خوش شانس ترین و بدشانس ترین فرد در عشق متولد کدام ماه است

خوش شانس ترین و بدشانس ترین فرد در عشق متولد کدام ماه است خوش شانس ترین و بدشانس ترین علامت زودیاک در عشق؛ خوش شانس ترین افراد در یافتن عشق متولد کدام ماه هستند، بدشانس ترین افراد متولد کدام ماه است را در سلام دنیا بخوانید.

اگر عشق یکی از زیباترین چیزهای جهان نباشد، می توان گفت که یکی از پیچیده ترین مسئال آن است! طالع بینی چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد، از جمله اینکه چقدر خوش شانس هستید که بتوانید شخص مد نظرتان را پیدا کنید. خب، آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا همیشه مجرد هستید،اما نتوانستید دلیل آن را درک کنید؟ خوب، پاسخ این سوال می تواند در ستاره ها نهفته باشد. در واقع، علامت زودیاک شما ممکن است به این معنی باشد که شما هم در پیدا کردن عشق بدشانس هستید یا خیر.

در واقع، موقعیت سیارات در نمودار تولد شما گویای این است که چقدر نیک بخت هستید.باور کنید یا نه، خوش شانس بودن در عشق می تواند تفاوت زیادی در روابط شما ایجاد کند و می تواند عامل مهمی در تضمین پایان خوش رابطه شما باشد. اگر مدتی تنها بوده اید، ممکن است کیهان چیزهای زیادی برای پاسخگویی داشته باشد. مانند همه چیز، هر یک از علائم زودیاک سطح متفاوتی از موفقیت دارند و این در مورد روابط نیز صدق می کند. بنابراین، شاید وقت آن رسیده است که از سرزنش کردن خودتان برای شکست در رابطه دست بردارید و در واقع سعی کنید بفهمید چه چیزی واقعاً شما را عقب نگه می دارد. چه به دلیل کاریزمای افسانه ای آنها، توانایی آنها در یافتن حرف درست و یا به دلیل خلق و خوی آرام آنها باشد، برخی از علائم زودیاک در عشق خوش شانس تر از حد معمول هستند. در ادامه این مطلب سلام دنیا برخی از بدشانس ترین علائم زودیاک در عشق را به شما معرفی می کنیم. پس این مطلب را تا انتهای بخوانید تا خوش شانس ترین و بدشانس ترین علائم زودیاک در عشق متولد کدام ماه است. 


حتما بخوانید: آموزش کامل فال تاروت رایگان


آیا علامت زودیاک شما در عشق خوش شانس است یا خیلی بدشانس؟

امسال، برخی از جنبه‌های سیاره‌ای قدرتمند، بسیاری از ما را بین عشق و آزادی شخصی سرگردان خواهند دید، به این معنی که الگوها در واقع می‌توانند تغییر کنند. بسیاری از ما امسال برای متعهد شدن در روابط با مشکل مواجه خواهیم شد، و برخی از ما ممکن است از انتخاب‌های خود پشیمان شویم... چه می‌شد اگر آنقدر به فکر خوش شانسی نبود، و بیشتر به دنبال یافتن فردی بود که با او سازگاری قوی داشت؟ می دانیم که عشق مسئله پیچیده ای است، اما برای برخی از علائم زودیاک، پیچیده تر از علائم دیگر است! همه افراد فراز و نشیب ها را در عشق مانند زمینه های دیگر پشت سر می گذارند،اما گاهی اوقات سخت است که خوش بین باشیم.

آیا علامت زودیاک شما در عشق خوش شانس است یا خیلی بدشانس؟

کدام علامت زودیاک در عشق بدشانس تر است؟

برج حمل در عشق بدشانس است

فرد متولد برج حمل (ماه فروردین) می تواند در مورد عشق و انتخاب شریک زندگی کمی بیش از حد حساس باشد. به نظر می رسد عشق هرگز به سراغ آنها نمی آید، افراد برج حمل باید برای آنچه می خواهند بجنگند و در نهایت آن را پیدا خواهند کرد.


حتما بخوانید: علامت زودیاک چینی ماه ها چیست


برج ثور باید از قبل بداند که چه می خواهد

افراد متولد برج ثور (ماه اردیبهشت) وقتی نوبت به جستجوی عشق و ملاقات با «شخص خاص» می‌شود، نمی‌ترسند که خودشان را فراموش کنند. با این حال، اگر دوستان برج ثور ما بیش از حد مراقب خود باشند و خیلی سریع کارها را انجام دهند، احتمال آسیب دیدن در عشق دارند.

کدام علامت زودیاک در عشق بدشانس تر است؟: برج ثور

طبیعت مردد جوزا باعث می شود که آنها نفرین شده به نظر برسند

متولدین برج جوزا(ماه خرداد) بیشترین سازگاری را با افراد باهوش و آینده نگر دارند. طبیعت بلاتکلیف و مردد آنها غالباً علت شکست عشقی آنهاست.

برج سرطان در عشق شانس خوبی ندارد

افراد متولد برج سرطان(ماه تیر) به حساس بودن و دلسوزی معروف هستند. اگرچه وقتی صحبت از عشق به میان می آید، متولدین این علامت زودیاک گاهی اوقات خیلی بدشانس هستند و اغلب قلبشان شکسته می شود، زیرا آنها به راحتی عشق می ورزند و به سرعت سقوط می کنند.

برج لئو در عشق بسیار بداقبال است

افراد متولد برج لئو(ماه تیر) در مورد عشق می توانند بسیار بدشانس باشند. آنها بسیار سخاوتمند هستند و همیشه می خواهند روابط را به نتیجه برسانند، به این معنی که اغلب می توانند در دام بیفتند که تمام تلاش خود را در روابط خود انجام دهند.

کدام علامت زودیاک در عشق بدشانس تر است؟: برج لئو

برج سنبله در عشق خوش شانس است

وقتی متولدین برج سنبله(ماه شهریور) در نهایت فردی را پیدا می‌کنند که دیوانه‌ وار دوسش دارند، معمولاً همه چیز به آرامی پیش می‌رود. البته، افراد متولد این برج می‌توانند دوران سختی را برای یافتن همتای کامل خود بگذرانند، زیرا آنها بسیار مشتاق و طالب هستند. همه آنها در مورد عشق کمالگرا هستند.

برج ترازو به دلیل وسواس زیاد هرگز کسی را پیدا نخواهند کرد

افراد متولد برج ترازو(ماه مهر) آنقدر وقت خود را به زندگی کاری شان اختصاص داده اند که زمان زیادی را برای قرار ملاقات و یافتن شریک روحی خود نمی گذارند، به این معنی که اغلب نیمه دیگر خود را کامل نمی یابند.


حتما بخوانید: خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی


برج عقرب به شدت در عشق نفرین شده است

شخصیت پرشور و جسور برج عقرب(ماه آبان) می‌تواند به این معنی باشد که شما در عشق بدشانس هستید، زیرا اجازه دهید با آن روبرو شویم، همه نمی‌توانند از پس شخصیت تهاجمی شما برآیند. یافتن عشق برای شما مشکلی نیست، اما حفظ یک رابطه پایدار چیز دیگری است.

برج قوس خوش شانس ترین علامت زودیاک در عشق است

متولدین برج قوس(ماه آذر) روحیه بسیار سازگاری دارند، به این معنی که در رسیدگی به مشکلات و صحبت کردن در مورد احساسات خود نیز عالی هستند. روابط پایدار تخصص مطلق آنهاست.

کدام علامت زودیاک در عشق بدشانس تر است؟:برج قوس

برج جَدْی هم در عشق خوش شانس و هم بدشانس است

شخصیت با اراده متولید برج جدی (ماه دی)می تواند گاهی اوقات شرکای بالقوه را از آنها دور کند. با این حال، هنگامی که متولدین برج جدی وارد یک رابطه می شوند، همه چیز را به کار می گیرند و وقتی شرایط سخت می شود، تسلیم نمی شوند.


حتما بخوانید: گل ماه تولد شما نماد چیست


برج دلو هم شانس خوبی در عشق دارد

شخصیت متولدین برج دلو (ماه بهمن) یکی از خوش‌شانس‌ترین نشانه‌های عشق است و به لطف شخصیت‌ های آرام و دوستانه‌شان، به راحتی با شرکای خود ملاقات می‌کنند. اما، این افراد باید در نظر داشته باشند که خیلی آرام نباشند، زیرا ممکن است در نهایت دلشان شکسته شود.

برج حوت گاهی اوقات عشق را از دست می دهد

افراد متولد برج حوت (ماه اسفند) به طور طبیعی افرادی رویایی هستند، آنها همیشه در رویا و در یک مدینه فاضله کامل زندگی می کنند. متأسفانه برای آنها، عشق همیشه کامل نیست و یافتن شریک زندگی مناسب سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

کدام علامت زودیاک در عشق بدشانس تر است؟:برج حوت

سخن پایانی:

در این مطلب سعی کردیم تا خوش شانس ترین و بدشانس ترین علائم زودیاک در عشق را به شما معرفی کنیم. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. می توانید برای خواندن فال ابجد، فال هفتگی، تاروت و فال ماهانه خود به بخش فال سایت سلام دنیا مراجعه کنید.


مقالات مرتبط:

آموزش کامل فال قهوه ترک

25 تست روانشناسی تصویری واقعی با جواب

ایده جالب کادو روز ولنتاین براساس ماه تولد و علامت زودیاکاز
2
رای