نقطه جی مردان کجاست و بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی در مردان

نقطه جی مردان کجاست و بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی در مردان پیدا کردن نقطه G مردانه نسبتاً آسان است. نقطه G مردانه اغلب به نقطه P ارجاع می‌شود. "P" مخفف پروستات است که به اندازه گردو است که درست در زیر مثانه قرار دارد. مردان از بدو تولد آن را دارند.

شاید تا کنون اسمی از نقطه جی در زنان شنیده باشید. اما اگر بخواهیم کاملتر بگوییم این نقطه در مردان نیز وجود دارد و به ناحیه‌ای از دستگاه تناسلی گفته می‌شود که تحریک آن موجب اوج لذت جنسی در آقایان و خانم‌ها می‌شود. اما اگر می‌خواهید بدانید نقطه جی در مردان کجاست و چطور می‌توانید آن را پیدا کنید، تا پایان این مقاله از سلام دنیا را بخوانید. 

نقطه جی در مردان چیست؟

زمزمه‌های شنیده شده از نقطه جی در مردان و ارگاسم‌های کامل که قادر به تولید آن است وجود دارد و معلوم شد که همه آنها درست هستند. برخلاف نقطه G زن که دست نیافتنی است و ممکن است به گفته برخی محققان وجود نداشته باشد، مکان یابی نقطه جی در مردان نسبتاً آسان است. نقطه جی در مردان اغلب به نقطه P ارجاع می‌شود. "P" مخفف پروستات است. پروستات غده‌ای به اندازه گردو است که درست در زیر مثانه قرار دارد. مردان سیسجندر و افرادی که از بدو تولد به آنها واژه مرد اختصاص داده شده است، آنها را دارند. در ارگاسم سریع و قدرتمند عمل می‌کند اما این عملکرد اصلی آن نیست: پروستات با تولید مایع منی و کمک به زنده ماندن و رشد اسپرم بعد از خروج از آلت تناسلی به تولید مثل کمک می کند.


حتما بخوانید:  نقطه جی در زنان کجاست


ارگاسم با تحریک نقطه جی

نقطه جی در مردان کجاست؟  (نقطه g مردان کجاست)

در واقع می توانید به دو طریق به آن برسید: داخلی و خارجی. هر دو روش ممکن است احساس لذت ایجاد کند، بنابراین به رضایت جنسی شما (یا شریک زندگی شما) کمک میکند.

پیدا کردن نقطه جی مردان به روش داخلی 

مقعد مستقیم‌ترین راه رسیدن به آن است و در حدود 2 اینچ در داخل رکتوم قرار دارد. اگر انگشتانی به طول متوسط ​​داشته باشید، این تقریباً در ناحیه اولین بند انگشت است.

پیدا کردن نقطه جی (پی) مردان به روش خارجی 

شما می‌توانید به طور غیر مستقیم پروستات را از طریق پرینه تحریک کنید. محل آن روی پوستی است که بین بیضه و مقعد قرار دارد. اگر شما یا شریک زندگی خود به دنبال گزینه ضعیف نیستید، تصمیم گرفتن از این طریق برای رسیدن به نقطه P اشتباه است.

نحوه تحریک نقطه پی در مردان (نقطه P)

نمی توانید بدون اجازه وارد فضای مقعدی کسی شوید، مهم نیست چقدر در گذشته مهمان نواز بوده است و اگر دخول مقعدی برای آنها قلمرو جدیدی است، ضروری است در موردش صحبت کنید. آزادانه و صادقانه ارتباط برقرار کنید و همه چیز را  واضح نگه دارید. به یاد داشته باشید که آنچه شما را راضی میکند ممکن است برای آنها خوشایند نباشد، بنابراین به انتخاب های آنها احترام بگذارید.

چیزهایی که در تحریک نقطه P مردان لازم است

روغن. در هنگام دخول مقعد چیزی به نام روان کننده خاص وجود ندارد. برای کمک به کاهش اصطکاک و جلوگیری از بریدگی یا پارگی دردناک، یک روغن مبتنی بر سیلیکون مانند Penchant Premium انتخاب کنید.

محافظت. با عرض معذرت مدفوع از باسن بیرون می آید، این یک واقعیت است. و آنجا که مدفوع است، باکتری وجود دارد. بعلاوه ، هر چقدر هم که دستان خود را بشویید، احتمالاً هنوز تعدادی باکتری در زیر ناخن های شما وجود دارد. قرار دادن کاندوم یا دستکش لاتکس روی انگشت فکر خوبی است.

اسباب بازی های مقعدی. استفاده از اسباب بازی های جنسی اجباری نیستند، اما مطمئناً می‌توانند بازی با پروستات را لذت بخش‌تر کنند. با توجه به تحریک پروستات می تواند یافتن نقطه P را آسان تر کند. دستمال مرطوب همچنین اجباری نیست، اما دستمال مرطوب ایده خوبی برای تازه سازی قبل و بعد از دخول مقعدی است. دستمال مرطوب بدون الکل بخرید تا از تحریک آن نقطه جلوگیری کنید.


حتما بخوانید: 8 نقطه محرک جنسی مردان که نادیده گرفته می شود


پیش از تحریک نقطه پی در مردان، دستان خود را آماده کنید

قبل از این که کارتان را شروع کنید، حتماً دستان خود را کاملا بشویید و ناخن‌های خود را مرتب و کوتاه کنید تا صاف باشد. این به جلوگیری از شیوع باکتری ها و آسیب ها کمک می کند.

پیش آمادگی برای تحریک پروستات

پیش از تحریک پروستات بهتر است فرد در آرامش و تحریک کامل به سر می برد. برخی از ایده ها برای تنظیم خلق و خو و آمادگی عبارتند از:

 • حمام یا دوش آب گرم
 • ماساژ شهوانی
 • معاشقه

نقطه جی در مردان کجاست

آموزش تحریک نقطه پروستات در مردان (ماساژ پروستات)

آن مکان جادویی را پیدا می کنید و هنگامی که شریک زندگی شما به اندازه کافی شل شد و هر دو آماده بودید، با ماساژ خارجی پروستات او را آهسته پیش ببرید.

 • از نوک انگشتان اشاره و میانی خود برای مالیدن یا فشار دادن پرینه استفاده کنید.
 • با استفاده از فشارها و سرعتهای مختلف، احساسات مختلف را تجربه کنید و آنچه را که بیشتر دوست دارند بیابید.
 • از دست دیگر خود برای لذت بردن از سایر اعضای بدن آنها مانند نوازش آلت تناسلی یا فشار دادن آرام بیضه های آنها استفاده کنید.
 • آنها را تشویق کنید تا به شما بگویند چه چیزی خوب است و چه چیزی را بیشتر یا کمتر  می خواهند.

وقتی برای موارد دیگر آماده شدند تحریک نقطه جی مردان را از قسمت داخلی شروع کنید:

انگشتان خود را چرب کنید و به آرامی (مانند سرعت حلزون آهسته) انگشت خود را در یک یا دو اینچ وارد مقعد کنید و انگشت خود را با یک حرکت رو به بالا به سمت جلوی بدن آنها حرکت دهید. برای یافتن پروستات به آرامی لمس کنید. مانند یک لامپ کوچک گرد و شبیه نوک بینی شما احساس می شود. هنگامی که آن را پیدا کردید، انگشت خود را با حرکت "بیا اینجا" بارها و بارها در برابر پروستات حرکت دهید. از همسر خود بپرسید چه احساسی خوب است و چگونه می خواهند تحت تأثیر قرار بگیرند: سریعتر؟ آهسته تر؟ فشار بیشتر؟
اگر هر دو به آن علاقه دارید، همزمان نوازش کردن یا مکیدن آلت تناسلی می تواند لذت را به چند برابر برساند.


حتما بخوانید: روش های تحریک مردان برای داشتن رابطه جنسی


ماساژ دادن پروستات می تواند باعث ترشح مایعات شیری شود. به همین دلیل است که گاهی اوقات از تحریک پروستات به عنوان شیردوشی یاد می شود. اگر مایع شیری رنگ می بینید، ادامه دهید، زیرا ارگاسم نزدیک است.

در هنگام ارگاسم با تحریک پروستات چطور لذت جنسی را بیشتر کنیم؟

اگر شما فردی هستید که بازی پروستات را دریافت می‌کنید‌، هدف اصلی شما این است که آرام بنشینید و آرام باشید. هنوز هم چند کار وجود دارد که می توانید برای افزایش لذت انجام دهید.

 • به شریک زندگی خود بگویید چه چیزی شما را برانگیخته می کند. درباره لذتها بحث کنید، مانند اینکه آیا می خواهید به تحریک خارجی پایبند باشید یا آن را به داخل ببرید.
 • تحریک پروستات می‌تواند باعث شود که احساس کنید در حال ادرار کردن هستید و نفوذ مقعدی می‌تواند احساس نیاز به مدفوع را ایجاد کند. وقتی این دو را ترکیب می کنید، خوب، می توانید تصور کنید که چه اتفاقی ممکن است بیفتد.
 • راحت باشید. همه ما وقتی صحبت از معاشقه می شود سخت صحبت می کنیم، از جمله بوسیدن و رابطه جنسی.
 • حتما قبل از شروع نظافت کنید و دوش بگیرید. بازی با پروستات واقعا لذت بخش است، بنابراین آنچه را که برای لذت بردن نیاز دارید انجام دهید.

نحوه تحریک نقطه پی در مردان

بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی در مردان

با کمی انحراف، احتمالاً می توانید با استفاده از انواع موقعیت ها به پروستات برسید ، اما در اینجا سه ​​حالت آسان برای شروع وجود دارد.

1. مرد در حالی که پاهای خود را کمی از هم باز کرده دراز کشیده است. زن کنار آن در راحت ترین حالت نشسته است. باید یک بالش زیر لگن مرد قرار داد تا در هنگام ماساژ پروستات، کمر در بالا آوردن باسن کمک کند.

2. مرد چهار دست و پا می شود و زن پشت سر او زانو می زند تا به مقعد برسد.

3. مرد به پهلو دراز کشیده و یک پا را به سمت سینه می کشد. زن پشت سر او می نشیند تا به مقعد برسد.


حتما بخوانید: پوزیشن های جنسی مضر برای یک مرد


آیا تحریک پروستات برای همه مردان لذت بخش است؟

تحریک پروستات کمی سلیقه‌ای است و همه طرفدار آن نیستند. همچنین، یافتن روش صحیح می تواند کمی آزمون و خطا داشته باشد. قطعاً ارتباط کلامی می تواند به شما کمک کند بفهمید چه اشتباهی رخ داده است. مگر اینکه هر دو فقط درگیر آن نباشید ، در صورت تمایل هر دو طرف همیشه می توانید دوباره امتحان کنید.در تلاش بعدی خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • پوزیشن متفاوتی را انتخاب کنید
 • از یک اسباب بازی جنسی کمک بگیرید
 • روان کننده بیشتر استفاده کنید
 • در مکان دیگر معاشقه کنید

دیگر نقاط تحریک پذیر در مردان

بدن یک سرزمین عجایب است. علاوه بر نقطه P، چند نقطه کمتر شناخته شده دیگر نیز وجود دارد که می توانید پیدا کنید. زیر آلت تناسلی، مملو از انتهای عصبی است که هنگام لمس، لیسیدن یا مکیدن احساس خیلی خوبی ایجاد می‌کند. از لوب و دست آزاد را به خوبی استفاده کنید ، و هنگام بازی با پروستات به آنها یک لمس اضافی بدهید. با حرکت لب روی سر آلت و گرفتن آن در دهان و یا چرخش زبان روی آن، لذت بیشتری ایجاد کنید.

ارگاسم مرد با تحریک فرنولوم 

فرنولوم یک برجستگی پوست در قسمت زیر آلت تناسلی مرد است که بدنه را به سر متصل می کند. frenulum حساس است. مانند هر قسمت دیگری از آلت تناسلی مرد قدرت تحریک ارگاسم را دارد. در حالی که با نقطه P آنها بازی می کنید، آن را به آرامی با زبان خود تکان دهید، یا با انگشت شست آن را بمالید.

ارگاسم مرد با تحریک پرینوم 

حتی اگر مسیر داخلی را برای رسیدن به نقطه P طی کنید، به این معنی نیست که باید پرینوم را فراموش کنید. پرینوم ناحیه بین بخش تناسلی و سوراخ مقعد مرد است. بگذارید انگشت شما یا یک اسباب بازی جنسی لرزان جادوی خود را در این ناحیه لذت نشان دهد. 

ارگاسم مرد با ماساژ کیسه بیضه 

اینها فقط تزئینی نیست. بیضه ها ها و پروستات را به طور همزمان به آرامی ماساژ دهید تا لذت آن دو برابر شود. اگر همسر شما لذت بیشتری می خواهد، انگشت خود را به آرامی به سمت بالا و پایین درزی که از مرکز کیسه بیضه پایین می رود ، حرکت دهید. به آن درز راف اسکروتوم گفته می شود. 

سخن آخر

نقطه G پروستات با کمی تمرین این امکان لذت زیاد ایجاد می‌کند. این کارها را آهسته انجام دهید، ارتباط برقرار کنید و از مقدار زیادی روغن برای پیدا کردن و لمس پروستات استفاده کنید تا حداکثر لذت بدست آید. اگر این مقاله برای شما مفید بوده است می توانید آن را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. 


مقالات مرتبط:

33 کاری که شهوت و میل جنسی مردان را نابود می کند!

8 مورد از بهترین روان کننده های طبیعی و خانگی برای رابطه جنسی
 

از
65
رای