوید تا وضعیت جسمی خوبی داشته باشید.


حتما بخوانید: سنگ ماه شهریور چیست


بهتر است کار انتقال چیزی به کسی را به 5م و 6م این ماه موکول کنید. در تاریخ 12م و 13م ماه شهریور کارهای مربوط به خودتان را انجام دهید.در روزهای 10م و 20م با انرژی های مثبت فراوانی رو به رو خواهید شد.در پایان این ماه هم یعنی 27م و 28م احساس خیلی خوبی  خواهید داشت و پایان ماه با کارهای هیجان انگیز همراه خواهد بود.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین فروردین (برج حمل)

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین اردیبهشت (برج ثور)

باید به فکر کارها و چیزهایی باشید که در ماه قبل به فردا انداخته بودید. قسمت خوب ماجرا این است که آماده مواجه با آن کارها هستید. در 7م و 8م این ماه با این دید به روابط تان نگاه می کنید "شل کن اما رها نکن".از طرف دیگر این کار باعث می شود تا به دیگران فضای لازم را بدهید و احساس کنند که بیشتر از چیزی که فکرش را می کردند به شما علاقه مند هستند.


حتما بخوانید: آموزش کامل فال قهوه ترک


برای 15م و 16م شهریور ماه از خانه بیرون بروید و با محیط اطراف ارتباط بگیرید،البته نمی توانید از پیش تعیین کنید که با چه کسی ملاقات خواهید کرد و چه تاثیر مهمی در کدام بخش از زندگی تان به جا خواهند گذاشت.در 20م و 21م این ماه در سطح بالایی از انرژی تان قرار دارید و ممکن است اتفاقات جالبی برای شما رخ دهد.در روزهای انتهایی این ماه خوشرویی و خوش سر و زبانی تان با پاداش خوبی برایتان همراه خواهد بود.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین خرداد (برج جوزا )

ممکن است در روزهای ابتدایی ماه شهریور کمی احساس تنبلی کنید، اما اصلا جای نگرانی نیست.چون در روزهای بعدی انرژی تان در سطح بسیار بالایی خواهد بود. در روزهای 9م و 10م به نشانه ها توجه کنید و با حس ششم خود همسو باشید. اواسط ماه تاکید زیادی روی مسائل مالی وجود دارد و دلتان می خواهد پولدار باشید اما خودتان هم به این موضوع واقف هستید که پول درآوردن بدون کار کردن میسر نیست.

در روزهای 22م و 23م این ماه به فکر ذهن و بدن سالم هستید و می خواهید روی این دو زمینه کار کنید پس بهتر است تغییراتی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید و با مربی ورزشی تان در مورد ورزش کردن صحبت کنید.در روزهای 27م و 28 حس رقابت در شما تقویت می شود البته به شیوه درست تا به اهداف تان دست پیدا کنید.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین خرداد (برج جوزا )

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین تیر (برج سرطان)

ماه جدید با دغدغه های عشق و عاشقی و گل و شعر و ادب برای شما همراه است.شما به دوست داشتن و دوست داشته شدن علاقه خاصی دارید که این مسئله بسیار خوبی است چون حس زنده بودن را به شما یادآور می شود.در همین زمینه دوستی برای حل مشکلات عاطفی اش از شما کمک می گیرد.اما شما سعی کنید خیلی درگیر مسائل و روابط دیگران نشوید.

در روزهای 10م و 11م ممکن است با یک آدم حسود که اصلا از موفقیت شما خوشحال نمی شود برخورد کنید اما نگران نباشید چون در حوالی 12م و 13م ماه شانس با شما همراه خواهد بود.در همین راستا تا 20 ام این ماه همه کارهایتان طبق روال پیش خواهد رفت که همین باعث خوشحالی و لبخند رضایت شما می شود.خبر خوب برای شما این است که انتهای این ماه با هیجان و صفای خاصی همراه خواهد بود.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین مرداد (برج اسد)

از آنجایی که در روزهای نخست این ماه ذهنتان از فعالیت بالایی برخوردار است به همین دلیل با کوچک ترین جرقه ای شروع به تفکر و برنامه ریزی خواهید کرد.بنابراین وقت خود را برای کارهای مهم صرف کنید و از پرداختن به امور جزئی خودداری کنید.در برخی روزها از جمله 8م و 9م این ماه برخی چیزها طبق میل و انتظار شما پیش نخواهند رفت و ممکن است متوجه دلیل این کار هم نشوید.


حتما بخوانید: متن تبریک تولد شهریور ماهی خاص


در اواسط این ماه روحیه کارآفرینی شما به کمک تان می آید و می توانید برای خودتان موقعیت های کسب درآمد دست و پا کنید،پس روی کارهایی که تسلط بیشتری دارید تمرکز کنید.در روزهای 19م و 20م این ماه بخت با شما یار خواهد بود و همه چیز باب میل شما خواهد شد.در روزهای انتهایی ماه دچار نگرانی های قدیمی می شوید اما با اراده آهنینی که دارید از پس همه مشکلات بر خواهید آمد.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین شهریور (برج سنبله)

در روزهای آغازین این ماه در ناخودآگاه خود غرق می شوید و با احساسات خود پیش می روید.خیلی خوب به همه احساسات و افکار درونی خود توجه کنید چون آرزوهای زیبایی که از قبل در ذهن شما بودند دوباره سر و کله شان پیدا می شود.آرزویتان هر چیزی که باشد از آرزوی یک سفر تا میل به موفقیت در روابط عاشقانه خوب به آنها توجه کنید.

13م و 14م این ماه برای شما پر از فرصت ها و احتمالاتی است که از هر طرف بصورت غیر منتظره به سمت شما روانه می شوند. سر سری از آنها رد نشوید.از آنجایی که احساساتتان حامیان قدرتمند شما در زندگی هستند پس به آنها خوب گوش دهید.روزهای 21م و 22م از آن روزهای فوق العاده خوبی هستند که باعث می شوند همه اطرافیانتان هم حس خوبی پیدا کنند.در نهایت در این ماه از ورزش کردن غافل نشوید.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین شهریور (برج سنبله)

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین مهر (برج میزان)

در روزهای نخست این ماه درگیری ذهنی درباره مسائل آینده تان خواهید داشت و به فکر پیدا کردن پاسخی برای آنها هستید. در روزهای 4م و 6م این ماه درگیر مسائل و مشکلات روابط عاشقانه تان می شوید، از آنجایی که ممکن است با اتفاقات سخت مواجه شوید پس بهتر است تا جایی که امکان دارد شناخت خوبی از حریف تان پیدا کنید.ممکن است در روزهای بعدی به فکر پر کردن خلاء عاطفی تان باشید اگرچه این اقدامات در بلند مدت به نفع تان نیست اما در آن لحظه ممکن است از آن لذت ببرید.

در روزهای 21م و 22م احساس گوشه نشینی و خجالت زدگی به سراغتان می آید، اما اصلا نگران نباشید چون همه افراد با این شرایط مواجه می شوند.از آنجایی که شما حس رهبری و مدیریت خوبی دارید ممکن است در روزهای 28م و 29م پیشنهاد فوق العاده ای به شما داده شود پس با روی باز از آنها استقبال کنید و با اطمینان پیش بروید.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین آبان (برج عقرب)

در آغاز این ماه ممکن است دچار بی حوصلگی شوید و کمی حوصله تان سر برود و به فکر انجام کاری بیفتید. برای سرگرم کردن خودتان بیکار ننشینید و به جستجو بپردازید. در روزهای 7م و 8م این ماه اگرچه باعث دلگرمی و تشویق کسی می شوید اما به دلیل خستگی و سختی زیاد ممکن است فشار زیادی را تحمل کنید اما سعی کنید آن را به او نشان ندهید. در روزهای 17م و 18م لایق احترام زیادی خواهید بود و از این بابت بسیار خرسند خواهید شد.


حتما بخوانید: آموزش کامل فال تاروت رایگان


در روزهای 24م و 25م با کمی سختی در تمرکز کردن رو به رو خواهید شد پس سعی کنید حتی امور ساده را هم یادداشت کنید تا مشکلی پیش نیاید. در روزهای انتهایی انرژی خوبی دارید و حرف های خوبی می زنید البته سعی کنید که فقط حرف نباشد و به آنها عمل کنید.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین آذر (برج قوس)

در روزهای نخست ما این توانایی را دارید که غالب بر جمع باشید.از آنجایی که ایده های بسیار عالی و قدرتمندی دارید هر چیزی که انجام می دهید به نتیجه خواهد رسید اما سعی کنید از این توانایی و قدرت خود برای انجام امور خوب استفاده کنید.البته در 7م و 8م این ماه برای سرانجام رساندن امور دچار مشکل می شوید،بنابراین توصیه می کنیم که چند مورد از کارهایتان را به تعویق بیاندازید.

در روزهای 19م و 20م ترکیب مهر و هوس باعث می شود که برای انتخاب راه درست از راه های رمانتیک دچار سردرگمی شوید.با اینکه از جذابیت های ظاهری بیش از اندازه ای برخوردار هستید اما فراموش نکنید که با توانایی ذهن تان می توانید کارهای فوق العاده تری انجام دهید.در روزهای پایانی دست نیافتن به هدفی که واقعا آرزویش را دارید سخت شما را آزرده می کند چون شما عادت دارید همه چیز آنطور که می خواهید انجام شود.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین آذر (برج قوس)

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین دی (برج جدی)

متولدین دی در روزهای آغازین این ماه خیلی مایل نیستند که در موقعیت های دشوار قدم بگذارند.در محدوده روزهای 8م تا 10م اطرافیانتان به دلیل طرز نگرش شما متفاوت به نظر می رسند.پس با تغییر رویکردتان آنها هم خوشحال تر خواهند بود.در روزهای 16م یا 17م اتفاق جالبی می افتد و شما با شرکت در یک کلاس یا گوش دادن به یک مناظره نظرتان را در مورد موضوعی که از قبل گرفته اید،تغییر خواهید داد.

در روزهای 20م و 21م اگر دچار ضعف هستید می توانید با تکیه بر دوستانتان از این حال و هوا خارج شوید،چون شما دوست صادق و وفداری هستید.در روزهای 24م و 25م از آنجایی که می توانید هر کاری که می خواهید را انجام دهید حس خوبی پیدا خواهید کرد.در روزهای آخر ماه هم رژیم گرفتن را فراموش کنید و آن را به وقت دیگر موکول کنید.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین بهمن (برج دلو)

در روزهای نخست این ماه سعی کنید اصلا برای تصمیم گیری به خصوص در مورد مسائل مالی و پولی عجله نکنید. هیچ چیزی را بدون دریافت هزینه آن از دست ندهید.بهتر است در ازای استعداد یا علاقه خود برای انجام کاری،یک کسب درآمد از آن راه بیاندازید.در روزهای 12م تا 14م برای به ثمر رساندن چالشی دشوار بسیار خوشحال می شوید،پس از جشن گرفتن غافل نشوید.


حتما بخوانید: خوش شانس ترین و بدشانس ترین فرد در عشق متولد کدام ماه است


با انداکی مطالعه و تحقیق علت بی قراری برخی روزهای اواسط ماه را پیدا خواهید کرد و از پاسخ آنها شگفت زده خواهید شد.حوصله زیادی که در روزهای 24م و 25م به خرج می دهید باعث می شود افراد تنها و آنهایی که دنبال دوست جدید هستند را جذب کنید.در روز پایانی این ماه بهتر است با خودتان خلوت کنید و برخی خصلت های درونی تان را تغییر دهید.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین اسفند (برج حوت)

با شروع این ماه جنبه عشق و عاشقی در شما تقویت خواهد شد، و با انرژی بالایی که دارید هر کسی را شیفته و دلبسته خود خواهید کرد. در این ماه در موقعیت ترفیع درجه یا افزایش حقوق قرار خواهید گرفت اما برای دستیابی به این موقعیت باید خودتان را ثابت کنید. در این ماه باید مسائلی مانند واریز اجاره خانه به صاحب خانه و حقوق اضافه کاری را به کارفرمای خود یادآوری کنید.

اگرچه در روزهای 20م و 21م این فرصت را دارید تا فعالیت گروهی داشته باشید اما بهتر است نقش خود را بصورت فردی ایفا کنید، البته در هر دو موقیعت شما توانایی خلاقانه خود را به همه نمایش خواهید داد. با مبهم شدن مرزهای واقعیت و خیال در روزهای پایانی ماه کمی به رویا پردازی خواهید پرداخت.

فال ماهانه شهریور ماه 1402 برای متولدین اسفند (برج حوت)

سخن پایانی:

توجه داشته باشید که فال تنها یک جنبه سرگرم کننده دارد و برای رسیدن به اهدافی که در سر دارید تلاش و کوشش خودتان را فراموش نکنید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

گل ماه تولد شما نماد چیست

شخصیت شناسی از روی انگشتان دستاز
7
رای