روش های تحریک مردان؛ 30 راه برای تضمین اینکه امشب رابطه جنسی خواهید داشت

روش های تحریک مردان؛ 30 راه برای تضمین اینکه امشب رابطه جنسی خواهید داشت هنگامی که زن و مرد توسط شریک زندگی خود لمس می شوند، مغز آنها اکسی توسین یا هورمون عشق آزاد می کند. این کار مجدداً پیوند بین شما دو نفر را مستحکم می کند و باعث می شود رابطه جنسی بهتر شود.

فقط به خاطر اینکه او از یک چیز مطمئن است، به این معنی نیست که دوست ندارد ترغیب شود.

30 روش برای تحریک مردان و داشتن رابطه جنسی عالی 

1. یک فانتزی تحریک کننده را به اشتراک بگذارید

آیا همیشه می خواستید که این کار را در آسانسور مانند فیلم جذابیت مرگبار انجام دهید؟ آیا در مورد آناتومی عصبی گری (شخصیت اصلی سریال آناتومی گری) در اتاق فراخوانی بیمارستان رویاپردازی کرده اید؟ به او بگویید. پزشک ایان کرنر، نویسنده کتاب عشق در زمان کولیک می گوید: «شاید این کاری باشد که شما هرگز انجام نمی دهید، مانند داشتن رابطه جنسی سه نفره، اما برای داشتن فانتزی، آن را به شریک جنسی خود بگویید». «این کار ذهن را به روش جدیدی تحریک می کند و می تواند منجر به میل جنسی غیر قابل باور شود». اجازه دهید که تصورات شما وحشیانه باشد- تنها فکر کردن به یک چیز کاملا جذاب یا خارج از کنج آسودگی شما برای جذابیت و پریشانی هر دو نفر شما کافی است.

روش ترغیب مردان در رابطه جنسی

2. موسیقی راک بلر

شریک جنسی خوش تیپ شما حساب کار را زمانی که یک موسیقی از ماروین گی را پخش می کنید، می داند- که تماما این سیگنال را برای او می فرستد که امشب، شبی برای چیزهای متفاوت است. بی مقدمه موسیقی یخ سیاه از گروه موسیقی AC/DC را همراه با چشمک زدن و اشاره کردن پخش کنید. هر چه آهنگ مشتاقانه تر باشد، تستوسترون بیشتری در بدن او پمپاژ می شود. قبل از اینکه متوجه شوید، او قادر نخواهد بود که دستان خود را از شما دور کند.

راهکار تحریک مردان در رابطه جنسی

3. موهای خود را در آرایشگاه مدل دهید

یا یک لباس جدید بپوشید. یا به جای جلوه ظاهری معمولی لب خود، یک رژ قرمز رنگ بزنید. کرنر می گوید: «مردان تنوع را دوست دارند». «اگر شما دختری هستید که شب با لباس خواب سفید به بستر می رود، یک شب از بند جوراب استفاده کنید. این کار باعث ایجاد تازگی و هیجان می شود و صحنه را برای چیزهای جذاب تر آماده می کند.

ترفند تحریک مردان در رابطه زناشویی

4. ارتباط چشمی برقرار کنید

براساس مطالعه محققان دانشگاه اموری، هنگامی که مردان به تصاویر زنانی که در بوفه هستند نگاه می کنند، احتمالاً ابتدا به چهره یک زن نگاه می کنند. چرا؟ روانشناس و نویسنده مطالعه کیم والن می گوید، زنان به راحتی می توانند با نگاه کردن به بدن مردان برهنه حال و هوای آنها را بگویند، اما بدن زنان چیزهای زیادی را نشان نمی دهد، به همین دلیل مردان روی صورت آنها زوم می کنند. والن می گوید: «این مرموز است» «اما، حالت های چهره یکی از راه های نشان دادن علاقه و لذت در رابطه جنسی است». «نگاه کردن به چشمان معشوق شما به او نشان می دهد که شما عاشق او هستید و او نیز عاشق شما است».

روش های ساده و موثر برای تحریک مردان در رابطه جنسی

5. کمی شراب قرمز بریزید

تحقیقات نشان داده است که نوشیدن شراب قرمز به طور منظم می تواند عملکرد جنسی شما را تقویت کند (البته در حد اعتدال – مستی بیش از حد مجاز نیست). تحریک شدن شما= یک تحریک کننده فوق العاده برای او است.

چگونه شوهر خود را در رابطه جنسی تحریک کنید

6. اجازه دهید موهای شما بلند شود

یک مطالعه در مجله طبیعت بشر نشان داد که موهای متوسط ​​و بلند «تأثیر مثبتی در رتبه بندی جذابیت زنان» در مقایسه با موهای کوتاه، موهای شانه نشده یا مدل موی بسته شده در پشت سر زنان دارد - و این که مردان زنانی با موهای بلند را به طور خاص جذاب می دانند. بدیهی است، اما این بدان معنا نیست که اگر موهای کوتاهی دارید (اگر می خواهید موهای خود را مدل پیسکی یک اندازه کوتاه کنید، دست نگه دارید)، بد شانس هستید، بلکه این بدان معنا است که گیسوان خود را برای شب به دور خود پخش کنید. یا فقط موهای خود را تا حد ممکن به صورت دم اسبی ببندید.

تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

7. به عکس های قدیمی که با هم داشتید، نگاه کنید

با به یاد آوردن خاطراتی که هر دو نفر شما آنها را ساخته اید، همان احساسات عشق بیش از حد (و شهوت) را که در ابتدای رابطه به وجود آورده اید، تحریک می کنید. کرنر می گوید: «من و همسرم به گذشته ها رفته و عکس های قدیمی از هر دو نفر خود قبل از ازدواج یا در دوران ماه عسل خود در ایتالیا را تماشا می کنیم». «این کار همیشه حس محبت، اشتیاق و عشق را برانگیخته است».

روش افزایش شور و اشتیاق جنسی شوهر

8. پاهای او را ماساژ دهید

کمر او را بخارانید یا شکم او را مالش دهید- هر کاری که باعث می شود او احساس آرامش کند. پزشک شارون معلم، و نویسنده کتاب سکس چگونه عمل می کند، بیان کرده است: «استرس یکی از بزرگ ترین موانع هنگام تحریک مردان است». «اگر می توانید، سطح آرامش کورتیزول (یا استرس) او را کم کنید، سپس می توانید رابطه جنسی برقرار کنید». به عبارت دیگر، او قادر خواهد بود به جای گزارش برنامه اکسل در روز جمعه، بر روی شما تمرکز کند.

چگونه مردان را تحریک جنسی کنیم

9. بوسه های 90 ثانیه ای را امتحان کنید

اگر زمان واقعا محدود است، بوسه ای پرشور، لمس، و تحریک او برای یک دقیقه و نیم کافی است. کرنر می گوید: «حتما نباید همیشه در نهایت به رابطه جنسی منتهی شود، اگرچه قطعا می تواند که به رابطه جنسی منتهی شود». «اما حتی این زمان کافی است تا شما جذاب به نظر رسیده و یک پیش بینی برای دفعه بعدی که شما همدیگر را لمس می کنید، به وجود بیاورد».

راه های ارضا کردن مردان

10. یک تاریخ برای داشتن رابطه جنسی تعیین کنید

آیا می دانید که دوشنبه، شبی در هفته است که تعهدات قبلی را ندارد؟ یک تقویم واقعی برای رابطه جنسی درست کرده و با حرکت سریع نزد شریک جنسی خود ببرید. او تمام روز به یک وقت استراحت فکر خواهد کرد، و وقت خالی برای زمان ملاقات نگه خواهد داشت.

راه های معاشقه با مردان و داشتن رابطه جنسی لذت بخش

11. پیامک بنویسید

لازم نیست که شما چیزی شبیه به یک رمان عاشقانه بسازید و سناریوی طولانی را توصیف کنید، آن را با یک خاطره از شب جذابی که با او داشته اید، کوتاه نگه دارید. («زمانی که زیپ لباسم را باز کردی را به یاد می آوری؟») یا بیان آنچه که می خواهید در لحظه انجام دهید. پزشک اسکات هالتزمن، نویسنده کتاب اسرار زنان متاهل، می گوید: «فقط دانستن اینکه شریک زندگی مرد در حال فکر کردن به سکس است، کافی است که هر مردی روحیه خود را بدست آورد».

راه های تشویق مردان به داشتن رابطه جنسی

12. مچ انداختن

یا با هم بدوید، یا کوهنوردی کنید، یا یک بازی رو تخته انجام دهید. هر کاری که رقابتی باشد. «رقابت در هر دو نفر شما، سطح تستوسترون را برای مدت زمان طولانی افزایش می دهد». ترجمه؟ شما برای مدت طولانی شهوانی خواهید بود.

چطور مردان را تحریک جنسی کنید

13. یک مارتینی انار را با هم مخلوط کنید

طبق یک مطالعه از دانشگاه ساسکس، آب انار باعث افزایش میل جنسی در مردان می شود. مردان این تحقیق پس از نوشیدن آب انار، با اشتیاق بیشتری بوسه می زدند و به عکس های زنان با لباس کم، 16 درصد بیشتر از مردان دیگر نگاه می کردند. به سلامتی بنوشید!

راهکار تحریک مردان

14. برنامه یک سفر را ریخته و با بار کم سفر کنید

او را با تعطیلات به یک مقصد ساحلی سورپرایز کنید. بلیط ها و بیکینی نیم تنه را به او بدهید و این حرف را تاکید کنید که: «این تنها چیزی است که من در تمام مدت می پوشم». او ایده را متوجه می شود. یا اگر بودجه شما در حال حاضر کم است، سعی کنید برای یک شب در خانه خود یک وان آب گرم آماده کنید. حمام حباب ایجاد کرده و شمع روشن کنید، همدیگر را ماساژ بدهید و به او یادآوری کنید که این قوانین اعمال می شود: فقط پوشیدن بیکینی بسیار کوچک شما یا لخت مادر زاد بودن مجاز است.

آموزش مسائل زناشویی، تحریک مردان

15. برای شهوانی کردن او، زانوهای خود را به زانوهای او بمالید

این حرکت برای خندیدن همیشه در تلویزیون یا در فیلم ها انجام می شود، که به همین دلیل وقتی عشق بازی می کنید، تعجب آور است. ضربه ای آرام به پا او زده و سپس آرام پاهای خود را بر مچ پا یا ساق پا او مالش دهید- هنگامی که او به شما نگاه می کند تا بداند که شما قصد انجام چه کاری را دارید، سر خود را ماهرانه تکان دهید. تنها مطمئن شوید که مچ پا راست را نوازش می کنید، خوب است؟

راه عشق بازی با مردان

16. او را در آغوش بگیرید

هنگامی که او تازه به خانه رسیده است، هنگامی که قصد خوردن شام دارد، هنگامی که تازه یک دعوا داشته اید، تنها یک کار می توان انجام داد. هالتزمن می گوید: «هنگامی که خود را در آغوش او قرار می دهید و بدن خود را به بدن او می فشارید، مگر اینکه او دچار عدم تعادل هورمونی شود، در غیر این صورت، قصد دارد که تفکر خود را به سمت رابطه جنسی سوق دهد».

راه های تضمینی داشتن رابطه جنسی

17. لباس قرمز بپوشید

محققان دانشگاه روچستر در نیویورک بر روی 149 مرد تحقیق کرده که جذابیت زنانی که از رنگ سفید، خاکستری، آبی، سبز و قرمز پوشیده یا به تن داشند، را رتبه بندی کنند. احتمالاً به دلیل هنجارهای تقویت شده فرهنگی، رنگ قرمز بیشترین رای را آورد. مطالعات نویسنده اندرو الیوت، که یک استاد روان شناسی در دانشگاه روچستر است، نشان می دهد: «به دلیل ارتباط با قلب ها، روز ولنتاین، و چیزهایی شبیه به آن، رنگ قرمز معنای سکسی دارد».

کارهایی که مردان را تحریک می کند

18. یک جعبه شکلات باز کنید

دادن ترافل به شریک جنسی شما می تواند به تنهایی شهوانی باشد، اما طعم شکلات با آزاد شدن سروتونین در مغز همراه است، هورمونی که احساس آرامش و لذت را به شما القا می کند - شبیه به چیزی که افراد هنگام عاشق شدن تجربه می کنند. طعم شیرین!

تاثیر شکلات در تحریک مردان

19. از عطر زدن خودداری کنید

بوی طبیعی بدن شما، از آنچه که فکر می کنید بیشتر تحریک کننده است. پزشک شارون معلم، نویسنده کتاب «سکس چگونه عمل می کند»، می گوید: ما هر کدام بوی مشخصی داریم که نشانی از عطر و بوی خود ما است». «این عطر قدرت تحریک چشمگیری دارد، و در شیمی جذابیت، اهمیت آن دست کم گرفته شده است». بنابراین بعد از دوش گرفتن استفاده از لوسیون ها را فراموش کنید - عطر و بوی شما بهترین تحریک کننده جنسی است.

بهترین تحریک کننده جنسی مردان

20. کمی صدا ایجاد کنید!

معلم می گوید: «یكی از بزرگترین شكایاتی كه آقایان در مورد زنان دارند این است كه وقتی وارد رابطه عاشقانه می شود خیلی ساكت هستند». اگر این مسئله باعث ناراحتی شما می شود، لازم نیست که با صدای بلند ستایش کنید، اما یک آه ساده یا «لطفا» یا ناله کافی است.

روش مناسب تحریک همسر توسط خانم

21. یک سیگنال مخفی ایجاد کنید

هیچ چیز جذاب تر از آنچه که خواهان آن هستید، اما نمی توانید آن را داشته باشید، نیست. با شریک جنسی خود یک سیگنال ایجاد کنید یا او بداند که شما به رابطه جنسی فکر می کنید- مانند بازی با نرمه گوش یا دو بار پی در پی دست او را فشار دادن- و این کار را هنگامی که در جمع هستید، انجام دهید. او هنگامی که نمی تواند با شما تنها باشد، دیوانه خواهد شد.

روش های تحریک و علاقمند کردن مردان به رابطه جنسی

22. در آغوش او پناه بگیرید

فکر می کنید که مردان نوازش را دوست ندارند؟ دوباره فکر کنید. معلم می گوید: «هنگامی که زن و مرد توسط شریک زندگی خود لمس می شوند، مغز آنها اکسی توسین یا هورمون عشق آزاد می کند. این کار مجدداً پیوند بین شما دو نفر را مستحکم می کند و باعث می شود رابطه جنسی بهتر شود.»

ترفندهای رابطه جنسی

23. کاری را انجام دهید که کمی شما را می ترساند

واقعیت جالب: آیا می دانستید که ترس و شهوت با هم در ارتباط هستند؟ مطالعه ای از دهه 70 که در ژورنال شخصیت و روانشناسی اجتماعی منتشر شد، نشان داد که مردان وقتی که در وضعیت اضطراب یا ترس قرار دارند - به عنوان مثال در این مطالعه، مانند ایستادن روی یک پل معلق- بیشتر تحریک می شوند. پس، این برای شما به چه معنا است؟ نه، به این معنا نیست که حمله ترسناک کنید (یا بر روی یک پل معلق بایستید)، اما شاید به این معنا باشد که کاری را انجام دهید که کمی الهام بخش و یا با کمی ترس (سالم) همراه باشد- شاید گذراندن یک روز در شهربازی باشد، یا یک پاراسلینگ بوده، یا تماشای یک فیلم ترسناک باشد.

نکات مهم در تحریک مردان

24. کمی بی دی اس ام (BDSM) را جهت تحریک جنسی او امتحان کنید

مطمئنا، تحریک جنسی او به این معنا است که شما رابطه جنسی خواهید داشت، اما چرا این کار را به عنوان یک فعالیت شبانه خود انجام نمی دهید؟ آناستازیا استیل درون خود را فعال کنید، (الهه ای که در دورن شما وجود دارد؟)، و به او اجازه دهید بر شما چیره شود، یا شما می توانید دستان او را ببندید و ببینید که او چه احساسی دارد. بعد ببینید که بعدا چه اتفاقی می افتد...

چیزهایی که باعث تحریک جنسی مردان می شود

25. کمی فیلم های پورنو تماشا کنید

آیا از تماشای فیلم های پورنو با شریک زندگی خود وحشت دارید؟ این می تواند راهی برای بیان فانتزی ها بدون واقعا مشارکت داشتن در آنها باشد. با دیدن یک پورنو سکس سه نفره شهوانی شده اید؟ به او نشان دهید. اگر فیلم پورنویی دیده اید که هر دو نفر شما آن را دوست داشتید، شانس بسیار بالایی وجود دارد که هر دو نفر شما شدیدا شهوانی شوید.

بهترین روش های تحریک مردان در رابطه جنسی

26. کمی کیک کدو حلوایی درست کنید

شما همه چیز را در مورد خوردن هوس افزاهای کلاسیک مانند صدف و شکلات می دانید، درست است؟ اما در مورد بوی سکسی چطور؟ یک مطالعه انجام شده توسط بنیاد تحقیقات بو و طعم در شیکاگو، در یکی از بهترین نقل قول های تمام زمان ها، خاطر نشان کرد: «در افرادی که حس بویایی طبیعی دارند، انواع مختلفی از بوها می تواند جریان خون در آلت تناسلی را افزایش دهد». یکی از آن عطر ها کدام است؟ کیک کدو حلوایی همراه با شیرین بیان و اسطوخودوس و دونات. (خوشمزه است؟) ترکیبی از این بوها برای واکنش های قوی نیز ساخته شده است.

محققان اظهار داشتند که این نتایج براساس اینکه کسی ادکلن زده باشد، یا چقدر از ابتدا میل جنسی داشته است، متفاوت است. آنها همچنین اظهار داشتند که انواع مختلفی از بوها وجود دارد که می تواند «جریان خون در آلت تناسلی را افزایش دهد». پس این می تواند اساسا اعتیاد psl شما را توجیه کند، درست است؟

تحریک مردان با کیک کدو حلوایی

27. غرق مکالمه با او شوید

اینکه آیا شریک جنسی شما ساپیوسکشوال (کسی که به طور جدی توسط مغز و عقل شما لحظه ای شهوتی می شود) باشد یا خیر، شکی ایجاد نمی کند که داشتن برخی مکالمات جدی می تواند بین شما پیوند به وجود بیاورد. (زمانی را به خاطر می آورید که نیویورک تایمز 36 سوال را منتشر کرد که در آنها رازهایی برای عاشق شدن بود؟) و این یک منطق اساسی است که هر چه شما با هم صمیمی تر باشید، بیشتر می خواهید با هم رابطه جنسی برقرار کنید.

تحریک مردان با مکالمات عاشقانه

28. لباس زیر زنانه بپوشید که شما را سکسی نشان می دهد

وقتی وارد اتاق می شوید، لباسی بپوشید که شما را مانند یک میلیون دلار نشان می دهد، حتی نمی تواند در برابر کشیدن شما به سمت آغوش خود مقاومت نماید. کیت اسکالیسی که مربی سکس و بنیانگذار وبسایت  PassionbyKait.com است، می گوید: «این ممکن است یک لباس زیر زنانه سکسی معمولی باشد، یا ممکن است یک زیرپوش زنانه و یا لباس زیر مردانه باشد. وقتی احساس جذابیت و اطمینان می کنید، خود را نشان می دهد».

29. چیزهای سکسی که شدیدا مشتاق انجام آنها هستید را با هم به اشتراک بگذارید

امتحان کردن چیزی جدید در اتاق خواب ممکن است کمی ترسناک باشد، اما وقتی شما با او درد دل می کنید، شریک زندگی تان نمی تواند در برابر آن مقاومت کند- اهمیتی ندارد که چقدر زشت و زننده باشد. به گفته اسکالیسی، تمام تلاش های لازم به منظور شروع گفتگو است: «شما می توانید بگویید، سلام عزیزم، من مقاله ای درباره اسباب بازی های جنسی می خواندم و فکر می کردم که می توانیم آنها را امتحان کنیم. نظر تو در مورد آنها چیست؟»

30. سلام گرم و خداحافظی

وقتی همیشه دیر می کنید یا عجله دارید، گفتن هر چیزی به غیر از سریع گفتن «دوستت دارم» به شریک زندگی تان ممکن است نادر باشد. اما قطعا مزایایی در آهستگی وجود دارد».  اسکالیسی می گوید: «لحظه ای را در نظر گرفته که از هم جدا شده و مجددا نزد هم برگشته اید. فکر کنید: یک آغوش طولانی (با هدف 60 ثانیه)، یک بوسه عمیق، دست زدن یا فشردن باسن او، دست کشیدن به کمر او و یا هر گونه لمس شدن دیگری که او دوست دارد. این پیوند محکم باعث می شود که هر دو لباس های خود را از تن بیرون آورده و پرت کنید.

چطور مردان را تحریک و شهوانی کنید

منبع: redbookmag

از
35
رای